bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Mājaslapā / Projektā
3
1
topic
Vislabākie admini #1
Chemijs
Skatās lietotāju
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 14 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 18:35

 

Jau pamatīgu laiku atpakaļ tika pacelta tēma ka mūsu admini bieži paliek neaktīvi, un viņiem ir vienalga, un ka mums būtībā arī nav īpašu veidu kā viņus motivēt darboties, mēs varam tikai aizrādīt...

Tas nav noliedzams ka ja būtu daudz labu kandidātu, ka mēs pusi šobrīdējo adminu izmestu ārā dēļ neaktivitātes.

 

Fakts: Adminu atlaišana pilnīgi nekādā veidā nepalielina jaunu adminu pieteikumu skaitu, daudzas reizes jau agrāk ir bijis ka adminu vispār nav.

 

Fakts: Topiki kuros aicinam pietiekties cilvēkus par adminiem vai arī citos statusos, nedod burtiski nekādu effektu, varbūt 1 cilvēks pieteiksies kurš ir kaut pusi prasību izpildījis, ar kuru jau mēs tāpat ikdienā jau kontaktējamies un varējam pieņēmt arī bez tāda topika :D

 

 

Secinājumi:

 

1. Turpināsim meklēt labus adminus

2. Tā vietā lai trenkātu šobrīdējos adminus, es pacentīšos attalgot reizi aptuveni 2 nedēlās tos kuri būs aktīvi un centīgi.

 

 

Balvas

 

Cerams ka šie attalgojumi arī pamudinās kādu mazāk zināmu lietotāju no kicka pietiekties par adminu ar laiku.

Attalgojumi kurus es piešķiru par labu adminēšanu pēdējās pāris nedēļās:

1. Unicorns - vislabākā aktivitāte jau mēnešus no vietas ar nevienu pašu nopietnu kļūdu - 2 ieiro balva

2. TheLegend - lielisku aktivitāti noturējis daudzos serveros vienlaicīgi kuros adminē - 1.50 ieiro balva

 

Definitely not high un Knave - dodu simbolisku 0.50 ieiro balvu par vnk labu sms admin adminēšanu.

 

Palaidņi

 

Komucap4uk - diemžēl nav izpildījis mināmās prasības

Klaus - diemžēl nav izpildījis mināmās prasības

MAVERIK - diemžēl nav izpildījis minimālās prasības

Noravajumtu - diemžēl nav izpildījis minimālās prasības

 

 

Ceru ka visi uzlabos aktivitāti līdz nākamajiem apbalvojumiem

 

 

 

Visi 4 apbalvotie admini saņems arī smukus awardus kuri parādīs ka viņi ir aprīlī labi pastrādājuši.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 11. aprīlī, 19:25.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 18:52
2
post
Noice. Beidzot vismaz čemijs to izdara. Janē KK žēl iedot pārējiem. Labi, varbūt arī nē, vnk cik dzirdējis tā ir.. Paldies par balvām.

Image result for Unicorn Gif signature

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts Vakar, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 19:04
0
post

Un es pat neesmu sliktākais :D

 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 11m
Redzēts pirms 1 stundas
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 19:21
0
post

Man interesē, pēc kādām prasībām tika izvirzīti labākie admini, un, kādas tad ir tās "minimālās prasības"!?

 

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2017. gada 24. decembrī, 14:33.
Chemijs
Skatās lietotāju
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 14 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 19:24
0
post

Kiwi, UPS :D

Izņēmu tevi no palaidņu saraksta

 

Minimālā prasība ir 1 stunda dienā = 30 stundas mēnesī.

Lai varētu kandidēt uz labu adminu prasība - 1.5 stundas dienā = 42 stundas mēnesī.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 11. aprīlī, 19:26.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 7 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 19:40
0
post

Chemij, un kur man balva par labu sms acc @ JB?

