bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
4
0
topic
KNAVE. @BANTEAM
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts 24. aprīlī, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 25. novembrī, 23:17

Lai pieteiktos forumā par banteam jāizpilda prasības:

* Minimums 16 gadi
Esmu 18 gadus vecs.

* Minimums cs pieredzei 5 gadi
Cs spēlēju jau no mazākajiem gadiem.CS pieredze 7-8 gadi,bet tā nopietnā spēlēšana,tad 4 gadi.

* Jābūt bijušam adminam/banteam vairākos serveros/projektos
BanTeam esmu bijis horror,dreep,ewolt.Adminēju healā ar sms,revenge,matrica,fallet.Un tagad adminēju kick dd2 serverī un iepriekš adminēju JB serverī.Ir bijis savs projekts un protams tur arī daudz ko darīju kā banteam darbā un serverī kā admins.

* Jābūt regulārai aktivitātei forumā:
Esmu forumā diezgan aktīvs.Sēžu forumā katru dienu,rīkoju dažādus konkursus sekoju līdzi visam,kas notiek forumā un serveros.

* Jābūt reģistrētam vismaz 2 nedēļas forumā
Reģistrējies 28 jūnijs 2016

* Tev ir jābūt skillotam - labi jāmāk šaut, un jāmāk atšķirt īstu skilu no cheatiem
Esmu labs šāvējs,nezinu kā citi uzskata.Bet es uzskatu,ka šauju labi.Zinu,kas ir wallhacks,speedhacks,aimbots,norecoil,silents etc.

* Tev ir jāzin visus cheatu veidus
WH,AIM,SPEED,NoRecoil,Silent etc.

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti)
Viena ban apelācija bija.Vairāk nav nevienas sūdzības par mani.

* Jābūt vajadzībai pēc banteam forumā ( ka šobrīdējie netiktu galā )
Forumā ir divi BanTeam uz doto brīdi,Maveriks un piwrix07. Maveriks ir patiešām labs banteams un ir  aktīvs. Piwrix07 ir labs čalis,bet aktivitāte viņam nav tā labākā,kā arī Maveriks netiek visam līdz. Proti daudz sūdzības ir no jb servera maybe arī no DR viņš tur neko nevar padarīt,jo nesaprot latviešu valodu un jāgaida vai,kad izskata piwrix vai KK.

* Tev jābūt vismaz 2 galvotājiem kuri var apgalvot ka esi piemērots šim amatam (admini,banteami,moderatori,administratori)Mani galvotāji. Chemijs,exdent,Laauriinaa,piwrix07

 

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs cs nicks:Knave.

* Tavs vecums:18

* Cik ilgi spēlē cs un cik daudz, sasniegumi: Kā augstāk minēju spēlēju Cs no maziem gadiem.7-8 gadi spēlēju ar dažādām pauzēm,bet nopietni cs sāku spēlēt 14 gados un neatrāvos no tā,ko dariju. Agrāk visu laiku spēlēju CW un arī piedalijos dažādos turnīros uz giveaway. Neredzu nekādus sasniegumus iekš CS 1.6 spēles.

* Serveri/projekti kuros esi bijis admins/banteam un ilgums (bez reklāmas): (piemērs: kick pub admins - 2 mēnešus)BanTeam esmu bijis horror,dreep,ewolt.Adminēju healā ar sms,revenge,matrica,fallet.Un tagad adminēju kick dd2 serverī un iepriekš adminēju JB serverī.Ir bijis savs projekts un protams tur arī daudz ko darīju kā banteam darbā un serverī kā admins.

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs banteam?Šobrīd ir tikai viens aktīvs BanTeam un tas ir MAVERIK's.Maveriks netiks galā ar JB serveri,jo nesaprot LV valodu un ir daudz sūdzības tieši par DR vai JB.Un tad to darbu dara KK.

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi?
Esmu aktīvs forumā un serveros.Noteikumus es zinu diezgan labi kā arī ar banteam pieredze man ir un zināšu kā ar to apieties.1banteams nav vispār aktīvs un kāpēc,lai neaizvietotu viņu ar mani ja ir kandidāts kurs ir aktīvāks par viņu.

