bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
4
1
topic
Aptauja par čīteriem aktieriem
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts pirms 2 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 20:35

Šī ir aptauja lai noskaidrotu vai var pieņemt noteikumu:

* Spēlētājiem aizliegts tēlot ka viņi čīto ja dēļ tā adminam viņu ir jāspeco. (kratīt peli kad šauj, speciāli tēmēt caur sienām kad dzird kādu skaņu, ar lagiem provucēt adminu ka būtu kā ar speedhacku un tamlīdzīgi)

* Skiloti spēlētāji nedrīkst spēlēt serverī ar fake nickiem ja dēļ tā adminiem ir viņu papildus jānāk specot. (tie kuri zin ka par viņiem sauc adminu)

  - ja spēlētājs nezin par šo noteikumu tad par to vispirms ir vnk jāpastāsta, ja to turpina darīt tad sods no 1h-24h.

 

 

Visi jau zinam ka visos kicka serveros trūkst labu adminu un trūkst banteamu ( vai arī netrūkst, bet viņi ir pārstrādājušies ).

Tas man neliekas godīgi ka spēlētāji var čakarēt šos adminus liekot viņiem skriet uz nepamatotiem calladmin visu dienu un pēc tam ka vēl var kratīt pelīti un teikt ka "uj admins ienāca serverī un izlikties ka nemāk spēlēt" tādā veidā burtiski liekot adminam iet kačāt hltv un vēl tērēt savu laiku.

 

 

Man personigi ir pilnīgi noriebies visu dienu skriet pa serveriem, jau daudzi ir redzējuši ka pat esmu pāris reizes izbanojis nepamatoti spēlētāju, jo vienkārši trūkst laika sēdēt specos un skatīties un bija ļoti daudz aizdomīgu momentu, jo jādara citas lietas, pēc tam ja gadās ka vēl kāds šādi čakarē, tad serveros vairs iet vispār negribas.

 

 

Cik saprotu cilvēkiem par šo ir ļoti strīdīgi viedokļi, tā kā šis nav ierakstīts noteikumos, to vajag izrunāt visiem kopīgi vispirms pims kādu vēl es par šo sodītu.

FROSTJAW
Lietotājs
142 atbildes forumā
Online: 5d 0h 32m
Redzēts 2017. gada 20. septembrī, 23:30
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 20:37
1
post

Spēlētājiem aizliegts tēlot ka viņi čīto ja dēļ tā adminam viņu ir jāspeco. (kratīt peli kad šauj, speciāli tēmēt caur sienām kad dzird kādu skaņu, ar lagiem provucēt adminu ka būtu kā ar speedhacku un tamlīdzīgi)

Šis ir ierakstīts speciāli priekš manis? 

Katrā ziņā, es šo neatbalstu, ja tev lago, tad tu tur neko nevari izdarīt(protams,ja to dara nespeciāli), ja tev patīk kratīt peli, tad krati, jebkurš normāls admins sapratīs, ka viņš tikai troļļo, nevis ir aims. Kādā jēgā nevar tēmēt caur sienām? To es tik tiešām neatbalstu, tas būtu bezsakaras, tikpat labi varat teikt, lai bez sound spēlē.

Pēdējo reizi rediģēja FROSTJAW, 2017. gada 31. augustā, 20:50.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts pirms 2 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 20:38
0
post

es šādi jau brīdināju spēlētjus un pat banoju jau agrāk, bet pēdējās dienās bija vēl 2 šādi atgadījumi, tu esi viens no tiem, kas šo tēmu padarīja aktuālāku, un es noskaidroju ka neesam vienisprātis par šo noteikumu ar citiem adminiem.

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 20:45
1
post

Banteam ar visu tiek galā, adminus gan vajadzētu pieredzējušākus, un stingrākus, pēc kuriem nevajadzētu skraidīt pakaļ un bakstīt ar pirkstu.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 39m
Redzēts 24. aprīlī, 21:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 20:46
0
post

Par visu man vienalga, taču šito es nespēju atbalstīt  

Es tikai tā spēlēju, kā kaut kur mazākais troksnīts tā turu uz grauda + ļoooooti daudz caur sienām šauju, sanāk tā, ka man dēļ ši noteikuma būtu jāmaina spēlēšanas maniere ko piekopju visus tos trakos gadus kopš spēlējus cs? Tas amn liekas muļķīgi un es to nedarīšu, lai bano mani. 

Tiešām ir iespējams tēmekli tā kratīt un sapšaut playerus, lai to varētu uzskatīt par aimu? :D 


Par tiem kas nick maina, ir jau neoficiāls noteikums kur ķipa tie kuri speciāli raus banus ar aimbot detected viņiem banu var atstāt. 
Es tieši tādu pašu sodu piemērotu tiem kuri speciāla maina nickus lai puderētu smadzenes adminiem, vienreiz unbanot, nākama reizē atstāt banu uz nenoteiktu laiku, tā teikt mācībai. 

