bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
0
0
topic
Slinkais sīpols nokavēja Chemija diskusiju BET
0nion_man_LV
Lietotājs
.
75 atbildes forumā
Online: 1d 14h 46m
Redzēts 17. februārī, 12:38
Pievienots, 2017. gada 05. novembrī, 21:53

Jā...ideja jau sen bija taču tikai tagad saņēmos plašāk ierunāties.

Daudzi gan jau atcerās Kicka CTF serveri. Man personīgi tas ļoti gāja pie sirds, pateicoties tam sāku Kickā aktīvi uzturēties un vispār bija tiešām jautrs mods, visas tās klases bija riktīgi balansētas un tādā garā.

Tad jūs nomainījāt to pret KZ jo tauta bija bišku pamirusi, taču laiku pa laikam tur kāds spēlēja.

Es iesaku nomainīt varbūt Surf serveri pret veco, labo CTF, jo Surfs lielāko dienas daļu, cik redzu, ir pamiris un neviens īsti tur nespēlē. Kādreiz arī tur šāvu samērā daudz, kad tauta vēl bija, taču tagad tas tiešām tāds pamiris ir. 

Varētu CTF iesākt ar kādu servera konkursu, piemēram "tehniķis", kur jānoliek visvairāk "sentry".

 

Es personīgi ļoti vēlētos redzēt CTF atgriešanos ar konkursiem un varbūt izmainītu modu.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 27m
Redzēts pirms 49 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 05. novembrī, 21:56
0
post

čemijs surf vietā liks pub serveri, tākā tu ar savu ideju nāc par vēlu, sorry. 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2017. gada 05. novembrī, 22:22
0
post

Es atceros to serveri! :D

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 24m
Redzēts Vakar, 20:27
Pievienots, 2017. gada 06. novembrī, 02:42
0
post

Nebūs, jo CTF kā klasisks ātri mira un pēc pokemonizēšanas arī nemaz tik ilgi nenoturējās, tik uz boostiem. Un nebūs arī tāpēc, jo surf vietā būs pub serveris.

CTF vietā atvēra DD2 nevis KZ. KZ jau bija laikam pirms DD2 atvērts.

 - hahahaha ... ehhhh. jā, man patiktos klasisks CTF, tikai ar lāzeriem un adrenalīnu, bet tas ko tu tur pirmīt un pēctam pasaki, parāda, ka tev patika pokemonizētais CTF nevis klasiskais. tātad tas nav vecais labais CTF, tas ir sačakarētais CTF.

Un kādas klases? CTF bija klases? ... pag es gribēju rakstīt ka neatceros, bet tomēr tagad laikam atceros, vai arī ko jaucu ar /adrenaline pērkamājām iespējām .. ja tiešām bija klases, tad nu tas bija slikti, tas sačakarēja. Sačakarēja /shop , sentrygun, un tās klases ja tādas bija.

Bet nu jā, nebūs CTF.

Un veikur bija topiks par serveru balsošanu http://www.kick.lv/forums/topic…-1-6-serveris/

            

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. novembrī, 08:55
0
post

Enemijs labi visu izskaidroja. Driz bus PUB serveris, tapec gaidi vien vinju.

Image result for Unicorn Gif signature

0nion_man_LV
Lietotājs
.
75 atbildes forumā
Online: 1d 14h 46m
Redzēts 17. februārī, 12:38
Pievienots, 2017. gada 07. novembrī, 17:46
0
post

Zinu par balsošanu, tādēļ attiecīgs nosaukums topikam :D

Par klasēm runājot- bija laikam kaut kāds, kam bija 70hp bet kustējās 120% ātrumā vai kautkā tā.

Vampīra klase bija, kur reģenerējas dzīvības caur damage.

Vip bija un vēl divas laikam. Oriģinālo diemžēl tā arī nepiedzīvoju cik pagaidām saprotu, taču tāpat vēlētos redzēt atgriešanos.

P.s.

Ja internets nebūtu sapelējis kartupelis, tad gan jau Chemijam uzjautaatu modu un pats hostotu Kicka vietaa papildus serveri :D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0