bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
1
0
topic
Un ko jūs domājat?
love_me
Lietotājs++
est 199x
924 atbildes forumā
Online: 73d 4h 10m
Redzēts 27. martā, 17:04
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. decembrī, 00:53

Čau, čau. Paskatījos, papētīju nedaudz un pamanīju 2 lietiņas, kuras gribētos, izmainīt.

1. Radio - Kad taisa forumam refresh, lai neapstāas un nesāk skanēt pa jaunam dziesmas.

2. Reply - Lai varētu atbildēt tiešu uz kāda postu, lai nav jāraksta tukšs koments.

 

Edited :

3. Online - Vajadzētu uztaisīt apakšā vietu, kur varētu redzēt, kas šobrīd atrodas tiešaistē. 

Pēdējo reizi rediģēja love_me, 2017. gada 10. decembrī, 01:39.

 

 • HAPPY ENERGY •

 

Timiijs
Jauniņais
Tim
69 atbildes forumā
Online: 11d 10h 43m
Redzēts 13. martā, 20:24
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. decembrī, 00:59
0
post

Piekritu,but daudz parocigak un ertak 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 10. decembrī, 02:16
0
post

1.. nav iespejams refreshot parladet radio neparladejot radio, delj shi iemesla es jau biju taisījis sistēmas lai radio lēnām sāk skanēt, nevis ka strauji jo tas bija ausīm tas pārrāvums tik jūtams un pēc tam pat izveidoju pat speciālu pogu

 

lai radio varētu atvērt jaunā logā lai to nebūtu jāpārlādē lapu pavisam.

 

2. Nesapratu šo tavu ieteikumu. Kur atbildēt uz ko? kas tev traucē atbildēt šobrīd, ja tu runā par "citēšanu" vai ko tādu, tas neviens netraucē nokopēt tekstu ielikt "quote" šādi un gatavs

test 123

uz zem tā atbildi. Tas gadījumā ja es pareizi sapratu tavu jautājumu.

 

3. Sākumlapā taču ir saraksts ar lietotājiem. Tiesa gan tas ir vienkārši saraksts ar lietotājiem pēc viņu pēdējām darbībām. Pēc tam kad izveidoju spēli "čemu" kurā ir realtime online lietotāju saraksts, man jau stāv plānos izveidot arī līdzīgu sistēmiņu lai varētu redzēt online lietotājus kicka čatā. Citas lietas vienkārši ir steidzamakās, a šī ir vienkārši laikietilpīga un minimāli dos jebkādu effektu jo pamatā jau var noteikt vai kāds ir online pēc tā kad vnk kaut ko darīja.

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 10. decembrī, 02:16.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0