bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
1
0
topic
Vienradzis Nepamatots slay
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2017. gada 10. novembrī, 19:47

Pēc šī parauga ir obligāti jāveido jūsu sūdzības paraugs!
 

1. Izdarītais pārkāpums Nepamatots Slay
2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot) https://failiem.lv/u/t446ww55">https://failiem.lv/u/t446ww55
3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts Raunds sākas 9:38 ,bet slays notiek 13:39
4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist) Nebus vajadzīga ,jo tas ir admina pārkāpums.
5. Pārkāpēja niks Unicorn
6. Komentārs par notikušo Bija kara diena ,nopirku respawn ,jo nomiru ,sēdēju gr heala ,jo paliela mape ,kā arī uzmanijos no Freedaya un mani pēc pāris sekundēm noslayoja pēc teikuma ''Venta tur nu gan nevar sēdēt'' ,pēc noteikumiem nav teikts ,ka nedrīkstētu sēdēt heala vai gunrooma šajā mapē ,kā arī es pildiju misiju ,man Teroristi shava un shāvu pretī šeit arī noteikums Kara dienas:

Kara diena.


CT komandai tiek piešķirtas M4A1 + deagle, bet teroriem tiek iedoti Shotguns. Uzvar stiprākais, bet, ja kādam ir FD (freeday) un viņš ir izmetis ieroci, viņu nedrīkst nošaut, kamēr viņam ir FD, bet, kad beidzas – drīkst nošaut. FD nedrīkst atrasties GR. Ja ieslodzītajiem ir shotguni, CT nedrīkst šaut caur stiklu un sienu ja ieslodzītiem ir shotgun. CT var sākt šaut Ts tikai tad, kad ir pagājušas pirmās 10 sekundes kopš kameru atvēršanas.
Aizliegts sēdēt GR šādās mapēs: jail_MineCraft_v3

Misija šajā dienā jāpilda abām komandām.  

,kā arī vēlos piebilsts ,ka admins nezināja vai CT drīkst atrasties šajā dienā gunroomā 


7. Mape, kurā tas notika jail_istiklal
8. Serveris Jailbrake

Pēdējo reizi rediģēja Venta, 2017. gada 10. novembrī, 19:47.
⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts Vakar, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. novembrī, 20:00
0
post

Admins brīdināts, par noteikumu nezināšanu. Atvainojamies par sagādātajam neērtībām.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0