bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
3
11
topic
[Apelācija] Unicorn
Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 06. janvārī, 22:42

1. Izraksts no konsoles (copy/paste)

Izraksts nav, noteikti tapēc ka tiku izbanots no foruma.
Kicked : Tu esi nobanots, atver konsoli lai redzētu detaļas ( ID 32345 )

2. Adrese uz tavu banu ( iepostojam bana linku no http://www.kick.lv/bans/">http://www.kick.lv/bans/ )

http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=32345

3. Adrese uz demo un screenshotiem( iepostojam linku no www.failiem.lv

Demo nav nepieciešams, tiku izbanots no foruma, dēļ sūdzības LINK .

4. Apraksts - Jo sīkāk pastāstīsi jo ātrāk izskatīs tavu apelāciju:

* kāpēc tevi nobanoja?
Jo pēc viņu uzskatiem uztaisiju Konkursu laikā mass FK.

* Kādēļ taisu apelāciju?
Jo uzskatu ka bans ir daļēji pamatots. Jā, es nepateicu precīzus noteikumus. Tomēr tie ir konkursi, un es zinu ko es daru. Tapēc varētu vismaz samazināt banu, jeb pilnībā to noņemt.

* Kam būtu jaizskata sūdzība?
Pēc maniem uzskatiem JB mainam, tādēļ ka BanTeam viens saka vienu, otrs saka citu. Ja nevar izlemt kā īsti ir, jebšu nav komandas lēmums... Lai to izskata augstāka persona, kas pārstāv doto serveri.

*Vai vajag dislike?
Droši, esmu jau gatavs viņiem. Tapēc ne silts, ne auksts.

Image result for Unicorn Gif signature

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 3h 41m
Redzēts pirms 2 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 06. janvārī, 23:59
1
post

Ja Tu uzskati,ka bans ir pamatots tad jēga Tev rakstīt bija apelāciju?
Tagad vismaz sapratīsi,kā ir pasēdēt banā par MassFK,ja gribi banu samazināt dodies uz sms shopu tur ir iespēja samazināt banu un viņu noņemt vispār!
Noteikumi ir domāti priekš visiem Tu nēesi nekāds izņēmums


🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶
Lietotājs
Čaklais Chemijs
Maigonis
887 atbildes forumā
Online: 17d 0h 51m
Redzēts 2020. gada 16. martā, 13:45
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 00:17
1
post

-KK-, ja atstāsi viņam banu uz tādu laiku kā ir, tad dabūsi jb cigaretes pa 1.45. (Nu neesat skopi, dodat taču to warnu)

 

Strēlniek, es tev piekrītu. Un adminiem būtu tieši vislabāk jāzina noteikumi un jāsaņem x2 bargāki sodi, vai arī jāatvadās no acc, par to pārkāpšanu.(Nav domāts par kļūdīšanos ar banu)

Pēdējo reizi rediģēja 🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶, 2018. gada 07. janvārī, 07:05.
Strelnieks.
V.I.P.
1252 atbildes forumā
Online: 139d 20h 45m
Redzēts 7. martā, 10:08
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 01:13
1
post

Protams, šeit nevaru izteikties, bet es to darīšu.

Tu pārkāpi noteikumus? Pārkāpi. Kādā sakarā Tu tagad vēl centies samazināt savu bana ilgumu? Tu esi admins serverī, moderators forumā kurš pārzina noteikumus. 

Savāriji sūdus un tagad atsēdi savu soda ilgumu. Neceri uz nekādu žēlastību pret sevi, jo uzvedies bieži vien kā pēdējais krāniņš.

Šo topiku var vērt ciet. Esi admins vai nē - Tev ir jāizcieš sodu par savu rīcību.

Kā nekā Tu esi tāds pats lietotājs kā pārējie cilvēki šeit. Izņēmums ir tāds, ka paradiji sevi no labās puses, un iespējams ar nopietnu dirsā līšanas procesu, diemžēl, esi tāds cilvēks, nopelniji sev ACC.

