bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
3
2
topic
war3 updeita progress
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 02. decembrī, 16:48

 

Updeits sanāca ka būs lielāks kā bija plānots, tāpēc rādās jau pārpratumi ka cilvēki apjuka ka nekur nav publicēts jau padarītais.

Pamatā šis topiks nav īsti ieteikumiem, jo jau ir zināms viss ko vajag taisīt, ar ieteikumiem iesaku vērsties pie war3 maina evila skaipā: eklers969 - viņš apkopos ieteikumus un nodos tos man un tad mēs kopīgi tos izskatīsim

 

 

Tas kas ir pagaidām izdarīts:

1. Vipam ir skins

 
Parādīt bildi

vips skinu var atslēgt rakstot čatā /model - šis uzstādījums saglabājas arī pēc mapes maiņas/retry

2. shopmenu1 un shopmenu2 cenas ir mainīgas no rases līmeņa. Par katru lvl cenas palelinas par 1%, uzcenojums apstājas pie 150 lvl. Tas ir domāts lai uzkačātākiem spēlētājiem būtu grūtāk atļauties krutākos itemus

3. Shadow Hunteram "bullet force" skila vietā ir jauns skills kurš ir aisardzība, kurš dod % iespēju ka viņam iešaujot pretinieka tēmekli aizmet uz kādu no sāniem. Skils ir totāli eksperimentālā stāvoklī un vēl tiek aktīvi mainīti procenti lai tas nebūtu pārāk stiprs! Kā arī dēļ šī skila aimbot detectors ir vairākus spēlētājus nepamatoti izbanojis - tiek meklēts veids kā to novērst pilnībā! pacietību!

4. Visām rasēm ir "sabalancēti" skili - 1 un 100 lvl % netika izmainīti, bet tika izveidota sarežģīta sistēma lai visām rasēm skili kačātos pilnīgi vienmērīgi. Lai 10 lvl būtu skils 31% stiprumā, lai 33 lvl būtu 50% stiprumā, utt

 
Skill tabula

5. Undeda skilu effekti padarīti caurspīdīgāki

6. Crypt lord "impale" skils padarīts mazliet vājāks

 

Vēl priekšā ir daudz darba, publicēšu izmaiņas aptuveni 1 reizi dienā

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 02. decembrī, 16:50.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts Vakar, 13:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 02. decembrī, 17:19
0
post

hmmm.. war3 tā jau ir sačakarēts, priekš kam vēl vairāk čakarēt?

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 02. decembrī, 17:21
0
post

nečo neponyal

a kur

#war3gudupdate 2spin?

 

 

 

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 02. decembrī, 19:15
0
post

Labāk būtu ko lietderīgāku updeitojis, nevis čakarēt tālāk to war3, jeb tur vēl pamaz pokemonisma? :D

Latvians
Skatās lietotāju
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 14m
Redzēts pirms 10 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 02. decembrī, 20:25
2
post

Kakainie heiteri lol, paši īsti war3 nespēlē tik muld. xD Iegāju war3, sākumā šķita viss savadāk , bet ātri viss sakārtojās, neskaitot, ka šodien jau 2 banus norāvu dēļ tā shadow skilla, viss bija normāli, tagad war3 ir interesantāk spēlēt.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

xVeins
Lietotājs
Veins
251 atbildes forumā
Online: 10d 17h 58m
Redzēts 2022. gada 23. decembrī, 01:36
Pievienots, 2017. gada 02. decembrī, 20:32
0
post

cenas 10/10 nespeleshu war3 vairs :( Un tas skins nopietni bija vjdzīgs? :(

Pēdējo reizi rediģēja xVeins, 2017. gada 02. decembrī, 20:40.
Bronza
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 5d 3h 39m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 21:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 02. decembrī, 21:32
1
post

Shadow Hunter pilnīgas auzas, cilvēki pazudīs, paliks tikai shadow hunteri, kas sava starpā kapās... 

 

Kā reiz man teica Ēvils :'' Sevis cienoš spēlētājs neies serverī, kur ir botguni''.. 

To pašu šobrīd varu pateikt par shadow hunter - sevis cienoš spēlētājs šo rasi neizvēlēsies.  

