bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
3
0
topic
BMX Green Life Support <3
MiX(eP)!
Lietotājs
bySandis*
94 atbildes forumā
Online: 5d 7h 56m
Redzēts 2018. gada 15. aprīlī, 22:30
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. janvārī, 14:46

Vienu dienu no drauga dabūju pa 15e /jeb 1g weed/ BMW daļas, izdomāju salabot un pārdot :D naudu viņā iegūldīju tik labi ja 10e max priekš smilšpapīriem jo viss pārejais pašam bīja (:

 

Visu nice un super noslīpēju, bīj samērā grūti jo rāmja krāsa laikam bīj grīdas krāsa ja jau fleksim drāšu ripa pat neķēra :D

Sākumā bīj plāns melns ar zilu, bet nu tad izdomāju drusk interesantāk, nokrāsoju visas galvenās lielās detaļas melnas un vēl pāri zilo kas deva skaistu multieffekt melns ar ziliem pigmenta graudiem, izskatījās smuki bet pa tumšu bīja...

Domāju mošk atstāt, bet tad sapratu ka vajag kaut ko orģināju, nav tās odziņas jo smuko effekt redz tikai saules gaismā un foto viņu neķer ;/ tā nu visu atkal slīpēju un gruntēju un tad kā baltās krāsas cienītājam izdomāju tādu kā 3D krāsojumu, daudzi domā ka grūti bet mans variants bīj tiešām EZ un beigās tīri smuks (: tad nācās domāt otru krāsu, kā jau normālam weed kurinātājam ilgi nav jādomā ZAĻA :D nu un rāmja rezultāts...

Nū man viņš dikti patika, tad nācās pieskaņot visu pārejo, taču diskus vairs nevarēju pārkrāsot jo tie jau bīja pie meistara spieķoties un tā viņi palika Subaru Blau Mettalic krāsā bet nu man patika (:

dabūdams atpakaļ diskus stūmu mājās un liku kopā, ar rezultātu pats bīju uz visiem 300% apmierināts.

Kopējais rezultāts

 

Plaukts nav vienkārši balts ar zaļu, zaļais effekts iet abās pusēs gadījumā ja gribās mest otrādi plauktu (:

 

Nedēļu pabraukājos rūpīgi lai nesabojātu, skeitparkā visi prasīja kur tādu rāmja krāsojumu var dabūt un pašās beigās iemetu ssā pārdošanā un pēc pāris stundām jau savāca pa 250e :D

Laikam būs jātais jauns :D

Skyline Is The LIMIT!

emaymyska.
Biedrs
+ ZM GOD +
💎
1357 atbildes forumā
Online: 29d 6h 38m
Redzēts 20. februārī, 21:09
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. janvārī, 14:55
0
post

bomba bmx , izskatas sexy , pats šovasar domāju salikt bmx , tā parsvarā agrāk braukājos , kad bija ap 16 gadiem .

ieliktu tev par topiku + , bet esmu sasniedzis max like tev.

Pēdējo reizi rediģēja emaymyska., 2018. gada 27. janvārī, 15:00.

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 6h 6m
Redzēts 26. martā, 19:47
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 27. janvārī, 15:11
0
post

Man patīk šādi stāstiņi, labs darbiņš

bet road bike > bmx :D ātrums ir svarīgāks par vissu

LatvietisNU
SuperStar
Kakulacis
2234 atbildes forumā
Online: 11d 13h 43m
Redzēts 2022. gada 07. jūlijā, 23:14
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 28. janvārī, 11:40
0
post

Damn,interesanti lasīt, + tas bmx sexy

 

 

tuis
Lietotājs
1293 atbildes forumā
Online: 14d 12h 32m
Redzēts 2022. gada 24. decembrī, 12:42
Pievienots, 2018. gada 12. februārī, 22:46
0
post

Labs darbs, bet nepatika zilās stīpas un puskrasotais galds. Bet vismaz lika atcerēties, kā bernībā krasoju savu bmx :D

                                                                                                                                         

steam

LAKIJZ
Jauniņais
103 atbildes forumā
Online: 1d 3h 19m
Redzēts 2021. gada 11. oktobrī, 17:15
Pievienots, 2018. gada 12. februārī, 22:56
0
post

pats ar nesen ar savu xu uztaisiju pārvērtības. <333 mby ar topiku ielikt ? :/

Lietotāji skatās šo tēmu: 0