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 25m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 11:39
1
post

Tev uzmanības trūkums ir, ka taisi bezjēdzīgi šo topiku?


Vēl redzēju kā čatā uzrakstīji, ka nepamatots bans. Tas, ka tu vadi konkursus nozīmē, ka noteikumi uz tevi neattiecas un vari darīt ko gribi? Šis neies cauri.


http://www.kick.lv/forums/topic…sudziba/  reku paskatīsimies, Luīzei iedeva banu par tādiem vārdiem, kaut vai ar gag būtu pieticis, bet viņa ir admins tāpēc iedeva banu, protams, iedeva unban, bet nu neiegrimsim tajā tēmā, šobrīd iet runa par tevi. Gandrīz visi saka, ka admini ir jāsoda stingrāk, jo tak spēlētājiem no viņiem būtu jāmācās, bet ar tādu uzvedību parādi, ka tu neesi labāks, admins tik statusa dēļ vajadzīgs.


Būtu labāk priecājies, ka neuzliku bargāku sodu, jo tev kā adminam būtu jāievēro tie noteikumi vairāk nekā spēlētājiem, jo tu tak esi augstākstāvošs.
Pietiek čīkstēt kā tādam mazam puišelim, taisi topiku ciet, unban neesi pelnījis, es jb main vietā tev vēl uzliktu papildu bana laiku, jo tu vēl uzdrošinājies uztaisīt unban apelāciju, zinādams, ka pārkāpi noteikumus.

Pēdējo reizi rediģēja Latvians, 2018. gada 07. janvārī, 12:04.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

Pizhikz.
Lietotājs
spalvainais
2489 atbildes forumā
Online: 49d 15h 29m
Redzēts Vakar, 20:27
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 12:44
1
post

Ja unbanos, tad es nezinu ... 

Tas vairs nebūs normāli. Kur paliks vienlīdzība? Jau vienreiz tevi unbanoja, jo banteam pažēloja tevi, kaut gan, kā banteam teica - banam bija jābūt. Ja neatceries, tad šeit vari pārlasīt - http://www.kick.lv/forums/topic…islaik-attack/

Dzirdēju arī par vēl kaut kādu banu, kuram tev nopirka unban, Tātad noteikumus pārkāp jau vairākas reizes, bet atbildēt par to gan negribas. Laikam šis bans - http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=32145

Katrs tavs admina/moda/vai vēl kaut kāds pieteikums ir pilns ar lietotāju kritiku pret tevi. Tu tiešām nesaproti, ka ir jāmainās? Tā vietā tu vēl atļaujies prasīt unbanus.

                            

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 15:11
1
post

xuj tur, bans pamatots

Pēdējo reizi rediģēja Dzēsts lietotājs, 2018. gada 07. janvārī, 15:18.
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. janvārī, 19:47
5
post

Es dievinu šadus naidīgus topikus. Būs man visdislike'otākais posts. 

Kur palika pieņemtais noteikums ka konkursos netiek skaitīti FK? Vai arī pēkšņi par to visi aizmirsa? Cik gadus tas ir jau... Cits jautājums būtu ja viņš vienkārši speciāli visus nogasītu, tad jā, to varētu pieskaitīt pie FK.

Bans ir pamatots, jo netika nekas paskaidrots kas uzvar un kas zaudē. Kā arī tāpēc ka es zaudēju kaut gan bija jāvinnē, rip. No otras puses, viņš rīkoja konkursus un no divām krāsām izdomāja ka tā kas izkritīs būs uzvarējusi, tikai to nepateica. Par to jau tika brīdināts. Biju tajā laikā serverī, tāpēc man vieglāk saprast šo situāciju. Atļaušos samazināt banu, jo kā jau teicu konkursu laikā FK netiek skaitīti, ja vien tie nebija apzināti.

Bans samazināts.

#hate #dislike #freespin #mazafaka #ilovehate #haterяшаталтебяврот #unicornsnegudrs #nostarvējoni #nxogaiļdibens # # 

 

 

 

Slēgts

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2018. gada 07. janvārī, 19:47.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0