bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Arhīvs
1
2
topic
AllTheWayUp@MC [Mod]
ATWU
Jauniņais
5 atbildes forumā
Online: 6h 0m 01s
Redzēts 2017. gada 18. maijā, 16:57
Pievienots, 2017. gada 21. aprīlī, 00:05

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī AllTheWayUp un GatisS_ (vairs nelietoju)
2. Links uz taviem statiem


 Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 60 stundas http://prntscr.com/eyvjd7">http://prntscr.com/eyvjd7 (11,18 dienas)
2. Vismaz 15 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)   (cik ir?) ir 15, pēc mazāk kā mēneša būs 16
3. Iepriekšēja Mod pieredze  (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  ļoti maza (bet esmu ziedotājs)
4. Vismaz 1 admins no servera, kurš par tevi galvo   (kurš/kuri?) neesmu prasījis, bet esmu 99% pārliecināts, ka Adminam MTM123 un Modam Tittoous nebūtu iebildumu pret mani
5. Jābūt reģistrētam forumā vismaz 2 nedēļas   (cik ilgi?) Reģistrējies 19 janvāris 2016
6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā   (links uz topiku) nav, jo neuzskatu, ka virtuālo ''dzīvi'' un reālo dzīvi vajadzētu jaukt kopā
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā  esmu bijis gandrīz visos MC topikos, bet MC (kā tāds) forumā (kopējā) aizņem mazu daļu, tāpēc nezinu, vai to var saukt par aktivitāti...
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi tikai no 1 cilvēka varētu būt. bet tā esmu tas ''sērkociņš kūlas laukā - ja aizdedzinās mani, tad jāsauc pažarus''
9. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina   (kāda? vai tavuprāt trūkst adminu?) jā, pagaidām varētu teikt, ka MTM visu dara viens, pa retam iegriežas arī Tittoous
10. Jābūt nodotiem vismaz 3 noteikumu pārkāpējiem konkrētajā serverī, uz kuru raksti pieteikumu  (linki uz topikiem) topiki, ja nemaldos ir 2, bet ir MTM123 pa skype sūtīti screeni ar lamāšanos/ reklamēšanu.

Pēdējo reizi rediģēja ATWU, 2017. gada 21. aprīlī, 00:35.
Vodochka
Jauniņais
7 atbildes forumā
Online: 2h 53m 59s
Redzēts 2020. gada 24. oktobrī, 15:20
Pievienots, 2017. gada 21. aprīlī, 15:00
1
post

Anti !tu nevienam nepatic!Tu visiem serveri krīti uz nerviem!

Bembiists
Jauniņais
9 atbildes forumā
Online: 6h 49m 42s
Redzēts 2021. gada 27. februārī, 23:30
Pievienots, 2017. gada 21. aprīlī, 15:49
2
post

Anti!

Nebūs, tu muti palaid vairāk nekā kaut ko dari, neesi īpaši aktīvs (Serverī pārsvarā esi afk)

Bieži lamājies, neizskatās, ka tev ir liela pieredze minecraftā, kur nu vēl moderēšanā, jo tu māki tikai peaceful spēlēt kā iesācējs. Iesaku arī forumā vairāk pasēdēt (4 posti pa gadu, nav smuki). Modus tāpat jaunus nevajag, ja Baraviku paņems, viņš daudz labāks kandidāts nekā tu. Izskatās, ka tu uz mod piesakies dēļ statusa nevis, lai palīdzētu serverim, jo redzu, ka tu ar visu, ko vien vari serverī lielies - daudzāk naudas, labākas mantas, vairāk spawneri (viss tāpat nebūtu tev bez admina palīdzības un tava peaceful). 

Edit: Arī tavas sūdzības par noteikumu pārkāpējiem bija sīkumi, ar kuriem nevajadzētu lieki traucēt administrāciju...

