bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
9
0
topic
Mājaslapas uzlabojumi
Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 4 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. novembrī, 06:10

 

sakarā ar to ka drīzumā tiks topikā automātiski izcelti vispopulārākie dienas raksti/galerijas/blogi un tiks skakārtoti un palielināti attalgojumi par postošanu un citām aktivitātēm forumā, izlēmu atkārtoti mēģināt izlabot bagus un sataisīt lietas ko jau sen gribēju, bet agrāk neizdevās.

 

 

Pārmaiņas pagaidām:

1. BEIDZOT var no telefoniem ( android 4+ ) postot/raksīt vēstules u.c. izmantojot editoru, vairāk nav vienkārši tukšs balts laikums kur jāraksta kurš neievēro līnijas un atstarpes.

2. editoram jauns dizains

3. editoram pievienota "spoiler iespēja"

 
te ir paslēpts teksts

labs teksts paslēpts

šī iespēja dod garu tekstu paslēpt topikā, lai tur varētu ielikt kaut ko kas varētu ne visiem ieinteresēt, lai tas kam interesē var to atvērt

4. Pievienota "save" iespēja, lai ja, piemēram, izlagotos no profila topika veidošanas laikā, lai atverot atkārtoti lapu piedāvātu to ielādēt atpakaļ. ( test stadijā )

5. pievienota iespēja ievietot tabulu

6. Visos topikos, arī lapās kas nav pirmā, tagad rādīsies augšā pats topika teksts lai nebūtu jātin uz pirmo lapu lai izlasītu topika tēmu. Šim vajadzētu būt vislielākajam effektam tieši foruma spēlēs, lai tiem kuri nezin spēles noteikumus, lai viņiem nebūtu ar mokām jātin uz pirmo lapu, bet vienkārši jāpatin uz augšu. ( Topiks turpmāk ir iekrāsots zaļā krāsā, lai lietotāji to neskaitītu kā +1 posts.

7. Pielabotas atstarpes lai tās būtu acīm tīkamākas, lai nebūtu viss tik saspiests.

 

 

Darāmais:

* Lai topikos moderātors varētu norādīt "postu intervālu" un lai lietotājs nemaz nevarētu iepostot biežāk par intervālu, tēmās kurās nav intervāla lai šis limits būtu uzreiz "1". Iespējams vajadzēs izveidot to ka automātiski dubultaposta tekstu peivieno pēdējā reply galā, vai ko tādu.

* Sakārtot joslu lai nav viss čupā

* auto saved uzrakstu paslēpt

* lai auto saved nepiedāvā atgriezt tekstu kurs jau tika iepostots

* Pārtaisīts dizains topika kreisajam sānam, izceltas balvas, pielaboti izmēri un astarpes

* Pārtaisīts dizains foruma sākumala lapas apakšai kur ir lietotāju saraksts

* Sākumlapā pielabotas pāris fonu krāsas lai būtu redzamākas vai lait ieši saplūstu ar pārējo dizainu

* Foruma sadaļā sataisīti visi sānos pēdējo postu linki lai ved uz tieši tiem pēdējiem postiem, lai subforumā izveidojot postu tas parādas sākuma foruma sadaļā kā pēdējais posts, nevis tikai sub forumā

* notifications - sakārtot lai avatāri rādās pretī saturam like/skatījumu sadaļās

* notification - "Komentārs <profilā> no <autors>" nevis vnk "Komentārs <profilā>"

* Profils - post - lai nospiežot met uz īsto lapu un īsto postu

* galeriju komentāros un discription ja lieto "enter" pogu tad lai tas arī rādās nākamā līnijā kad to ieposto/iekomentē

* aizvākt no topikos skaipa pogu lielo, varbūt kaut ko citu ielikt tā vietā

* papildināt userbar noteikumu sarakstu lai tur būtu viss.

* izlabot lai subforumos sadaļu linki ved uz sadaļām nevis foruma sākumlapu

* forumā sataisīt lai atverot topiku atver pēdējo postu nevis pirmo lapu

* Profila lapā jauns komentāru dizains ( līdzīgs komentāriem citās sadaļās ) jo tas bija pamatīgi novecojis. Pievienota iespēja rakstīt komentārus vairākās līnijās, pievienotas arī lapaspuses, tagad var palasīt vecākus komentārus.

.* Turpmāk izpildot dienas challenge var 2 reizes iegreizt ratu

* Pievienota mājaslapas ikona

 

Ja jums ir vēl kādi ietiekumi tieši foruma sadaļā, vai arī kādi zināmi bagi, dodiet zināt!

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 06. novembrī, 06:57.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 55m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2017. gada 12. novembrī, 19:00
0
post

Izskatās, ka salaboji to, ko minēju, ka skatoties citu vai savus postus caur profilu tad neizmet uz postu bet tik tā topika sākumu kurā ir posts.

ok paldies.