Par to frostjaw, tak tīrais apsmiekls ar savu tēmekļa kratīšanu, ja viņam patīk sevi par klaunu pataisīt, lai jau viņam tiek tas gods, neviens normāls admins viņu tā pat nebanos :D 

Pēdējo reizi rediģēja ~Evils~, 2017. gada 31. augustā, 20:48.

Noodels
Jauniņais
48 atbildes forumā
Online: 1d 20h 46m
Redzēts 2019. gada 13. martā, 11:54
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 20:48
1
post
Piekritu un domaju ka vajag vairāk adminus dd2
esportinsh
Lietotājs
102 atbildes forumā
Online: 4d 6h 18m
Redzēts 2018. gada 01. novembrī, 15:38
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 20:49
0
post
Murgs, ne noteikumi.Ja nav adminu, tad pieņemiet jaunus nevis čakarējat citus.Ir cilvēki kam labāk šaujas manāmi raustot peli (esmu redzējis gan iekš pro games, gan serveros).Un kāda starpība ar kādu niku šauj?Tagad būs aizliegts mainīt nikus ja šauj labāk par avarage botiem?Pret.EDIT-JA TU DZIRDI SKAŅU CAUR SIENU TAD LOĢISKI, KA VILKSI JAU PRIČELU UZ ENEMY PUSI.Wtf.
Pēdējo reizi rediģēja esportinsh, 2017. gada 31. augustā, 20:52.
47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 20:52
0
post

banteamu pietiek, tiek galā un nav pārstrādājušies, paldies par uzmanību.

 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 20:54
0
post

Cik redzu banteam tiek ar visu galā.
Nēesmu dzirdēji,ka šie būtu par kaut ko sūdzējušies,ka pārslogoti un tā tālāk.

* Spēlētājiem aizliegts tēlot ka viņi čīto ja dēļ tā adminam viņu ir jāspeco. (kratīt peli kad šauj, speciāli tēmēt caur sienām kad dzird kādu skaņu, ar lagiem provucēt adminu ka būtu kā ar speedhacku un tamlīdzīgi)

Varētu jau nelielu sodu te likt piemēram 1reizi bans 2h turpina bans palielinās ik pa 4 h. Un tā varētu vienkārši maximums līdz 1 mēnešā banam.Jo neredzu jēgu likt lielāku sodu par mēnesi.

 

* Skiloti spēlētāji nedrīkst spēlēt serverī ar fake nickiem ja dēļ tā adminiem ir viņu papildus jānāk specot. (tie kuri zin ka par viņiem sauc adminu)

  - ja spēlētājs nezin par šo noteikumu tad par to vispirms ir vnk jāpastāsta, ja to turpina darīt tad sods no 1h-24h.

Šeit es gan esmu pret,jo lielākai daļai besī savs niks. Viņi grib jaunu niku un spēlē un tā katru dienu. Ir ļoti daudz tādu cilvēku un pietam skillotu,tagad dēļ tāda noteikumu visus banot ? Nē nē nē. Šis nebūtu labs variants pie noteikumiem.

 

P.S. Pieņem bargus adminus,kas ir pieredzējuši un aktīvi un serveros būs baigās bumbas un nebūs problēmas ar calladminiem.


dudi
Lietotājs
DD2 Zvērs.
283 atbildes forumā
Online: 4d 3h 10m
Redzēts 2020. gada 09. aprīlī, 21:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 20:58
1
post

Speciāli tēmēt caur sienām kad dzird skaņu? Ko tur nesaprast, ja tu nezini ko nozīmē Izdefot spēlētāju tad neraksti pilnīgi neko.

Personīgi es pats visu laiku defoju, protams ja arī reizēm nedzirdu, jo ir brīži kad kāds spēlētājs tur sēž, vai tajā pašā brīdi iet.

Par DD2 adminiem, ja viņi savu darbu darītu un vismaz kādreiz atbildētu kad kāds raksta (ADMIN) čatā, tad sūdzību nebūtu , bet paskatoties uz adminu noravjjumtu

viņš vienkārši tā sauc ''Krāj stundas''  Nesūdzo par    lolwut? , $ KRISTA $ , -KK-   ,

 

 

                                                                                                       Ar Cieņu dudi.

forum sig image

Nesaki ko man darīt , neteikšu kur tev iet!

