bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
2
0
topic
Čemas labojumu diskusija
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 08:57

Vakar atvērās Čema

Pati atvēršanās bija superīga,  savācās 27 lietotāji online max ko redzēju, kas ir maigi sakot superīgs rādītājs.

Pamatā atvēršanās bija izdevusies, bija 2 bagi kuri tika salaboti, kuri par laimi pārāk netraucēja pašai spēles norisei:

1. bija bags ka nopērkot coinus par ieiro varēja tajā pašā partijā uzlikt bezgalīgu likmi, pat ja tā aizgāja mīnusos, dēļ kā vairāki cilvēki uzvārījās par aptuveni 40 eiro plusos, aptuveni pusi no tā es viņiem atņēmu jo viņi bija tik labi un tajā nevainoja mani :D tikai vēlāk vakarā atradu vainu un to izlaboju kad jau MTM123 un piziks un vel kadi 2 lietotaji bija nejauši uzlikuši milzīgas likmes kuras viņiem nemaz nebija :D

2. Pāris reizes bija craši kad spēlētājs kurš uzvarēja izgāja ārā no spēles pirms spēles beigām, salabots.

 

Problēmas kuras jāspriež/jārisina

1. Kā jau paredzēju ir problēma ar to ka #bagātie lietotāji dominē šo spēli jo uzliekot lielas likmes var likt spēlētājam jau pirmajā kārtā iet ar visu kas viņiem palicis, un tad viņiem otrajā kārtā ir izvēle palielināt vai nē, kāmēr lietotājiem ir tikai izvēle vai ielikt vissu kas palicis lai nezaudētu pēdējo kas ir palicis. Jau minēju ka dēļ šī varētu apsvērt limitēt likmes lielumu, BET šodien iespējams nāku ar jaunu alternatīvu kas būtu - izveidot otru istabu kurā būtu pavisam mazs likmes limits, a šī istaba varētu palikt tāda kādi ir - bezlimita.

2. čats - kā jau paredzams, kas jau bija testēšanas laikā redzams, bieži gadās ka nevar paspēt izlasīt ziņas, ja tās uzraksta tieši pirms round sākuma tad tās vispar pazūd momentāli ( šis tiks šodien salabots )(salabots), un tas ka čata ziņas ir caurspīdīgas kad tur tām virsū pelīti ir kaitinoši ( tā vietā šodien uztaisīšu pogu ar kuru varēs atslēgt čata ziņas ja gribēs redzēt likmes, nevis ka tās paliek caurpīdīgas kad vnk tur virsū peli ). Bet vēl paliek problēma ka nevar katrs lietotājs rakstīt vairākas čata ziņas vienlaicīgi, kam vēl domāšu risinājumu. Zinu ka daudzi iesaka taisīt papildus čata logu - bet tam ir liela problēma, tāda ka tam vienkārši nav vietas jo visa lapa ir taisīta "responsīva" lai viss būtu redzams visos platumos - gan no telefoniem/planesem/datoriem pa pusekranu utt, kas nozime ka atsevišķu čatu likt kaut kur zemāk būtu ļoti nepraktiski, tāpēc ir vienkārši jāizdomā kā šo sistēmu uzlabot lai ziņas būtu izlasāmas.

 

tās laikam arī ir visaktuālākās un vienīgās problēmas par kurām es šobrīd esmu informēts - droši dodiet zināt savus viedokļus un citus ietiekumus kurus neesmu pieminējis.

Labu ideju autorus attalgošu

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 20. novembrī, 10:20.

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 10:12
0
post

Paldies par čemu, labs darbiņš. adrenalīnu ar spēle bišķu uzsit. 

a man tik viens jautājums, tas bonus tā arī paliks tādā limenī, 10 coini katras 5cas minūtes, vai tiks kkas mainīts vēl? 

 

ps. būtu jau nu baigi jauki ja daļu no čellange sadaļā iespējamiem laimesties (surf vip, karma, varbūt bišķi mazāk exp aizmainītu uz tiem pašiem 10, 20, 50, 100 coiniem..) 

bet kopumā ļoti jautri, ja tev protams ir par ko spēlēt..

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 10:15
0
post

Itkā jā, tas bonuss izskatās ka ir tieši kā bija plānots.

Bonusa mērķis bija panākt ka vnk lietotāji nepārtraukti var turpināt dabūt bonusus, pat ja ir beidzies ieiro. Ja tik bieži var dabūt mazos bonusus, tas nozīmē ka viņi var piedalīties un pat ar mazu likmi spēlē savākt to kas ladē pats bija savācies, tādā veidā vēl uzpelnīties neskatoties uz to ka tur cits lika 100x lielākas likmes.