Bet laikam tāpēc ir jauna problēma radusies. Tur tagad izskatās šādi. https://prnt.sc/h9i7f4 . tur vispār kādu random laiku visiem rāda, un ja paskaties tur un tad sānos, visus postus tur nerāda, tur jāgaida kāds laiks un tad tas postu saraksts lietotājam refrešosies un būs pielikušies jaunie posti? ... Vajag salabot.

            

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 4 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. novembrī, 23:47
0
post

Paldies, salaboju ka postu laikus radija profilā nepareizi

Šis bags jau bija pirms tam kaut kur kaut kāpēc, nezinu kāpēc nebija grāk pamanīts  :D

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 14h 12m
Redzēts pirms 3 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 12. novembrī, 23:48
0
post

a kur iepazīšanās sadaļa?

south
Jauniņais
41 atbildes forumā
Online: 2d 17h 46m
Redzēts 2023. gada 07. oktobrī, 21:33
Pievienots, 2017. gada 15. novembrī, 15:37
0
post

Ieeju galerijā. Pamanu zvaigzni. Gribu uzspiest, bet pazūd. 
 

Kad uzbīda peli zvaigzne paiet zem galerijas lodziņa. Nevar dabūt zvaigzni, bet dikti gribās :(

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 7h 55m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2017. gada 19. novembrī, 14:09
0
post

Salabo, lai nevajag refreshot lapu lai redzētu čata vēsturi, ja ir vairākas cilnes un viena no tām kick un pa kādam brīdim ir būs citā adresē.

Un salabo trollface smaidiņu  :huehue:  - jo tagad tas ir vairākiem, ne tikai man, ka viņš mirgo savādāk nekā senāk, kaut kā nepatīkamāk un arī ir kāds brīdis, kad vispār pārtrauc strādāt un ir balts viss, tad vajag refresh, lai varētu redzēt kā mirgo, bet tik un tā nesmuki mirgo.

ehhh, šis ir vecs bugs. bet nu ja es ar kādu sarakstos vētulēs un es rakstu, bet pa to laiku tā persona man atsūta vēstuli, un tad es sūtu savu vēstuli, mana vēstule pazūd. IZLABO.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2017. gada 19. novembrī, 14:54.

            

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 19. novembrī, 14:12
0
post

par to trollface

nekas ar viņu nav, viņš labi strada

 

 

 

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2017. gada 19. novembrī, 20:21
0
post

Salabo! Es nevaru uzpiest "atzīmēt visus kā lasītus" Bildēs ir viss parādīts.

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2017. gada 26. novembrī, 22:41
0
post

Pamācība, kā sabojāt savu mājaslapu:

1. 

2.

3. ????????????????????????

4. PROFIT

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 4 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 26. novembrī, 22:51
0
post

Vajag pierast pie šiem memes, tie smaidiņi ir ielikti tieši tāpēc ka viņi ir stulbi :D

tas ka sasniedz līmeni ir katu kāds bībera swag smaidiņš - tas parāda sarkasmu jo līmenis nedod pilnīgi neko

tas ka dabūjot ieiro parāda "bagāts" smaidiņu ir sarkasms jo bieži iztērē vairāk naudu cik saņem, kā arī 60 centi nav gluži miljoni.

Es nezinu cik tu to biji nopietni domājis sakot, bet nu tas ir vnk humoriņš

RCHWZKY
666
240 atbildes forumā
Online: 25d 13h 34m
Redzēts 8. martā, 18:39
Pievienots, 2017. gada 26. novembrī, 23:49
1
post

Es negribu heitot, bet čali, kamoon. Atgādina ucoz ēru.

stn
Lietotājs
trigonometry bro
305 atbildes forumā
Online: 23d 9h 18m
Redzēts 2021. gada 19. martā, 15:00
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 27. novembrī, 00:03
1
post

cau raivij, kad hujarijam doto?

Lakrica
JB Admins
Lietotājs
1153 atbildes forumā
Online: 20d 16h 39m
Redzēts Vakar, 23:37
Pievienots, 2017. gada 28. novembrī, 20:31
0
post

Man visu laiku rādās, ka man ir viena nelasīta ziņa, bet tur nekā nav

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 28. novembrī, 20:36
0
post

@Lattelecom ieej vēstulēs un nospied zilo pogu 

Lakrica
JB Admins
Lietotājs
1153 atbildes forumā
Online: 20d 16h 39m
Redzēts Vakar, 23:37
Pievienots, 2017. gada 28. novembrī, 22:13
0
post

Man nav tāda poga

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 28. novembrī, 22:17
0
post

uztaisi poke fuknciju, tik lai varētu kādam iedod buču, a kādam ar āmuru užšaut

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 4 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. novembrī, 13:01
0
post

lattelecom - nevar nebūt, tas ir tas pats kā pateikt ka tev nav vēstules, ja tu to neredzi tātad skaties nepareizājā vietā vai arī neskaties vispār.

nxo - nespatu īsti - kā tas izpaužas? kur tā buča vai sitiens ar āmuru iedotos? kas notiktu kad to nospiestu?