Jeb kā godfather pateica  ( Vips+Shadowhunter) Ko Tu raudi? Laikam šaut nemāki!  Interesanti, ko viņš teiktu tad, ja es paņemtu vipu un sāktu spēlēt ar shadow..

 

Personīgi man patīk, kad ir konkurence, tajos brīžos rodas azarts, bet visam ir savs mērs un šoreiz viņš ir pārsniegts. 

 

Pēdējo reizi rediģēja Bronza, 2017. gada 02. decembrī, 21:47.
Osiits
Lietotājs
64 atbildes forumā
Online: 23d 11h 7m
Redzēts 17. martā, 16:24
Pievienots, 2017. gada 02. decembrī, 21:50
0
post

Ko var čīkstēt un pīkstēt. Ja neviens neko nedarīs tad atkal būs slikti, shadow hunter skill tāpat tiek testēts un regulēts vēl.Vienīgais ko lielākā daļa māk ir noskladīt jau ar cirvi pašā pirmajā dienā- kad viss ir slikti, šitas smird uttt.

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2017. gada 03. decembrī, 00:24
0
post

Es pis to visu shadow hunter. Krustām šķērsām.

Viens sūda skills - Hex - jau to padarija OP, bet tagad vēl met tēmēkli nost no viņa? Really?

Latvians
Skatās lietotāju
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 14m
Redzēts pirms 10 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 03. decembrī, 09:38
1
post

@Bronza Izskatās, ka Evilam pret to race un skilliem nekas nav, tad čemijs to visticamak nebutu taisijis.

Kurš tev liedz spēlēt ar vip un shadow- tieši tā, neviens. Ņem un spēlē, tāpat mirsi no manas lodes.

Es šobrīd ar shadow spēlēju,jo tikai war3 iesāku spēlēt pirms divām dienām, gan jau vēlāk pāriešu uz veco labo BloodMage.

Shadow spēlētājus var nošaut (Kā tu domā, kāpēc es vakardien dabūju 2x banu? JO NOŠĀVU SHADOWERUS,ez.) 

Un , kad tu skraidi ar savu undead nekas diži savādāk nav, shadow vienkarsi palidz tevi apturet.

Labi viss, negribu ielaisties te nekādās sarunās, ja kas tad raksti man pm, šis topiks tika uztaisīts, lai diskutētu tieši par to ko Čemijs uztaisa nevis par savstarpējām attiecībām serverī utml.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Bronza
Lietotājs
22 atbildes forumā
Online: 5d 3h 39m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 21:16
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. decembrī, 10:43
2
post

Labrīt visiem. Man neviens neaizliedz iegādaties vip un uzkačat shadowhunteru, bet man ir ceņa pret spēletājiem, kuri nav varbūt tik skiloti un tadam shadowam neko nevar izdarīt. Tiem, kuri nesaprata to, ko es ar savu augstāk esošo postu gribēju pateikt, IZLASIET VELREIZ. 

Man personigi tas shadows bijis nebijis, bet cilvēkiem apniks un serveris sāks palikt pustukš. 

Nesaprotu, Jūs tagad man brūkat virsū, jo es izsaku savu viedokli? 

Par undead pilnīgs sviests. Tu jebkurai rasei vari nopirkt "boots" un skriet kā undead, tā kā nevajag man pārmest to, kad man patīk, kad ātri viss notiek. 

Gribētu redzēt ko jūs visi teiktu, ja atgrieztos serverī tas turku džeks un mauktu tā pat, kā pirms tam ar shadow.. rezultats butu 200-0 un  tad varbut kads saktu domat, bet sobrid neviens neceļ ne ausi uz aukšu, jo savu viedokli izsaka parast dzeks, kurs ne ar vienu te īsti nečomojās. 

 

Velreiz prieks tiem, kuriem NEAIZIET - tas ir mans personigais viedoklis, es neprasu nevienam sev piebalsot.

No telefona grūti rakstit.

 

 

Grizzlijs
Jauniņais
78 atbildes forumā
Online: 6d 5h 21m
Redzēts 2. martā, 19:26
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. decembrī, 15:20
3
post

Pilnībā piekrītu Bronza , Strelnieks., lolwut, ZnT viedokļiem!

Tātad velos tgd es izpaust ,kas man uz sirds.Pa lielam malači ,ka cenšaties war3 serveri viss laik attīstīt un pamainīt.