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 20:59
0
post

@Zii- Nav runa par sava nika besīšanu, runa iet par to, ka apzināti maina niku lai pačakarētu adminus, protams to ir grūti izsecināt vai viņš nomaina, jo apnicis vai čakarē adminus, nu es šaubos, ka tev katru dienu besī savs niks un tu vislaik ej serverī ar jaunu un rauj banus nost.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts pirms 2 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 21:11
2
post

nuu, labi, kopš tika pieņemts borezz es jau redzu ka ir progress, līdz tam man likās ka lolwuts vnk te vergo un līdzko būs 1 sūdzība tā uzreiz viņš sāk strīdēties jo "viņš jau tā dara visu banteam darbu un tagad vēl pretenzijas" :D

nu pieņemsim ka ar to tagad ir labāk.

 

Bet nu šķiet daudzi pārprot šī noteikuma jēgu - te iet runa par TIKAI KAD IR ACĪMREDZAMS KA IZLIEKAS LAI ČAKARĒTU ADMINU :D

Te nav runa par to ka kāds skatīsies daudz caur sienām, tāpēc viņam uzreiz dos brīdinājumus, vai arī ka kādam spēlēšanas stilu jāmaina. Pat ja spēlētājam ir stils spēlēt kratot peli, viņš to drīkst darīt.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 39m
Redzēts 24. aprīlī, 21:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 21:14
0
post

Bet tad kā tu atšķirsi? cilvēks tā spēlē velkot caur sienām tēmejot caur sienam un šaujot vai arī tēlo kaut ko? 
Tas pats ar temekļa kratīsānu, ka tu atšķirsi viņam tas ir normāli kratīt vaio arī speciali krata lai trolletu adminus? :D 

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts pirms 2 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 21:21
2
post

es nerunāju par šaubīgiem gadījumiem, es runāju par acīmredzamiem gadījumiem, tas ka kāds vienkārši skatās caur sienām bieži nenozīmē ka viņs to dara speciāli lai admins viņu specotu.

Tu laikam nesaproti "acīmredzams nozīmi" :D Tas ka tu prasi kā zināt, ja ir acimredzams ir tas pats kā prasīt kā zināt ka zaļa tāfele ir zaļā krāsā.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 31. augustā, 21:22.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 39m
Redzēts 24. aprīlī, 21:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 21:25
0
post

Es to saprotu tā, ka tu ieiesi specos, tu steigsies tev apniks pētīt  spēlētājs trollē vai spēlē nopietni, tu vnk banosi. Jo man tiešam nav saprotam, kā to var atšķirt? 
Ja es nomainīšu nicku ieiešu war3, būs par mani calladmin, mani banos, pat ja es spēlēsu tieši tā pat kā ar īsto nicku, tā pati skatīšanas caur sienām, tā pati šaušana caur sienām, tikai dēļ ta ka būs cits nick tā skaitīsies admina čakarēšana :D 

dudi
Lietotājs
DD2 Zvērs.
283 atbildes forumā
Online: 4d 3h 10m
Redzēts 2020. gada 09. aprīlī, 21:05
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 21:26
0
post

  ~Evils~  Bet tad kā tu atšķirsi? cilvēks tā spēlē velkot caur sienām tēmejot caur sienam un šaujot vai arī tēlo kaut ko? 

Ir atšķirība ar to ka- Spēlētājs dzird ka skrien un sāk močīt pa sienu,vai viņš jau velk caur sienu kad spēlētājs gaida pretinieku stāvot uz vietas.

Padomā kādreiz loģiski.

forum sig image

Nesaki ko man darīt , neteikšu kur tev iet!

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3441 atbildes forumā
Online: 131d 4h 32m
Redzēts Vakar, 22:00
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 21:27
0
post
Reāli vecīt, būsim atklāti, ja nemāki atpazīt, tad nav jāizdomā noteikums par kaut kādiem fake nickiem. Par tēlošanu (visādi hack bindi) - to vēl varētu ieviest. Labāk ielikt "Block wallhack" pluginu, kas smagi samazina čīteru daudzumu, un dzīve visiem adminiem būs 3x rožaināka.

esportinsh
Lietotājs
102 atbildes forumā
Online: 4d 6h 18m
Redzēts 2018. gada 01. novembrī, 15:38
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 21:29
0
post
Lech arī pačakarēja adminus un permu norāva. :D :D
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts pirms 2 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 31. augustā, 21:31
1
post

ehh, labi, es cik saprotu visi ir vienbalsīgi pret šo

 

Mani tas apbēdina, un es zinu ka mazliet mazāk iešu dēļ šī uz calladmin jo man izbesīs tie kuri čakarēs, bet nu es daļēji arī jūs saprotu ka jūs domājiet ka to varētu izmantot lai kādu nepamatoti banotu.

 

Noteikums netiks pieņemts. TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0