bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
5
0
topic
Nākamais cs 1.6 serveris?
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 23. oktobrī, 03:21

Nākamis serveris?

 

 

Tagad man plānos ir pielabot war3, csdm, zm un webā updeitus vairākus, bet paralēli tam sāku domāt arī par jauna servera atvēršanu. Netiek plānots nekāds unikāls mods no 0 kodēts jo burtiksi fiziski tas nav iespējams vairs kodēt kaut ko tik sarežgītu kam agrāk varētu velīt katram mēnešus, bet tas tāpat nozīmē to ka serveru izvēle ir liela, vispopulārākajiem variantiem vajadzētu būt:

 

 

* awp serveris - tikai awp mapes, un tikai awp un nazis ieroči, domāts priekš iesildīšanās, līdzīgi kā csdm serveri, tikai tas ka priekš awp cienītājiem

* pub serveris - izklausās slikti pēc agrākās pieredzes ka tās mapes ir par lielu ja nav pilns serveris, bet nesen dd2 serverī tika uzstādīts plugins ar kuru var limitēt kur spēlētāji var iet, kas dotu iespēju noņemt daļu mapes ja serverī nav vairāk par 10 spēlētājiem kas šādu serveri varētu padarīt pavisam spēlējamu arī ja tas nebūtu pilns.

* gungame - šis ir labs variants, bet tas kas man šajā modā nepatiktu būtu tas ka viņš pamatā ir pilnīgi tas pats kas csdm, arī csdm serverī jau ir misija, un šis atškirtos tikai ar to ka būtu jāspēlē ar vairāk ieročiem un ka serveris vēl vairāk balstīts uz misiju, bet nu tas tāpat ir aktuāls variants.

* zombie basebuilder - agrāk kickam bija jau šāds serveris, kuru es pat biju pamatīgi uzlabojis, ar human klasēm, paštaisītām zombiju klasēm un vēl šo to, bet serveris tika aizvērts dēļ mazās popularitātes. Ja tu balsotu par šī servera atgreišanu tad uzreiz arī pastasti vai tev interesē tas klasisks vai arī ar papildus fīčām.

* hns - tīru klasisku hns serveri ar hns kartēm.

* peintbola mods

Ir arī vēl daudzas citas pavisam retāk dzirdētas kā piemēram: furien mod, futbols,  vai pat vēl kas mazāk dzirdēts kā worm mods vai arī vēl kāds cits ko neesmu nosaucis

 

 

Pamatā es gribētu dzirdēt vienārši jūsu viedokli - kādu serveri Jūs gribētu visvairāk un kāpēc.

 

 

Šis nekādā veidā nenozīmē ka tūlīt tiks kaut kas vērts, tas ir tikai lai varētu to sākt plānot, jo vēl jātiek galā ar esošajiem.

 

Tiem kuri uzskata ka cs 1.6 serverus vairs nav jēgas vērt, lūgšu paklusēt, topiks nav domāt filazofijai par to :D

 

Postus kuri nebūs pa tēmu dzēsīšu.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 23. oktobrī, 03:22.

Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2017. gada 23. oktobrī, 16:56
0
post

Gungames ,hns vai awp serveris ,protams visvairāk gribētos hns vai gungame 

south
Jauniņais
41 atbildes forumā
Online: 2d 17h 46m
Redzēts 2023. gada 07. oktobrī, 21:33
Pievienots, 2017. gada 23. oktobrī, 17:17
0
post

Awp serveri. Jo lv tikai 2 zinu. gng un visi parejie ir pilns. wosa un reif. reif neesmu testejis.

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts 27. martā, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 23. oktobrī, 17:43
0
post

Gungame

Un pārējos modus vari iebāzt sev dupsī..

Bet godīgi sakot, nevienu... Tie nav populāri modi... un kur nu vēl kaut kādu paintball?

