bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
9
5
topic
[Pieteikums] Gigna @ Mod
Gigna
Meitene zeltene
173 atbildes forumā
Online: 18d 12h 51m
Redzēts 2022. gada 21. decembrī, 11:03
Pievienots, 2017. gada 12. februārī, 01:25

Lai pieteiktos forumā par moderātoru jāizpilda prasības:

 

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi ) Jep, ir, 10. klasīte, esmu liela meitene.

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 3. mēnešus. 29. aprīlī jau būs divi gadiņi, ilgi gan es te visiem krītu uz nerviem.

* Tev jābūt vismaz 300 postiem 300:2=150 (meitenēm visurs ir atvieglojumi uz pusi, pat sportā jāpumpējas uz pusi mazāk nekā puišiem, tā kā ar 151 jums pietiks)

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) Nuuuuu, kā lai saka, mani nepatiesi apvainoja un ja jūs sakat, ka ir skrīni, nav jau grūti fotošpā pāris burtiņus nomainīt, tā kā šeit arī viss ir čiliņā.

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo. Esmu kruta - Čemijs - ehehehehehehe (aaaa un slaviks, viņš ir banteam, to arī, laikam, ņēma vērā)

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā ) Jūs kādu modu vispār redzat?

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt. Nu neviens šeit neraksta kā īsts latviešu valodas skolotājs, par to vai pietiekami pareizi rakstu, spriediet paši, parasti cilvēki saprot ko rakstu.

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam. Esmu ļoti atbildīga un savaldīga. Es skolā biju klases vecākā divus gadus pēc kārtas un es rullēju.

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad. Nē, jūs ko, es tikai par mīlestību un pozitivitāti. Mīlu visus un visu.

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs vecums 16 gadiņi, kā jau iepriekš teicu, liela meitene.

* Links uz sasveicināšanās topiku http://www.kick.lv/forums/topic…iki-no-gignas/">http://www.kick.lv/forums/topic…iki-no-gignas/

* Cik ilgi esi reģistrēts Jau teicu, gandrīz divus gadiņus.

* Postu skaits. 151 un jūtos par to lepna.

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo Čemijs

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors? Nu jo vajag. Te vispār tādu nav. :/

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Nu jo esmu foršiņa, bet ja godīgi, tad nezinu, gribās kaut ko pačakarēties kikā, myb arī kaut kas sanāks.

Pēdējo reizi rediģēja Gigna, 2017. gada 12. februārī, 01:26.

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. februārī, 20:33
2
post

lai jau iet rec, pašlaik moderātoru nav, un pa sliktu jau nenāks, prasības ar taka ir kautkādas, taka jā ,rec.

 

 

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6556 atbildes forumā
Online: 326d 9h 56m
Redzēts pirms 3 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 19. februārī, 14:17
1
post

Uzlabo aktivitāti visā kickā, ar pliku čatošanu sevi nepierādīsi, ja nu vienīgi chemija acīs.
Pierādi sevi ar darbiem, parādi ka tevi ir iekšā kas vairāk par spēju čatot. 
Ateikts 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0