Ir arī pamatotas aizdomas, ka viņš pats vai flamestinger, kuram viņš lūdz, traucē manu spēles gaitu ar interneta čakarēšanu - pings uzkāpj, reizēm pazūd internets un tad pats čalis man prasa uzreiz: "Kas tev ar pingu Alfa?" Interesanti gan :D

 

Pēdējo reizi rediģēja Bembiists, 2017. gada 21. aprīlī, 16:10.
ATWU
Jauniņais
5 atbildes forumā
Online: 6h 0m 01s
Redzēts 2017. gada 18. maijā, 16:57
Pievienots, 2017. gada 21. aprīlī, 16:54
1
post

par lielo muti vari nerunāt. pašam tur melnais caurums. serverī esmu daudz lietas izdarījis, aktīvs neesmu? iespējams, jo ar mtm un sēni eju eggwars spēlēt. afk sēdēšana ir atļauta un to vari darīt arī tu.
tu arī lamājies bieži, tāpēc tas ir slikts arguments no tavas puses. minecraft spēlēju aptuveni gadu un kā jau minēju pieteikumā, moderēšanā man ir minimāla pieredze. peaceful izvēlējos, jo negribu sēdēt obša/bedrock būdā. kas pataisa manu low pc vēl ''lagaināku'', bet gribu izvērsties, ne par velti viens no maniem mīļākajiem gamemode ir skyblock, kuru nevaru sagaidīt kickā. Forumā biju reģistrējies no agar.io laikiem pateicoties @komucap4uk un agario kickam bija kā events, par kuru deva balvas csā, tāpēc tur neko daudz nevajag rakstīt. tagad ir atjaunots profils un joprojām nav bijusi iespēja kko forumā spamot. modus vajag, jo kā pieminēju, MTM gandrīz viens ir. dažreiz Tittoous ienāk. Personīgi, uzskatu, ka man ir labāk izveidots pieteikums, bet par to es netaisos un nevaru spriest, gala vārds būs administrācijai. vakar, ts3 mtm nolasot abus pieteikumus, abi sākām rēkt par manu un sēnes pieteikumu, tāpēc pieļauju, ka ne mani, ne sēni nepaņems. Pēc viņa nopietnības pieteikumā, neredzu veidu, kādā viņš ir labāks kandidāts ir, bet par to es nespriedīšu. Pēc kā tu spried, ka es to daru dēļ statusa? un jā, man ir tendence lielīties, bet tas arī ir pamatoti, jo kā jau pats teici, es esmu kkāds iesācējs un ja jau iesācējs ir par tevi labāks, tad jau ir iemesls lielīties. kādā veidā admins ir palīdzējis? tādā, ka tu pēc thepoisonivyy unreģistrēšanas viņu reģistrēji un pa nakti raidoji manu bāzi, jo viņa bija manā f? un pēc raidošanas man visu rollbackoja? būtu nokaunējies vispār ko tādu darīt un vēl ar to man taisit anti kādā topikā. un jā, peaceful man palīdz tikai tādā veidā, ka neviens man neko nevar izdarīt, bet tajā pašā laikā es arī nevaru nevienam, tāpēc padomā, vai man tiešām ir tik lielas priekšrocības...
Sīkumi, bet tāpat tā ir noteikumu pārkāpšana un tos postoju forumā tikai lai mc forumā būtu kāda aktivitāte, jo parasi visus screenus mtm sūtu skype.
Vakar mazliet paspēlējos ar gandrīz visiem zināmo sūdiņu cmd-ā {ping [ip] -t -l [cik reizies dosot]), kas nemaz tik daudz nevar izdarīt, jo DOS < DDOS, bet kā jau daudziem zināms, tas ļoti maz ''harmu'' uztaisa tavam netam. bet šodien pats vēl sūdzējies par to, ka netu tev slēdzu ārā, kamēr es raku bāzē vietu kaktusenes paplašinājumam, tāpēc pieļauju, ka tev pašam ir vienkārši lētākais Lattelecom nets...
Laikam, lielākā daļa tavi anti sūdiņi būs attaisnoti un noliegti. mēģini vairāk.

MTM123
lox
124 atbildes forumā
Online: 6d 19h 21m
Redzēts 2020. gada 15. martā, 19:49
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 22. aprīlī, 21:16
1
post

Topika autors pats pārdomaja, tāpēc domāju lieki nav vērts komentēt.

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0