bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
8
topic
čau
pavelnieks
Jauniņais
4 atbildes forumā
Online: 1h 15m 47s
Redzēts 2017. gada 09. decembrī, 19:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 15:59

copied&pasted
all credits go to the rightful owners

 

Tātad, kas īsti notiek ar Gabiju pēdējā laikā?
Es esmu viņas brālis, pastāstīšu sīkāk. Sāksim ar to, ka daudzi viņu heito. Kāds ir iemesls? Daudzi pat iemeslu nevar pateikt. Visi tie vārdi - ,,Mau**, šļu**, ku**” – Ja spēsiet pateikt normālu iemeslu visiem tiem vārdiem, tad droši varēsiet dzīvot tālāk. BET, tagad jūsu iemesli ir apmēram šādi –


-Ielika aJailā par OOC Insultu, Nodirsīšu tagad.

-Mani neielika par AD, bet viņu ielika. Forši, arī nodirsīšu.

-Mani nepieņēma GM, viņu pieņēma. Same shi*, nodirsīšu

-Aj, mans draugs viņu tā sauc, saukšu es arī. 


Jums visiem tas šķiet normāli? Nodirst cilvēku dēļ spēlītes. Tagad, nākošā lieta – Graizīšanās. Situācija – Viņu izmeta no Staff, tagad graiza rokas. – Sāksim šo lietu ar tādu teikumu – Ja tu nezini, kas notika, tad klusē. Piemēram, daudzi saka, ka Gabija graiza rokas dēļ tā, bet NĒ. Es esmu viņas brālis un es ZINU PATIESO IEMESLU. Es nekaunos par to teikt – Gabijai dzimšanas dienā nomira ļoti tuvs cilvēks. Visi viņai to atgādina. Domājat, ka tas ir viegli, ja tavs vistuvākais cilvēks nomirst tavā dzimšanas dienā, slimnīcā. Tu pat aizbrauc pie viņa ciemos, bet nē, nav vairs. Katru dienu Gabija gāja nevis mājās no skolas, bet gan pie viņas opja. Un tad kādu dienu viņai vairs nebija kur iet.. Šis ir īstais iemesls viņas depresijai un graizīšanai. Viņa to cenšas pārtraukt, bet tas nav viegli, ja ir cilvēki, kas pat apsmej viņas situāciju. Tāpēc klusējat, ja neko nezināt.


Nākošā lieta – Kāpēc viņa uzvedas šādi pēdējās dienās. Atbilde – Viņa šobrīd atrodas slimnīcā sakarā ar smagām veselības problēmām. Es, protams, bez viņas atļaujas neko neteikšu par tām problēmām, bet lūgšu jūs visus, Viņai dzīve nav viena no tām vieglajām – Tuvs cilvēks nomirst, visi heito, met ārā no projektiem. Kāpēc jūs tā izturaties pret cilvēku, par kuru ne nieka nezināt? Viņa dēļ jums cenšas būt jauka, esmu dzirdējusi kāviņa runā TeamSpeak3 – mīļi, jautri. Arī skype tā runā. Priecājaties, ka viņa sevi maina, lai jums būtu labāk, jo, ja viņai nebūtu labi, tad jūs pat nezināt kā viņa ar jums runātu. Esmu pats to piedzīvojis, kā viņas brālis. Pēdējā laikā viņa sāk lēnām mainīties uz dzīvespriecīgo cilveku, atstāj pagātni aizmugurē, bet ar šādu jūsu attieksmi, tas laiks pagarinās, kad viņa atkal būs normāla. Viņai patīk palīdzēt cilvēkiem, tāpēc arī pieteicās par GM. 


Visi jūsu heitu komentāri netiks ņemti nopietni, jo tā jūs parādat sevi citiem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://imgur.com/a/LSK6S

Pēdējo reizi rediģēja pavelnieks, 2017. gada 09. decembrī, 16:01.
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 15:59
0
post

Sveicināts.

Kanazews
Lietotājs
GanjaMen*
2255 atbildes forumā
Online: 18d 5h 44m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 21:48
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 16:02
0
post

Heyoo. 

 

 

pavelnieks
Jauniņais
4 atbildes forumā
Online: 1h 15m 47s
Redzēts 2017. gada 09. decembrī, 19:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 16:03
0
post

man ari patik gabija

 

 

 

 

 

 

 

 

 

E: vinai vispar ir bralis?

