bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
7
2
topic
[DISKUSIJA] KICK MĪTS 2017!
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts pirms 3 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 07. novembrī, 22:32

 

Heyooooo KICKieši!!!!!!!!!!

Sveiki dārgie draugi!

Mēs ar foršo lietotāju concijs esam ieplānojuši izveidot kādu jauku pasākumu iekš KICK.LV

Mūsu prāt jau sen vajadzēja kādam nenoslinkot un pacelt šādu tēmu un savākties beidzot kopīgi pie viena galda,kur varētu kopīgi pasēdēt,iedzert un padalīties ar savām prasmēm iekš CS un pastāstīt dažādus stāstus vai piedzīvojumus. Uzspēlētu kādas GAMING spēles un kā arī protams arī uzspēlēt kādas reālās dzīves spēles un tamlīdzīgi. Par reālas dzīves spēlēm vēlāk pierakstīšu,pagaidām man nenāk pratā. 
 

Koņčiņai ir šādi piedāvājumi:
1. http://www.karumnieki.com/ 
2. http://www.viesumajas.lv/lv/viesu-nams/liepkalni
3. http://mucenieki.blogspot.com/p/viesu-nams.html
4.https://www.facebook.com/atputa/
Saraksts vēl papildināsies ar laiku.

Mūsējie datumi tiek ieplānoti kā piemēram 24 novembris vai 8 decembris!
Jo? Mēneša sākumā un beigās tautai var neatrasties nauda šādam pasākumam.

Mēs varam arī kopīgi izvēlēties kādu datumu uz kuru varētu rīkot šo pasākumu.
Viss,kas Tev ir jāizdara to vari ierakstīt postā.Tieši tas pats ir arī ar vietu - ja Tev ir kāds ieteikums sakarā ar viesu māju,pirti vai ko tamlīdzīgu Tu droši vari rakstīt. Un kopīgi izlemsim vai to mēs spēsim organizēt.

Kā arī varētu uzreiz es šajā topikā sarakstīt tos īstos braucējus,kas gribētu doties 100% uz šo pasākumu. Pieraksti to postā ar savu datumu un piedāvājumu par viesu māju vai pirti.

Ieteikumu anketa:

Datums:
Vieta:
Vecums(vecums domāts tam,lai varētu izdomāt spēles arī jaunākiem KICK.LV lietotājiem):
Tavs viedoklis:
Vai tiešām būtu braucējs:

 

No manis pagaidām ir viss. Tagad viss atkarīgs no Jums.


⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. decembrī, 16:40
1
post

Itkā tur nekā nebija, lai varētu nokavēt :D tas jau bija tāds mārketinga triks, lai paceltu nedaudz aktivitāti forumā.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. decembrī, 13:45
0
post

Lolwut.

1. Nē, izjuka tāpēc ka atsaucība bija par mazu, kā arī tāpēc ka rīkotājs kkur pazūd jo neesot laika,  joprojām gan pastāv iespēja ka vnk kad šis pats bariņš būs 1 pilsētā ka varētu uz aliņu saskrieties.

2. Kā par labu projektam var nākt taisīt mītus kuri neizdodas, tas ir līdzīgi kā ar konkursiem - tas tikai bojā aktivitāti jo nākamajiem mazāk pievērsīs uzmanību

3. Tu pats te nepieteicies un neko nedarīji lietas labā - beidz sūdzēties un bojāt cilvēkiem garstāvokli kari vismaz mēģinajā kko darīt, nevis tikai sēdēja malā

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 14. decembrī, 13:49.

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. decembrī, 13:58
0
post

Čemijkuli

 

1. Nē, izjuka tāpēc, ka nebija nekādas organizēšanas, vienkārši uztisīja topiku ar kaut kādiem random piedāvājumiem, itkā te kickā uzturētos deputāti vai uzņemumu vadītāji, kuri var atļauties ar taksi aizbraukt uz kādu nomātu vietu. Kā arī paši nezina ko grib, viens grib tusēt otrs grib piedzerties, protams, ka tas nevienu nepiesaista, ja konkrēti nospraustu mērķi, tāds un tāds klubiņš, tādā un tadā datumā. 

