bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
4
3
topic
Adminu sodu aptauja.
~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 39m
Redzēts Vakar, 21:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 23:56

Tad nu lietiņa tāda, chemijs domā vispārējos noteikumus serveriem, kas jau ir visai apšaubāmi. 
Taču tā ka tas vel ir izstādes nieki vien. 

Kas mani personīgi neapmierina ir tas, ka chemijs saka, ka adminiem ir jāsaņem tādi paši sodi kā playeriem. 
Es to neatbalstu tāpēc, ka lai nu kuram taču adminiem noteikumi ir jāzin un tie jāievēro, ja admins ir izdomājis saukāties vai kādu aizvainot, tā ir apzināta noteikumu neievērošana, viņš nevar vairs izslīdēt ar pasaciņu, ka nezināja noteikumus, jo viņš speciāli ņēma un izgnorēja noteikumus. Ja admins atļaujās klaji piekāst noteikumus, tad viņam ir jāsaņem lielāks sods, tā vismaz es uzskatu. + Ja admins jau ir izdomājis parkāpt noteikumus, kas viņam liegs turpmāk vet to neatkārtot, ja jau sods būs tads pats kā playeriem, respektīvi vajāks?  KĀDS IR JŪSU VIEDOKLIS ŠAJĀ JAUTĀJUMĀ? 
Esat par adminu sodīšanu tā pat kā parastus playerus, vai arī viņiem sods jāsaņem bargāks, jo adminam jābūt paraugam. 

 

Šī topika sakarā:

http://www.kick.lv/forums/topic…eru-noteikumi/">http://www.kick.lv/forums/topic…eru-noteikumi/

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 26. augustā, 01:35.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 23:58
0
post

domāju adminus jāsoda stingrāk

P.s tikai ne mani :D

 

 

 

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. augustā, 23:59
3
post

Kā jau čatā teicu, šim es tev piekritīšu.

Ja admins lamājas, un viņam ir vienalga, tātad noteikti varētu saņemt lielāku sodu. Jo kā jau tu teici, ka admins ir servera paraugs..

Tomēr, ir arī test admini, kā arī SMS admini, bet viņi jau īsti nav vainīgi pie tā.. Viņi samaksā, īsti vienalga ... Tā kā nedaudz var arī par to pastrīdēties.

Bet kopumā, es piekritīšu, ka adminiem sods ir nedaudz lielāks jauztaisa.

Image result for Unicorn Gif signature

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts 23. aprīlī, 10:32
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 00:00
0
post

Es uzskatu ka adminus ir jāsoda tieši tāpat serverī, bet atšķirība tāda ka vajag lai adminiem būtu redzams kad admins tika gagots vai banots un tādā veidā varētu adminu privāti brīdināt un teikt "tā uzvesties admins nedrīkst, ja tu tā vēl darīsi tad vari zaudēt adminu" - un ja tas atkārtojas vairākas reizes ne pārāk ilgā laikā posmā tad arī izteikt pēdējo brīdiājumu un pēc tam tā arī noņemt adminu.

ja vairākums izlems ka vajag sodīt adminus bargāk un nevajag privāti neko aizrādīt es tam piekāpšos, man pamatā vienalga, ka tikai admins tā vairs nedara.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 39m
Redzēts Vakar, 21:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 00:00
0
post

Test adminiem vispar jābūt eņģelīšiem, jo ir uz pārbaudes lauku, ja viņi nav spēlīgi to vienu mēnesi uzvesties labi, kas elle notiks ar viņiem nākotne? :D 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts 23. aprīlī, 10:32
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 00:02
0
post

Ja būtu daudz adminu kandidātu tad tā arī būtu ka 1 pārkāpums un test admins jau nost, bet nu tā kā tādu kandidātu nav vispār un vienīgie kuri varētu tam pietiekties jau ir pieņemti vai arī jau atteikušies, tad gribās cilvēkiem dot vēl iespēju laboties līdz pārbaudes laika beigām.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 26. augustā, 00:02.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 39m
Redzēts Vakar, 21:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 00:04
0
post

Test adminiem par vairākiem pārkāpumiem nepiešķira patstāvigo acc, par vienu lamuvardu neizbrāķes, ne es ne kk tā nedarijām, aizrādijam ja kaut ko darija nepareizi. 
 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 16m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 00:08
0
post

Katram spēlētājam, kas iegriežas kickā pavadīt laiku ir jābūt izlasītiem noteikumiem. Tas, ka admini tos 100% zin, tas taisnība, bet tas pats attiecas arī uz tiem spēlētājiem, kas spēlē vismaz mēnesi kickā (tā vismaz vajadzētu būt).

