bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
2
2
topic
Sūdzība par administraciju.
⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 20:25

Šodien mans miesīgs brālis cupuyc saņēmu 24h banu par itkā administracijas aizvainošanu, par frāzi

topik gavno avtor mudak. Sāksim ar to, ka mūsu tīrasiņu latvietis evils, nemaz nezina ko tas vārds nozīmē, jo nesaprot krievu valodu. Gribētu zināt, kāpēc tiek banoti spēlētaji par vārdiem, kurus viņi nezin, bet ja es maldos es ļoti gribētu zināt definējumu no evila puses. 

 

Mana versija par šo vārdu:

От древнерусск. муды — яйца (часть тела), мудак (он же вол) — кастрированный бык, использующийся как тягловое животное.

Kas latviešu valodā nozīmē, parasts dabai draudzīgs lopiņš, bullis, kam nogrieztas olas, lai tas nepārojas ar govīm. Gribu uzsvērt, ka no evila dienas laikā izlec vairāki sīki aizvainojumi, kas netiek nekā aizrādīti vai sodīti, bet šeit cilvēks ne reizi neaizrādīts, nesodīts, saņem 24h banu. Varbūt izskatīsim objektīvām to visu, nevis šķirosim cilvēkus kuri patīk un kurī nē, vai arī pēc mēnešreižu dienām, kad slikts garastāvoklis.

 

P.S. Pie šīs pat sūzības vēlos piebilst, ka tā pati indivīds nepamatoti izbano spēlētāju no servera itkā par spam, bet kā screen redzams, 4 min laikā tiek ierakstīti 4 ziņojumi, kas nekādīgi nedefinējas spams.

http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=28690">http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=28690

Pēdējo reizi rediģēja ⛔lolwut?, 2017. gada 10. jūlijā, 20:30.

h2389w98j98fewjfw9qasdjiak
Lietotājs
왕이시여
1537 atbildes forumā
Online: 41d 8h 30m
Redzēts 2019. gada 26. augustā, 17:48
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 20:36
3
post

Nu Principā šis ir latviešu komūns tapēc jā,nevajadzētu likt banu par vārdu mudak.

Pēdējo reizi rediģēja h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, 2017. gada 10. jūlijā, 20:49.

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 19m
Redzēts 21. aprīlī, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 20:41
0
post

„Mudaks”  -  kā lamu vārds aizgūts no padomju laika cietuma žargona.

Draudzīgais lopiņš

 

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 24m
Redzēts Vakar, 20:08
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 20:46
0
post

Es arī nesaprotu krieviski un nezinu īsti vārda "mudaks" nozīmi.

Bet cik KK pasen teica, tas ir kas līdzīgs stulbenim, idiotam tikai daudz rupjāk, vai arī pat aiziet pie vārdiem debīls, daunis. apmēram tā minēja.

Bet tas ir kas traks, ja uzlika banu? KK pats toreiz kādus 2 laikam nobanoja par vārdu mudaks. ok, tās nebija 24h, laikam 30min-2h, bet tomēr sodīja. Tātad tas ir pilnīgi normāli, ja cits administrators par to arī soda.

Par to vai sodīt par to vārdu vai nesodīt es nezinu, bet ja sodīja cilvēks kas tiešām zin šī vārda nozīmi, tad kāpēc, lai nesodītu atkal kāds cits, ja saprot, ka tas vārds ir slikts.!?

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2017. gada 10. jūlijā, 20:47.

            

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 20:48
0
post

Enemij uzvelc vēl brilles un pārlasi manis rakstīto, ja nesaproti, nejaucies kur tevi neprasa, protams ja esi truls postu krājējs, tad cita lieta, droši piespamo topik.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 39m
Redzēts Vakar, 21:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 20:54
0
post

Sākšu ar to, ka sūdzība iespārda, cepums autoram, varēja jau atrast kaut ko nopietnu par ko piekasīties. 
Bans uz 1 dien, es labu gribēdams uztaisu topiku, kurš sevi jau ir pierādijis ar popularitāti, tā vietā bez nekād apamata mani nosauc par mudaku. 
Es enzinu tā vārda nozīmi, taču zinu to, ka viņu izmanto, lai kādu aizvainotu, vismaz manā galā. Es to izmantoju, tad kad kādu grinu nosaukt par īpaši stūlbu, bet ko nu par to. 
Klaus nav tas cilvēks kurš būtu balts un pūkains, par aizvainošanu banots viņš ir ne vienu vien reizi. Ja tas būtu bijis čata kur laicīgi es būtu to pamanijis, es izdzēstu un aizrādutu, bet tas tā nebija. 