 

2. Nu es citu variantu neredzu, ja veido tik neapdomīgus topikus, kur jau 70% teica, ka tur nekas neizdosies un nav jēgas no tāda, pie tam ziemā. Ja tas būtu tik slikti projektam, tad nemaz nebūtu neko tādu atļāvis veidot, bet tu kā vienmēr ceri uz brīnumu, ka savāksies 130 cilvēku uz mītiņu un visi būs laimīgi.

 

3. Kāpēc man jāpiesakās uz mītu, kur nekas nav zināms un braukt uz otru valsts galu, lai piedzerties? Es varu pateikt ka viss braukšu, kā lielāka daļa to parasti dara, bet kāda jēga no tā, lai man pārmet, ka es ko solīju, bet nomīzu? cmon... Tev katra kritika ir bezjēdīga, jo tu nemāki uzklausīt cilvēkus tu esi kaut ko sadomājies savā prātiņa un tā tam arī jābūt, ja kādam nepatīk, tad ir kritizētājs un projekta nomelnotājs. Ja tev nepatīk patiesība, nepārmet man to, ka es izplatu melus, vienkārši tev ir sāpīgi dzirdēt skarbo patiesību :pp

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. decembrī, 14:04
1
post

1. Nepekrītu, es piemēram būtu braucis ja šis būtu norganizēts līdz galam, vienalga kur un kā, līdzīgi arī citu daļu varētu pierunāt. Organizēšana ir ļoti svarīga. Tāpat arī iepriekšējais mīts tika līdz galam norganizēts tikai tāpēc ka znt to uzņēmās, apzvanīja visus, uzturēja ikdienā kontaktu utt.

2. Šis nebija neapdomīgs topiks, neviens necerēja ka savāksies 130 cilvēku, cerējam uz kādiem 10, ja nesanāktu 10 tad savāktos kaut mazs bariņš vnk satusēt, kas jopojrām ir aktuāli.

3. Tas ka tu pasaki galā "bet tā ir patiesība" tas nepadara to par patiesību. Tāpat arī tas ka tu pasaki beigās ka tas ir "tavs viedoklis" nenozimē ka ir pieņemami vai normāli teikt tu ko tu saki. Iemācies taču beidzot komunicēt normāli nevis bāz man sejā savu vēzi

MadrYy
Meitene zeltene
Blondā; Madariņa
495 atbildes forumā
Online: 31d 18h 59m
Redzēts 2023. gada 24. aprīlī, 16:11
Pievienots, 2017. gada 14. decembrī, 17:50
0
post

Tā kā man šodien beidzas 1.semestrī lekcijas un esmu mazliet brīvāka, tad varu palīdzet Zii organizēt, lai tomēr mīts notiktu.  Tad, kuriem ir velme kaut ko padarīt kopā, vienkārši atsūta man numurus un sataisa wpp grupu, kur var visu pārspriest. Tie, kas malā stāvētāji, tad lai arī tur stāv. Es domāju, ka tā būs vieglāk un nebūs šeit lieki posti un KOMENTĀRI. 

Paldies par veltīto laiku. :D

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2017. gada 14. decembrī, 18:01
0
post

Hmm. Patiesībā būtu interesanti vairumu šeit satikt dzīvē, bet... 

Grozos kā gribu un nekadīgi nevaru izbrīvēt sev kādu brīvdienu kurā nebūtu noracies ar darbiem no galvas līdz kājām.

Šad tad palasot šo tematu... Vienkāršākais variants būtu jums visiem satikties Rīgā/Vecrīgā un pavadīt vakaru tur. Vienīgi izlemt ko, kur un kā darīs.

Protams, te ir čīkstuļi, kas pīkst par tālu blablabla un vēl visādas mistiskas atrunas. 

