bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
1
topic
Pāris IETEIKUMI zm serv
alle
Jauniņais
ZM bots
49 atbildes forumā
Online: 1d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 10. septembrī, 20:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. novembrī, 20:14

šie ir ieteikumi, tāpēc nevaig uzreiz lieki apsaukāties, ok?!

 nonerfot undead, vismaz to skriešanas ātrumu viņam pamazināt, savādāk viņš nav vnk apturams. 

plss, lai warden(blink) un necklace nebloķē human race ultimate.

pipe bomb padarīt dārgāku un ierobežot viņu daudzumu 1 roundā.

palielināt zm infection bomb daudzumu 1 roundā. tagadējais ir viens.... varētu pacelt vismaz līdz 3 ?!

ammo par damage nāk kā nauda latvijā, gandrīz necik.... noskatijos, ka par 4000+ damage man ir tik kādas +5 ammo.. vismaz pievienot vipiem extra ammo par damage, ezz money lol :)

nez vai citiem patīk, bet manuprāt daži zm modeļi ir jānomaina uz ko sakarīgāku, savādāk man zb zm serverī kkādus pūķus šaut.

āāāā, mapes.... kapēc nevar pievienot vairāk mapes? tapēc , ka botiem neesot spwan pointu... ok, tad botu dēļ ir jāatsakās no mapēm?

gnj pievienošu kko. gl

 

Pēdējo reizi rediģēja alle, 2017. gada 29. novembrī, 20:21.

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2017. gada 29. novembrī, 20:23
0
post

Necklace ir paredzēts tam lai bloķētu ultimate. war3 ir un paliek war3. Deal with it.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 37m
Redzēts Vakar, 21:56
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. novembrī, 20:29
0
post

Es teiktu ka pat nav īsti jēgas ietiekt kaut ko pirms serverim nav atrasts 1 galvenais admins kurš izskatīs ietiekumus, izpētīs tos un apkopos.

Es vairākas reizes jau atlieku gan mapju likšanu, gan updeitu taisīšanu, jo es vnk šo modu vispār nesaprotu un pavisam nav laika vēl mācīties to spēlēt un mēģināt saprast ko vajag labot. Pamatā es tikai apvienoju zm modu ar war3 un izlaboju lielākos bagus un pārējo centīgi darīja citi tehniķi ar kuriem rēķinājos ka viņi serveri arī turpinās papildināt un piebalancēt, bet nu nesanāca kā plānots. Man nav ne mazākās jausmas vai tavi ietiekumi ir labi vai slikti, vai mapes kuras iesaka ir labas vai nē. :D

Es redzu ka serverī spēlē padaudz aktīvu cilvēku kuri arī iesaka lietas ko labot un papildināt, bet nu man burtiski nav ko tur komentēt kā tikai "ja pārsteidzošā kārtā būs laiks un būs kas palīdzēs tad varētu mēgīnāt kaut kad pieķerties, cerams ka tas ko iesaki ir labi" :D

Latvians
Skatās sākumlapu
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 454d 22h 20m
Redzēts pirms 14 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 29. novembrī, 20:30
0
post

Spēlēju pats ar undead, pašam jau patīk skraidīt, bet jā, ātrums ir nežēlīgs, ja ir lielāks lvl. XD

"plss, lai warden(blink) un necklace nebloķē human race ultimate." nononono, tad kāda jēga no necklace un no blink skilla? Tāpēc jau tie tika pievienoti, lai ultimate bloķētu, nevajag neko ņemt nost.

Par Pipe Bomb runājot, dārgāku, jā varētu, bet  pamazināt daudzumu? Bet, ja kāds ir nemesis(neiet runa par botiem) , īsti izdzīvot nevar, nemētājot pipes.

Jā, zombie infection  bomb daudzumu varētu palielināt, ir kruti mētāties.

Par ammo,nu bez vipa jā, maz dod, ar vipu viss kārtībā Xd

es jau tev iepriekš teicu (laikam tava sasveicinasas topikaa)  spele takš ar cl_minmodels 1 un tie ķēmi pazudīs no tava datora ekrāna, takš nav baigo problēmu, ne?

Neteica, ka mapes nevar pievienot, to var izdarīt, uztaisi topiku ar mapēm, bet nu kad tiks izskatīts, nav zināms, jo Čemijs ir aizņemts un , lai pievienotu mapes, tās vispirms ir jāiztestē, tas arī prasa darbu. 

Un boti ir, jo nu serveris nav īsti populārs, lai vienkarsi nestavetu tukšs tur ir boti, lai varētu pašaudīt kaut vai viņus. Yea, that's all.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

ZeltaBlack
Skatās sākumlapu
Lietotājs
Andrjuha
1860 atbildes forumā
Online: 25d 15h 41m
Redzēts pirms 22 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 09:18
0
post

Par undeadu neko neteikshu slikto,bet ja vinsh atri skrien un tas besi ara,bet ja nopirkt frost un shaut pa vinu kaut ka samazina vinju.