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. novembrī, 13:12
0
post

privaati pie notifications, kaut gan var arii chataa.. nu kaa FB poke fukncija, zini? 

kko liidziigu, varbuut, nedaudz aspraatiigaaku vieniigi.. :) 

piemeeram cilveeks ir online, bet redzu, ka nav diez ko aktiivs.. Shobriid, lai uzzinaatu vai vinsh ir patieshaam online vai nee, tad man jaaraksta chaataa preciizs vinja nicks(lai vinjam, ja nav atsleegta skanja, paraadiitos signaals, ka kaads vinjam raksta), takaa te ir daudz lietotaaju, visiem preciizus nickus atcereeties nevar.. vot i doma man, ka piemeeram tie kas ir online(tas lielais nesmukais saraksts), ja vareetu izdariit taa, ka uzvelkot kursoru uz nepiecieshamo cilveeku, tev buutu iespeeja iedot vinjam buchu vai iesist ar aamuru(te varat pashi izdomaat savus variantus), un piedavaam veel nosuutiitos vinjam notification, ka es izraadu interesi par vinju.. 

jeb vnk izdariit taa, ka ja uzklikskjini uz cilveeku no online saraksta, automaatiski vinja nicks tiek ierakstiits chataa.. bet tad nebuutu tik jautri, kaa uzshaut kaadam ar aamuru.. nez, gan jau chakariigi tpt tas viss.. es tik taa, sapnoju.

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 4 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. novembrī, 17:05
0
post

Pamatā tieši šobrīd kad čata pamatu pārtaisu lai viņš ddosu laikā nelagotu, tieši esmu ieplānojis taisīt līdzīgi kā čemā ka varētu apskatīt cilvēkus kuri ir reāli online kickā, nevis kuri vnk pēdējās minūtēs ir refrešojuši lapu. Par to ka varētu kādam iedot buču vai ieisist, es padomāšu, tā jau tīri interesanti, bet nu nez :D varbūt jautrībās pēc varētu

Fally
Lietotājs++
162 atbildes forumā
Online: 15d 1h 7m
Redzēts 2017. gada 18. decembrī, 07:03
7 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. novembrī, 17:22
0
post

tu sākumā izstaisno web

Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 4 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. novembrī, 17:25
0
post

Ko tieši tev vajag iztaisnot webā?

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 155 ( 8128 skatījumi )
cruelcin, Kiwi :], Zane, BANZAI, Maruzha, Сhrееру©, Kipchoge, Omega, StaFFорд, MarcPrime, EvE, ES`CAPE, RaxR, KaapostgalvaLV, PooKa, REDFOO, Lakrica, [TM] genijs, Beyondz, bnation-, French, Ticiigais, iFamous, xVeins, Kalvix, heediox, Chemijs, StonerKumar420, Zaņuks, skyya, nisker, Shockins, RCHWZKY, Pecinja, Mohit, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Tessa&Hardin, GalinaFen, Unicorn, MihailFen, Kanazews, Strelnieks., gucci, MiX(eP)!, NunCe, crewified, not hns, Королева, ZnT, Remember-ME, def., TheAlzyHD, Bu4haa, hastagz, Abeliitee, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Pankuka, Pizhikz., Kristaps_Valters, Yuha, Enemijs, ⛔lolwut?, Klaus, knejvs, kraims, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, eJamal, charming, naziits, 🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶, Radjuka, Šķidrais Ēriks, Sajma, emaymyska., DarkDay, Dweller, 66, Grizzlijs, Maccardi, ZīLe, spokio, vafelite, NobodYYY, ThevilisH., enrico, Latvians, MadrYy, NoBodijs, dzēsts profils, Ralfuuzis, RooFee, ScoRp1oN^^, Psycho, Wolfyy, love_me, sсhoKKur-, Sandis., stn, minka_, exdent, bigfatball, Gloks, Timiijs, Osiits, ZeltaBlack, Gozmit, Jaietgulet, slēpts, Fally, Dzēsts lietotājs, Ābols, Cloudy, tenblunt, Marshmello, hehegeeva, ketamine, alle, ZombikOzy, luīze, south, Admini nodirsh speletajus for no reason, anony, Witch, EXIT.-, lemony, Chemp1k, rewzk, Daņiks, sqwd, daryl, nemakulis, Obijs, Mamba, pankuksh, Noodels, Galax, lucifers, iluuzy, Dzēsies lietotājs, OldSchool, mimiC, tuis, Trakias, kepsis, riverside, tHEBEAST, misha pekausis, Edward1, P3c1s, blonda, dudi, Capture, Venta, kosmonauts, Laauriinaa