Protams, ir vairāki varianti - gaidīt rītu kad sāk kursēt sabiedriskais transports uz visiem Latvijas galiem, paņemt uz nakti hotelī, hostelī vai hz kur sirds vēlās numuriņu un miers. Tie kas tiešām to vēlētos tad arī izdomātu un atrastu sev variantus. Var jau galīgā ķirsī aiziet uzplīties pašvaldībniekiem tad naktsmājas būs garantētas līdz aties.

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts Vakar, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. decembrī, 18:05
0
post

Jums visiem tā stulbā rīga nav zbal? Laukos, svaigā gaisā labāk, kā ost to piedirsto rīgu... Palieku pie sava, Kurzemē

Pēdējo reizi rediģēja Obijs, 2017. gada 14. decembrī, 18:06.

 

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2017. gada 14. decembrī, 18:07
0
post

Par Kurzemi esi ieinteresēts tikai tāpēc, ka pats esi no turienes. 

Padomā par tiem kas dzīvo arī tālāk kā no Rīgas. Kaut kur Latgalē vai kur.

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts Vakar, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. decembrī, 18:09
0
post

Padomāju... iztiksim bez viņiem, no kurzemes ir vairāk braucēji..+ lai slinkās pakaļas no rīgas arī kādreiz padeldē savas dirsas braucot.. Sanaktu krietni lielāks pulks kā rīgā kaut ko veidotu

 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts pirms 40 minūtēm
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. decembrī, 18:11
1
post

Cilvēki joprojām tic ka šis sūc izdosies? Wtf :giggle:

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2017. gada 14. decembrī, 18:14
0
post

Arī iepriekšējā diskusijā vienīgais ko dariji bija tas, ka ņerkstēji - Kurzeme, Kurzeme, man tālu, es negribu. Tik pat labi var arī iztikt bez Tevis. Nav jau tā ka kiks grozītos tikai ap tavu egoismu.

Jau otro gadu pēc kārtas piedāvā vienīgi - Kurzeme... Painteresējies, piedāvā variantus.

Tad varbūt tas arī būs tur, bet nu ko man par to spriest. Ne man Tevi par ko nosodīt. Pats esi nonācis līdz tam.

MadrYy
Meitene zeltene
Blondā; Madariņa
495 atbildes forumā
Online: 31d 18h 59m
Redzēts 2023. gada 24. aprīlī, 16:11
Pievienots, 2017. gada 14. decembrī, 18:15
0
post

Būsim reāli, katrs gribēs sev tuvāk un katrs būs ar kaut ko neapmierināts. 

Obij, es arī esmu no Kurzemes, bet nesaku, ka ir jāriko tur, jo Rīga sanāk var teikt, ka tāds viduspunkts. +tie, kas domā, ka Vecrīgā ir tikai klubi un tur tikai var piedzerties, tad smagi maldās. Var ieiet 5D kino "Look at Riga", muzeji, galerijas, baznīcas utt. 

+ ja jau pat tagad uz Vecrīgu nevar savākties pat 10 cilvēki tikai, lai iedzertu un paspēlēt biljardu, tad ko jūs gribie no viesu nama? Lai tā atbildīgā persona jūsu vietā maksātu. jo kaut kas pēkšņi nepatika un neieradāties? 

Es zinu, kā tas ir, ka nevar savādakties, jo katram ir labi savā vietā un pakaļai būt savā gultā, un gudri runāt. Bet, davai, saņemās. Vienkārši vienreiz sarīkot mītiņu šogad. Es pat atbrīvošu laiku no darba, lai pielāgotos jums. 

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts Vakar, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. decembrī, 18:17
0
post

Man vienmēri ir paticis ņerkstēt, lai ari kas tas pa vārdu, bet domu laikam sapratu... Jā, kick grozas tikai ap mani... bet tas tā... Gribi variantus? nav problēmu, varu daudz un dikti samest.. Bet priekškam man pūlēties ja šis tāpat nenotiks, jo visiem te domas dalās... 