Manuprāt bargākus sodus vajadzētu saņemt gan adminiem, gan spēlētājiem, kas spēlē kickā vismaz mēnesi vai pat 2 mēnešus (vairāk attiecas uz kick veterāniem, kas ienāk patroļļot). Es piemēram jau jailbreak serverī tā daru. Tā kā tas nav pēc noteikumiem, tad baigos soda mērus nelieku, bet mazliet paildzinu gagu vai bez brīdināšanas slay, jo zinu, ka tas konkrētais spēlētājs te ilgi spēlē un 100% zin noteikumus.

 

Par!

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2017. gada 26. augustā, 00:11.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts 23. aprīlī, 10:32
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 00:24
0
post

Kiwi man būtu grūti iztēloties kā varētu tādu noteikumu izkontrolēt ka jāsoda lietotājus kuri spēlē ilgi un ka tiem kuri spēlē mēnesi ir obligāti jābūt izlasījušam visu :D

Nu piemērs: kādam spēlētājam sagadās ka viņš online ir tieši kad ir admins un viņš domā ka viņš ir visu laiku aktīvs, kaut īstenībā viņš ieiet tikai 1x nedēļā, un viņam uzliek bargu sodu takā viņam būtu piespiedu kārtā jāizlasas noteikumus.

Es protams piekrītu ka cilvēki kuri apzināti pārkāpj kaut ko zinot ka viņusodīs tikai ar noteiktu sodu to var darīt un tas nav forši, bet nu nav reāli to izkontrolēt un izveidot kaut kādus vienlīdzīgus sodus ja katru spēlētāju un adminu soda savādāk :D tad noteikumi būtu pa 2 lapām.

Šajā sakarā varu tikai palielināt noteikumos to kas ir "pēdējās nedēļas laikā" uz "pēdējo 2 nedēļu laikā" tādā veidā viņi varētu šādi retāk čakarēt/troļļot

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 39m
Redzēts Vakar, 21:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 00:28
0
post

Nez vai čata izlasiji, tpe iemetīšu velreiz. 
Kiwi es biki nepiekritīšu ka spēlētājiem jāzin noteikumi, es nerunāšu par visiem serveriem bet piemēram war3 spēle daudzi ārzemnieki, no viņiem nevar prasīt zināt noteikumus, lai arī ir pieejami 3 valodās. Ir arī daudzi latvieši kuri webā nav par reģistrējušies, viņiem neinterese tas kas te notiek, viņi tik spēlē. 

Rubax
Biedrs
Rubax
3747 atbildes forumā
Online: 122d 14h 57m
Redzēts pirms 10 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 00:57
0
post

Es esmu par, kā jau nekā, adminiem ir jārāda piemēru citiem spēlētājiem, ja admini sāks lamāties, pārkāpt noteikumus, tad to arī darīs parastie spēlētāji. Bet es esmu par to, lai adminus soda bargāk! 

$ KRISTA $
Meitene zeltene
$ BABYGIRL $
686 atbildes forumā
Online: 12d 16h 51m
Redzēts 2021. gada 18. martā, 12:36
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 01:27
0
post

Mans viedoklis par šo visu ir tāds, ka spēlētājs, tāpat kā admins ir cilvēks,  katrs no viņiem lamājas, kaut kādā mērā pārkāpj noteikumus, neviens mēs nevaram izzīlēt, vai admins to dara tīši vai netīši, TAČU, adminam pirms parakstoties uz šādu ''atbildību'', būtu jāiepazīstās ar attiecīga servera noteikumiem, kā arī jāzin, kādu sodu piespriest noteiktam pārkāpumam, uzskatu, ka adminam būtu jānopelna lielāks sods +brīdinājums, nekā parastam spēlētājam, jo admins ar noteikumiem ir iepazinies un apzinās, ko dara, nesavaldība, aizmiršana, vai noteikumu nezināšana neatbrīvo viņu no atbildības, šis attiecas gan uz parastu spēlētāju, gan uz adminu. Adminam tieši otrādi - būtu jārāda pareizs piemērs, pretējā gadījumā viņš gan sevi, gan serveri apkaunos, kā arī citi sāks negatīvi izteikties par adminu un līdz ar to izteiks lielu ''fuj'' serverim. 

