bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
Čau,no Akyle!
Akyle
Lietotājs
....
27 atbildes forumā
Online: 21h 24m 24s
Redzēts 2018. gada 18. jūlijā, 23:30
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. septembrī, 11:14

                                                           Sveiki visiem,no Akyle! :)

Vārds - Nu vārds manu prāt samērā populārs,pat godalgotas prēmijas piešķir aktieriem ja nēsi maziņš gan jav zināsi!

Vecums - Esmu 23 gadīgs,juniors vismaz tā vel jūtos.

Dzīvesvieta - Ventspils

Tavi hobiji - Pavadīt laiku ar ģimeni,atpūsties ceļot ar draugiem,šat tad pasēdēt pie kompja uzspēlēt ar normāliem keksiem ierēkt pa bernu uzbraucieniem un citām lietām,kā arī patīk lasīt jaunākās ziņas par daesh uzbrukumiem u.c lietam. Princips ir vienkārš parāk daudz būtu jaizklāsta jums,lai saprastu kāds tipa cilvēks es esmu un kas man patīk!

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? - Trenējies esmu daudzkur,lielākie panākumi ir bijušī frisbija,ja kāds nezin,kas ir frīsbījs tā ir suņa spēle kuru spēlē 5vs5 līdzīgi kā cs 1.6 cw turnīros, skrien pēc šķīviti nokļūsti zonā un un gūsti uzvaras,vienīgais tur neviens vēl nav nomīris cik zinu.

Kāds ir tavs moto? (sauklis) - Grūti teikt.dzīvo katru dienu kā pēdējo :)

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? - Pavadu laiku ar ģimeni kā jav iepriekš to rakstīju,pievēršos nedaudz arī virtuālajai pasaulei bet īpašī geimers vairāk nesmu nekāds ;)

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? - Ceļojis esmu diezgan daudz sākot no Anglijas beidzot atkal ar Latviju,visforšākā vieta likās Parīze Francija,diezgan aktīvi un laipni cilvēku,kuri nēd semkas un nesaka "E bratan prikuriķ jesķ" Diezgan skaista vieta,bet dārga nepajokam.

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? - Agrāk jav caur g**gn.lv server list meklēju aktīvu cs 1.6 server kur dust2 priekšgala,kā mape.

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? - Nosvilināt opjā sķūni pirmo reiz pīpējot.

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? - Slinks,asprātīgs,kauslīgs maita.

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? - For fun cs go ēra beidzās japievienojās,kādam sakarīgam forumam.

Tavs novēlējums visiem lasītājiem - Nu paldies ja lasīji,ja lasīji īs aprakstīņs ir kas esmu un ko daru,lai jums veicas ingame ar cieņu Akyle.

Laauriinaa
V.I.P.
Meitene zeltene
satan`s angel
3326 atbildes forumā
Online: 123d 0h 15m
Redzēts Vakar, 16:03
Pievienots, 2017. gada 26. septembrī, 08:36
0
post
Čauu

Lietotāji skatās šo tēmu: 0