PS.. es vispār šeit rakstu tikai posta dēļ

 

stn
Lietotājs
trigonometry bro
305 atbildes forumā
Online: 23d 9h 18m
Redzēts 2021. gada 19. martā, 15:00
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 15. decembrī, 19:08
0
post

ja ble, protams, kick mits uz baznicu vecriga, ahujena.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. decembrī, 17:40
0
post

Ejam uz baznīcu, es piekrītu!

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. decembrī, 17:48
0
post

es iešu uz baznīcu, jaaa

jāsvētī ēdiens

 

 

 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts pirms 3 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. decembrī, 17:49
0
post

Lūgums bezjēgā nerakstīt.
Bezjēdzīgi postosiet lūgšu administrāciju sodīt ar brīdinājuma punktiem.


MadrYy
Meitene zeltene
Blondā; Madariņa
495 atbildes forumā
Online: 31d 18h 59m
Redzēts 2023. gada 24. aprīlī, 16:11
Pievienots, 2017. gada 20. decembrī, 13:23
0
post

Tā tad tie, kas nezina par mītu. 

Ir jau noteikts konkrēts datums. Tas ir 19.janvāris, jo tas ir pēc visiem Ziemassvētkiem, Jaunā gada un tad jau visiem ir ienākušas algas vai stipendījas. Vieta paliek Rīga. Sākumā ir doma iet uz Rīgas Plaza boulingu, bet vakarā uz Vecrīgu. 

Ja kādam ir tomēr interese, tad rakstat vai nu man, vai knejvs pm, jo interesentiem ir izveidota Whatsapp grupa! 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 175 ( 8705 skatījumi )
Tessa&Hardin, Minnia, knejvs, Hazard, Obijs, concijs, Jackass3D, ------, Mohit, bullets aim far, Kiwi :], unknown-, Kubi, Beyondz, bnation-, Ticiigais, FreakyyPrime., EvE, Ruf, def., heediox, MiX(eP)!, Lakrica, Fantograms, luīze, tenblunt, gucci, MadrYy, Fuk`dantE., Rei, Omega, ZnT, Pizhikz., sсhoKKur-, Dweller, Dalī, Latvians, CarboN, Goddest, Grizzlijs, OldSchool, NobodYYY, Sajma, Seth, Murmulis, tHEBEAST, Capture, 🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶, kalimaoff, Galax, stn, Enemijs, Kauviz, the Captain., tuis, Chemijs, love_me, xVeins, The_Suspect, JērsA, Sviests12, Violexy, Bu4haa, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Klaus, rewzk, pankuksh, lemony, ketamine, ⛔lolwut?, RooFee, daryl, nisker, $ KRISTA $, MA1M, naziits, DLIPNM, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, mimiC, Королева, Sandis., Gloks, bangtheking, Kanazews, kaLpaks, crewified, Laauriinaa, Paldies., Strelnieks., cruelcin, not hns, Dzēsts lietotājs, LuckyDog, Timiijs, dudi, nolodžik, emaymyska., NunCe, Сhrееру©, skyya, dzēsts profils, CROUPZZZ, Unicorn, RCHWZKY, ZeltaBlack, iluuzy, 0nion_man_LV, forreverzz, Ingucci, hehegeeva, Fally, phine, Ābols, `Barbija`, Remember-ME, Admini nodirsh speletajus for no reason, h2o, blonda, krialy, Witch, 2nf*, Osiits, StonerKumar420, minka_, Noravajumtu, anony, EXIT.-, ZombikOzy, LACOSTE_NR1, Haskys`, enrico, MaDn3sS, slēpts, south, AmazingDan, Prometajs, raacha, saksesful, PANDAROO, exdent, Patriotss, nemakulis, Amors, Daņiks, NoSwear, Foxxy`s Poxxy`s, KaapostgalvaLV, lucifers, sqwd, Mamba, Trakias, Dzēsies lietotājs, Komisarchiks, riverside, Saldenieks, slipknot, CHEWBACCA, Sanchuk, jevrika, SoulshakerLV, MTM123, reas, Shockins, Snuffeklis, MiXiEEE, mashq, BALANCED, Bronza, tepej, siirups, named0ne, RagnaR, Leaf, Mazulis, sneiks