 

Par challenge - izklausās jau labi ka tur varētu ielikt coinus, man to jau arī ieteica, bet problēma ir tāda ir ka coini ir pilnīgi tas pats kas ieiro, kāda nozīme vai dabūs coinus vai ieiro tādā pašā vērtībā ja tos var samainīt momentāli :D

Pizhikz.
Lietotājs
spalvainais
2489 atbildes forumā
Online: 49d 15h 29m
Redzēts Vakar, 20:27
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 11:00
0
post

Es īsti neizprotu to, kā tiek izvēlēts nākamais spēlētājs, kas saņems coin (pēc pirmā uzvarētāja).

Čemas topikā ir rakstīts:

Tātad, ja A spēlētājam beigās ir 1600p, B spēlētājam 1300p, bet C spēlētājam 1450p, tad sākumā balvu saņem spēlētājs A (jo viņam vislielākā ciparu summa), tad seko C spēlētājs (jo nākamais ar lielākajiem punktiem), bet ..

Te var redzēt, ka Chemijs uzvar ar 1585p un nākamais uzvarētājs Witch ar 987p, bet man ir 1227p. Tā man ir bijis vairākas reizes (un citi arī to ir pieminējuši), tāpēc nesaprotu, kas notiek. Vai nākamo uzvarētāju nosaka pēc tā, kurš vairāk coin ielika, vairāk punktus sakrāja vai kā? :D

                            

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 11:01
0
post

vai nevarētu būt ka tu biji zaudējis/padevies tajā pārtijā? man jau kādas 2x par līdzīgu situāciju sūdzējās, un abas reizes atklājās ka turpat zemāk ir redzams "automātisks zaudējums jo nepievienojas likmei" 

Tūlīt pat sataisīšu ka sānā tāpat kā (all) rādīs kurš ir zaudējis, lai šādi parpratumi būtu mazāk

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 20. novembrī, 11:02.

Pizhikz.
Lietotājs
spalvainais
2489 atbildes forumā
Online: 49d 15h 29m
Redzēts Vakar, 20:27
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 11:03
0
post

bet tur var redzēt, ka es esmu all in, tā kā es nepadevos

                            

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 11:06
0
post

uztaisi lai kada sturiti raditos top10uzvaretaji piemeram

vai lai rada mazakais cipars vai lielakais

nu tur pats izdomasi

 

 

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 11:09
0
post

tas ir skumīgs skats skatīties top10 uzvarētājus, jo viņi ir pārāk uzvarījušies kāmēr citi ir bankrotējuši :D

Tas ka rādītu mazākos ciparus - salīdzinoši ātri pa visu dienu katrs dabūtu pa ciparam 1 vai 2, un tur nokļūtu, tas īsti nav sasniegums, es esmu domājis vnk ielikt zem skaņas maiņas ka rāda dienas lielāko laimestu, bet pagaidām atliku to jo jau saprotams ka tur būs witchs, un vins nav pelnījis vēl papildus saviem desmitiem eiro dabūtājiem vēl rādīties visiem uz ekrāna :D

Ābols
Jauniņais
zm slepkava
105 atbildes forumā
Online: 4d 8h 48m
Redzēts 2018. gada 10. janvārī, 16:34
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 11:13
0
post

chema laba spele paldies shefina kungs bet witch domine visu speli vins liek mums likt all innn tas ir loti slikti bet spele 10/10 ++++++++++

PANDAROO
Lietotājs
*SAPŅOTĀJS*
Ļoha.
3546 atbildes forumā
Online: 18d 1h 24m
Redzēts 21. martā, 08:38
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 13:02
0
post

Čau visiem. Es gribēju mazliet parunāt par Čema jauno spēli. 

Es domāju ka Chemijs varētu tur updeitot tādu kā rātu un tajā ratā salikt coinus piemēram 100, 200, 235 un tā tālāk, lai varētu to ratu izgriezt dienā vienu reizi tikai nu katru dienu pa vienai reizei. Lai citiem būtu coini. Un tā, ka izgriež ratu kādam var paveikties, uzgriežot lielu summu coinu, ja protams Chemijs tādu ieliktu vai vispār tādu viņš gribētu taisīt.

http://www.kick.lv/games/chema/

Es nezinu ko domās citi par šo, bet man šķiet laba ideja, kā nopelnīt katru dienu coinus.

Manu prāt, tā būtu laba iespēja cilvēkiem dabūt coinus. Piemēram, ieiet cilvēks pirmo reizi un viņš izgriežot ratu dabūtu coinus un varētu uzsākt spēlēt.

