bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Noteikumi & Informācija
12
2
topic
Lūgums adminiem!
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 11. decembrī, 14:51

Man ir ļoti liels lūgums visiem adminiem kārtīgi piedomāt pie banu un gag iemesliem.

Sāksim ar baniem.

Pēdējā laikā, esmu redzējis tādus bana iemeslus kā "atpuuties, kush, ata, ej gulet, cau," utt. Daži piemēri: #1 ; #2 ; #3.

Ja no dažiem šiem baniem sekotu unban apelācija, uz ko BanTeam būtu šajā gadījumā jāskatās?

Piemēram, pirmais bans ar iemeslu "kush". Personīgi es, neticu ka tajā situācija nevarēja uzlikt gag, bet bija uzreiz jāgrūž bans. Iemesls nav adekvāts un līdz ar to cilvēkam ir 90% iespēja iegūt unban, pat ja adminam būtu taisnība.

Par otro banu negribās runāt, tur ir adminu privātās lietas. Kad, kam, ar ko, jāiet gulēt. Lai paši piedomā pie tā.

Trešais bans. Pēc iemesla es saprotu ka tur iespējams cilvēks ir AFK, bet nu banot ar iemeslu "bled vai nu speele vai ej aaraa" nav nopietni. Ja viņš traucē, ir komanda slay vai arī transfer uz spectator'iem. Un lieta darīta, var iztikt bez baniem.

 

Tas nav nekāds aizrādijums adminiem, vienkārši šie bani man pirmie paķērās banlistē, bet ja parakņāties, tur var tādus brīnumus izrakt ka maz neliekas.

Liekot sakarīgus iemeslus Jūs, netikai padariet serveri sakarīgāku/adekvātāku, bet arī atvieglojat BanTeam darbu (apelācijas gadījumā), jo tad uzreiz ir skaidrs uz ko ir jāpievērš uzmanība.

 

 

Tagad par gag'iem.

Bieži esmu ievērojis ka admini nepamato kārtīgi savu iemeslu gag'ojot citus. "muti, a," utt.(uz sitiena neatcerēšos vairāk) šie ir tādi iemesli kas man iesēdās galvā. Kad Jūs gag'ojat kādu ar saviem "superīgiem" iemesliem tad spēlētājam parādās uzraksts:

[CBAN] Admins -KK- aizvēra muti -KK-(spēlētāja nikspar muti (piemērs) Ilgums: 5 minutes

Kad spēlētājs mēģina kaut ko ierakstīt, tad viņam parādās:

[CBAN] Tev ir aizvērta mute. Iemesls: muti (piemērsBeigsies pēc: 5 minutes

Kā spēlētājam saprast par ko viņam ir iedots gag's? Par to ka viņam ir mute? Tad jau visiem ir jādod gag. Liekam sakarīgus iemeslus, piemēram, "lamashanas, traucee speelet, muuzika@mic," utt.

 

Padomājam divreiz pirms kādu banot, varbūt pietiks ar gag, un padomājam trīsreiz pie bana vai gag iemesla!

 

 

Paldies par uzmanību.

tupiks
Jauniņais
skraaaa
218 atbildes forumā
Online: 4d 14h 17m
Redzēts 2020. gada 05. aprīlī, 23:28
Pievienots, 2014. gada 11. decembrī, 15:18
0
post

Am par to pirmo piemēru man Mirušais demons prasija lai viņu nobano, un es nevarēju izdomāt iemeslu, es vispār nekad nebanoju pa fk vai lamāšanos, pa abuse dažreiz sanāk.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 43m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2014. gada 11. decembrī, 15:33
0
post

Man par šo tad ir jautājums.

Ja spēlētājs nekā neizdarot, tāpat vien lūdz, lai viņu nobano, tad viņu drīkst banot ?

KK, jau atbildēja uz šo.

Teica, ja prasa, lai tāpat vien uzliekot banu, tad nelikt banu.

Bet gan pateikt, lai izdara ko nepareizu, lai būtu tomēr iemesls banam.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2014. gada 11. decembrī, 18:13.

            

S!n
Jauniņais
dragonskillPromaster
254 atbildes forumā
Online: 2d 2h 19m
Redzēts 2021. gada 05. novembrī, 18:01
Pievienots, 2014. gada 11. decembrī, 15:37
1
post

Tas čalis, vislaik Ts spawnā lēkājā, sākumā izkikoju viņu, ienāca atpakaļ un atkal lēkaja, nu un viss,paliku dusmīgs un uzliku banu  uz 5 minūtem,kautgan varēju ilgāku likt, tas bija pēc  daudzu lūguma. :)

Labāk siltā miklā aliņā,nekā sausā raupjā dūrītē.

St urpok
Jauniņais
43 atbildes forumā
Online: 1d 4h 55m
Redzēts 1. janvārī, 00:52
Pievienots, 2014. gada 11. decembrī, 15:51
0
post

s!n tau ataisnojums nekam neder būti viņam teicis lai iet uz dr vai vink slay!

es iesaku sistēmu rīkot 3-5 nepamatoti jeb sādi bani skatoties pēc nārkāpuma nopietnuma un acc pf nau ko daudz ņemties!