Pēdējo reizi rediģēja pavelnieks, 2017. gada 09. decembrī, 16:04.
ZeltaBlack
Lietotājs
Andrjuha
1859 atbildes forumā
Online: 25d 14h 56m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 16:29
0
post

sveiks kick.lv

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 8.7 bistamiba: 30 [ 1.1 1.0 1.0 = 7.9 ] 

 

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 20.0 bistamiba: 30 [ 1.0 1.0 1.0 = 20.0 ]

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 16:44
0
post

Sveiks. nezinu par kādu iedomātu heitu jūs(tu, un Gabija) te runājat, bet neko no augstāk minētā pēdējās 3-4 nedēļas neesmu redzējis/dzirdējis, tb, visi ir cilvēki, kāds stulbāks, kāds tolerantāks, un gan jau kādam kkas tāds(no tiem iemesliem, ko minēji), kādam ir pasprucis, bet tāpēc jau nevajadzētu adresēt tādus garus ziņojumus visai komūnai, bet gan risināt to privāti, jo šobrīd tas nedaudz atgādina tīņa alkas pēc uzmanības. Protams, jūtu līdzi, ka cilvēciņam šobrīd grūts periods dzīvē, bet tādi periodi ir katram daudz maz pieaugušam cilvēkam.. mans ieteikums būtu pacensties tikt ar viņiem galā, nenodarot sev pāri.. 

bet lai vai kā, sveicināts komūnā un māsai pačuksti, ka viņa te vienmēr laipni gaidīta, vismaz no manas puses :)

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 16:50
0
post

Aizved to slimo pie ārsta un nelaid cilvēkos, viņa ir bīstama apkārtējiem.

 

P.S. Ja viņa ir tik garīgi nelīdzsvarots cilvēks, kas aizviļas par sīkumiem ,kāda velna pēc viņa uzturas internetā, ja viņa ir tik slima, problēmas ar sirdi vai sazin ko, iedodiet viņai lelli, ledeni un lai sūkā mājās, nevis iet šeit izrādīties, kāda viņa forša, cik viņa grib būt laba pret citiem un ka viņu kāds te nodirš. Savas ģimenes problēmas varat risināt savā starpā nevis tās apsriest spēļu projektos, tas ir smieklīgi un stulbi. Katram dzīvē ir gadījies, ka nomirst tuvinieks, tāpēc mēs neskrienam graizīties, lai piesaistītu uzmanību, tā dzīvē notiek, mēs paši kādreiz aiziesim aizsaulē, ja viņai tas ir tik liels trieciens, lūdzu, vediet pie speciālistiem, kas ārstē tādas situācijas, nevis iet ārstēties skarbajā internet vidē un puņķoties ar visiem cik viņa mīļa un cik viņai slikti.

 

P.S. ā un cepums tev par tām bildēm, mums ļoti interesanti paskatīties, kā viņa tur paskrāpējusi sev rociņas/kājiņas, man kaķis vairāk ieskrāpē kā viņa tur pakutinājusi, ja grib graizīties, lai griež tā lai var tiešam ielikt internetā

Pēdējo reizi rediģēja ⛔lolwut?, 2017. gada 09. decembrī, 17:01.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 16:50
0
post

zdarova

 

 

 

Сhrееру©
Lietotājs++
Tarzāns
Mjausis
9966 atbildes forumā
Online: 122d 1h 47m
Redzēts 6. februārī, 06:50
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 16:53
0
post

Sveiks!

luīze
Moderators
JB Admins
Meitene zeltene
JB konk. rīkotājs
luīzīte
4404 atbildes forumā
Online: 168d 8h 14m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 17:44
1
post

loti aizkustinoss stasts, gandriz apraudajos

ja man intereseja loti

cau

hehegeeva
Meitene zeltene
338 atbildes forumā
Online: 29d 1h 4m
Redzēts 2023. gada 06. janvārī, 01:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 17:54
0
post

piekrītu, ka visticamākais, viņai nekāda brāļa nav, sarakstījusi viņa pati to, un to, ka

viņai

probably

ir

uzmanības

deficīts.

Lai ārstējas.

Janka

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 454d 21h 51m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 18:22
0
post

Čau Anastasij.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 21m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 18:39
0
post

Gabijai ir brālis. Viņam ir 10 gadi. Tātad Tu visticamāk nevari būt viņas brālis, jo maz ticams, ka 10 gadīgs bērns, šeit reģistrētos un stāstīs šādas privātas lietas par savu māsu, un kur nu vēl liktu bildes. Laigan es nezinu vai tās ir viņas bildes vai kādas random. Un 10 gadīgam bērnam noteikti raksītais būtu daudz savādāks, salauzta gramatika būtu. Un noteikti nenosauktu topiku kā čau.