 

Lābāk domā piesaistit varbūt kādu citu spēli nevis tikai 1.6.. jo kā pats zini 1.6 nav vairs tā popularitāte... Vairāk izsviedīsi naudu nekā sanāks kas jēdzīgs

 

 

Kaapurinsh
Lietotājs
RUPEKLIS
50 atbildes forumā
Online: 2d 12h 8m
Redzēts 2023. gada 23. septembrī, 12:17
Pievienots, 2017. gada 23. oktobrī, 17:56
1
post

Es domāju war3 serveri bez CSDM , ar kādiem 22lvl , jo pagaidām no LV serveriem nav neviena normāla war3 parastā servera . ;)

tenblunt
Skatās sākumlapu
Jauniņais
♛Pothead♛
856 atbildes forumā
Online: 160d 23h 38m
Redzēts pirms 7 minūtēm
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 23. oktobrī, 18:49
0
post
Gribētu redzēt gungame+surf. Bet tā awp jo visiem patiks

Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 23m
Redzēts pirms 8 stundām
Pievienots, 2017. gada 23. oktobrī, 19:13
0
post

* awp serveris - grūti teikt, bet domāju, ka šim nav liela potenciāla. Tā jau man patiktu, bet nu nez nez. Drīzāk, ja tiek taisīts pub serveris, tad var iemest kādu awp map.

 

* pub serveris - līdzīgi kā ar awp serveri, bet, ja plugins bloķē b plantus un saliek arī mazas kartes, varbūt var izdoties. Ideja laba.

 

* gungame - pēc šī mode es esmu visvairāk noilgojies. Ja saliek mapes, kurās spēle pavisam raiti iet uz priekšu, tad gungame varētu būt lielā loze. Ja vēl pirms šaušanas ieliek balsojumu - spēlēt TEAM vai SINGLE gungame, tad vispār ideāli.

 

* zombie basebuilder - par šo modu teorētiski varu pastāstīt dikti un daudz, jo savulaik 2 gadus adminēju un nospēlēju ap 1000h. Man personīgi BB ir konkrēti zb, bet nu varbūt, varbūt varētu nostrādāt. Atkal - galvenais salikt vienkāršas kartes, vēlams ar vaļējiem griestiem (piem., bb_lockout nav vaļēji, bet bb_megabuild4 ir) un pietiekoši daudz būvblokiem, bet ne mežonīgi lielas. Pati galvenā problēma - adminus šim vajadzēs DAUDZ, kā arī nāksies pasvīst administrācijai un BT.

Un man interesē drīzāk klasisks BB ar basic shopu. Superknife būtu baigā fīča, bet tam manuāli jāsaliek damage - m1 1200dmg, bet m2 5000+ dmg.

 

* hns - nu nē. Neizprotu to prikolu. Var ieiet kz, palēkāt visādus blokus, bet kaut kur vnk skraidīt, lēkāt ap kāpnītēm un citādi tizloties - es no tā negūstu kaifu.

 

* peintbola mods - lol ne.

lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2017. gada 24. oktobrī, 01:02
0
post

pubbbbbb

Daņiks
Veterāns
ZVĒRS
ZVĒRS, Старый
2444 atbildes forumā
Online: 41d 11h 56m
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. oktobrī, 06:55
0
post

Jāmeigina gungame.

L1nked
Jauniņais
34 atbildes forumā
Online: 9h 30m 48s
Redzēts 2019. gada 16. aprīlī, 23:21
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. oktobrī, 14:12
0
post

Awp serveri tas būtu tik aizraujoši

 

 o    o

U

Noodels
Jauniņais
48 atbildes forumā
Online: 1d 20h 46m
Redzēts 2019. gada 13. martā, 11:54
Pievienots, 2017. gada 24. oktobrī, 14:42
1
post

Varētu aim mapi,kur ir skini un tos varētu dabūt no kastēm kuras dabūn mapes baigās ( ne visi, kā laimes spēle)

Atslēgas varētu dabūt no killiem piem 0.05% key drop .