S!n
Jauniņais
dragonskillPromaster
254 atbildes forumā
Online: 2d 2h 19m
Redzēts 2021. gada 05. novembrī, 18:01
Pievienots, 2014. gada 11. decembrī, 16:18
0
post

nu ne tev spriest,der vai neder.

Labāk siltā miklā aliņā,nekā sausā raupjā dūrītē.

~Evils~
Skatās sākumlapu
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6556 atbildes forumā
Online: 326d 8h 30m
Redzēts pirms 1 minūtes
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 11. decembrī, 16:34
0
post

neesmu BT un galigi neskar kas un ka ir banots, bet par nesaprotamajiem banu iemesliem varu pilnigi piekrist, daudz ir tadu banu.

S!n
Jauniņais
dragonskillPromaster
254 atbildes forumā
Online: 2d 2h 19m
Redzēts 2021. gada 05. novembrī, 18:01
Pievienots, 2014. gada 11. decembrī, 16:41
0
post

Vairāk derētu apspriest tādus banu iemeslus kā piemēram vienu laiku bija kkāds sms admins kurš lika bana iemeslu piemēram kā "1" "2" utt.

Labāk siltā miklā aliņā,nekā sausā raupjā dūrītē.

the Captain.
Veterāns
Kapteinis.
1220 atbildes forumā
Online: 15d 3h 47m
Redzēts 2020. gada 18. martā, 21:18
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 11. decembrī, 18:47
0
post

Haha jur4iks taja piemera :D

Bet ja besi shitadi suudi!

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2014. gada 11. decembrī, 19:12
0
post

ļooti forshi ka pacel šo tēmu. Man jau kādu laiku ir noriebies adminem uzreiz iet sūdzēties, un prasīt detaļas, jo man nāk un prasa ko viņam ir bans.

Tad paiet atkal mēnesis un jau atkal šādi bezsakari sākas.

Es pilnībā piekrītu topikam, agrāk pat vispār laboju regulāri banus vnk visus pēc kārtas uz "Admins nenoradija iemeslu"

Tas nav normāli un uzskatu ka šim ir daudz daudz nopietnāk jāpieiet

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 180 ( 2692 skatījumi )
cruelcin, Nurmachimaevmakachev, Tessa&Hardin, wishuamerryc, vytuls, Kiwi :], Venta, Pīļuks, Spridzeklis, Zane, why so serious?, Сhrееру©, SM_97823, Hazard, Kizit, HSkill, Platais:P, milo humble, cerealkiller, enrico, laescobare, BANZAI, Obijs, pigmi , AndisKoks, KaapostgalvaLV, ozzy, wind, radžiņš, chubs, deewekzij, arthurqee, FCN, Krist1nkaa, Krisiittz, maisinsvajag??, Kipchoge, agaa, AviX1337, hehegeeva, Fēnikss, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., yostu, Ruf, Just_lt, MarcPrime, Haiduk, Remember-ME, nisker, Lakrica, REDFOO, thestyle, Latvians, Kubi, luīze, Capture, Columbus Georgia, Hvz, король мажор, sсhoKKur-, Kanazews, nolodžik, Jaanis, French, dzēsts profils, daniels1523, FreakyyPrime., emaymyska., Xtcent, Abeliitee, Dzokelz, Ashais, sportsdirect, neko nezinu, skyya, iFamous, NonSkilledPlayer, Grizzlijs, heediox, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, NunCe, Chemp1k, Goddest, MiX(eP)!, Omega, siirups, Dweller, def., DankMeme, pankuksh, Sajma, EvE, ZombikOzy, tuis, Mohit, jesters, Fally, Klaus, Deffs, ketamine, lemony, $ KRISTA $, Rubax, Cirvis, muwa, bnation-, sneiks, Forestiņš, Unicorn, rswN-, Komisarchiks, Bulis1983, ~Evils~, dudi, TedLV, Jan4ezz, lucifers, Alfreds_InTower, vhlamiwwu, Jogijs, Sentro, Petene, Tavs_dels, -0p, knejvs, ⛔lolwut?, Fuk`dantE., TheAlzyHD, Bacardi, TheLegend, MAVERIK, vichijs, icescale, -lembergs-, mashq, brk, Enemijs, exdent, AmazingDan, mazais, ANormalStick, LatvietisNU, Kalinka, not hns, Huds, _FireStorM_, Vortex, Osiits, ritvars665, Bomariks., R0DEmental-, SharpKnifes, #unbangansganaganus, Chemijs, Yinx, Funky, FUCK LIFE, Tvinks , Snuff, SPEEDLINKK 337, qwerty, 47th, EAZY., Daņiks, Amors, Mars_sd, kpucmepc, zaf, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Criple, 9904, blonda, Hitijs, SpeedFan, MiXiEEE, MercuriaL*, Strelnieks., Dalī, Arturiks, Kokaīns