bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
5
1
topic
PLAYER ČĪTERIS @ DD2
collossall
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 1d 6h 50m
Redzēts 2018. gada 24. februārī, 15:07
Pievienots, 2018. gada 08. februārī, 20:54

Nu ko atkal esmu šeit ar jaunu busted, jo jūs izdomājāt attaisnot šo čīteri. 
 

1. Izdarītais pārkāpums

WH + aim bots kkads.


2. Adrese uz demo vai ekrānšāviņiem (screenshot)

http://www.kick.lv/cs/demo/dd2/…1518107101.zip


3. Demo momenta PRECĪZS laiks, vai arī katra screenshot apraksts

momenti 21:05 - 21:10; 21:30 36:02 - 36:08
39:32 - 
41:26 - 42:23 redzams ka pavada kubu lidz 42 : 23
pēc tam uzreiz redzams, kā iet C un jau kontrolē čali aiz durvīm, lai gan viņš walkingo, bet tēlojam klaunu un nepievēršam tjipa uzmanību
Tas ir labi pamanāms brīdī, kad viņs iet uz a2, čels sāk tur šaut lejā pie kreisā pleca, bet viņam tas nav baigais pārsteigums
42:44 - kontrolejam jau a2 , lai gan neko tur nevar dzirdēt, ct bazi jau iečekojām pirmst tam + skaņa, var novelt uz to.
42:54 esam jau pozīcijā, pofig čekot kur izies, jo redzam ka ielien stūrīti CT un lēnām nāk pie mums - piebīdīsimies biku tuvāk. Tas, ka no A2 kāds varētu atnākt ātrak mūs neuztrauc, jo redzam tak, kad viņs vēl walkingo.
pēc tam 43:05 un tālāk ierubijam aim botu, bet diemžēl nepalīdz tā pat viņa tizlajām rokām. Labi redzams, kā mēŗķis ātri koncentrējas uz player. 
43:17 smuki jau lasam kur čalis iet... 43:50 atkal aim bot?
45:40 ir interesants moments, par ko arī saņēma banu, mērķis ātri lec un visu laiku vienā vietā. 
Kā arī 46:00 redzam, ka čalis tīri labi kontrolē gan ka C neviens nebūs gan ka a2 viens lien. Tīri kubi atkal.
Bet nu ja arī tas neuzķēra tad šis moments toč viņam neļaus izlocīties
 


4. Pārkāpēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist)

[CBAN] Bana IP : 78.84.73.132 ( 78.84.73.132 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 199079373 ( STEAM_0 : 0 : 199079373 ) 


5. Pārkāpēja niks
PLAYER

6. Komentārs par notikušo
7. Mape, kurā tas notika

DD2
8. Serveris

DD2

 

Pēdējo reizi rediģēja collossall, 2018. gada 09. februārī, 19:40.
G$ SHOOTER
Jauniņais
TOPLV TARZĀNS
141 atbildes forumā
Online: 95d 17h 57m
Redzēts 17. aprīlī, 12:31
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 08. februārī, 21:40
1
post

tātad sākim laikam ar video ierakstiem, jo nu tie, manuprāt, ir galīgi garām.

https://www.youtube.com/watch?t…;v=8OaaS9ngQ6k">https://www.youtube.com/watch?t…;v=8OaaS9ngQ6k

ko nu šeit lieki runāt, visur viss ir saklausāms + orientēšanās pa radaru, ja tu, protams, zini vispār kas tas ir un beigās vienkārši defa spreys, tas arī viss.

https://www.youtube.com/watch?v=C14S_kwaA_E">https://www.youtube.com/watch?v=C14S_kwaA_E

saglabājot vēsu prātu dodamies talāk, kas tad mums te? pirmo spelētāju teroristu bazē var perfekti saklausīt + labajā sturī redzams, ka viņš nošauj manējo, ar radara palīdzību varam visu viegli izsecināt, ka savējais bija tunelī, līdz ar to, pretinieks atrodas kaut kur tuvumā. C4 krīt tuneļa sākumā, līdz ar to nav grūti saprast, ka to kāds apsargā + ja skatās no mana skatu punkta to cilvēku tunelī varēja redzēt, tā vienkarši ir hltv demo vaina. nesaskatu šeit nekādu aimbotu vienkārš sprays + skaņa.

