bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Apsveikumi
12
0
topic
Sveicieni balodīšiem!
⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 21. jūnijā, 00:01

 

Tā nu ir sanācis, ka šodien ir liela diena diviem kick biedriem, nesen paaugstinātajam jailbreak meinam SharpKnife, kurš jau sasniedzis 20 gadu slieksni

 un kick sekss simbolam Dacei, kurai ir nedaudz virs 20 gadu slieksnis.

 

 

SharpKnife - novēlu Tev turpmākajā dzīvē būt tik pat pozitīvam un optimisma pilnam kā līdz šim,  veiksmīgi attīstīt savu karjeras lauciņu, kā arī visu pārējo, kas nepieciešams pilnai laimei.

 

Dace - novēlu Tev protams arī visu to labāko, lai piepildās visas tavas ieceres, tiecies pēc tām ejot grūtākos ceļus, jo tie vieglākie nav tie dzīvē noderīgākie. Kā arī esi laba mamma savam dēlam, lai izaudzinātu par kārtīgu mačo un vecumdienās būtu ko atcerēties. Skatīties uz dzīvi nedaudz krāsaināk un neņemt visu tik ļoti pie sirds. Un protams pats galvenais uzkačāt to 8-paku ;D

 

 

Es nevēlēšu Tev zvaigžņu lietu, kad vēlēšanos ir daudz, tām nav jēgas. 
Es novēlu Tev vienu vienīgo zvaigzni, bet tādu, kura izpildīs Tavu viskvēlāko vēlēšanos. 
Kad dzīvē daudz saldumu, tad zūd dzīves garša, tāpēc es novēlu tev vienu vienīgo torti, bet ar svecēm, kuras nopūšot, Tev piepildīsies iecerētais. 
Kad apkārt daudz cilvēku, tas rada drūzmu, tāpēc nevēlēšu Tev daudz draugu. 
Es novēlēšu Tev, lai tie draugi, kas tev ir pašlaik, ir tādi, kuri nāk kad tie vajadzīgi, iet, kad tie traucē un nelien ar padomiem, kad Tev pašam jāgūst pieredze.

 

***Daudz laimes Dzimšanas dienā Tomass un Dace***

Latgales Čalis
Lietotājs++
302 atbildes forumā
Online: 6d 20h 22m
Redzēts 2021. gada 21. novembrī, 20:04
Pievienots, 2016. gada 16. jūlijā, 20:24
0
post

Sveicieni jums abiem!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0