bilde ko parada kad esi afk par ilgu
1
0
topic
Sūdzība par MTA īpašnieku Danexu
Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 19:54

Tatad ,ka redzams ,rakstu sūdzību par Mta:Rp Īpašnieku danexu ,kurš ir izcelies ar savu debīlismu ,tatad saksim ar to ,ka viņš ir slinks ,nedara gandrīz neko ko vajag ,dara tikai nevajadzīgas lietas ,tatad nedaudz arī par Ingame -Tatad es un Snejks nopirakm naudu es par 5 euro 550k un viņš par 10euro 1.4m ,viss gāja labi visu uzlika uzreiz ,bet redz pēc kādam 5d atnaca kādi 2-4 adminiem Hawk ,Skripteris ,Tronis un vel daži lkm hz ,karoč 2 jauniņie saucamie Skripteris,kautvai nav admins viņš paņema no manas mājas seifa naudu kuru tur tureju protams pirkto ,pēc pāris minūtēm snejks arī saka ,ka nauda ir paņemta mana nauda bija ap 310k un snejka ap 700k ,protams viss čakarējās danex  teica 2 dienas,ka atdos ,bet redz trešajā dienā mums bija jāsāk spamot ,lai nebūtu ignors un vēl problēmas ,biju arī sūdzējies čemijam ,par to danex ar man piekasijās ,tas tā vienalga ,domāju nerakstīt šo topiku ,bet redz šodien ir tāds moments.....ienāku serverī un ts3 ,protams snejks un vēlviens cilvēks vārdā bobs ar kuru spēlējam mta saka ,ka kāds ir nopircis pašu dārgāko mašīnu spēlē ,tātad mēs tur runājām ar to čhali un dažiem adminiem un atnāk tas pats Skripteris un turpinājām runu ,ka 6h laikā 500k nav iespējams dabūt ,labi pēc 5min pārrunām skriipteris pasaka šādu textu

Christopher Grant: (( naudu prasat danexam atpakal ))
Christopher Grant: (( veiksmigi ))

Jack Arrow
Dzimšanas datums: January 6th, 1996
Autovadītāja atļauja: Jā
Motocikla tiesības: Nav
Kuģošanas licenze: Nav
Pilota licenze: Nav
Ieroča 1.pakāpes atļauja: Nav
Ieroča 2.pakāpes atļauja: Nav
Zvejošanas atļauja: nav
Transportlīdzekļi (2/5): 167, 359
Īpašumi (2/10): 182, 208
Pavadītais laiks ar šo spēlētāju: 110 stundas.
Valodas: 
   - Angliski (100%)
Darbs: Mechanic
   - Iemaņu līmenis: 1
   - Progres: 0
Carried Weight: 6.45/17.00 kg(s)
Finanses: 
   - Spēļu nauda: 0
   - Nauda: €17,729
   - Nauda bankā: €56,659

Šeit redzu ,ka man ir noņemti veseli 200k kuri stāvēja manā bankā  ,snejkam ir tieši tas pats viņam noņēma  500k ,mēs prasam ,kpc neņem tam kas dabūja tos 500k ,par dārgāko mašīnu spēlē kura dabūtu 6h (man nospēlētas 110h un snejkam 115h) redz mums tāda nauda ir tikai no pirkšanas ,nezinu kā viņš dabūja utt ,bet arī danex ir teicis ,ka šis viss vajag palikt noslēpumā ,ja tam vajadzētu palikt noslēpumā ,tad mums naudu var ņemt nost jebkad? kad vien vēlas?

Pēc manām domām šo visu putru ir ievārijis Danexs ,jo nav paskaidrojis adminiem ,ka pirkām naudu un pieņēmis jauniņos ''Adminus'' bez pieteikuma ,kautvai būtu tas bez pieteikuma vismaz būtu paskaidrojis ,kas viņi tādi ir un iepazīstinājis ,nevis prost iedevis spējas un tgt visu ņemtu nost utt....

Rakstu te ,jo izcilais Danex vai kāds no labajiem MTA adminiem izdzēsa orģinālo topiku kuru rakstiju mta.kick.lv....Gribu dzirdēt arī danexa paskaidrojumu...

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 22:10
0
post

@CANEX

Nelien pakaļā kaut kādam Danexam, 100% Tu to dari dēļ statusa. Un vispār runa gāja par to, ka cilvēkam tika nozagta virtuālā nauda, kuru viņš dabūja izmantojot reālo naudu.