 

 

 

Tēmas nosaukumu jāsastāda: [Pieteikums] niks @ Banteam

Pietiekumus uz statusiem var rakstīt ne biežāk ka reizi 2 nedēļās - pretēja gadījumā - topiks tiks aizvērts un saņemsi brīdinājumu

Ja neatbilst vairāk par 2 prasībām, nemaz nepūlies rakstīt pieteikumu, ja vien tev nav speciāla atļauja no kāda foruma admina/moderātora, ko arī ir janorāda tas tēmā. (pretējā gadījumā TC un +1 brīdinājuma punkts)

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2016. gada 25. novembrī, 23:24.


Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 25. novembrī, 23:22
0
post

Kneiv... Zini ko, tu esi nūps :( Lab, joks. :D Tev vajadzēja pavākt vairāk sūdzības no war3; csdm serveriem... Bet nu pārkāpējus māki atšķirt. Tiksi galā, jo esi norm čuvāks. Dodu zaļo gaismu!

P.S ja redzēsi sūdzību par mani, nebano mani, ja man ir haki. :D

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 25. novembrī, 23:23
0
post

Kas tu tāds? Pirmo reizi redzu.

 

Bet vari rakstīt mani pie rekomendētājiem, jo maveriks nevar izskatīt visas sūdzības un tas piwrix slinks, par KK vispār nerunāsim.

 

Rekomendēju.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 11h 19m
Redzēts 21. aprīlī, 02:54
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 25. novembrī, 23:25
0
post

Sāksim ar to, ka exdents ir tikai test moderators, un laura ir test admins/moderators. Tākā tev ir tikai 1 galvotājs. Bet visā visumā šis ož pēc konkrēta statusņika, varu derēt ka tuvākajā laikā tu prasisi vēl ko, krietni nopietnāku.. Bet tomēr, lai iet rec, jo maveriks un kk ir vienigie kas izskata banus, piwrix, ir tikai no malas pieaicināts zaļknābis... Atvieglo KK dzīvi

REC

 

exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 25. novembrī, 23:33
0
post

Es jau biju izteicies Kneivam, kad viņš rakstīja pieteikumu uz jailbreak adminu, bet diemžēl viņam tur atteica, tur es jau minēju, ka viņš ir sakarīga persona un nav kur piekasīties, kā jau augstāk minēja, maveriks nevar izteikties visās apelācijās, jo nevar detalizēt sīki momentus iekš demo (dēļ latviešu valodas zināšanas trūkuma) , domāju, ka Banu Komandai noderēs vēl kāds palīgs.

Rekomendācija.

h2389w98j98fewjfw9qasdjiak
Lietotājs
왕이시여
1537 atbildes forumā
Online: 41d 8h 30m
Redzēts 2019. gada 26. augustā, 17:48
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. novembrī, 07:24
0
post

REC aktivitāte ir ļoti laba serveros gan formā esi ļoti pieklājīgs un nelamājies un maverikam grūti vienam pašam izskatās ka tev ir cerība uz MOD.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts pirms 8 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. novembrī, 10:58
1
post

Rec, jo aktivitate ir un shaut māk

Laauriinaa
V.I.P.
Meitene zeltene
satan`s angel
3326 atbildes forumā
Online: 123d 0h 15m
Redzēts Vakar, 16:03
Pievienots, 2016. gada 26. novembrī, 11:32
0
post

ANTI, jo manu niku ieliki zilā krāsa. Bet vispār jau liels un sulīgs REC, jo pārkāpējus atpazīt māki, noteikumus zini, problēmas ar tevi nav, esi arī gana aktīvs. Piekrītu tiem kas saka ka BT bus vieglāk ja būs kāds palīgs, jo Piwrix slinks un Maverikam, dēļ latviešu valodas nezināšanas vienam ir pagrūti.

AmazingDan
Lietotājs
JB Bots
Banaņčiks
79 atbildes forumā
Online: 3d 8h 13m
Redzēts 22. februārī, 00:33
Pievienots, 2016. gada 26. novembrī, 11:56
0
post

Rec, Vari jau mēģināt, nepiesiešos kas bija pagātnē, itkā esi normāls, cerams ka tiksi galā ar Banteam pienākumiem. ( kā nekā , cik ātri varēs to statusu uzlikt tik pat ātri varēs to arī noņemt ) ;)

 


 

Apocalypse
Lietotājs++
#L9
[✖‿✖]
2348 atbildes forumā
Online: 25d 4h 12m
Redzēts 17. aprīlī, 19:30
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. novembrī, 12:11
0
post

Rekomendācija.

