bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
3
3
topic
Kaapurinsh @ ZM+WAR3
Kaapurinsh
Lietotājs
RUPEKLIS
50 atbildes forumā
Online: 2d 12h 8m
Redzēts 2023. gada 23. septembrī, 12:17
Pievienots, 2018. gada 21. februārī, 20:30

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī- Kaapurinsh__
2. Links uz taviem statiem- http://www.kick.lv/cs/stats/hls…player=1081665

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 50 stundas 
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem) 
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze triple , vgc ja kāds tādus serverus vēl atcerās , un daudzās vietās kā sms.
4. Vismaz 1 admins no servera, kurš par tevi galvo http://bildites.lv/a/ucedseyz#w…p;   http://bildites.lv/a/x4wvfjbv#dz6bvtje
5. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS   
6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā http://www.kick.lv/forums/topic…no-kaapurinsh/
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā  + /-
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi 
9. Serverī ir jābūt vajadzībai pēc admina 

Viennozīmīgi ir vajadzība, vienīgi admini kas tagad esam online es ar savu sms , un daryls ar thestyle , pārējie nespēlē vai ir vienkārši neaktīvi nemāku teikt .

Ko es varu  pateikt , serverī vienmēr adminu nav , kad viņus vajag tiešām , pēc kādas laika pasūtiju acc , jo serverī tiešām bija haoss , zii , knejvs vienīgais bija kurš spēlēja cik varēja , jo citu vienkārši nebija , tagad ir tas pats .

Ko es varu pateikt par sevi , jā daudzi man te var rakstīt , ka es lamājos , kas ir ļļooooti nepieklājīgi no admina puses , bet pēdējā laikā ar sms esmu savu muti daudzpusēji aizvēris , jo tas tiešām nav pieklājīgi , tas ir mans lielākais mīnuss šajā pieteikumā , ir daudzas reizes , ka cilvēki izbesī serverī , jo spēlē tiešām dažreiz kā klauni , un tas tiešām noakitina .

Kāpēc mani kā adminu ? Negribu rakstīt tos tekstus , daudzi taisa suicide ,zm_rr un lamājas , tas ta skaidrs vienmēr tā ir un būs , tas viss ir skaidri zināms , es domāju tāpēc , ka esmu viens no labākajiem spēlētājiem serverī servera noteikumus kā piecus pirkstus zinu , zinu kā apieties situācijās ar acc , kā noreāģēt uz cilvēkiem kas izdara kādu kļūdu .

Esmu tagad noadminējis ar sms acc mēnesi un nebija problēmu ar mani , vienīgais atrāvos warn par to , ka nobanoju cilvēku ar nepareizu laiku tas bija viss manā meneša laikā , ar acc apieties māku  problēmu nav.

Paldies , ka lasiji.

 

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 454d 22h 20m
Redzēts pirms 56 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 21. februārī, 20:32
2
post

Nezinu kāds esi serverī, bet atceros kāds biji jb serverī, kad spēlēji- ļoti , ļoti, ļooooooooooooooooti rupjš cilvēks, kuram arī nervi īsti netur un viegli aizsvilas + bieži redzēju tevi specos zm serverī sēžam visu dienu (no weba skatoties), nezinu vai sēdi afk vai arī pieskati visu, bet nu dēļ tās pieredzes ko esmu redzējis jb serverī, tomēr došu tev Anti, jo neticu, ka esi mainījies.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

alle
Jauniņais
ZM bots
49 atbildes forumā
Online: 1d 15h 46m
Redzēts 2023. gada 10. septembrī, 20:17
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. februārī, 20:36
0
post

kāds triple nicks bija? itkā  tevi iekš serv redzu bieži, neesmu saskāries, ka rupeklis būtu vai kkas tāds... bet nu, augšējais posts velk uz anti, no offense..

ja tu biji tas kapurnieks, kas ļoti iespējams arī esi, tad milzīīīīīīīīīīīīīīīīīīīīgs anti. jo tur no tevis admins nebij nekāds, lamājies, acc savā labā bieži izmantoji..

Pēdējo reizi rediģēja alle, 2018. gada 22. februārī, 21:45.