https://www.youtube.com/watch?v=LTJUMP746Oc">https://www.youtube.com/watch?v=LTJUMP746Oc

nākamais cirks, plantojot c4 var perfekti saklausīt lejā spelētāju, talāk vienkarši sagaidam pirmo frāgu un otrajā momentā VAR PERFEKTI SAKLAUSĪT KĀ VIŅŠ SKRIEN MAN VIRSŪ NU VECI, KAS TEV TIE PAR MOMENTIEM. XDDD

https://www.youtube.com/watch?v=M7pB8IphYH8">https://www.youtube.com/watch?v=M7pB8IphYH8

bet nu labi, mēs dodamies talāk uz 5 un FINĀLO MOMENTU, AK VAI, kas nu te būs. pirmais momets, paciks dorši skrien uz kājas, tālāk nostradā mana ultra mega pro reakcija un vienkārši uzraustu mērģi viņam uz galvas, kas tur tāds ir? noteikti katram ir gadijies.  Otrais moments longā, vienkārši ko? DEFAULT sprays, tajā momentā, ja man būtu aimbots kā tu saki, tad jau noteikti tēmekli uzraustītu tieši uz galvas, nevis pa kreisi, vecīt. trešais un pedējais momets, nekas tāds longā tika izmesta HE granāta, paskatoties radarā manējie visi bija B, tur pat, kur C4 tad nu vienkarši noķēru taimingu un izlēcu, katram ir sanācis flick.

 

ar pašu smiekligāko esam tikuši galā, ko nu šeit lieki teikt, cilvēks 18 gadā nevar atļauties stimoto 1.6, kā ari sev normalas austiņas. Pēc brīža ķeršos klāt arī pašam demo ierakstam. Momenti ir patiesi smieklīgi, acīmredzot, tu maz ko proti no šīs spēles. Arī man tev ta kā būtu 1 jautājums, taja paša demo, kapēc tu neizliki momentus kur es feiloju? jo nu tur vecīt tādu bija pietiekami, līdz brīdim, kad es normāli iesildījos.

36:08 moments bankā, ļoti dīvains moments, laikam mans aimbots nenostrādaja vai kas? peli aizmetu par tālu veselas 3 reizes, 3 REIZES un ar 4 beidzot trāpiju galvā, nu jā, ļoti labs aimbots, ko lai saka. Pa 1.5k stundām tikai uz 1 stīma vēl vacu neesmu paķēris, norm softs laikam.

39:32 veci, nu es vienkārši esmu līgs, lūgums visiem šito momentu paskatīties. Perfekti var dzirdēt, ka šis uz kājas skrien, tad nu pēkšņi mans "aimbots" laikam nenostrādāja, vismaz uz galvu neuzvilka dīvaini.

41:26  "redzams kā pavelk kubu" nezinu kā tev, bet es viņu tunelī dzirdēju un no mana skatu punkta, jeb precizāk skatoties BEZ wh, tur nekā tāda nebija.

42:44  par šito jau pateicu, plantojot c4 viņu varēja respā dzirdēt, nekas ipaš.

45:40  skaņa bija, vienkarš streifs pa labi un beigās spreys, tev noteikti derētu pamacīties spelēt aim kartes, tad arī sapratīsi kas tas ir. 

46:00 pedējais moments, par ko arī izradās dabuju banu, nu ko šeit var lieki teikt, a2 skaņa kā parasti, tas arī viss.

 

Pēdējo reizi rediģēja G$ SHOOTER, 2018. gada 08. februārī, 23:05.
collossall
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 1d 6h 50m
Redzēts 2018. gada 24. februārī, 15:07
Pievienots, 2018. gada 08. februārī, 22:12
2
post

daži tur nepareizi noteikti momentiem laiki, bet ar tiem atgriezumiem pilnīgi japietiek. 46:00 nav pareizais moments. + lai visu saprastu paskatieties pēdejo 4 video.