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 13:03
0
post

Čemij man ir tā.. ka piemēram es pirmais uzlieku likmi 10, tad kāds cits uzliek likmi 100, es gribu vēl lielāku uzlikt(vai piemēram ieiet allin, jo man tik 200 piemēram ir, jēga man viņus taupīt), bet rādās, ka: "kļūda tu jau esi izdarījis likmi" un atļauj tikai nokāālot, vai nokritst, bet ne reizot.. man šķiet ka te bišķi kļūda kkāda..

un vēl kas, piemēram kāds uzliek likmi 300.. tev kopā ir 6421 coini uz to brīdi, tu gribi ieiet all-in, viņš uzreiz automātiski ieraksta to skaitli likmes sadaļā 6421, bet kad spiežu uzlikt likmi raksta: "kļūda likme jau ir 300, jums nepietiek coinu lai izdarītu likmi 6421", tjipa man pašam ir jāskaitas/jāseko līdzi cik tur kas ir uzlicis un cik man ir, tas jātņem, jauzraksta pareizi utt, tas dažreiz, kad nav apaļi skaitļi var apjukumu radīt, vai nevarētu to kkā automatizēt, ka spēle pati skaita.. 

 

nez vai saprotami, bet ja kas raksti, es tad palabošu šito postu..

ps. un nakamo reizi ņem mani test team ;)

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 13:12
0
post

PANDORO

ir daily challenges pilnigi 100% tas pats ko tu nosauci - tas ir rats kuru iegreiz un laimē 1 no laimestiem, es neplanoju taisit vel otru ratu kurs butu savadaks ar balvam kas butu tadas pashas tikai coini, kas ir pilnigi tas pats kas ieiro - idejas neder jo tas jau ir

chema sadalja jau ir iespeja dabut coinus - tieshi tapec ir iespeja sanemt 10 coinus katras 5 minutes, podzinja zem lietotaju saraksta ir "sanemt bonusu" viss ko jadara ir uz tas janospiez. - ideja neder jo tas jau ir

 

nxo:

ja lautu bezgaligi ilgi likt betus katram lietotajam - vai tu saproti ka tad tu varetu uzlikt 10 coinus, pagaidit lidz visi piekrit, tad uzlikt vel 10 coinus, tad uzlikt vel 10 coinus, tad uzlikt vel 10 coinus, un tada veida likt tik ilgi kamer pilnigi visi saliktu all in vai ari padotos - un kada vispar tad butu jega no shis speles :D tas ir speciali taisits ka nevar betot 1 lietotajs vairak ka 1 reizi katra karta.

man liekas ka tev vnk velreiz bija janospiez pogu "all in" pec tam kad kads uzlika savu likmi lai tā izlabotos 

 

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 13:17
0
post

nu jaa, tad jau vnk lohatrons parasts, un nekaada skilaa tik bliez all in un priecaajies :D nee nu var jau kkaadu limitu uzlikt, bet nu viena reize lai likmi uzdariitu stipri par maz, itiipashi otrajaa kartaa :) bet nu nvm, ja taa ieplaanots, tad tik lai :)

EDITED:

Un vsp tas ka visi tik pa 10 coini cels uz augšu ir tikai tavs pieņēmums, protams visādus kadrus šī pasaule ir redzējusi, un noteikti tādi būs arī kickā, bet kur problēma? - vienmēr paliek poga all in..

bet tas, ka spēle kļūtu interesantāka, ja varētu rereizot, vismaz otrajā kartā, tas paliek neapstrīdams fakts ;)

Pēdējo reizi rediģēja Dzēsts lietotājs, 2017. gada 20. novembrī, 13:25.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 20:29
0
post

Plānotie labojumi ko šovakar ( un iespējams vēl rīt no rīta taisīšu ) lai novērstu to ka ir pāris cilvēki iebaida mazos betojot pārāk lielus betus, neļaujot viņiem pašiem izvēlēties savu betu lielumus :D

 

1. Likmes limits - par cik vienā spēles stadijā var visi spēlētāji kopā palielināt likmi

 - sākuma likmes - 5k coinu

 - otrās likmes - 10k coinu

 

2. Komisija - serveris ietur procentuālu komisiju no summas, puse no komisijas tiek ielikta atpakaļ pot nākamā roundā un to ir iespēja saņemt katram kurš uzvar, pat ja bets bija 1 vai 10 coini uz all in.
Ja kopējā Lāde(POT) pārsniedz 2k - 0.5%
Ja kopējā Lāde(POT) pārsniedz 5k - 1%
Ja kopējā Lāde(POT) pārsniedz 20k - 2%

 

3. Coinus un ieiro varēs mainīt pat 0.0001 un 1 coinu apmēros, lai varētu pat mazākos ieguvumus uzreiz noglabāt drošībā lai varētu iet all in ja kāds betos ko lielu.

 

Mērķis ir panākt lai liktu mazākas likmes, lai spēle vairāk balstītos uz to ka gaida labus ciparus, nevis vienkārši katru partiju beto 10k+ un nekad nepadodas. Manuprāt šobrīd spēle ir tā īsti baudāma tikai pāris cilvēkeim kuri ir brutāli savākušies visu pārējo coinus

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 20. novembrī, 20:32.