Bans serverī, ka jau es tam spēlētajam atbildēju, csdm nav speciāli noteikumi pēc kuriem vadīties, vairs arī nav tāda lieta kā "vispārējie serveru noteikumi" es vismaz nemācēju atrast. Tāpēc banoju uz 2h. Nesaprotu ko tu centies pateikt ar to ss, spams ir acīm redzams, nevienā no serveru noteikumiem, nav izklāstīts, ik pēc cik ilga laika var postot vienu un to pašu, lai tas neskaitītos spams :D :D 

Ā un pats izlabo aizvainojumu savā sūdzība vai tiksi banots.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts Vakar, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 20:58
0
post
Sods pamatots. Aizvainoja administrāciju. Tikpat labi jau sen visus varēja banot,bet Evilam beidzot pieriebās un izbanoja. To vārdu to tekstu jebkurš pirmklasnieks zin.


⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 20:58
0
post

Neredzu savā sūdzībā aivainojumu, ja tu tadu ieraudzīji, tad lūdzu informē konkrēti kas tevi aizskāra, saprotu meitenes var aizskart pat ar vārdu "bet" bet tu itkā neesi meitene, tāpēc nesaprotu, kas tevi tur aizskāra.

Pizhikz.
Lietotājs
spalvainais
2573 atbildes forumā
Online: 50d 18h 32m
Redzēts Vakar, 21:04
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 20:59
0
post

Arī vārdi "cūka" un "kaza" nav lamuvārdi, lolwut. Bet ja tie tiek attiecīgi pielietoti, tad tie par tādiem kļūst, tāpēc tavs "mudaka" skaidrojums šajā topikā vispār neko nedod un tas nav nekāds attaisnojošs iemesls banam.

                            

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 21:02
0
post

Varbūt tevi skolā nemācīja, tad es tev pateikšu, ka ir dažādi vārdu salikumi, definējumi, atskaņu frāzes utt, piemēram "cūkas laime" ja es šo pasaku administrācijai, mani izbanos par to ka es viņu nosaucu par cūku? Drusciņ padomā līdzi. Tas ir tāds teiciens, tas nav domāts nekas personisks vai aizskaroš. 

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 39m
Redzēts Vakar, 21:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 21:05
0
post

Ne tev lempt par to kas mani aiskar vai nē, ja es esmu dzīvojos kur apkārt tas vārds tiek izmantots lai aizvainotu, es nevaru no zila gaisa izraut to, ka viņš paslavē manas kedas, kā piemērs. 

Pēdējais brīdinājums, lai izlabotu vietu sava sūdziba kur aizvaino mani. 

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 21:08
0
post

Ja manā pilsētā par vārdu "bet" sistu zobus ārā, tad es visus varētu banot par to? Man liekas tas nedaudz neloģiski.

Pabrīdināt vari priesteri, lai skaļāk runā, es tev prasu parādi man vietu kur es kadu aizvainoju, protams ja esi vecis.

Gigna
Meitene zeltene
173 atbildes forumā
Online: 18d 12h 51m
Redzēts 2022. gada 21. decembrī, 11:03
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 21:12
0
post

Tak aizverieties vienreiz, visi labi zin, ka mudaku lieto lai aizskartu. 4 no 5 skaidrojumiem ir aizvainojumi.

lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 21:23
0
post

Varbūt tevi skolā nemācīja, tad es tev pateikšu, ka ir dažādi vārdu salikumi, definējumi, atskaņu frāzes utt, piemēram "cūkas laime" ja es šo pasaku administrācijai, mani izbanos par to ka es viņu nosaucu par cūku? Drusciņ padomā līdzi. Tas ir tāds teiciens, tas nav domāts nekas personisks vai aizskaroš. 

okei. Konteksts laikam tev neko neizsaka. Varbūt ņemam spilgtāko piemēru - Kuce? Ja es tevi nosaukšu par kuci tu uztversi to ka saucu tevi par sieviešu suni un nekas slikts tas nav? Pirmo reizi ko tādu saku tev bet ieslēdz smadzeni. Aizvainojums bija. Nosauc kādu rajonā par mudaku un paliksi bez zobiem. Besī pravu kačātāji. Bet tas jau to nenozīmē bla bla bla. Debīlisms.

PikaChu
Lietotājs
Pokemons
BotSquad
195 atbildes forumā
Online: 5d 18h 53m
Redzēts 2022. gada 06. maijā, 19:06
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 21:41
0
post

Šis topiks ir vienkārši provukācija un viss. Vaidzētu likt banus par to arī, lai nevaidzētu lasīt šādus suņu murgus.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 24m
Redzēts Vakar, 20:08
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 21:52
0
post

Lolwut, es nesaprotu? Ko? Krievu valodu un tā vārda nozīmi? Jā nesaprotu.

Bet es runāju par tēmu un stāstu to, ko esmu redzējis saistībā ar šo vārdu šai forumā. Tātad es kaut, ko zinu saistībā ar šo vārdu.