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 17h 16m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 01:29
0
post

Evil, jā, es mazliet aizrāvos runājot tieši par JB serveri. Tur nav ārzemnieki un tur tiešām gadās situācijas, kad pieredzējuši spēlētāji apzināti pārkāpj noteikumus. Citos serveros (war3, csdm) varētu būt tā, ka daži ārzemnieki nezin noteikumus. Te jau vairāk prasās tad papildināt tieši JB noteikumus saistībā ar apzinātu noteikumu pārkāpšanu soda mērus.

Čemij, labi, par to mēnesi ir pārspīlēti, bet es vairāk to biju domājis par veterāniem, kas te spēlē tiešām labu laiku un ir aktīvi konkrētā serverī, kur tos noteikumus pārkāpj apzināti. Vot tos vajadzētu sodīt bargāk. Tikai problēma būtu noraksturot šo visu vienā punktā, jo tad vajag atkal k-kādu konkrētu laiku, no kura skaitītos veterāns, kur man tiešām nav idejas...

Bet runājot par adminiem, tad tiem gan noteikti vajag bargākus soda mērus nekā parastiem spēlētājiem.

Seth
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 1d 1h 59m
Redzēts 2021. gada 18. februārī, 21:52
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 01:32
0
post

Vienkārši uztaisiet soda punktus adminiem par katru pārkāpumu. Kad sasniegs noteikto punktu skaitu - acc off. 

Pēdējo reizi rediģēja Seth, 2017. gada 26. augustā, 01:32.
ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 37m
Redzēts 21. aprīlī, 13:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 14:08
1
post
Acc off visiem un būs miers. :)
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts Vakar, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 14:22
0
post

Visus jāsoda ir vienādi. Ar ko atšķirās parasts players no admina? Tikai no pieejām?pff murgs kaut kāds. Adminu soda tāpat kā parastu player un plusā Augstākstāvošie adminam var noņemt adminu nekā parastam playerim kaut ko lieku. Takā viss ir vienāds un nav jēgas diskutēt. Visi ir cilveki un visi ir vienādi. Ne admin ziņā ne parasta geimera ziņā. Katrs admins soda to otru adminu,vai playeri pēc konkrētās situācijas.


Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts 23. aprīlī, 10:32
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 17:59
0
post

Pamatā skatos ka vairākums balso tomēr par bargākiem sodiem, bet nu tad paceļas jautājums - par cik bargākus?

Tā kā sastādīt tādu pašu sarakstu speciāli adminiem būtu nenormāli stulbi, jo neviens pie pilna prāta nemācīsies no galvas noteikumus speciāli tikai priekš citu adminu sodīšanās, tad vajag kādu vienkāršu sistēmu, piemēram, ka adminam sods ir 3x bargāks cik konkrētājā situācijā liktu spēlētājam viņa vietā

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 39m
Redzēts Vakar, 21:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. augustā, 18:03
0
post

Es domāju 2x bargāk. 

Seth
Lietotājs
21 atbildes forumā
Online: 1d 1h 59m
Redzēts 2021. gada 18. februārī, 21:52
Pievienots, 2017. gada 27. augustā, 14:17
0
post

Tak vienkārši uztaisiet soda punktus par katru parkāpumu, līdzīgi kā vadītāja tiesībām. Sakrāj 10 punktus - acc nost.

Foxxy`s Poxxy`s
Lietotājs
Foxxy`s, Poxxy`s
693 atbildes forumā
Online: 10d 15h 21m
Redzēts 2020. gada 29. oktobrī, 21:47
Pievienots, 2017. gada 27. augustā, 15:54
0
post

10 punkti būs par daudz. Ja vienīgi nav sadalīti punkti pārkāpumos - Nepamatos bans- 4 punkti Lamuvārdi - 2 punkti un tamlīdzīgi.

76561198256821626.pngforum sig image

33857bf31bf845c6ac9f76c260964d49.gif

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 39m
Redzēts Vakar, 21:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 27. augustā, 15:59
0
post

Esmu pret kaut kādiem punktiem, admini ir ļoti maz, no punktiem nav jēga, csdm 1 admins, war3 viens admins kuram aktivitate klibo, administracija līdz pusdienslaikam kicka parasti nav, uz calladmin nav kas skraida. Un jā soda punkti galīgi garām. 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0