bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
1
topic
UnBan + Sūdzība --- Komucap4uk
convict_LV
Jauniņais
13 atbildes forumā
Online: 7h 57m 46s
Redzēts 2020. gada 04. martā, 22:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. oktobrī, 21:26

1. Izraksts no konsoles (copy/paste):

Kicked : You are banned, open you console to see details!
******************************************** 
[CBAN] You are banned from this server 
[CBAN] You can complain at : ick.lv 
[CBAN] Banned nick : ConVicT_LV ( ConVicT_LV ) 
[CBAN] Time remaining : 5 hours , 57 minutes and 27 seconds 
[CBAN] Reason : Admins sav lab + Nepamatots gags. ( de_dust2 ) 
[CBAN] Ban IP : 89.191.109.146 ( 213.226.141.80 ) 
[CBAN] Ban Steamid : STEAM_0 : 0 : 163565280 ( STEAM_0 : 0 : 163565280 ) 
[CBAN] Admin : Komucap4uk 
************************************

2. Adrese uz tavu banu ( iepostojam bana li)nku no http://www.kick.lv/bans/">http://www.kick.lv/bans/ :

 

http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=30340" style="margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; text-decoration-line: none; outline: 0px !important;">http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=30340

 

3. Adrese uz demo un screenshotiem( iepostojam linku no www.failiem.lv

https://failiem.lv/u/tf466zfs#_

 

4. Apraksts - Jo sīkāk pastāstīsi jo ātrāk izskatīs tavu apelāciju:

* kāpēc tevi nobanoja? Komisars mani nobanoja, jo šim uzliku gag par kūdīšanu. Viņš centās panākt, lai spēlētājs viņu aizvaino un, lai Komisars varētu viņu nobanot... Like wtf??? Komisār??

* cik ilgi tu spēlēji un cik ilgi admins bija serverī? Es no mapes sākuma spēlēju, admins ienāca aptuveni 5 min pirms man uzlika banu.

* vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā? Uzskatu, ka rīkojos pilnīgi pareizi. Palasiet saraksti. Komisars ienāca un uzreiz sāka provocēt (Miza Team), lai tas viņu tur kkā nosauc (neatceros vairs). Miza-Team klusēja. Komisars nesagaidot atbildi sāka rādīt kāds viņš ir krutais un lielais, ka viņam ir acc.... Lol WTF??? xDDD   Viņš kā krutais, jautāja ko Miza-Team klusē? Bail viņu nosaukt par ***** kad viņš ir serverī? Srazu mīkstais? Neesi vairs tik varens??                                 Tā ir atklāta provocēšana (paši redzēsies sarakstē) Tādēļ uzskatu, ka rīkojos pareizi viņam uzliekot gag.

+ Tiklīdz uzliku viņam GAG, tad mani viņš nobanoja ar reason ''Admins sav lab + Nepamatots gags''   Kas par ***???   Izskatā, ka būšu aizskāris viņa pašcieņu uzliekot viņam GAG (Viņš taču projekta ''GURU'' Kā es varēju uztrīkstēties?!

Karoč es pats šokā par viņa rīcību... skatieties DEMO un paši brīnaties.

* vai ir kādi īpaši momenti demo kuriem vajadzētu pievērt uzmanību? Last 5 min.

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. oktobrī, 21:39
1
post

* kāpēc tevi nobanoja? Komisars mani nobanoja, jo šim uzliku gag par kūdīšanu. Viņš centās panākt, lai spēlētājs viņu aizvaino un, lai Komisars varētu viņu nobanot... Like wtf??? Komisār??

Tu domā, ka tas ir normāli aizmuguras nosaukt adminu par kropli un mauku? Hasky uzlika 2h banu, ok, bet 2h priekš admin abuse nav nekas. http://prntscr.com/gu550i Un vispār kāda kūdīšana? Čalis visu laiku lamājās serverī un es ar zKill tik spēju šo bezsmadzeņu radījumu gagot, bet, protams, šim miza team ir vienalga par to.

* vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā? Uzskatu, ka rīkojos pilnīgi pareizi. Palasiet saraksti. Komisars ienāca un uzreiz sāka provocēt (Miza Team), lai tas viņu tur kkā nosauc (neatceros vairs). Miza-Team klusēja. Komisars nesagaidot atbildi sāka rādīt kāds viņš ir krutais un lielais, ka viņam ir acc.... Lol WTF??? xDDD   Viņš kā krutais, jautāja ko Miza-Team klusē? Bail viņu nosaukt par ***** kad viņš ir serverī? Srazu mīkstais? Neesi vairs tik varens??                                 Tā ir atklāta provocēšana (paši redzēsies sarakstē) Tādēļ uzskatu, ka rīkojos pareizi viņam uzliekot gag.

+ Tiklīdz uzliku viņam GAG, tad mani viņš nobanoja ar reason ''Admins sav lab + Nepamatots gags''   Kas par ***???   Izskatā, ka būšu aizskāris viņa pašcieņu uzliekot viņam GAG (Viņš taču projekta ''GURU'' Kā es varēju uztrīkstēties?!

Čali, tā nav provocēšana un, ja bt izdomās, ka šī bija provocēšana, tad tā ir vēl pavisam maza provokācija, lai liktu gagu. Nu lūk, es uzskatu, ka nepamatots gags, tāpēc ka tā nebija provocēšana, bet vienkārša brīdināšana, kas sekos tālāk.

tHEBEAST
Lietotājs++
DD2 King
455 atbildes forumā
Online: 11d 7h 22m
Redzēts 2020. gada 25. martā, 20:51
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. oktobrī, 21:43
2
post
Tu pats vēl noņēmi gag sev ko tu attaisnojies?
Pēdējo reizi rediģēja tHEBEAST, 2017. gada 06. oktobrī, 21:44.

DD2 King

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. oktobrī, 21:44
1
post

Tu pats vēl noņēmi gag ko tu attaisnojies?

Ja skaidri zin, ka tas ir nepamatots gags, tad var droši ņemt nost. :) Lieki neposto, jo Tu neesi BanTeams. :)

tHEBEAST
Lietotājs++
DD2 King
455 atbildes forumā
Online: 11d 7h 22m
Redzēts 2020. gada 25. martā, 20:51
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. oktobrī, 21:46
2
post
A tu neesi balts un nevainīgs ne tagad gribi sevi tādu padarīt vnk kkads admin kurs tēlo lielo IZAUDZ PUIS
Pēdējo reizi rediģēja tHEBEAST, 2017. gada 06. oktobrī, 21:47.

DD2 King

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. oktobrī, 21:48
2
post

A tu neesi balts un nevainīgs ne tagad gribi sevi tādu padarīy vnk kkads admin kurs tēlo lielo

Nu aizej paraudi, ja Tev nepatīk mans lēmums. :) 

p.s Daddyhome var likt warnu par liekiem postiem sūdzību & apelāciju topikā.

tHEBEAST
Lietotājs++
DD2 King
455 atbildes forumā
Online: 11d 7h 22m
Redzēts 2020. gada 25. martā, 20:51
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. oktobrī, 21:49
3
post

Da <lamāšanās> liec tu <lamāšanās> tad paseko lidz savaam rīcībām

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2017. gada 06. oktobrī, 22:04.

DD2 King

HaskyLacky
Jauniņais
15 atbildes forumā
Online: 15h 33m 15s
Redzēts 2018. gada 24. jūnijā, 23:47
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. oktobrī, 21:52
1
post

Vispār sākās viss tā: Es spēlēju dd2 vakar,ienāca miza team sāka rakstīt rupjībās,kā piemēram kr*plis, sūkā*ājs uzlika man nepamatotu banu u.t.t

Fuk Dante tai brīdī bija kopā ar DUDI, ja nemaldos serverī, es skatījos,kādus mēslus viņš raksta par Adminu Komisar,iedevu banu par "admina aizvainošana 120min"

DUDI man aizrādīja par to, bet dante izteica daļēju REC par to ka viņš bija pelnījis, žēl ka man nebija ienācis galvā saglabāt DEMO.