Būtu tāds /menu un tur būtu clani kurā varētu daudz ko upgrade, piem hp pa katru killu lielāku key drop procentu un case drop procentu.

Varētu vēl arii but ranki piem silver1 un tas skaitītos pa killiem.

Case varēto attaisīt spēlē , bet tas nerādas uz ekrāna un tam varētu būt skin drop %. piem, ka tu ne vienmēr atver skin.

Tajā /menu vel varetu tādu offer kur tu vari samainīties ar skiniem, naudu, case un key.

Tur varētu būt arii nauda piem par katrun mapi players ar viss lielāko damage uzstaisītu pa visu mapi dabūn tos piem 3 eiro un tie eiro var krāties un ielikt klan.

Krč ja patīk ideja tad man PM Tur tālāk kko pastāstīšu....

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. oktobrī, 14:44
0
post

canstoplv - par ko tu vispār runā? :D tu laikam runā par kaut kādu paškodētu modu no nulles - kā jau minēju, es netieku pat ar pusi no šobrīdējiem serveriem un webu galā, kur nu vēl kodēt kādu serveri citu no nulles. tāda varianta nav.

 

Pamatā skaidrs ir tas ka nekas nav skaidrs :D

sadalās viedokļi ļoti par gungame un pubu+awp uz pusēm.

Pizhikz.
Lietotājs
spalvainais
2489 atbildes forumā
Online: 49d 15h 29m
Redzēts Vakar, 20:27
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. oktobrī, 14:48
0
post

es par gungame

                            

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 51m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2017. gada 24. oktobrī, 16:51
0
post

Tu pats saki ka nespēj tikt galā normāli ar esošajiem serveriem un web, bet gribi vērt vaļā jaunu serveri? ... kāpēc lai Tu to darītu? tev tad patīk iesākt lietas, sakraut kaudzē darbus un nepabeigt šo to un nomest malā un ko jaunu viedot vai? ... that makes no sense.


 - Tu tagad ņirgājies? Tu pats biji 100% pret, jo GG esot miris mods un tagad saki, ka GG esot labs variants. Kas pie velna?

 

Bet runājot par GunGame, esmu par. Bez nekādiem pluginiem un sazin ko, klasisks un vienkāršs. Un lai sākumā ir izvēle vai ieročus kačā kā komanda vai privāti.


Tava DD2 sistēma liekas laba, tā kur mapi automātiski samazina un palielina pēc spēlētāju skaita, nevis ka vajag pārmainīt mapi.

Bet tik jautājums, kāpēc tai dd2 sistēmā tas teksts uz bloka ir krieviski? Liec angliski labāk.

Es esmu arī par PUB, jo gribas inferno paspēlēt, un tā sistēma tieši būtu lieliska.


awp - nezinu, varbūt kāds spēlēs, varbūt nē.

zombie bb - kickam bija un izbija, gladā arī laikam bija un izbija ātri vien, playline novilka labi ilgi, bet tas tāpēc ka toreiz tas laikam bija kas jauns lv. Bet es šaubos ka kaut kas tur sanāks.

hns - tak bija senāk, ok, tas nebija hns tas bija hns training serveris, varbūt atverot īstu hns varbūt būs kas spēlē, bet es šaubos par to.


Ja Tu nebūtu sačakarējis CTF ar saviem pluginiem un būtu atstājis klasisku ar lāzeriem un adrenalīnu tikai, tad es vēl būtu spēlējis.

Runājot par Paintball, esmu par. Man patika, tas laikam bija Heal fun serverī, tur arī bija futbols, volejbols kurus nespēlēju, taustasbumba kas man ļoti patika un pat dažbrīd padevās labi, un vēl kaut kas neatceros kas, bet laikam tākā paintball+nevis ctf, bet jāsargā kontrol punkti vai kāda lieta jāpārnēsā uz kontrolpunktiem, bet ar paintball laikam. es īsti neatceros. Wosa paintball gan smirdēja.