BET , šis ir moments ,kad ir aizgajis šis tas galīgi griezi.Knapi spēju sagramot to ,ka shopmenu ir izmainīti un kļuvuši dārgāki ,KNAPI. tgd man iecienita blood mage vieta speleju ar crype lord ,kas kip nav slikti ,parmaiņas un n shit.

BET tas shadow hunter skills ,OMG ,sakuma vispar domaju ,kas pa hunu notiek ,pelite sapisusies vai ,kas ble .Nee ,kaut kads norauts skills shadow hunterim ,pareikini jus kachajat lidzibu ,citēju :" 4. Visām rasēm ir "sabalancēti" skili - 1 un 100 lvl % netika izmainīti, bet tika izveidota sarežģīta sistēma lai visām rasēm skili kačātos pilnīgi vienmērīgi. Lai 10 lvl būtu skils 31% stiprumā, lai 33 lvl būtu 50% stiprumā, utt " BET ,kas dienas beigas sanak? shadow hunter ar savu ultimeitu ,kuru protams var caur shaut ja tev neckless ir .. BET kada iespeja sakrat lidz neckles ja shops ir kluvis dārgās :D;D tad nedod dievs vel shim vips !!!!!

Ta vien izskatas ,ka ir pienakusi shadow hunteru ēra .:D:D( tik boti vai tadi cilveiki ka broza izvelas kadu citu rasi -nevis shadow hunter)

Cerams ,ka jus izlabosiet ,to skill ka bij agrak un es beidot varešu atgriesties serverī un izbaudīt vinu nevis ,klavituru dauzot .

 

 

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. decembrī, 15:23
0
post

1. Shadowa skilam bija MILZĪGS bags - biju atstājis testēšanas stadijā, un skils nostrādāja gandrīz katru šāvienu nevis kā bija paredzēts. ĻOTI ATVAINOJOS VISIEM PAR ŠO. Tas noteikti sabojāja visu iespaidu par to skillu jo viņš deva 10 lielas priekšrocības kā bija paredzēts.

2. Samazināts itemu uzcenojums uz 0.5% par katru lvl un uzcenojums apstājās pie 50%... mazliet bezjēdzīgs palika šis updeits jo tikai lieākajiem lvl būs max puse uzcenojuma :/ bet nu pagaidam nav laika strideties man ar evilu par sho.

 

Vakardienas progress lēns jo taisu pubu.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. decembrī, 14:15
2
post

1. Crypt lord - battle roar samazināts skils pamatīgi

2. Crypt lord carrion beetle samazināts skils pamatīgi

3. Izlabots bags ka blood mage varēja no speciem šaut fireballus

4. aimbot detectors ieslēgts atpakaļ jo izveidota sistēma pateicoties kurai vairāk aimbot detectors nevar uztvert shadow huntera jauno skilu kā aimu

5. izlabots bags ka orka granātas healoja hp ja to meta uz /team komandas biedru

6. LVL Uzcenojumu sistēma ( shopmenu1 un shopmenu2 itemi maksā dārgāk no lvl )- pārveidots lai būtu:

- par katru lvl 0.15% uzcenojums

- bloodmage uzcenojums +0.35% par katru lvl

- ja ir nopirkts shopmenu3 zagšana tad +0.15% par katru lvl

7. /team limits 1 cilvēks

8. Wardenam ir iespēja 50% iespēja ka viņš nevarēs izmantot ultimate ja blakus būs kāds ar immunity

9. bossa specefekti padarīti caurspīdīgāki

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 17. decembrī, 14:18.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4789 atbildes forumā
Online: 121d 5h 24m
Redzēts Vakar, 13:46
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. decembrī, 15:08
0
post

7. /team limits 1 cilvēks

 

Par šo nepiekrītu, varēji uzlikt vismaz, lai var ar diviem cilvēkiem..

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 18. decembrī, 07:57
2
post

Es par sho evilam teicu, ka varbut vajag vismaz sakuma limitu 2, bet vins konsultejas ar adminiem un admini esot teikusi ka varot likt uzreiz 1.

Taka team iespeju vairak izmanto servera profinji, lidz ar limitu ir vieglak nubinjiem, es atbalstiju ari uzreiz limitu 1

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2017. gada 28. decembrī, 11:29
0
post

Ir jautājums par warden. 