 

Tā visticamāk esi tu laqva jeb liivstar jeb optimalism. Jo tu ar piwrixu, gaziku, gignu un sazin ko vēl pirms ilga laika devāties uz vienu komūnu un tur čakarējāties, lai dabūtu banus, un tur atradāt Gabiju un nelikāt mierā un ņirgājāties.

 

Cik saprotams nav normāli uzticamu personu. Tātad nezinu kā tu vispār zini tik tiešas lietas par Gabiju, laigan vieni vienīgi nodevēji pa ceļam viņai gadās un padod tālāk informāciju, lai tikai paņirgātos par nabaga meiteni. Jo kā tu toreiz teici, kad paņirgājies par mani "apsmiet citus ir jautri, dažreiz to var padarīt", kaut kā tā. Tu neesi labojusies, tu vēl aizvien esi riebīga, pretīga persona, vai arī pat tev pašai ir garīgas problēmas, ja tagad esi par upuri atradusi meiteni kurai ir veselības problēmas ar sirdi un citas problēmas.

 

Un arī kāpēc tā varētu būt tu, jo avatars tāds pats kā šim profilam, http://www.kick.lv/user/10083/spooky-skeleton/ , kurš ir tavs fake profils. Un vari nenoliegt ka nav, toreiz pati aicināji ts3 un pati vēlāk arī tur biji.

aa, un jā, gribēju iemest vēl divus profilus http://www.kick.lv/user/10118/qsv/, http://www.kick.lv/user/10316/wuupii/ . Bet izskatās ka KK jau ir nobanojis.

KK nobano šo arī http://www.kick.lv/user/10083/spooky-skeleton/ .

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2017. gada 09. decembrī, 18:43.

            

ZombikOzy
Biedrs
DD2 Legend
Lācis
4040 atbildes forumā
Online: 42d 13h 4m
Redzēts 2021. gada 16. augustā, 22:50
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 18:41
0
post

Čau. 

pavelnieks
Jauniņais
4 atbildes forumā
Online: 1h 15m 47s
Redzēts 2017. gada 09. decembrī, 19:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 18:53
0
post

Kurā vietā es rakstīju, ka es esmu viņas brālis? Kā jau rakstīts augšā, ''copied&pasted, all credits go to the rightful owners'', bet jūs taču to izlasīt nevarat, ne? Šis teksts ir ņemts no viena cita komūna, nemetīšu linku reklāmas dēļ. 

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 12h 21m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 18:56
0
post

Ja Tu neesi laqva, tad tu tik un tā esi slims cilvēks, šādi rīkoties pret citiem, kuri neko sliktu nedara citiem, kuriem ir slikti, kuriem ir problēmas.

            

pavelnieks
Jauniņais
4 atbildes forumā
Online: 1h 15m 47s
Redzēts 2017. gada 09. decembrī, 19:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 18:59
0
post

Kāpēc tu esi tik ļoti pārliecināts, ka viņa neko nedara? Labi, pieņemsim, ka viņa neko nedara, taču maz ticams, ka tas teksts nav safabricēts, un viņai ir tās problēmas, tāpēc, ka ļoti šaubos, ka viņas brālis rakstītu tādu murgu, it īpaši kaut kādā gaming komūnā.

mimiC
Lietotājs
574 atbildes forumā
Online: 8d 7h 59m
Redzēts 2022. gada 19. novembrī, 23:38
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 21:20
0
post

Es te karoč iepostošu un iešu tālāk! Vienkārši postu vajag! :) 
Aa, kas par nah vispār? 

I'm just a regular everyday normal motherfucker...

CROUPZZZ
Jauniņais
154 atbildes forumā
Online: 2d 9h 22m
Redzēts 2022. gada 14. augustā, 14:56
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 21:25
0
post

Es neesmu viņas brālis, palasi vēlreiz, tu minēji savā "sasveicināšanās" topikā kaut ko citu.

Pfff, sveiks? 

Dzēsies lietotājs
Jauniņais
Meitene zeltene
41 atbildes forumā
Online: 1d 5h 1m
Redzēts 2018. gada 04. aprīlī, 16:33
Pievienots, 2017. gada 11. decembrī, 11:12
1
post

Kādā fcking sakarā kas tāds tiek postots,ja tas bija pirms huj zin cik mēnešiem. Pats slims neesi, ka kopē un posto te, pat, ja nemaz nav vajadzības? Idiotisms

.

Attēlu rezultāti vaicājumam “tumblr gif”

crewified
Lietotājs++
LEĞENDA
阿蒂斯
766 atbildes forumā
Online: 29d 2h 45m
Redzēts 20. februārī, 19:49
Pievienots, 2017. gada 11. decembrī, 11:40
0
post

čeu , ļoti neparasta sasveicināšanās

Lietotāji skatās šo tēmu: 0