bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
3
0
topic
SAĻUT
emaymyska.
Biedrs
+ ZM GOD +
💎
1359 atbildes forumā
Online: 29d 14h 14m
Redzēts Vakar, 13:38
Pievienots, 2018. gada 03. februārī, 13:10

Saļjut , Salam, Čau , vai ari yo , es nezinu , kas kuram tuvāks tāpec vienkārši teikšu Saļutiki .

Nerakstīšu romānu , lai visi var atri un skaidri izlasīt , kas es tāds esmu un ko es daru . 

Mani sauc Edža un nē , mans vārds nav Edgars , vienkārši saucat mani par Edžu / Edžaspoks . Manas bildes droši varat apskatīt šajā topika - http://www.kick.lv/forums/topic…mp;post=156989 , kā arī droši , varat palūrēt uz manam bildēm mana instagrama profilā   - ig.com/_edzaspoks , jo es nekad nessmu kaunējies no sava izskata un neslēpju to, kā es izskatos . Cik man gadu ? nedomāju , ka tas ir baigi svarīgi , vismaz agrāk es tā domāju , bet tagad drosi varu teikt , ka man ir 19GADI , bet neateiktos tagad būt 16 gadīgs , jo tad dzīve likās labāka , kad vari dzīvot savu dzīvi , skatoties tikai uz vienu dienu , nedomājot par ritdienu . Dzīvoju es Rīga - AGENSKALNĀ , ja kādam ir velme braukt ciemos , tad prasiet precīzu dzīvesvietu PM , neesmu pret ciemiņiem , kas gatavi atbraukt ar pudeli . 

MANI HOBIJI ? grūts jautājums , jo izsti nekad nessmu  sapratis vārdu HOBIJS. Droši varu teikt, ka nessmu sportists, kautvai argrāk, spēlēju florbolu , futbolu , basketbolu , bet pēdeja laikā pievērsos tieši sportazālei lai ķip "kačātos" , bet tas nemaz nav tik viegli , cik var likties , visie tie grafiki par ēšanu , treniņiem  - īsāk sakot , man tam nav laika .

Mani ir vairāki moto, bet neteikšu , ka es pēc tiem dzīvoju , viens no tiem ir 

LAUGHT WITH MANY , BUT DONT TRUST ANY .

Brīvajā laika, es tiekos ar draugiem un tālāk nemaz nav jēgas turpināt , jo pēdēja laikā man ir pārāk daudz brīvā laika un nē , es nessmu ceļojis , ja vien braukšanu uz Igaunīju vai Lietuvu var nosaukt par ceļošanu , diemžēl arzemes mani nekad nav izsti intresējušas, uzskatu , ka braukt strādat uz arzemēm ir diezgan stulbi , jo katrs cilvēks var paveikt visu ko vēlās tur kur atrodās , begšana uz citu valsti nav risinājums , bet es neatteiktos aizbraukt uz NY vai LA .

KURŠ TAD PAR KICK NEZINA ? KAS VIŅŠ PĀĶIS GALĪGS ? pēc meeta uz kuru es biju , mans iespaids vairs nav maināms , es domāju @Chemijs sapratīs, par ko es runāju .

Trākākais atgadījums ? uh , iztiksim bez visām tām muļķibām, bet ja man vajadzētu sevi raksturot pāris vardos es teiktu , ka es esmu parasts cilvēks, bet ar saviem velniem galvā . 

KĀ TAD ES SAVĀDĀK STATUSU DABŪŠU , JA NEUZRAKSTĪŠU SASVEICINĀŠANOS ? 

NOVĒLU JUMS BŪT TIKPAT POZITĪVIEM CIK GARI IR @CHEMIJA DREDI .

 

Mans nickname csā ir _edzhaspoks  , es neaizraujos ar spēlem , spēlēju csu un visādas spēlites telefonā , tieši kickā man patīk zm serveris , kautkā pa dzīvi , man patīk tas zm , daudzi saka cik tas ir pokemoniski , gribētu paskatīties , ka viņi paspēletu zm . Neesmu spēlejis turnīros un visticamāk nemaz negrasos .

Vel nessen biju pirmaja vieta gan zm servera topā , gan statos , bet nedaudz atpūtos ar draugiem un paliku otrais , nu nekas , man tās ir pāris dienas un būšu atpakaļ tur kur man jabūt . 

Redzēsiet mani gan serverī, gan forumā , ceru jums bija intresanti lasīt.

atvainojos par gramatikas kļudam .

 

 

jealousy inside make them wish i died

 

Pēdējo reizi rediģēja emaymyska., 2018. gada 03. februārī, 16:39.

 

Daņiks
Veterāns
ZVĒRS
ZVĒRS, Старый
2444 atbildes forumā
Online: 41d 11h 56m
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 05. februārī, 15:21
0
post

Welcome T-shirt top! 

shaaveejs apinis
Lietotājs
Apinis
59 atbildes forumā
Online: 19h 9m 07s
Redzēts 2020. gada 12. maijā, 20:40
Pievienots, 2018. gada 07. februārī, 11:50
0
post

Čau!

Foruma paraksts.

Remember-ME
Lietotājs
Čūpis
1480 atbildes forumā
Online: 27d 4h 17m
Redzēts 2022. gada 06. aprīlī, 21:07
Pievienots, 2018. gada 07. februārī, 12:49
0
post

Sveiks, zināms cilvēks, redzēts arī uz mazu brīdi Vecrīgā.

Mazliet ko jaunu arī uzzināju

 

Goddest
Jauniņais
Just chillin u know
94 atbildes forumā
Online: 1d 3h 7m
Redzēts 2019. gada 31. augustā, 00:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. februārī, 21:54
0
post

Hello , warden drot. 

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 07. februārī, 22:02
0
post

diezgan sakarīgs esi.

tupaks ir dzīvs <3

 

Sveiks.

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
kodpuv
Jauniņais
95 atbildes forumā
Online: 1d 18h 44m
Redzēts 2022. gada 17. septembrī, 16:58
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 10. februārī, 18:54
0
post

Interesanti uzzināt, ka neesmu vienīgais 2PAC fanāts un zm moda, šajā komunā. Yo vecīt.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0