Dweller
V.I.P.
Lietotājs
Mr.Mysterious
It's Not Fair,But I Don't...
575 atbildes forumā
Online: 12d 16h 2m
Redzēts 2023. gada 02. aprīlī, 09:45
Pievienots, 2018. gada 21. februārī, 20:36
1
post

No manis būs ANTI,kaut arī es ZM pēdējā laikā maz spēlēju tomēr pēc foruma aktivitātes jau redzu,un arī ir redzams ka dzenies pēc ACC,jo nesen uztaisīji Sasveicināšanos,noteikti priekš pieteikuma,forumā esi maz redzams,uzvedība serverī arī nevienmēr ir tā labākā.

Piedod,uzkavējies forumā vairāk,un pierādi ka var uzticēties,iespējams mainīšu domas.

 

Kādreiz pazīstams kā [RBC]Driv3r,[RBC]Driver3,[RBC]Talisman and *Speed_Of_The_Bullet*.

Meet me at War3+CSDM or ZM+War3 servers.

Have Fun and Good Game to y'all.

See y'a in-game or in forum!

World of Warcraft Main chars - Main,Alt

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 17m
Redzēts pirms 4 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 21. februārī, 20:38
5
post

* Galva uz pleciem ir
* Ar sms adminu itkā problēmu nav!
* Noteikumus pārzini
* Pārkāpējus sodi
* Stundas ir,galvotāji ir,adminus serverī vajag*
* Būs vēl kāds admins,kas aizstās manu nelielo aktivitāti :D

- Biški mazāk jālamājas!

 

Rekomendēju


crewified
Lietotājs++
LEĞENDA
阿蒂斯
766 atbildes forumā
Online: 29d 2h 45m
Redzēts 20. februārī, 19:49
Pievienots, 2018. gada 21. februārī, 20:46
2
post

Došu REC, aktivitāte ir, specos bieži sēdi, bet vienmēr biji pieejams. Ar SMS acc pierādīji, ka varēsi uzraudzīt serveri.  Derētu tik lamāties pie sevīm, nevis voice čatā.

Omega
Biedrs
Chemija bots
Foruma spēļu uzraugs
1883 atbildes forumā
Online: 27d 9h 19m
Redzēts pirms 53 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 21. februārī, 20:52
2
post

Es esmu redzējis , ka soda daudz likumpārkāpējus , atsaucas uz jebkuru calladmin , un zina visu noteikumus , un palīdz jauniņajiem saprast tos.

Rekomendēju

Princess Peach

daryl
Lietotājs
ZM Monstrs
Kevushkaa
1199 atbildes forumā
Online: 38d 14h 23m
Redzēts 12. aprīlī, 19:05
Pievienots, 2018. gada 21. februārī, 21:23
2
post

Laba aktivitāte serverī , pārzin noteikumus , izpalīdz spēlētajiem un pamāca test adminus. REC

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. februārī, 21:34
2
post

Kaut arī ZM serverī admini ir ļoooti nepieciešami...

Vairāk piekritīšu Latvians sacītajam.

Mēģini laboties, no manis būs Anti.

Image result for Unicorn Gif signature

Goddest
Jauniņais
Just chillin u know
94 atbildes forumā
Online: 1d 3h 7m
Redzēts 2019. gada 31. augustā, 00:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 22. februārī, 21:38
0
post

Šis cilvēks tiešām ir pelnījis zaļo gaismu. Fujaks serverī adekvāts , galva uz pleciem ir un domāju , ka nav viens no tiem tipiem , kuri šeit atnāk , dabū adminu un mauc prom. Veiksmi

StonerKumar420
Lietotājs
Кумарс
530 atbildes forumā
Online: 6d 13h 3m
Redzēts 2021. gada 17. jūnijā, 02:14
Pievienots, 2018. gada 25. februārī, 13:52
0
post

Ja zm tiešām ir nepieciešami admini, tad kāpurs var būt ir pelnijis būt admins uz test laiku, jo noteikumus viņš zin, un ir ļoti aktīvs iekš zm. Varbūt es kļūdos, bet ielikšu REC ,

Bet pats lielākais --- kāpuram ir nesavaldīšanās, un lamāšanās, kas no admina puses ir ļoti nesmuki un pretīgi, piekrītu visiem kas rakstīja ka kāpurs ir nesavaldāms, bet ja viņam tomēr izdosies kautkādā veidā, vienkārši nelamāties un savaldīties, kā tas izdodas man, tad viņš būs ļoti labs admins, viss ir ļoti vienkārši, ja nesavaldās acc off, ja savaldās tad ir ļoti liels malacis, un veiksmi :)

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 25. februārī, 14:07
0
post

Pieņemts uz pailgu pārbaudes laiku.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0