Danex
Jauniņais
5 atbildes forumā
Online: 1h 46m 08s
Redzēts 2018. gada 04. jūlijā, 21:52
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 22:24
0
post

@sia es atgriezīšu, nekur nav teikts, kad neatdos!

Mhm
Meitene zeltene
Lietotājs
285 atbildes forumā
Online: 8d 5h 51m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 12:48
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 22:29
0
post

@Danex  http://prnt.sc/cis4j1

Pēdējo reizi rediģēja Mhm, 2016. gada 16. septembrī, 22:29.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 22:48
0
post
Tu esi viss izcilākais mta īpašnieks ,kurš paskaidro prost sīkumus kurus nrmaz nevajg paskaidrot un dari lietas ,kuras vēl nemaz nrvajg ,bet to svarīgāko vnk noklusē itkā nekas nebūtu noticis....
SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 23:18
0
post

Atvainojiet ka rakstu šeit, bet šī putra un tie screeni ir šausmas, kā tā var - te ir kaut kas jādara, jo pati par sevi tā neatrisināsies noteikti!

Chemij... 

kenya
Jauniņais
3 atbildes forumā
Online: 37m 01s
Redzēts 2017. gada 04. februārī, 20:23
Pievienots, 2016. gada 16. septembrī, 23:38
0
post

@Danex Palīdzēt un skatīties tās ir divas dažadas lietas vecīt. Tu mani prost huja pēc saki nodirst utt...

Man jau itkā nav pretenzijas pret tevi, bet nehuj nodirst beztolka kādu un pēctam bļeģ huiņu rakstīt, kad esmu pret tevi utt... Tagad arī attieksme velos kaut ko Noroleplay'ot uzreiz raksti Ej paraudi kick foruma. Vecīt ar tādu attieksmi nekur!

Pēdējo reizi rediģēja kenya, 2016. gada 16. septembrī, 23:40.
Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. septembrī, 02:04
0
post
Bļin, nah tādus random gay likt par īpašnieku. Labāk tos, kuri kikā ir sen pazīstami. Nevis jauniņais. Danex prosto lox. Komisāru par mta īpašnieku, tik iemācat man skriptot 😏 bet ja par Tēmu, tad Danex'am off mta īpašnieku. PRET DANEX, un beidzat līst Danex'am dirsā.
sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. septembrī, 02:28
0
post

Ko lai šeit saka, uzrakstīšu sīki

Danex - saprotu ka darbs un tā, bet varēji man un ventai uzlikt ka vel 2 spēlētajiem, pamanīju ka viņiem ir kautkadas zvaigznes radas. ka viņi ir ziedotāji, ja būtu uzlicis, šada pronlēma nebūtu.

Vienradzis - šeit ari daudz ko nav teikt, nepastāvigs status;niks, vairāk neko neteikšu, tas izsaka visu.

Nēesu neviena pusē, tikai ieteikums.

Danex - aktivāk uzklausi spēletajus, un apzino adminus par ziedotājiem, un saliec visiem tas zvaignes, mazāk problemu būs, iespējams bus tev šeit vel nākotne.

Unicorn - Beidz krat statusus, un paliec mazliet mierīgs ( tu zini par ko runāju )

Un beigās.Nēesmu neviena pusē, bet te kautkas ir jāmaina.

Nevēlos ari lai serveri aizslēdz, tauta turas labi, sodien atkal bija ap 60 cilvēkiem on :)

Taka chemi, gaidu sakarīgu lemumu no tevis, ja ne būšu ari vīlies tevi ( Runāju par servera aizveršanu, cerams ka tādas domas tev nav :D )

 

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 5h 8m
Redzēts pirms 9 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. septembrī, 03:16
0
post

Es pastāstīšu aptuveni kā šis atgādijums ir no mana skatupunkta:

* Man ir bijušas sūdzības ka Danex ir neaktīvs, ka viņš ņem visus pēc kārtas par adminiem (kas cik saproti ir meli ), ka viņš apkrāpjot cilvēkus (kas atklājas ka bija meli) - pēc reālas šo atgādijumu izskatīšanas tikai secinu ka viņš nav ne tuvu ideāls mains, jo viņš nav aktīvs, arī taisīt neko serverim vai webam īpaši nemāk jo nav programmists, bet nu viņš tomēr sakomplektēja šo serveri un savāca visu šo tautu, adminus - kurus savakt ir OMG cik gruti, un daudz ko citu.

