bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Čau no GotEmxD
GotEmxD
Jauniņais
Gots
15 atbildes forumā
Online: 6h 52m 47s
Redzēts 2019. gada 22. martā, 05:41
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. novembrī, 21:35

Par sevi:

Vārds: Dairis

Bilde: https://www.facebook.com/Dairis.GotEmxD

Vecums: 22g.

Dzīvesvieta: Saldus

Tavi hobiji: Spēlēt bezjēdzīgi PC :D

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi?: Es nodarbojos ar basketbolu, bet tikai vasaras periodā.

Kāds ir tavs moto? (sauklis): !!!KILL OR GET KILLED!!!

Ko tu parasti dari brīvajā laikā?: Sēžu pie datora vai telefona.

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā?: Biju aizbraucis uz Angliju. Pagaidām liekas Blackpool!

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids?: Uzzināju no gign.lv... Pagaidām nesūdīgs, tik adminu maz uz ZM!

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā?: Tas ka mani saslēdza roka dzelžos īsta Policija!

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos?: Traks, Atbildīgs, Neatlaidīgs, Mērķtiecīgs!

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos?: Jo čoms uzrakstīja, tad izdomāju, kāpēc gan lai es neuzrakstītu? :D

Tavs novēlējums visiem lasītājiem: Veiksmi tālākajā šī komūna serveru spēlēšanā un ceru ka būš mazāk čīteru serveros :(

Par spēlēm:

Tavs niks. GotEmxD

Bijušie niki: -=PIFFKO=-

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros?: Es spēlēju ļoti daudz spēles, bet vairāk CS:GO un CS 1.6

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam?: CS:GO ~ 1200h... Grid... Dead Space 3... Battlefield 4.... ir vēl daudzas, bet nav jēga pārējās pieminēt, jo tās ir mazsvarīgas.

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? Piedalos šajā CS 1.6 ZM servera turnīrā.

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu): Baigi neeju uz pilno servera Topu...

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)?: Protams ka jūs mani vairāk redzēsiet zm.kick.lv... bet protams esmu arī aktīvs forumā.

 

Liels paldies par jūsu uzmanību un ceru ka šeit visi ir draudzīgi :)

AmazingDan
Lietotājs
JB Bots
Banaņčiks
79 atbildes forumā
Online: 3d 8h 13m
Redzēts 22. februārī, 00:33
Pievienots, 2017. gada 22. novembrī, 02:02
0
post

Čau


 

Ābols
Jauniņais
zm slepkava
105 atbildes forumā
Online: 4d 8h 48m
Redzēts 2018. gada 10. janvārī, 16:34
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 22. novembrī, 02:05
0
post

sveiki

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 22. novembrī, 02:09
0
post

heei :)

ZeltaBlack
Lietotājs
Andrjuha
1854 atbildes forumā
Online: 25d 13h 16m
Redzēts Vakar, 22:23
Pievienots, 2017. gada 26. novembrī, 12:31
0
post

hei :)

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 8.7 bistamiba: 30 [ 1.1 1.0 1.0 = 7.9 ] 

 

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 20.0 bistamiba: 30 [ 1.0 1.0 1.0 = 20.0 ]

Lietotāji skatās šo tēmu: 0