bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Čau no SmuggLinG
ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 28. septembrī, 14:09

Par sevi:

Vārds : Ričards

Bilde : Pagaidam nedošu un nekas jēdzīgs datora nav. 

Vecums : 24

Dzīvesvieta : Aizpute

Tavi hobiji : Futbols tas jau laikam viss.

Vai nodarbojies ar kādu sportu, kur, cik ilgi? : Futbolu,bet pa retam uzspeleju.

Kāds ir tavs moto? (sauklis) : Nav tada :D

Ko tu parasti dari brīvajā laikā? : Nu brīvdienas jau ka brīvdienas,kādi tusiņi un iedzeršanas. Aizpute citu nav ko darīt :D

Vai esi ceļojis? Kāda vieta tev liekas pasaulē visforšākā? :  Strādāju par kuģu pavāru,esmu bijis Singapūrā,Ķīnā,Āfrikā,vel dažas ir. bet visas nav jēga pieminēt. 

Kā tu uzzināji par Kick.lv, kāds tev ir radies pirmais iespaids? : Skatijos serverus gign un kick bija daudz cilveki ieksa,tad domaju izmēģināšu kāds ir. parasti zm serveri speleju,labs serveris,mazliet boti tracina,bet nu vismaz tauta. ZM serveri vel nepatika ka zombijs kas atnem ieroci,stulbi. un ka neskaitas score klat pa botiem,nevar tikt top15. un ka /me nav un /rank. Bet tā labs serveris,labas mapes. 

Kāds ir vistrakākais atgadījums ar tevi kas tev nāk prātā? : Sāku dzert ar čomu Saldū,un pamodāmies Liepājā pie jūras kāpās,hvz kā tur tiku :D visas malas bija ar smiltim un nekāda poņa ka tur tikām :D 

Kā tu sevi raksturotu pāris vārdos? :  Labs cilvēks,atsaucīgs,un impulsīvs.

Kāpēc izdomāji uzrakstīt sasveicināšanos? :  Ai nez,iepatikās serveris domāju ka jāapstās kads jums forums,tīri labs ir. un tad izdomāju ka varētu palikt pie jums. :D

Tavs novēlējums visiem lasītājiem :

Par spēlēm:

Tavs niks. SmuggLinG - 

Bijušie niki : ZombikOzy ; Pacan4ik`

Kādas spēles tu spēlē, vai esi spēlējis jau Kick serveros? : Tikai cs kad ir laiks. citu neko nespeleju. zm serveri jau paspēlēju. 

Kādas spēles un cik ilgi tu esi spēlējis pirms tam? : -

Vai esi piedalījies kādos spēļu turnīros? : Esmu,bet sen sen atpakaļ.

Kurā vietā tu parasti atrodies rezultātu dēlī? (killu, score, topu) : varat pastīties manu steam profilu,diezgan labi speleju zm serveri. :D  Nu score vienmer ir ar normālu plusu.

Kur mēs tevi redzēsim kickā visvairāk? forumā vai serverī(os) kurā(os)? forumā sākšu palikt aktīvs un zm serverī būšu diezgan bieži,jo tagad esmu pa majam,un varu paspelet normali.

Pēdējo reizi rediģēja ZombikOzy, 2017. gada 07. oktobrī, 21:08.

h2389w98j98fewjfw9qasdjiak
Lietotājs
왕이시여
1537 atbildes forumā
Online: 41d 8h 30m
Redzēts 2019. gada 26. augustā, 17:48
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 05. oktobrī, 16:36
0
post

SVEIKS

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 05. oktobrī, 16:37
0
post

Esmu padaudz dzirdējis un arī pats redzējis tos heavy lifting kuģus, esmu arī dzirdējis ka tie kuģi ir matrožu sapnis jo nav viss ar trubām :D

Kaut gan tev kā pavāram jau vienalga pilnīgi :D

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 05. oktobrī, 17:01
0
post

Chemijs  Man tiešām vienalga :D Man galvenais uztaisīt ēst,un lai visiem patiktu,kaut tas nav iespējams ka visiem :D Jo vienmēr kādam nav labi. Bet nu cenšos. Un otrs man nemaz nav laika tur baigi staigāt par deku,visu laiku darbs darbs,jadoma kas un kā. Ka redzu tikai kajīti un virtuvi. 

Abeliitee
Jauniņais
727 atbildes forumā
Online: 8d 0h 0m
Redzēts 2022. gada 14. augustā, 11:48
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. oktobrī, 17:48
0
post

Sveiks Ričardooo!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0