Ja šī vārda nozīmes zinātājs nobano dažus, jo šis vārds ir aizskaroš, tad kāpēc cits nevar par to banot? Tikai tāpēc, ka viņš nav krievs un nezin vārda tiešu nozīmi? Tad kāpēc toreiz viņi tika banoti par to vārdu? ... Padomā lūdzu normāli. Ja jau tika bani doti cilvēkiem par tā vārda izmantošanu no personas kas zin ko tas vārds nozīmē un cik aizkaroš tas ir, tad kāpēc lai cits arī par to nebanotu, ja zin ka tas vārds ir aizskaroš?

Un ja tas ko Tu saki par to vārdu, ka tas nav nekas aizskaroš, tad kāpēc toreiz viņus tos kuri zin vārda nozīmi nobanoja tas kurš zin vārda nozīmi ? ... it kā KK nobanoja siriusu vai knave, neatceros kuru tieši, laikam nobanoja pat 2. vai arī kādam tik warn uzlika. .. tad vai tas, ko Tu saki vispār ir taisnība? tā tava vārda nozīme ir pareiza, ja tika banoti jau senāk?

Edit: ok, jā toreiz vairākiem bija iebildumi, ka tie daži tika sodīti par vārdu mudaks, bet tik un tā atdzina, pat ja tas nav smagi aizskarošs tomēr tas ir aizskarošs vārds.

 

un kāpēc piesējies man? citiem Tu te nepiesienies ... tikai tāpēc ka heiters ... un es neesmu truls spamers, jo re, ka es pastāstu ko saistībā ar tēmu.  un beigās pats esi spamers ar dažiem pārējiem, jo pats un viņi esat pāris topikos rakstījuši "topik gavno autor mudak , topik gavno autor mudak utt", ok viens otrs topiks bija sviests, bet ne visi, tātad paši truli spameri esat.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2017. gada 10. jūlijā, 22:07.

            

slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 21:56
0
post

es te vispār neredzu pamatu sūdzībai. ja tu kādu nosauc par mudaku, tad tu viņam esi uzbraucis. simple as that. protams, ja konteksts ir kā joks un otrs to saprot, tad cita lieta. būtu atvainojies un pateicis, ka tas nav nopietni domāts, nevis tagad karinājis makaronus uz ausīm. vai arī vienkārši paklusējis..

Pizhikz.
Lietotājs
spalvainais
2573 atbildes forumā
Online: 50d 18h 32m
Redzēts Vakar, 21:04
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 22:07
0
post

Varbūt tevi skolā nemācīja, tad es tev pateikšu, ka ir dažādi vārdu salikumi, definējumi, atskaņu frāzes utt, piemēram "cūkas laime" ja es šo pasaku administrācijai, mani izbanos par to ka es viņu nosaucu par cūku? Drusciņ padomā līdzi. Tas ir tāds teiciens, tas nav domāts nekas personisks vai aizskaroš. 

 Uz šo es jau atbildēju savā postā. Skatīt zemāk:

Arī vārdi "cūka" un "kaza" nav lamuvārdi, lolwut. Bet ja tie tiek attiecīgi pielietoti, tad tie par tādiem kļūst, tāpēc tavs "mudaka" skaidrojums šajā topikā vispār neko nedod un tas nav nekāds attaisnojošs iemesls banam.

Varbūt "drusciņ pats padomā līdzi", nevis vienkārši tagad bezjēdzīgi kko raksti, lai tikai būtu ko pateikt pretī!

                            

-lembergs-
Lietotājs
175 atbildes forumā
Online: 5d 3h 28m
Redzēts 2019. gada 06. septembrī, 21:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 22:24
0
post

Oi Oi ! Vot par šito var nosaukt vienīgi par interešu konfliktu ! Pēdejā laikā Evils tiek pieminēts daudz un ne tajā labākajā nozīmē ! Spriediet paši ! Sakrituši vienam nabagam virsū , pašiem čuriņa rausta kko pateikt ! :D Daudzi ir topikos rakstījuši ko līdzīgu topikos , tik pirmo reizi redzu ka kāds tiek banots ! Interesanti kpc ? 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts 23. aprīlī, 10:32
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. jūlijā, 22:31
0
post

Nesaprotu kas tas ir ka cilvēki ir tā apsēsti ar piesiešanos vārda burtiskajai nozīmei un katram noteikumam.

 

Pavisam vienkārši:

topik gavno avtor mudak - ir tiešs topika autora aizvianojums un ieliktā darba nenocināšana pat nepaskaidrojot kas tajā nepatīk - tas ir pretīgi tā darīt un nesaprotu kāpēc lai kaut 1 cilvēks kuram rūpētu šis projekts viņu aizstāvētu.

 

Bans pamatots.

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0