bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Konkursi un pasākumi
3
0
topic
Smaidiņu konkurs
Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. janvārī, 11:41

 

Tātad.. Konkurs pavisam vienkārš: Jaizveido stāstiņš no foruma čata pieejamajiem emoji/gifiem. Piedavām, ir atļauts izmantot 3 citus smaidiņus/gifus(varbūt no jebkuras vietas internetā, nepārkāpjot foruma noteikumus).

zem stāstiņa ir jauzraksta neliels paskaidrojums, lai nevienam nebūtu lieku jautājumu. 

nu piemēram:  --> -->  --> -->  -->  --> 

paskaidrojums: eju es laimīgs pa ielu, pēkšņi parādās random pupi, es kā kārtīgs vīrs neapjuku, bet turpat izlēmu nosist ķepā, viss gāja gludi, līdz pēkšņi to visu pamanīja viens trakais un sāka mani sists, es protams centos mukt prom, bet laikam nesanāca, jo pamodos es hospitāli būdam pusdzīvs. (nu man nesanāca, ceru, Jums, kas labāks būs)

Konkursa nolikums:

uzvarētājs ir tikai viens, izvēlos viņu es personīgi. 

kritērijs stāstiņam - humors, proti jo smieklīgāk - jo labāk. 

drīkst rakstīt cik tik gribi stāstiņus, dažādos postos, bet aizliegts dubultposts! (+1 warnings, ja tādi būs) 

drīkst postus editot.

uzvarētāju paziņošu 12.01, pl. 20.00, rakstīt drīkst līdz tās pašas dienas pl. 19.00

Uzvarētājam balva - 3 spini. 

Stastiņš var būt ar rupjībām, jēlībām un daudzām citām glupībām, NEPĀRKĀPJOT FORUMA NOTEIKUMUS!! 

 

p.s. takā forumā nedarbojas smaidiņu saīsinājumi, piemēram: :yn:, tad es pievienoju katru smaidiņu šajā topikā atsevišķi, lai jums nav katru reizi uz starta lapu jātgriežas.

p.s.s. tiem kuriem nezin kā pievienot bildi/gifu šeit forumā, tiem neliela pamacība:

izvēlies smaidiņu kuru gribi ielikt šeit, uz tā smaidiņa ar labo peles pogu uzklikšķini vienu reizi. parādīsies daudz opcijas, viena no zemākajām būs sekojoša - ''Copy image adress" , tad nu lūk to arī spiežam, kad tas izdarīts, tad šeit pat  meklējam šo pogu rīkjoslā, nospiežam to vienu reizi un iekopējam tikko nokopēto ''image adress''un spiežam ok, smaidiņam būtu jāparādas jau rakstot tālāko tekstu. 

p.s.s.s. laika gaitā iespējamas nelielas korekcijas, ja nu kko būšu palaidis garām.. Lai veicas jaunie! :)

 

 

nu cerams, ka nevienu neesmu izlaidis, bet ja nu tomēr, tad lūgums darīt man to zināmu :) 

Pēdējo reizi rediģēja Dzēsts lietotājs, 2018. gada 10. janvārī, 11:42.
Kanazews
Lietotājs
GanjaMen*
2255 atbildes forumā
Online: 18d 5h 44m
Redzēts 2020. gada 29. maijā, 21:48
Pievienots, 2018. gada 10. janvārī, 12:13
0
post

  Es šodien no vekala braucu mājās, un pēkšņi mani notur. Viņš man jautā - Lūdzu uzrādiet dokumentus.  Es saku policista kungs es majās noteikti būšu aimirsis.  Policists no mutes izpļauj siekalas un saka lai mudīgi kāpj no automašīnas ārā..  Es izkāpju no automašīnas saķēris un domāju kas notiks.  Policists saka brauksiet ldzi uz iecirkni.  Es atbildu nē un sāku raudāt.  Viņš sāk mani bapkstīt, un es kļūstu 

Es izvelku  Un saku ka sākšu tevi sist. Policists paliek  Un saka man par pretošanos draud sods !! Es viņam saku  Es paņemu savu  un sāku  viņu. Tad es viņam nozogu  Un esmu .. 

 

 

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 12. janvārī, 19:40
0
post

bezierunu uzvara tiek duLLy-, apsveicu! :) 

paldies par atsaucību, noteikti rīkošu vēl ... 

pēc balvas ar šito topicu pie -kk-

Lietotāji skatās šo tēmu: 0