Varbūt vienu reizi mums tur abiem sanāca šaize,bet kļūdīties ir cilvēcīgi,lai jau tiek tajā BanTeam,bet tādus banus kā man,citiem lūdzu vairs nelikt :P

GL

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. novembrī, 13:16
0
post

Kāds no Tevis BT...? Nekāds. Tu nemāki analizēt pat demo. Par to pašu Cilvēka apelāciju, es Tev teicu ka tur nekā nav, Tu kā barans man teici "palieku pie sava, ir wh"... Nekā personīga, bet nu būsi low kā BT.

 

 

Antirekomendācija.

Mhm
Meitene zeltene
Lietotājs
285 atbildes forumā
Online: 8d 5h 51m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 12:48
Pievienots, 2016. gada 26. novembrī, 13:32
0
post

knave statusņiks, ja ir bijis nepatiess perma bans tad jau neko visp nezini  daudz ko nemāki... Anti

Pēdējo reizi rediģēja Mhm, 2016. gada 26. novembrī, 13:39.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 33m
Redzēts pirms 4 stundām
Pievienots, 2016. gada 26. novembrī, 13:44
0
post

 KK Kungs jau visu pateica, es jau gribēju likt Rec, bet ja jau tā ir taisnība ko viņš uzrakstīja.... Nu tad sorry vecīt, Anti.

 

Tu nemāki analizēt pat demo. Par to pašu Cilvēka apelāciju, es Tev teicu ka tur nekā nav, Tu kā barans man teici "palieku pie sava, ir wh" 

 

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

gaz1kkk.
Lietotājs
Mauglis bots
everesta mazdēls
506 atbildes forumā
Online: 31d 0h 24m
Redzēts 2021. gada 04. maijā, 20:05
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. novembrī, 14:19
0
post

anti, anti, anti, anti, anti un viens liels anti!!!!!

čīterus atpazīt māki, aktīvs esi, problēmu ar Tevi kā dd2 adminu nav, nu, tikai vienas nepamatots bans, tas tā, kam negadās

no manis rec.

HeLL
Jauniņais
19 atbildes forumā
Online: 1d 7h 56m
Redzēts 2020. gada 22. maijā, 20:36
Pievienots, 2016. gada 26. novembrī, 14:26
0
post

No manis ReC mak atpzit visu bus labs banteam :)

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 39m
Redzēts 24. aprīlī, 21:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 26. novembrī, 14:57
1
post

anti, tu smirdi pēc statusņika, pažas dienas atpakaļ prasiji par modu, tga šitas sūds, so low

Foxxy`s Poxxy`s
Lietotājs
Foxxy`s, Poxxy`s
693 atbildes forumā
Online: 10d 15h 21m
Redzēts 2020. gada 29. oktobrī, 21:47
Pievienots, 2016. gada 28. novembrī, 00:49
1
post

REC, puisis draudzējas ar galvu un zin kas kā kur kā. Piekrītu ka MAVERIK`am ir kā ir, un DR un JB Ir nepieciešama lielāka puiku pieskatīšana jo diezgan daudzi uzsakta ka ir pasaules naba, un viņiem vajag uzšaut pa pauri. Domāju Kanve ir piemērots šim darbiņam un lieliski tiks ar to galā.

76561198256821626.pngforum sig image

33857bf31bf845c6ac9f76c260964d49.gif

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 39m
Redzēts 24. aprīlī, 21:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 28. novembrī, 14:09
0
post

Pieņemts uz pārbaudes laiku. 
Ja neesi droš par to vai spēlētājs ir tīrs vai nē, neizskti, to izdarīs kāds pieredzējušāks BT. 
Ieteiktu pie sarežģītākām situācijām, pakonsultēties pie kāda pieredzējušāka, tīri priekš sevis, lai zinātu domājat vienādi vai nē.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0