Pienāca šodiena, šis banotais Miza team,sāka man braukt virsū par to na*** es viņu banoju, vai es esmu admins komisarčiks? uz ko es atbildēju, ka mans pienākums ir banot par jeb kāda admina aizkaršanu! Izrādās ka šis mazais puisītis bija banots jau pirms tam,par ko komisars man aizrādija,ka bans bija par īso,jo tas ir atkārtots pārkāpums par rupju runāšanu. Es pasaucu komisaru, lai ieiet DD2 un paskatāsko Miza vēlās pateikt.

Komisars ienāca un uzdeva jautājmu : no tava teksta " Viņš kā krutais, jautāja ko/ Miza-Team klusē? /Bail viņu nosaukt par ***** kad viņš ir serverī?"/

šķersvītra atdala viņa čata daļas.

Tā nebija provacēšana, tie bija jautājumi kāpēc viņš neko neraksta kad komisars ir Online! 

Nākam reiz, lūdzu iemet arī izrakstu no consoles, čatu u.t.t

convict_LV
Jauniņais
13 atbildes forumā
Online: 7h 57m 46s
Redzēts 2020. gada 04. martā, 22:54
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. oktobrī, 21:58
1
post

''''Tu domā, ka tas ir normāli aizmuguras nosaukt adminu par kropli un mauku? Hasky uzlika 2h banu, ok, bet 2h priekš admin abuse nav nekas. http://prntscr.com/gu550i Un vispār kāda kūdīšana? Čalis visu laiku lamājās serverī un es ar zKill tik spēju šo bezsmadzeņu radījumu gagot, bet, protams, šim miza team ir vienalga par to.''''

- Protams tas nav normāli šādi apvainot, tomēr viņš dabūja sodu - BAN. Ja, pēc tavām, domām, tas bija par maz, tad tev vajadzēja rakstīt sūdzību par bana pagarināšanu.. Tu taču admins ar pieredzi, tev būtu jāzin tas....

Mēs šobrīd runājam par konkrēto gadījumu. Tā lamāšanās par ko tu runā bija kādu citu reizi. Tagad bija tā, ka tu ienāci un uzsāki savu provokāciju..

------------------------------

''''Čali, tā nav provocēšana un, ja bt izdomās, ka šī bija provocēšana, tad tā ir vēl pavisam maza provokācija, lai liktu gagu. Nu lūk, es uzskatu, ka nepamatots gags, tāpēc ka tā nebija provocēšana, bet vienkārša brīdināšana, kas sekos tālāk.''''

- Es, domāju, ka tu pats labi saproti, ka šeit nebija nekādas brīdināšanas pazīmes. Tikai provocēšana uz noteikumu pārkāpumu, jeb tevis nosaukšana lamuvārdos, lai tev ir iemesls likt banu... ( Komisār tu tiešām uzskati, ka tā bija pareiza rīcība no tavas puses?)

Liela vai maza provokācija, bet iemesls bija, lai liktu GAG-u. Pietiek ar atslēgasvārdu - ''provokācija''.

P.S.  - Likt sev Ungag, es domāju, arī bija nepareizi. Tavs uzdevums bija likt sūdzību, ja uzskati, ka nepamatots GAG bija. Un vispār man nevajadzēja par to banu likt...(BANTEAM ir tie, kas lemj par soda piemērošanu).

 Lielākoties tu esi kārtīgs un disciplinēts admins!  Bet šoreiz emocijas guva pār tevi virsroku...

tHEBEAST
Lietotājs++
DD2 King
455 atbildes forumā
Online: 11d 7h 22m
Redzēts 2020. gada 25. martā, 20:51
8 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. oktobrī, 22:01
1
post

Komucap4uk vnk sūkā <lamāšanās><lamāšanās>

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2017. gada 06. oktobrī, 22:04.

DD2 King

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. oktobrī, 22:14
0
post

Gags varēja būt varēja arī nebūt, tā kā varēja redzēt, ka komisārs gribēja ko izprovocēt no tās mizas, bet banam nebija ne mazakā iemesla.

 

Unbanned.

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0