Pēdējo reizi rediģēja collossall, 2018. gada 08. februārī, 22:13.
Chemp1k
Lietotājs
Chempions
Matiga
1797 atbildes forumā
Online: 31d 9h 33m
Redzēts 2023. gada 05. aprīlī, 19:12
Pievienots, 2018. gada 08. februārī, 22:18
1
post

Paskatijos Tiesi youtube ko vins safilmejis :D nu man naca smiekli :D bet nu ok :)

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 17m
Redzēts Vakar, 19:05
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 08. februārī, 22:25
2
post

Galīgi smiekli nāk par Taviem atgriezumiem! 
Skatījos momentus - pasmējos. Ja Tev ir kaut kādas maximas austiņas un nedzirdi skaņu,ko mēs tagad katru uzskatīsim par čīteri?

Mans viedoklis,ka nekā tur sevišķi nav.
Ja kāds vēlas varat izteikties ar momentiem vai izskaidrot /// jeb vienkārši izskatīt un izpaust savu viedokli.
 

P.S - collossall Tu pēc viena sūda momenta spried,ka viņš ir čīters. Tu saproti,ka lai maximāli noflašotu pretinieku vajag tieši sejā iemest flash nevis pāri,kad šis jau ir aiz visa flasha.
 

 

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2018. gada 08. februārī, 22:31.


collossall
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 1d 6h 50m
Redzēts 2018. gada 24. februārī, 15:07
Pievienots, 2018. gada 08. februārī, 22:26
2
post

Knejvs tavs viedoklis ir aplams, iesaku atteikties no ban team. Pietiek paskatīties 4 video, lai saprastu ka skaņa tur 100 gadus nav bijusi. Tiešī pēdējās sekundēs video. Jā glābt jau savu ādu tev gribas, jo tak atbrīvoji čiteri no bana. no 1:30 izvelc nez kādas austiņas gribi + 1:05 viņs varēja dzirdēt 2 čelus, bet zināt ka viens toč sēž pie a1 nevarēja. Aima kontrole arī ir diezgan fascinējoši precīza.

 

Pirmā video arī viņš nevarēja dzirdēt ka tūlīt no a1 uz T bāzi nāks čalis, bet ja ugaidīja un pavadīja, pēc tam tikai sadzirdēt varēja, aim bots nenostrādāja un čali nenovāca. Pareizāk nevarēja viņu novaldīt, kā redzams momentā palēlinājumā.

Pēdējo reizi rediģēja collossall, 2018. gada 08. februārī, 22:38.
gucci
Lietotājs
lil peep
1009 atbildes forumā
Online: 31d 4h 43m
Redzēts 2022. gada 01. februārī, 00:28
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 08. februārī, 22:31
0
post

ir vinjam aim lock.

T R I P P I N

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 08. februārī, 22:52
0
post

Ja kāds vēlas varat izteikties ar momentiem vai izskaidrot /// jeb vienkārši izskatīt un izpaust savu viedokli.

Da nu ir viņš čīteris, paskatās kā viņam tas tēmeklītis kratās uz deagle killiem, nejau visos momentos, bet dažos tas ir redzams < toggle. Par wh.... nuuu... šie iedotie momenti nemaz neko neliecināja par wh (strādāja tikai austiņas un tas saucamais prāts). Kā man patika tas moments, kad viņš spēlēja kā bots un pēdējā laikā sāka spēlēt tik unreal. Demkas no manas puses nebūs, jo es nemēdzu lasīt pierādījumus kā demkas un tērēt savu skolēna laiku tādu cilvēku dēļ, kas nemāk atšķirt čītus. 

Es uzskatu, ka hektoram GG & RIP. =)

 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 17m
Redzēts Vakar, 19:05
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 09. februārī, 13:13
1
post

Šoreiz mans draugs Tu nebūsi uzminējis.
Visu augšā pateicu!

Nebūs!

 

 

 

Slēgts


Lietotāji skatās šo tēmu: 0