bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
3
10
topic
Unicorn @ Moderātors (Go #Hate)
Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 20:08

PS- Ja kas, mani mudināja @Chemijs veidot topiku, tādēļ man ir atļauja no viņa.)

Lai pieteiktos forumā par moderātoru jāizpilda prasības:

 

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi ) Ir.

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz 3. mēnešus. Ir.

* Tev jābūt vismaz 300 postiem Ir.

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti) Ir bijuši, katrs tos ir pārkāpis kaut nedaudz dēļ kļūdām

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo - Ir.

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā ) - Manuprāt ir vajadzīgi, šobrīdējam moderātoram ir privātas problēmas, -KK- ir viens, domāju vismaz 1 moderātors vēl nenāks par ļaunu

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt - Māku, tomēr mēdzu arī runāt ar saīsinājumiem.. Kā nekā 21. gadsimts

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam - Ar šo varētu būt problēmas, tomēr gan jau ar laiku labošos arvien labāk.

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad - Šis gan jau nedaudz smieklīgi, kā nekā katrs ir norāvies, un nolamājies.. Nav cilvēku, kurš nekad nav nolamājies, vai neaizvainojis kādu. vai pa jokam, vai arī nopietni.

 

Pieteikuma paraugs:

* Tavs vecums - Šobrīd 16, drīz vien jau 17.

* Links uz sasveicināšanās topiku - http://www.kick.lv/forums/topic…-no-vienradza/

* Cik ilgi esi reģistrēts - Reģistrējies esmu 5. maijā 2016. gadā.

* Postu skaits - 932 posti. 

* moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo - Chemijs // BanTeam Lolwut?

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors? - Ļoti gan es neteiktu ka vajadzīgs, tomēr -KK- vienam viss nav jādara, un vajag cilvēku kas viņam palīdzēs. kā arī šobrīdējam moderātoram nav laika pašlaik nākt visu laiku

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? - Tādēļ ka sen esmu šeit, daudzi mēdz heitot mani, tomēr es mēdzu psihot, tad atpakaļ mierīgs, mēdzu arī pozitīvi heitu uztvert. Man ir ļoti daudz idejas vienmēr, ja vajadzēs, droši palīdzēšu. Kā arī jebkuru arī nevajag pieņemt, bet es jau šeit esmu kādu laiku, domāju pa ļaunu nenāktu +1 moderātors. 

 

 

Tēmas nosaukumu jāsastāda: [Pieteikums] niks @ Moderātors

Pietiekumus uz statusiem var rakstīt ne biežāk ka reizi 2 nedēļās - pretēja gadījumā - topiks tiks aizvērts un saņemsi brīdinājumu

Ja neatbilst vairāk par 2 prasībām, nemaz nepūlies rakstīt pieteikumu, ja vien tev nav speciāla atļauja no kāda foruma admina/moderātora, ko arī ir janorāda tas tēmā. (pretējā gadījumā TC un +1 brīdinājuma punkts)

Ja melosi par vecumu, tad par acc varēsi aizmirst uz mēnešiem!

Ziedotājs/Labdaris skaitās kad projektam ir noziedojis vismaz 40€ ar sms vai 25€ ar banku (pakalpojumu pirkšana NESKAITĀS ziedošana)

Kā rekomendējošais admins var būt tikai pastāvīgs admins, nevis sms!

Pēdējo reizi rediģēja Unicorn, 2017. gada 25. augustā, 20:15.

Image result for Unicorn Gif signature

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6556 atbildes forumā
Online: 326d 9h 56m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 20:12
0
post

Anti, jo webā esi maz redzams, no tevim nevar redzēt nopietnu saturu bez kkādiem giveaway. 
Nepatīk tava atieksme, esi ļoti iedomīgs un liekas atriebīgs kas liekās ļoti slikta īpašība. 

Bet jā galveno kārt anti jo webā neko nedari, būsi tads pats mods kā dalī, kurš viss ko taisja bija jb konk tas viens topiks. 

Ā un anti tāpēc ka esi statusņiks.

Pēdējo reizi rediģēja ~Evils~, 2017. gada 25. augustā, 20:32.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 20:14
0
post

nu ko ,var jau dot to rec ,sakarīgs esi ,tik neliels trollis ,forumā aktīvs arī esi cik skatos,gan jau palīdzēsi foruma ,maziņš rec

Rubax
Biedrs
Rubax
3747 atbildes forumā
Online: 122d 14h 17m
Redzēts Vakar, 13:01
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 20:16
0
post

Anti, pārāk svarīgu personu mētā čatā, vismaz pēc manām domām, neticu ka būsi pietiekami aktīvs un kaut ko jēdzīgu varētu izdarīt kick labā.