 

* Man vakar rakstīja kāds anonīmi sakot ka danexu jamet ara ka visi uzskata ka viņš slikts, es uz to pateicu ka bez kārtīga iemesla viņš netiks mests ārā un lai taisa topiku kur visi var izteikties, tā vietā man rodas iespaids ka teamspeaka un te masveida nomelnošana sākās, man burtiski šodien cilvēki meloja par danexu skaipa, kad tika pieķerti melos tad aizbildinājās ka tas esot bijis joks ...

 

* Par to ka ziedotāji Venspilnieks, Snake nesaņēma laicīgi savas lietas ko pirka, to gan es nesaprotu un tas man liekas pilnīgi bezatbildīgi no Danexa puses. Jau teicu lai viņs atvainojas un iedod bonusu par sagādātajām neērtībām.

 

 

Secinājums

Kickā ir bijuši jau vairāk kā 20 mta tehniķi, visu iespējamo modu, lielākā daļa no viņiem pat serverus līdz galam nepabeidza pa mēnesi un tad pazuda, bet stāstīja tik skaistas pasaciņas ko māk un kādi pro viņi ir - beidzās ar to ka neviens nesaprot vispār pat programmēšanas pamatus un tikai svaidās ar to cik ir kruti līdz apnīk un sāk spēlēt paši citā serverī - tādi ir Latvijā 99% mta tehniķu. Savukārt Danex ar kaut kādiem sviestainiem palīgiem kas viņu apčakarēja daudzas reizes ( izdzēsa forumu, izdzēsa topikus un tamlīdzīgi ) turpināja cīnīties un spēj dabūt serverī un noturēt tur tautu, tāpēc nu cienīsim viņu par to ..... nav tik traki kā jūs to nostādiet.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2016. gada 17. septembrī, 03:30.

S3NT3CH
Jauniņais
2 atbildes forumā
Online: 26m 01s
Redzēts 2017. gada 08. februārī, 18:31
Pievienots, 2016. gada 17. septembrī, 21:02
0
post

Unicorn , ja tu busi ipasnieks neviens nespeles taja serveri ,jo tu pat telu nemaki izveidot normalu .. 

Nebutu danex , jus varetu visiem laizit dirsu taja xgam** un priecaties cik tur labi blet. 

Ti reali citam gribi nocelt to , no ka pats neko nerubij .. domaju , ka sac ar tv citam multenem , poniji tev galigi garam .. skaties krutakus mulcikus.

Danex vismaz rubij fisku , pohuj ka aizraujas ar DaldRi. 

Unicorn , tu jau ble uzdodies par ipasnieku kautvai nekas nav tev dots ..  vienkarsi gribi but kaut kāds kipa krutojs.

Ieej ts3 kanalos un visiem saki euu sakat domas  par danex, uzspawnosu naudu ..

Ej ble paraudi , nebus tev neka. 

Cya broh'

Vortex
Lietotājs
92 atbildes forumā
Online: 2d 1h 9m
Redzēts 2020. gada 07. decembrī, 01:36
Pievienots, 2016. gada 17. septembrī, 22:20
0
post

Danex kā mta īpašnieks, vnk smiekli nāk par šo indivīdu.

Da labāk kādam jauniņam dot to statusu nekā viņam, zinu to ka viņš vienā citā projekta bija owneris, viņš vienam hackerim (zimby) iedeva visas pieejas un tas sapisa visu serveri un viņš meiģināja attaisnoties, pēc tam viņš velreiz (tikai šoreiz pats) sapisa to projektu.

Ar viņu būs tā ja kāds viņam pamatīgi sāks dirst virsu tad bye bye mta.kick

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2016. gada 17. septembrī, 23:43
0
post
Tk čemij,wtf kādi vēl bonusi? Viņš runāja ar snejku vakar ,teica lai iedod man arī naudu back ,man atdeva a snejkam ne smakas no naudas ,par bonusiem ,tādus nekad nedabūt no šāda indivīda ,kurš neko nedara ko vajag ,ka jau teicu viss ko viņš dara ir nevajdzīgs ,to ko pa tiešām vajg ,viņš pat klāt neskaras ,viņš dara to ko viņš pats grib un uzskata par vajadzīgu...karoč vienu brīdi pat sapisa visu spawna teritoriju ,jo lagoja taka kautkāda ome vnk murgs ar viņu un par adminie viņš nav paskaidrojis ,daži ir normāli daži ir vienkārši totāli cirvji....
Lietotāji skatās šo tēmu: 0