 

Chemijs
Skatās lietotāju
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 14 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 20:13
0
post

ZnT

Luīze ir forša jeb Definitely not high - JB bija labāka aktivitāte par tevi, es negribēju attalgot vairāk kā 1 sms adminu no katra servera vai arī nākamreiz attalgojumus var prasit 10 sms admini

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 11. aprīlī, 20:13.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 7 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 20:16
0
post

Pasties pēdējās dienas, kur viņai labāka aktivitāte par mani? :D :D :D

Un vispār, es nevienu reizi neemsu redzējis, ka viņa izmantotu to acc :D

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 20:32
5
post

Chemij bled man bij problemas tapec nespeleju cs

kk zin kapec utt

Tatad ej dirst un vispar kapec nedevi balvas menesi atpakal kad es biju Jb zadrots?? aaa ko specilai nu sk ok

 

 

 

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 20:55
3
post
Susur, lasies spēlēt vēl csgo, silver. Ganjau beidzot tiksi līdz novai. Runājot par mani, es pēdējās dienās esmu slims un tā kā esmu slims, es nevaru iet pie pc un tad, kad izveseļošos, sākšu sēdēt tā kā sākumā.
TheLegend
V.I.P.
Legendary Noob
Beast
693 atbildes forumā
Online: 12d 0h 48m
Redzēts 2023. gada 31. decembrī, 17:02
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 21:11
0
post

Paldies, vismaz mazliet gandarijums :D

Jus tie kas pikst, nesaprotat ka sis topiks ticis izveidots ir lai pamudinatu cilvekus,nevis lasitu stridus un ni4us!

Protams ir gadijumi kad tiesi taja laika kad ir apbalvojumi nav ta aktivitate,bet tak ir ari cilvekiem dzive,tas ir jasaprot nevis janonicina!

Eclipse.
Jauniņais
Eklipšeee
15 atbildes forumā
Online: 2d 4h 12m
Redzēts 2022. gada 10. februārī, 21:48
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. aprīlī, 21:45
2
post

Unicorns Labs Acc OMG :D

Sapņos

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 146 ( 2110 skatījumi )
Pīļuks, anatolijs613, Kiwi :], cruelcin, MENDIJA, Zane, milo humble, BANZAI, HSkill, santiz, Hybrid Minds, enrico, arthurqee, Hvz, Сhrееру©, Latvians, Jackass3D, Capture, 9 9 9, agaa, ColinMCRae, FIN., kraims, ZombikOzy, Rubax, Depression.exe, yostu, EddieLV, EvE, StaFFорд, EAZY., Edijs*, PooKa, 47th, nisker, Wolfyy, RaxR, Dweller, LcD, Kubi, [TM] genijs, bnation-, RooFee, ANormalStick, REDFOO, Мишка, keni, Ganja, French, Abeliitee, Okes*, Krank, Kalvix, Xtcent, iFamous, xVeins, Pecinja, heediox, Lakrica, Chemijs, Strelnieks., Kaapurinsh, sсhoKKur-, Unicorn, knejvs, NunCe, not hns, Enemijs, Klaus, Dzokelz, LatvietisNU, Chemp1k, skyya, TheAlzyHD, def., DarkDay, MarcPrime, Omega, luīze, MadrYy, Kanazews, daryl, ScoRp1oN^^, Mohit, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Sajma, KaapostgalvaLV, Osiits, Trakias, ZeltaBlack, huq, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, ⛔lolwut?, ketamine, lemony, Fally, FROSTJAW, ~Evils~, Amors, Dzēsts lietotājs, Anonymous, Teikums, Opaps96, CharmZ, Release, cruelcin šļura, Frostey, ZnT, Sandis., vhlamiwwu, iluuzy, Jan4ezz, es milu xd, Alfreds_InTower, PikaChu, Bacardi, Sentro, Brian, Ķieģelis, 0nion_man_LV, Valtero, SjavaPro, Forestiņš, 32456yhytbg, Just_normal_guy <3, Billijs, Paldies., tenblunt, vehy, Komisarchiks, icescale, TheLegend, Eclipse., ToW, -lembergs-, MAVERIK, -0p, Obijs, Mamba, sneiks, Noravajumtu, Pizhikz., Luīze ir forša, (:laimonpuika:), #unbangansganaganus, Saldenieks