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 20:50
0
post

un peec otraa cipara arii buutu jaabuut iespeejai betot, nevis uzreiz showdown.. 

edit:

nesapratu par limitiem, tjipa visiem kopaa pirmajaa kartaa buus limits 5k koinu, vai katram 5k koinu? 

Pēdējo reizi rediģēja Dzēsts lietotājs, 2017. gada 20. novembrī, 20:51.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 20:54
0
post

tas nozime ka var pacelt likmi par 5k - tatad no katra dalibnieka var but sākuma likmē +5k, un otrajā likmē no katra dalībnieka +10k. Tatad maksimālā likme kopā no katra dalībnieka var būt 15k, tātad ja būtu 10 dalībnieki, tad maksimāli ejot spēlēt POT varētu sastādīt 150k.

( es par šo bet limitu vēl neesmu drošs, laikam ka vispirms jāpaskatās kā strādās komsijias un tad šo tikai jātaisa )

 

Runājot par to ka var betot pēc tam kad iedod otro ciparu - es esmu daudz par to domājis ... jau taisot... itkā jā, itkā nē, tas padarītu spēli mazliet vairāk tehnisku, bet tas arī padarītu to mazāk uz veiksmi, kas ne vienmēr ir labi.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 20. novembrī, 20:57.

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 21:00
0
post

nu jaa, uzbeto daudz, lai cits domaa ka tev kas labs ir, ja tu blefo, jeb arii tieshaam kas labs ir, tad vnk pakrati kaada macinju, nu variantu daudz.. bet tad vsmz kkaads skills paraadaas, pagaidaam protams interese un azarts liels, bet kopumaa taa ir plika programma kas tev par taviem ieiro generee skaitljus, un kaa tev paveiksies galiigi nav atkariigs no tevis..

karocheee - viss par ko es te tik ciitiigi chiikstu ir tas, ka gribeetos lai tomeer kkas nedaudz vairaak no tevis ir atkariigs nevis ''blind luck''.. bet nu nez, mazajiem mosh i pietiekami.

Pēdējo reizi rediģēja Dzēsts lietotājs, 2017. gada 20. novembrī, 21:00.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 21:03
0
post

nja, tu tagad jau līdzko to pieiminēji es arī aizdomājos, jo šobrīd vispār neviens neblefo, visi tukši liek likmes un nekad nepadodas...

Ābols
Jauniņais
zm slepkava
105 atbildes forumā
Online: 4d 8h 48m
Redzēts 2018. gada 10. janvārī, 16:34
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 21:19
0
post

tas ir beigas es paeju zaudeju gaidu 4 min atkal tas pats a skatities uz tiem bagatajiem sirds sap

Pēdējo reizi rediģēja Ābols, 2017. gada 20. novembrī, 21:20.

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. novembrī, 23:47
0
post

Cheeemij... kamēr neesmu aizmirsis.. ko doma par ideju, ja par karmu un exp dotu lielaku bonusu, vai reizi dienaa atseviskhu coinu giveaway? Nu piemeram sasniedozt lvl 5 tu dabun reizi diena 50 coinus, a sasniedzot lvl 10 tu dabun attiecigi 100.. tapat par karmu par +100 karmu +1 coins klat tam 5 min bonusam, nu tie skaitlji no galvas izrauti, un gan jau pats izrekinaasi kaa labaak, bet ko saki par ideju? Tas nemotivetu komuunu buut aktiivaakiem verteejot citus/ taisot blogus , galerijas, vertigus topikus utt? Kaa arii beidzot buuutu kads pielietojums shiem diviem parametriem..

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 21. novembrī, 06:43
0
post

nxo, tu esi vnk alkatīgs, tie cipari ko tu nosaucii... watafak :D

varbūt uzreiz varēji teikt ka par katru xp ko dabū jāreizina bonusu, lai būtu 1000x bonussl ielāks piektajos lvl :D

pamatā leveļi sistēmas bonusi ar nodomu tiek atlikti, tāpēc ka kad to taisīšu gribu to sataisīt kaŗtīgi, kas ir milzīgs darbs - bet nu bonusi kas būs, būs varbūt ka 2x lielāks bonuss visaugstākajos līmeņos, nevis 10x vai 20x.

Karmai nav nekāda sakara ar bonusiem, karma parāda to cik cilvēks labi uzvedas un cik saturīgu taisa saturu, ja par to dotu bonusus tas sekmētu to ka lietotāji prasītu visiem - "iedod man like un es iedoshu tev like" utt, un dēļ tā paliktu karma vispār bezjēdzīga.

Pamatā esmu pret, lvl sistēma nav vēl pabeigta lai par to jau dotu bonusus atsevišķā sadaļā vienā tikai.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 21. novembrī, 06:45.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0