Es reāli nezinu par tiem fun serveriem vai tev jēgs vispār taisīt. Vienīgi tautasbumbu gribētu redzēt.

Bet par to paintball, BET TIKAI TAD JA TU NESALIKSI STULBUS PLUGINUS KĀ CTF VISU SAČAKARĒJOT. Vienīgais ko Tu tur varbūt varētu ielikt ir tie lāzeri un viss.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2017. gada 24. oktobrī, 16:53.

            

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. oktobrī, 17:00
0
post

enemij, heiter :D

1. tas ka netieku galā ar esošajiem, bet gribu vērt jaunu - jā, es gribu atvērt kāda moda klasisku serveri, tas neprasa daudz laiku.

2. tas ka es teicu ka gg ir miris, tāpat es arī teicu ka pubi ir miruši, vēl es teicu ka gg serveris ir tas pats kas csdm tikai ar cita veida misiju, bet apstākļi ir mainījušies. DD2 serveris pārsit visus rekordus, csdm serveris ir pārvērties par csgo modu, kas savukārt nozīmē ka nav servera kurā spēlēt klasiskās mapes/iesildīties kārtīgi ja nepatīk csgo mapes, kas savuķart paver smuku vietu pub/gg vai cita moda serverim

 

* dd2 serverī atrast to kā pārtulkot sprite failu un to pārveidot es uzticēju -kk- jau tajā pašā dienā kad to pluginu ieliku, jaunumu rakstā uzreiz kā to ieliku ierakstīju ka tas jau tiek darīts.

 

Runājot par peintboliem vai vēl kaut ko - pamatā es jau redzu ka gandrīz visi ir izteikušies un šobrīd ir palicis tikai variants starp pub+awp un gg

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. oktobrī, 17:08
0
post

kaa izpaudiisies vip iespeeja gungame serverii? PUB+AWP apmeeram skaidrs, kkas liidzgs dd2 ganjau, bet kkaa nevaru iedomaat, kas man liktu gg serverii vipu pirkt. 

a ja bez rozaa brillem veel skatiities, tad ar gg ir taa, ka mods jau jautrs, bet cik ilgi skraidiisi tur, vienu divas mapes, man persooniigi vairaak apniktu. bet nu katrram savs. 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. oktobrī, 17:09
0
post

peļņa nav galvenā, galvenais lai ir cilvēki.

vipam vajadzētu mazāk killus un redzētu kad kādam iešauj arī caur sienām.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 24. oktobrī, 17:12
1
post

Tak nevajag nekādu PUB. Vajag KNIFE SERVERI!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 51m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2017. gada 24. oktobrī, 17:16
0
post

mm, jā, knife serveris man arī patiktu. Sen sen spēlēts bija dream dreem vai kā viņiem saucās. Tas bija pirms kādiem 5-7 gadiem, tad vēl jau būtu popularitāte, bet tagad, es šaubos, man liekas, ka uz kādu brīdi visi saies paspēlēs un pēc pāris dienām tukšs stāvēs.

            

h2389w98j98fewjfw9qasdjiak
Lietotājs
왕이시여
1537 atbildes forumā
Online: 41d 8h 30m
Redzēts 2019. gada 26. augustā, 17:48
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. oktobrī, 07:42
0
post

Gungame,moš vēl Basebuilder? Varētu būt forši pats spēlētu iekš abiem.

KickMan Kick
Neko nedara
Lietotājs
meiteņu magnēts
kika
481 atbildes forumā
Online: 6d 15h 27m
Redzēts pirms 18 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 25. oktobrī, 21:09
1
post

es esmu par gungame vai paintball. bet ideala varianta varetu apvienot un uztaisit piemeram paintball gungame tas butu interesanti tikai tad pēdējais ierocis varetu but granata nevis nazis

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0