bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
1
8
topic
čau
pavelnieks
Jauniņais
4 atbildes forumā
Online: 1h 15m 47s
Redzēts 2017. gada 09. decembrī, 19:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. decembrī, 15:59

copied&pasted
all credits go to the rightful owners

 

Tātad, kas īsti notiek ar Gabiju pēdējā laikā?
Es esmu viņas brālis, pastāstīšu sīkāk. Sāksim ar to, ka daudzi viņu heito. Kāds ir iemesls? Daudzi pat iemeslu nevar pateikt. Visi tie vārdi - ,,Mau**, šļu**, ku**” – Ja spēsiet pateikt normālu iemeslu visiem tiem vārdiem, tad droši varēsiet dzīvot tālāk. BET, tagad jūsu iemesli ir apmēram šādi –


-Ielika aJailā par OOC Insultu, Nodirsīšu tagad.

-Mani neielika par AD, bet viņu ielika. Forši, arī nodirsīšu.

-Mani nepieņēma GM, viņu pieņēma. Same shi*, nodirsīšu

-Aj, mans draugs viņu tā sauc, saukšu es arī. 


Jums visiem tas šķiet normāli? Nodirst cilvēku dēļ spēlītes. Tagad, nākošā lieta – Graizīšanās. Situācija – Viņu izmeta no Staff, tagad graiza rokas. – Sāksim šo lietu ar tādu teikumu – Ja tu nezini, kas notika, tad klusē. Piemēram, daudzi saka, ka Gabija graiza rokas dēļ tā, bet NĒ. Es esmu viņas brālis un es ZINU PATIESO IEMESLU. Es nekaunos par to teikt – Gabijai dzimšanas dienā nomira ļoti tuvs cilvēks. Visi viņai to atgādina. Domājat, ka tas ir viegli, ja tavs vistuvākais cilvēks nomirst tavā dzimšanas dienā, slimnīcā. Tu pat aizbrauc pie viņa ciemos, bet nē, nav vairs. Katru dienu Gabija gāja nevis mājās no skolas, bet gan pie viņas opja. Un tad kādu dienu viņai vairs nebija kur iet.. Šis ir īstais iemesls viņas depresijai un graizīšanai. Viņa to cenšas pārtraukt, bet tas nav viegli, ja ir cilvēki, kas pat apsmej viņas situāciju. Tāpēc klusējat, ja neko nezināt.


Nākošā lieta – Kāpēc viņa uzvedas šādi pēdējās dienās. Atbilde – Viņa šobrīd atrodas slimnīcā sakarā ar smagām veselības problēmām. Es, protams, bez viņas atļaujas neko neteikšu par tām problēmām, bet lūgšu jūs visus, Viņai dzīve nav viena no tām vieglajām – Tuvs cilvēks nomirst, visi heito, met ārā no projektiem. Kāpēc jūs tā izturaties pret cilvēku, par kuru ne nieka nezināt? Viņa dēļ jums cenšas būt jauka, esmu dzirdējusi kāviņa runā TeamSpeak3 – mīļi, jautri. Arī skype tā runā. Priecājaties, ka viņa sevi maina, lai jums būtu labāk, jo, ja viņai nebūtu labi, tad jūs pat nezināt kā viņa ar jums runātu. Esmu pats to piedzīvojis, kā viņas brālis. Pēdējā laikā viņa sāk lēnām mainīties uz dzīvespriecīgo cilveku, atstāj pagātni aizmugurē, bet ar šādu jūsu attieksmi, tas laiks pagarinās, kad viņa atkal būs normāla. Viņai patīk palīdzēt cilvēkiem, tāpēc arī pieteicās par GM. 


Visi jūsu heitu komentāri netiks ņemti nopietni, jo tā jūs parādat sevi citiem. 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

https://imgur.com/a/LSK6S

Pēdējo reizi rediģēja pavelnieks, 2017. gada 09. decembrī, 16:01.
Capture
GG Admins
Veterāns
Devil with a halo
3433 atbildes forumā
Online: 131d 1h 23m
Redzēts pirms 3 stundām
Pievienots, 2017. gada 11. decembrī, 11:42
0
post

Viņam pietrūkās mīnusi profilam, tāpēc vajadzēja iemest šeit.

exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 42m
Redzēts 2022. gada 27. jūnijā, 12:41
Pievienots, 2017. gada 11. decembrī, 12:46
0
post

Ja spēsiet pateikt normālu iemeslu visiem tiem vārdiem, tad droši varēsiet dzīvot tālāk. BET, tagad jūsu iemesli ir apmēram šādi –

Šis teikums ko uzrakstīji un apakšā zem viņa norādītie iemesli jau visu pasaka priekšā. <- Tie iemesli nav nopietni, bet tie kuri saka to dēļ spēles, tiem gan vajag ārstēties.

Piedod, atvaino, neko sliktu neesmu teicis un īstenībā pirmo reizi viņu redzu,  bet, ja cilvēks uztver visu personiski interneta vidē un, ja cilvēkam ir slikti, tad tādā nemaz nav jāuzturās, pietam vēl, ja visu tik ļoti ņem pie sirds ko citi saka caur monitoru..

#Nohate

Pēdējo reizi rediģēja exdent, 2017. gada 11. decembrī, 12:54.

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 18. decembrī, 11:22
0
post

h11 gl

Daņiks
Veterāns
ZVĒRS
ZVĒRS, Старый
2444 atbildes forumā
Online: 41d 11h 56m
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 08. janvārī, 03:25
0
post

Cau

Omega
Biedrs
Chemija bots
Foruma spēļu uzraugs
1819 atbildes forumā
Online: 25d 21h 43m
Redzēts pirms 6 stundām
Pievienots, 2018. gada 09. janvārī, 18:03
0
post

Sveiki :)

PP

Lietotāji skatās šo tēmu: 0