Scree00
Jauniņais
14 atbildes forumā
Online: 7h 28m 49s
Redzēts 2019. gada 29. septembrī, 21:21
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 20:19
6
post

Esmu bijis vienā projektā kopā ar tevi staffā , never again.

Biji bezatbildīgs.

Daudz patika nokārtot dabiskās vajadzības.

Tik tikko ienāci ts3 , nemāki savaldīties :)

Visā visumā , negribu tevi tur redzēt :D

Tas nekas , ka šeit neesmu aktīvs , bet patīk iegriezties.

47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 20:30
0
post

rec, prasības ir, a kāpēc neiedot iespēju? sapisisies tad noņems to statusu i viss, nav problēmu.

dislike wave inc.

muwa
Lietotājs++
1tapsquad
flakkus
446 atbildes forumā
Online: 9d 13h 22m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 06:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 20:32
2
post

B1G rec.

1. Sapratigs.

2. Uzmanigs.

3. Ar humoru.

4. Ar cilveku, ko var DRAUDZETIES. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

5. Un vispareji, neesmu nekad ar vinu stridejies, vins ir forsh calis. 

Vinam obligati ir jabut moderatoram. SIS CILVEKS IR THE BEST THING THAT HAPPENED TO MY LIFE ( ͡° ͜ʖ ͡°)

 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 13m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 20:55
0
post

esi ļoti iedomīgs un liekas atriebīgs kas liekās ļoti slikta īpašība. 

 Par to atriebību  gribu Evilam piekrist, slikti beigsies, vēl beigās daudzi sēdēs perm banos no weba.

Tu neesi tas labākais kandidāts uz Moderātora statusu, tu pieteikumu uzrakstīji, jo redzēji, ka Chemijs čatā teica, ka modi vajadzīgi, tu vienkārši esi Statusņiks(vai kā tas saucas, hz)

Par konkursiem, piedod, bet tie konkursi kas JailBreak'ā notiek.. Viss vienāds, nekas jauns, paliek jau garlaicīgi. tas pats būs šeit gan jau, sākumā būtu interesanti, beigās atkārtotos viss.

Piedod Uni,man nekas nav pret tevi, bet nu, Es tevi kā Moderātoru nespēju iztēloties. Anti.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 40m
Redzēts pirms 8 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 21:58
1
post

Totāls statusņiks,neredzu nekādas aktivitātes forumā no Tevis.Daudz no sevis tēlo baigo veci. Tev nervi ir ļoti vāji,kā sāksies neliels kipiš ar kādu,tad uzreiz par katru sīku vārdu wārnosi/banosi.

ANTIREKOMENDĀCIJA.

P.S. Lolwuts nevar Tevi galvot,nav ne moderātors ne administrātors,ne Īpašnieks

Edit:Nesen vēl -KK- čīkstēji lai iedod tev zm mainu,tad vēl nedaudz atpakaļ Tu čemijam lūdzies statusu DR serverī.

Te nu tik liela antirekomendācija

Edit:Da pat negribās dot to mod,sāks psihot un viss kick aizies banos http://prntscr.com/gd36kc

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2017. gada 26. augustā, 01:03.


Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts Vakar, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 22:08
0
post

Anti.. neminēšu kapēc, jo viss augstāk ir jau pastāstīts.. + piebildīšu, ka tu man atgādini lāci.. iedomības kalna gals

Pēdējo reizi rediģēja Obijs, 2017. gada 25. augustā, 22:09.

 

Prometajs
SuperStar
Promizaurs,
2403 atbildes forumā
Online: 66d 22h 28m
Redzēts 2020. gada 17. augustā, 15:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 22:29
0
post

Anti,neaktīvs palicis, bieži lecies un tēlo baigo veci

Chemijs
Skatās lietotāju
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 1 minūtes
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 01:00
8
post

Es esmu dzirdējis daudz sliktus vārdus, bet pats ar to neesmu saskāries, tikai redzu ka webā un jb aktīvs, tāpēc REC :D

Citi izskatās ka nav tik pozitīvi noskaņoti

PANDAROO
Lietotājs
*SAPŅOTĀJS*
Ļoha.
3546 atbildes forumā
Online: 18d 1h 24m
Redzēts 21. martā, 08:38
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 01:14
1
post
Rec,jo ir aktīvs webā un māk labi uzvesties es neviena lamu vārda neesu dzirdējis.
Pēdējo reizi rediģēja PANDAROO, 2017. gada 26. augustā, 01:15.
RooFee
Lietotājs
OneManArmy
Mellais
128 atbildes forumā
Online: 7d 22h 3m
Redzēts 11. janvārī, 19:25
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 09:16
0
post

Rec. Nekādu pretenziju pret Tevi, var pabazarēt ar Tevi ;)

Laauriinaa
V.I.P.
Meitene zeltene
satan`s angel
3326 atbildes forumā
Online: 123d 0h 11m
Redzēts 24. martā, 16:24
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 09:58
0
post
Anti.Galīgi nepiemērots cilvēks šim amatam.Tu neesi aktivs weba nezinu kur chemijs saskata labu aktivitāti, tas ka esi aktīvs jb jau nenozīmē ka tpc būsi labs un aktīvs moderātors. Pats arī atzina ka mēdz psihot. Kickam nevajag moderatorus kas ir vel bērni un ātri aizsvilstās, lai nav tā ka pēc tam bani vai brīdinājumi lido par sīkumiem, vai personīgas nepatikas dēļ. Moderātoram ir jabūt saprātīgam cilvēkam. Pilnīgi piekrītu visiem kas iedevuši anti.

