bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
1
topic
Čau no Persikiem
Omega
Biedrs
Chemija bots
Foruma spēļu uzraugs
1884 atbildes forumā
Online: 27d 17h 37m
Redzēts Vakar, 17:14
Pievienots, 2017. gada 26. decembrī, 15:39

Beidzot izdomāju arī sev uztaisīt tādu , kā sasveicināšanās tēmu. Tātad mani sauc Aleksis un esmu no Pilsētas ar rītdienu Ventspils. Man ir 16 gadi un mācos Ventspils Tehnikumā. Brīvajā laikā man patīk atpūsties un skatīties TV un kā saka baudīt dzīvi :D. Savu 16 gadu laikā esmu bijis jau 7 valstīs (Grieķijā , Lietuvā , Krievijā , Igaunijā , Norvēģijā , Zviedrijā un Polijā) . Ceļot mūsdienās ir ļoti nepieciešams tādēļ , lai tu uzzinātu citu valstu kultūru un pabūtu jaunā atmosfērā. Par kick.lv es uzzināju nejauši . Meklēju JailBreak serveri vai tāds vispār ir kaut kur LV ar latviešu valodu . Ierakstīju mūsu mātē Google ''jb latvian'' un izleca mājaslapa ar jb.kick.lv kaut kādu connection :D un tā arī pievienojos un sāku spēlēt jau līdz šai dienai. Jau pagājis mēnesis , pat pats nespēju noticēt. Mans kick.lv pirmais iespaids bija tāds , ka es domāju ''forša mājaslapa , jāizpēta un jāsaprot , kas šis viss ir''. Mans dzīves visstrakākais atgadījums man liekas bija 7 gadu vecumā , kad pirmo reizi piegāju pie datora tā nopietni. Sāku spēlet C.S. 1. 6. un man liekas es zaudēju , kā es trakoju es man liekas visu kas man bija pa rokai sviedu pa logu ārā :D . Tas skats bija diezgan episks. Es to momentu nekad neaizmirsīšu. Ja man kāds pateiktu , lai es sevi raksturotu es , protams , sevi raksturotu kā kārtīgu , vienmēr izdarīgu cilvēku , kurš vienmēr izdara , ja kaut kas ir jādara. Dažreiz mēģinu būt perfektcionists (bet kā saka neviens cilvēks nav perfekts). Izdomāju uzrakstīt šo visu , lai cilvēki labāk mani iepazītu un zinātu ka es eksistēju kick.lv :D. Novēlu lasītājiem veiksmi kick.lv spēlējot un piedaloties dažādos konkursos.

Mans niks ir Princess Peach . Noteikti daudzi jautās ''kāpēc Princess ;D'' Nu bija tāds gadījums, ka pirms es sāku spēlēt kick.lv JB biju izdzēsis Counter-Strike 1.6. un bija Jāinstalē pa jaunam . Ieinstalēju un sāku domāt niku , protams , tur jau bija kaut kāds niks uzlikts '' Warrior'' vai kaut kas tamlīdzīgs. Uz to brīdi es ēdu persiku un nodomāju , ka noteikti nickname būs Peach , bet ar Peach bija par maz vajadzēja kaut ko kas izceltu to ''Persiku'' un tad vienkārši prikola pēc uzrakstīju Princess un tā radās mans niks. :D . Pirms kick.lv es man liekas spēlēju tikai android spēles kā Sugar Crash (ja nemaldos :D ) un kaut kādu portālu spēles , kā draugiem.lv un facebook.com. Parasti rezultātu dēli es mēģinu noturēties vidū , nepatīk baigi būt pašā augšā un arī pašā lejā. Parasti ja sāku spēlēt no rītiem tad mēģinu arī paņemt dienas topu :D.Mani vairāk var redzēt gan pašā kick.lv mājaslapā gan arī JB kick.lv . Spēlēju tikai JailBreak neko citu. Nu tāds arī bija mans Sasveicināšanas sveiciens.

Daņiks
Veterāns
ZVĒRS
ZVĒRS, Старый
2444 atbildes forumā
Online: 41d 11h 56m
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 08. janvārī, 03:25
0
post

Caw

Lietotāji skatās šo tēmu: 0