bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
4
0
topic
Ziemassvētku Brīnumu konkurs
Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. decembrī, 17:06

Neliels konkurs. 

Tātad man patīk lasīt un uzzināt par jums ko jaunu, mana mīļā komūna.

Līdz ar to arī konkurs nedaudz radošs:

Līdz nākamai piektdienai(15.12.2017), Jums šajā postā jāieraksta savs ziemassvētku brīnums. Tas var būt vienkāršs atgadījums vai kāds interesants stāsts saistīts ar ziemassvētkiem. Ir atļauts nedaudz piepušķot, lai nebūtu pavisam garlaicīgi :D, bet galvenais, lai tas tiešām būtu noticis ar Jums! :) Darba apjoms - minimums 80 vārdi :) 

Balvas:

 

1. vieta 1.00 ieiro

2. vieta 0.50 ieiro

3. vieta 0.25 ieiro

Noteikumi:

Viens stāsts, viens posts, drīkst editot.

Lieki posti - izslēgšana no konkursa.

Apbalvošana tai pat piektdienā ap pl. 20.00

Uzvarētājus izvēlos es. Apsolos būt pēc iespējas objektīvāks, bet sūdzības vai ieteikumi sakarā ar uzvarētāju izvēli netieks pieņemti.

ja pieteiksies tik viens konkursants, visas trīs balvas būs viņam :)

 

lai viegli rakstās! :) 

Pēdējo reizi rediģēja Dzēsts lietotājs, 2017. gada 13. decembrī, 16:40.
ScoRp1oN^^
Jauniņais
♥❤️sikais ❤️♥
1091 atbildes forumā
Online: 24d 11h 45m
Redzēts 2023. gada 14. decembrī, 11:24
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. decembrī, 17:24
3
post

Mans mazinais adgadījums ziemassvētku vakarā bija šāds.Taka dodam visiem davanijas utt viena davanina otra davanina tev vel pa davaninai.. Tad peksni tada neliela smaka, paskatos es dzilak krusdēls nolicis skaistu mazu kucinu zem eglites.. saucama kaka:D

Pēdējo reizi rediģēja ScoRp1oN^^, 2017. gada 11. decembrī, 17:26.
Mohit
Lietotājs
MoHiT
7273 atbildes forumā
Online: 198d 23h 56m
Redzēts Vakar, 15:34
Pievienots, 2017. gada 11. decembrī, 17:25
1
post

Well, Since i am hindu and I dont celebrate Chrismas, I will tell you about one of the biggest Festivals we celebrate here in India. It is called Deepawali or Diwali, where Deep means candles. It is festival of light since it is always came on  a dark moon lunar phase. It is said that the Lord Ram came after 20 years of staying in the forest , and it was really dark , so we lighten up the whole City,houses,shops,malls and every possible thing. Other then that we Share Sweet and snacks with our neighbours and donate Food and money to people who need. At night, the goddess Lakshmi, is worshiped in the form of earthen images and silver rupee, and we pray for our own health, wealth and prosperity.
And at last we burst Cracker (Which is banned this time bc of pollution) and meet our friends and all that good stuff :D

nisker
Lietotājs
Шашлыки тм
boy
2142 atbildes forumā
Online: 25d 14h 41m
Redzēts 19. februārī, 18:53
Pievienots, 2017. gada 13. decembrī, 16:46
0
post

           Man ziemassvētku brīnums notika bērnībā.

                   Katrs bērns bērnībā gaida ziemassvētkus, jo ir brīnumu laiks un es kā mazs bērns būdams arī gribēju dāvanas. Tad nu lūk, vienā ziemīšu dienā aukstajā sniegainajā vakarā kāds pieklauvēja pie durvīm. Mana lielā māsa jau zināja ka aiz durvīm ir mans lielais bračka ar dāvanu  pārģēbies par salaveci. Māsa saka man "Aizej atver durvis!", es kr4 aizgāju atvēru un skatos neviena nav, bet paskatoties uz leju pamanīju kucēnu kastē,es kā mazs bērns sabijos un aizvēru durvis ,un aizgāju uz savu istabu spēlēties. Un tad man māsa prasa: ''Kas tur bija?'' , es viņai saciju: "Tur bija kucēns, es sabijos!"  un pēc tam mana māsa kopā ar bračku norēca mani par to ka sabijos no kucēna kādu ilgu laiku :D (man bija laikam kādi 7 gadi:D)

 

 

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. decembrī, 16:58
0
post

Nu karoče sučka oj ne tā dziemas kham kham. Nu karoč bija ziemassvetki nu protams uz sauso tie nebūtu svētki. Tad karoč  es sēdeju mājās, un vecāki aizbrauca prom dzert, a es paliku mājas, pateicu ka būšu mājās visu pieskatīšu un nekas nenotiks. Tiko vecāki aizbrauca, es sasaucu visus draugus, karoč sakot mājās bija tusovka, kā skolas diskoteka. Nu protams mazliet piesarņojam istabu, tad man bljad vaidzeja vienam kartot maju. Nu uz 8 no rīta zvana vecāki, gatavo ēst mēs tulit atbrauksim. Bljad kāds ēst gatavot, man majas kadi 5-6 cilveki guļ, vecaki neko nezin par šito. Nu es pa ātro visus pamodināju viņi aizpisas mājās, a es kartoju māju pa ātro. Beigu beigas, vecaki pateica, ka esmu malacis ka viss kārtībā mājā , tad viņi mani atlaida atpusties uz jaunu gadu ar klasesbiedriem, a huj tur bija, mes 31 datuma aizpisamies uz pilsētu ar meitenem tuset, tikai bija tada lieta, ka ar dzīvokli mazliet nesanāsa, tad vaidzeja kafejnīca 2h tusēt, kamēr maja atbrivojas, un karoč nabuhalsja ot duši i trahnulsja

a nu kad braucam uz majam, tad es tureju klasesbiedru caur mashinas logu, lai tas vemtu, jo negribejas pec vinja mashinu mazgat :D

a un vel vinjs (tas pats cilveks) bljad no kurienes vinjs nazi dabuja, nu karoč izvilka nazi un sāka bruģi griezt, tikai dzirksteles lidoja :D

tad pieejot pie viņa viņš gribeja sagriezt, bet tā teikt pasakot promo code, savejas, tad viņš negrieza :D

 

 

 

 

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 15. decembrī, 12:01
0
post

P.s. takā nedaudz paveicās spinos, tad daru Jums zināmu, ka , ja konkursantu skaits sasniegs skaitli 10, tad balvu fonds tiks palielināts attiecīgi uz:

1,75 ieur

0.75 ieur

0.35 ieur

Saņēmās, 80 vārdi ir tik vien kā pāris teikumi :3

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 15. decembrī, 17:17
0
post

10 cilvēki nepieteicās, tpc balvu fonds ir tāds, ko minēju sākumā..

paldies Tiem kuri veltīja 5 min savas dzīves un nebija tik slinki :)

tātad saldais ēdiens, jeb uzvarētāji:

1. Vitaļiks, nu vnk mīļš stāsts no bērnības (1.00 ieiro)

2. Susurs, nu vnk par izdomu (0.50 ieiro)

3. Mohits, par iespēju uzzināt ko jaunu, no citas kūltūras (0.25 ierir)

Ozols mierinājuma balva - 0.10 centi..

vēlreiz paldies par centieniem ;) 

Pēdējo reizi rediģēja Dzēsts lietotājs, 2017. gada 15. decembrī, 17:20.
Lietotāji skatās šo tēmu: 0