bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Haoss / Beztēma / Offtopic
2
0
topic
ZM+WAR3 STATI ????
Kaapurinsh
Lietotājs
RUPEKLIS
50 atbildes forumā
Online: 2d 12h 8m
Redzēts 2023. gada 23. septembrī, 12:17
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 22:35

Negeribēju likt kā pie sūdzibas  , tāpēc ieliku off topic.

Sviecināti , gribu nākt un uzzināt uz kādas bāzes tiek skatīta zm+war3 statistika.

Katru dienu spēlējot esmu vērojis un mēģinājis kā strādā zm statistika .

Tālāk , spēlētājs par katru kilu dabuj 2 punkti , nošaujot lielāku spēlētāju 3-4 punkti , par headshotu 1 punkts plusā un par uzvarētu roundu 2 punkti .

Tātad kā jau visi arī mēdz nomirt , kāds serverī nošaujot mani katru reizi dabuj no manis 25 punktus , kāpēc tā , es nošauju sev līdzīgu pretinieku man iedot tikkai 3-4 punkti , tālāk , vienu dienu iegāju serverī bams pirmajā raundā nemesis , nemesis protams mani atkilo 3 reizes  , pirmajā 25 punkti , otrajā 25 punkti , trešajā reizē 24 punkti , whaat the fucking hell ? Es nesaprotu , spēlējot ievēroju , vienu dienu nošāvu augstākā servera cilvēku darylu , kurš ir topā pirmais , es no viņa dabuju 6 punkti , a citi no manis vienkārši rauj pa 25 katru reizi , dažreiz apnīk pat spēlēt , jo es pazaudēju savus punktus , bet kā ir , 74 man atvilka vienā roundā , tālāk jūs zinat cik ir jānošauj cilvēki lai dabūtu viņus atkal back , tas ir apmēram šaut kādas 2-3h.

Neposto sūdu ja neko nezini , tikkai nāku jautājumā . :D

 

🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶
Lietotājs
Čaklais Chemijs
Maigonis
887 atbildes forumā
Online: 17d 0h 51m
Redzēts 2020. gada 16. martā, 13:45
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 22:41
0
post

Tas ir tādēļ, ka tev ir daudz vairāk punkti nekā tam, kurš tevi nogalināja un tos kurus tu šauj nost, tie vai nu ir zem tevis topā vai arī viņiem pārāk liels pārsvars pār tevi. 

Tas ir izveidots speciāli, lai par topu cīnītos labākie spēlētāji, nevis tie, kuri pavada serverī visvairāk laika. Savādāk tie kuri ir sākuši spēlēt, tiem būtu grūti uzrauties topā, bet ar šādu sistēmu šaujot/sitot nost kuri ir topa augšgalā var dabūt daudz punktus.

Pēdējo reizi rediģēja 🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶, 2018. gada 16. februārī, 22:43.
Kaapurinsh
Lietotājs
RUPEKLIS
50 atbildes forumā
Online: 2d 12h 8m
Redzēts 2023. gada 23. septembrī, 12:17
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 22:44
0
post

Pēdējā laikā tas ir palicis vislaik , cik var vislaik bliezt no manis punktus tādus , es pats nevaru vairs atspelēties , iepriekš tā nebija , bija tā ka es  zaudēju katrā 5 roundā 25 punktus , pārējos visus pa 2 , oke nozaudēju vienu raundu pa lielo , bet tagad tas ir vislaik un bisk jau apnicis netieku vairs līdz , kāpjos tikkai lejā :D

🐶🚬🅱️ULLDOG🚬🐶
Lietotājs
Čaklais Chemijs
Maigonis
887 atbildes forumā
Online: 17d 0h 51m
Redzēts 2020. gada 16. martā, 13:45
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 16. februārī, 22:47
0
post

2 punktus tu zaudē no spēlētājiem kuriem ir tikpat punkti cik tev vai arī no spēlētājiem, kuri nav sasnieguši serverī 100 killus.

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. februārī, 08:57
0
post

Tev no daryl nav tik liela punktu starpība, kā no tiem, kuri tev nošauj.. tāpēc arī par daryl tev dod tik 6 pt., a tiem kuri tevi nošauj 25 pt. Par tevi. Nu piemēram tev ir 5000 rank punkti un max levels, ienāk jauniņais ar 3 lvl un 1300 pt, protams , ja viņš tevi atšaus viņam būs max pt. -25, bet tai pat laikā daryl ir piemēram arī max lvl, bet 6000 pt, jūs abi esat diezgan vienādi, un protams, ka tev nedos vairāk par 5-6 pt.. 

Nezinu kas ir nemesis, bet cik noprotu , tas ir kkads uberkruts skills vai rase, kura kādam izkrīt randomaa, un pat ar maziem lvl viņš tik un tā ir ļoti stiprs, ja tas tā ir, tad ieteiktu rakstīt ieteikumu, ka piemēram spēlētājam ar nemesi dotu tikai 1/2 no punktiem, jo tas toch nav forši, ja viņš iekrīt kādam nubam, un nubs dēļ tā atņem tev tavus punktus.

Bet par to, ka tevi nošauj spēlētāji ar low ranku un low lvl īsti nav ko čīkstēt, ja tu ar maks lvl zaudē nubam, nu piedod, bet pats vainīgs..

daryl
Lietotājs
ZM Monstrs
Kevushkaa
1199 atbildes forumā
Online: 38d 14h 23m
Redzēts 12. aprīlī, 19:05
Pievienots, 2018. gada 17. februārī, 10:46
0
post

Vienīgais veids kā dabūt ranku augšā ir censties nenomirt par katru cenu.(Ja ļausi botam sevi novākt tad visu laiku -25) Ļauj labāk sevi inficēt ja zini ka izdzīvot pret piemēram 8 zm un 3 human.Varbūt zaudēsi machine gun ko esi nopircis bet vismaz nepakāsisi punktus.

Kaapurinsh
Lietotājs
RUPEKLIS
50 atbildes forumā
Online: 2d 12h 8m
Redzēts 2023. gada 23. septembrī, 12:17
Pievienots, 2018. gada 17. februārī, 23:31
0
post

Skaidrs , bet šis-

Nezinu kas ir nemesis, bet cik noprotu , tas ir kkads uberkruts skills vai rase :DDDDDDDDDDDDDDDD
Tas bija insane teksts , es pārrēcos :D

 

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts 23. aprīlī, 10:32
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. februārī, 23:38
0
post

šādu modu serveros vispār nevar iet runa par ranku reāla skila attēlojumu.

Līdzīgi kā kaut kāda deahtrun serverī, kur terors spiež pogas un ct mirst vnk nokritot = pašnāvība, tur vnk smieklīgs beigās sanāk skila attēlojums kad lielākā daļa spēlētāju sevi vnk nogalina.

Līdzīgi ir arī zm serverī, kur kāds ja atdzīvojas zombijs, jābūt noobam lai nevienu neinficētu, kāmēr ja humans katru roundu kādu novāc, tad viņš jau ir profiņš, un kā tavuprāt var izmērīt skilu ja katrā komandā pilnīgi savādāka grūtība kādu nogalināt ir? :D varbūt tikai kkādu savus status kodējot

Manuprāt šāda specifisku modu serveros, kur visas komandas nav vienlīdzīgas, status būtu jāizmanto tikai priekš online laika apskatīšanas :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2018. gada 17. februārī, 23:38.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0