Pizhikz.
Skatās lietotāju
Lietotājs
spalvainais
2489 atbildes forumā
Online: 49d 15h 29m
Redzēts pirms 13 minūtēm
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 10:16
0
post
Liecies iedomīgs un uzskati sevi par varoni. Aktīvs neesi. (nezinu kurā vietā chemijs izrāva, ka unicorn ir aktīvs jb serverī). anti.

                            

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts pirms 6 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 13:58
0
post
Nespēs ar statusu tikt galā, nesavaldīgs. Anti
sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 23:00
0
post

Es ielikšu rex - kapēc? būtība ši persona man deva iespēju mēģināt tikt par adminu, bet ne tapēc ir tiaki rec. No manis viņš ir vairāku iemeslu dēļ, viens no iemesleim ir tāds, kad persona ir sakarīgs, cireiz mēdz ar kautko pārspīlēt, taču beigās tiek ar visu galā, kā arī ir bijis vairākos amatos, tas pierāda kad tomēr viņš spēj darīt komūnam labu.

Protams ir dažas problēmiņas, kā piem. zm aktivitāte, jb aktivitāte klibo ( taču pēdējā laika palielinājas ) ja viņš pats var pateikt, to ka spēs apvienot cs adminu statusu ar forumu, btad šeit vispār nav runa, iespēja ir jādod katram, cik ātri var uzlikt, tikpat ātri āri var noņemt.

Prasītos jau lai rīko kādu konk. forumā, lai parāda to aktivitāti, taču to arī visu var darīt iegūstot statusu.

Tapēc dodu rec, nedomāju ka ir ko baigi zaudet dodot iespēju vēlvienam cilvēkam.

 

 

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts pirms 4 stundām
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 23:29
1
post
nu lai ir rec. tupīs,noņems statusu un miers. kapē lai nepamēģina.

Amors
V.I.P.
Lietotājs
Svaigonis
312 atbildes forumā
Online: 171d 10h 48m
Redzēts Vakar, 23:09
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 23:50
3
post

Anti, jo...

 

1. Uzskatu, ka šim cilvekam ir pārāk vājš raksturs, lai būtu par moderatoru, ļoti ietekmējas no citiem un maina viedokli ātri tātad gadījumā, ja kāds pazīstams pārkāpj noteikumus to nesodītu atbilstoši. Viedokli, kā jau minēju ātri maina kad citi cilveki apkart tīmspīkā to it īpaši ievēroju, normāli uzturas ienāk draugi sāk lekt augstāk par savu dibenu.

2. Forumā neko nav darijis daudz, lai veicinātu aktivitāti tieši iekš foruma, kas būtiski izmainītu chemija ienākumus no "google adsense" un viņam sanāktu arī priekš otrā lamborghini, citi raksta, ka var jau veicināt aktivitāti, ka saņem statusu, bet kapēc to nedarīja iepriekš ja jau mod grib?

3. Arī interesanti, ka cilvēki, kas foruma parasti neraksta vai maz uzturās pat ienakuši tikkai anti ielikt, jo tu viņiem nepatīc vai ari pret viņiem esi slikti izturējies, bet tad tie ar kuriem daudz timspika sēdi vai rekomendē uz adminu rec ienāk ielikt pa draugam un šie rec neatspoguļo visa projekta viedokli.

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors? - Ļoti gan es neteiktu ka vajadzīgs, tomēr -KK- vienam viss nav jādara.....

Vienu mirkli saki, ka vajag tad nēesot īsti vajadzīgs mod kā tad ir? KK nav viens ir tacu Zii tikko pieņēma.

 

 

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 23:51
2
post

mrazotas zastavili mani te rakstīt bljad

Nu petuh tu protams neesi svētais cilvēks tu to pats zini :D

Ka tu piekasīgs petušočekus mums esi :yn:

Bet par topik, nu blin vienmēr iemet kaut kādas idejas, tapēc domāju ka foruma spēles/topikus spēsi veidot

Aktivitāte foruma nu tāda ir nav ir nav karoč vari labāk

iedošu rec

P.s ja dabūsi noņem manus 10 warn :D

 

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0