"plss, lai warden(blink) un necklace nebloķē human race ultimate." shito vajag atstat jo ta ir vinja fishka.

Pipe bomb varetu izdarit pa 15 ammo un damage samazinat uz 1500.

Par inf bombam neko nezinu,ar vinjiem nespeleju :D

Ammo varetu drusku palielinat jo dazreiz gruti kad atnak vips,sev dabu 65 ammo un vinsh nemesis a tu ar saviem labi ja ir 15 ammo neko nevari izdarit vinjam.

Ja modelus vajag samainit ipashi vipa modelim,a to kad vinu noshauj vinsh atstaj savu skinu un tas trauce spelet,

Mapes jau kad reiz esmu metis bet neatceros kur,bet ja testeshana ar botiem aiznem daudz laika.

Boti ir vajadzigi ja bus tuksh serveris speletaji nenaks spelet.

Man viss:) visiem jauku dienu un daudz zombie kill ar cienu [PVO]Vilka

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 8.7 bistamiba: 30 [ 1.1 1.0 1.0 = 7.9 ] 

 

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 20.0 bistamiba: 30 [ 1.0 1.0 1.0 = 20.0 ]

Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 09:28
0
post

Principā, šādiem serveriem ir noderīgi ammo pack bankas. Mapes beigās paliek kādas 10 un varētu nolikt tās bankā kas pāriet uz nākošajām kartēm. Tā teikt - nebaltām dienām.

ZeltaBlack
Skatās sākumlapu
Lietotājs
Andrjuha
1860 atbildes forumā
Online: 25d 15h 41m
Redzēts pirms 22 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 09:33
0
post

ammo banku nu to4na nevajag jo savaks vipi un jau no pasha sakuma saksies nemesis,survivor mest pipe bomb

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 8.7 bistamiba: 30 [ 1.1 1.0 1.0 = 7.9 ] 

 

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 20.0 bistamiba: 30 [ 1.0 1.0 1.0 = 20.0 ]

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts Vakar, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. decembrī, 11:22
0
post

Spēlēju pats ar undead, pašam jau patīk skraidīt, bet jā, ātrums ir nežēlīgs, ja ir lielāks lvl - pie tās balansēšanas tika ieguldīts laiks, lai aptuveni sazīmētu tos pareizi un balansēti, bet nu ja ķeras klāt tam visam, var paskatīties un samazināt.

 

"plss, lai warden(blink) un necklace nebloķē human race ultimate."  - Human race ultimate vispār ir noņemta, lai nevarētu teleportēties vietās, kas nav atļaujamas vai  grūti pieejamās.

 

Par Pipe Bomb runājot, dārgāku, jā varētu, bet  pamazināt daudzumu? - Es nevarēju atrast to īsto summu ko ielikt par viņu, jo tā itkā ir spēcīga, ja ir palikuši daudz zombiji un ar maz dzīvībām, bet daudz prasīt par viņu arī nav labi, jo par tiem kill, ko tu izdari ar pipe bomb nepiedodas atpakaļ ammo pakas, tāpēc tērēt 30 ammo priekš 3 kill, īsti neredzu jēgu.

 

Par ammo,nu bez vipa jā, maz dod, ar vipu viss kārtībā - Nu kad atvērās serveris, visi bļāva, ka ļoti viegli kačājas tie ammo, tāpēc tika likta daudz grūtāka pakāpe, ja nemaldos tad parastajiem spēletājiem no vip īsti neatšķīrās, varbūt tikai par kill deva +1 ammo. Ja ķersies klāt pie lielā update, prorams ja būs, tad arī skatīsies, ko par to teiks zm spēlmaņi.

 

es jau tev iepriekš teicu (laikam tava sasveicinasas topikaa)  spele takš ar cl_minmodels 1 - Uz atvēršanas brīdi  tika meklēti smieklīgākie zm modēļi, likās būs jautrāk, bet laikam tie ar laiku apnīkst un gribās, ko jaunu vai mazāk pokemonisku, defaltos arī negribās likt, jo tie ir katrā serverī

 

Neteica, ka mapes nevar pievienot, to var izdarīt, uztaisi topiku ar mapēm - Mapes var ielikt, bet šaubos vai no tā būs jēga, ja serveris stāvēs tukšs, jo pašreiz ir saliktas tās mapes kurās ir boti, protams viņas bija vairākas, bet ar KK tika iztestētas tās labākās.

 

 

Pēdējo reizi rediģēja ⛔lolwut?, 2017. gada 04. decembrī, 11:22.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0