Vai ir iespējams sataisīt atpakaļ Blink skillu, ka viņš pa lielam bloķē ultimate, jo visu laiku sanāk sekot tam visu laiku līdzi un visu laiku spaidīt iebindoto necklace pogu. 

Grizzlijs
Jauniņais
78 atbildes forumā
Online: 6d 5h 21m
Redzēts 2. martā, 19:26
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 28. decembrī, 20:11
0
post

Vēlos informēt ,ka orcam critical granata nestradā  0 dmg ,vairakas reizes parliecinajos,Un mby pec reseta nevar izmainit orcam Ammo pack  jeb 4.skill no vina jega nekad tpt infinity ammo ir .

Dweller
V.I.P.
Lietotājs
Mr.Mysterious
It's Not Fair,But I Don't...
575 atbildes forumā
Online: 12d 16h 2m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 09:45
Pievienots, 2017. gada 29. decembrī, 16:25
0
post

UP!

Orc vēljoprojām nav salabots,tāds bugains vēljoprojām,Orc granāta dara 0 damage,no ankh 0 jēga!

Kādreiz pazīstams kā [RBC]Driv3r,[RBC]Driver3,[RBC]Talisman and *Speed_Of_The_Bullet*.

Meet me at War3+CSDM or ZM+War3 servers.

Have Fun and Good Game to y'all.

See y'a in-game or in forum!

World of Warcraft Main chars - Main,Alt

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 17:49
1
post

Ielikti labojumi:

* Lai ja kāds uzkāpj wardam 3 sekunžu laikā kopš atdzīvojas, lai tas izdzēstos

* wardens nevar lietot savu ultimate 15 sekundes pirms chesta atvēršanās lai nevarētu teleportēties blakus

* Bloodmage nebija atslēgts vecais "phoenix" skills kurs tika aizstāts ar explosive awp bullets, un pilnībā iespējams ka tieši dēļ tā bieži spēlētāji atdzīvojās blakus citiem spēlētājiem, nevis kā csdm būtu jābūt - ka atdzīvojas tur kur tuvumā nav neviena.

* alien boss atgriezts agrākajā formā, tas vairāk neskries prom līdz atsitīsies pret sienu kā noobs, bet gan bruks virsū ar nelielu damage.

* Izlaboti dimand chesta kļūda proconetos dabūt itemu kas bija par mazu kad serverī bija mazāk spēlētāju. Tagad tā ir 5-15%, jo vairāk spēlētāju jo lielāka iespēja.

* salabot xp pirkšanu ja speletajs atrodas serveri, citam rasem perkot, vai perkot kad atrodas specos

* shopmenu3 zagshanas imunitate par 50k

* lai no chestiem nevar dabut itemus kuri jau ir

* /team - lai butu iespējams būt komandā vairāk spēlētājiem, bet lai saņemtu tad mazāk xp. Ja ir vairāk kā 1 komandas biedrs tad par katru nākamo saņem par 10% mazāk xp.

* Salabot orc granatu

* tomes dod aptuveni 4x vairāk xp

* Izlabots bags - humans kad paliek 1 sekunde var uzlikt minas bezgaligi daudz

* shadow hunter ultimate nemirstibas lai absorbe 80% damage nevis pilniba

* human invisibility uz botiem lai dod evasion

* Undeadam lai maska dod nevis pusi bonusa, bet lai ja ir maska lai vampiris aura dod pusi no bonusa

 

 

nxo - ieteica konkursu ka dotu uz 1 karti visiem max levelus - tā kā dēļ 1 konkursa gluži tādu sistēmu taisīt negribētos - es tā vietā varētu peidāva't ka pēdējā dienā pirms reseta - 9 dautmā būtu visu dienu visiem max levlei lai var paadrīties, un ka tajā diena top5 kuri savāktu visvairāk kilus saņemtu pēc reseta xp bonusinjus. Ko jūs par to domājiet?

Grizzlijs
Jauniņais
78 atbildes forumā
Online: 6d 5h 21m
Redzēts 2. martā, 19:26
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 17:56
0
post

Es par nxo ideju.:D:D

Lietotāji skatās šo tēmu: 0