bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi, diskusijas un sūdzības
4
1
topic
some new ideas.
Xtcent
V.I.P.
Lietotājs
Sertificēts Mērglis
Above all
1397 atbildes forumā
Online: 66d 3h 41m
Redzēts 17. martā, 22:08
Pievienots, 2018. gada 15. martā, 00:03

Sveiki kickieši, nāku ar pāris svaigām idejām.

1) Līdz ar to kā war3 serverī katrs ir pats par sevi, varētu uzlikt visiem vienu skinu, vai vairākus dažādus. Lai nebūtu parastie defoult modēļi ct pret ts.

2) Izveidot foruma sadaļu tikai priekš admiņiem, kuru redz admiņi un augstāk stāvoši. (priekš diskusijām/balsošanai/jautājumiem)

3) Ideja ir sekojoša, varētu ielikt zm serveri pluginu lai varētu likt voti priekš moda, lai būtu random nevis izvēlēties konkrētu cilvēku. Ja reiz serverī ir pieejas uz to, tad būtu interesanti ko tādu izstenot, protams ne ātrāk par katriem 10 raundiem taisītu voti par nākošo raundu.

Tāpat ja kādam ir savas idejas, varam atstāt tās tepat apakšā. Šobrīt uz dotu momentu vairs nespēju atcerēties vēl pāris labas idejas, tās pievienošu vēlāk editojot tēmu. Paldies par uzmanību.

 

Dzēsts lietotājs
599 atbildes forumā
Online: 24d 2h 15m
Redzēts 6. martā, 19:38
12 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. martā, 00:14
1
post

Par war3 inchigi izklausās.. piemēram kkadiem randomiem , kas pirmo reizi ienāk serv, varētu kādu nubisku skinu, a tie kas te jau ar reg nickiem bliež, tiem piedāvāt unikālu skinu, par samaksu protams.. nu saprotams, ka katram tādu speciāli neviens neliks iekšā, bet piemēram, ja būtu izvēle no kādiem 10-15 superīgiem skiniem, es mosh i iegādātos sev :) 

Par pārējiem ieteikumiem man nav viedokļa.

༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐
V.I.P.
Biedrs
Ponija Augstākā Forma
ķipa esot baigā draza
5308 atbildes forumā
Online: 130d 6h 12m
Redzēts Vakar, 15:46
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. martā, 01:16
1
post

lai war3 tiek pārtaisīts pubā,tad viņam būs tauta.

neko nezinu
Jauniņais
PU$$Y MONEY WEED
238 atbildes forumā
Online: 2d 18h 24m
Redzēts 2023. gada 25. novembrī, 19:59
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. martā, 08:06
1
post

Par 2. punktu esmu viennozīmīgi par. 👍🏽

Te nekaa nav , ataa 😘

Latvians
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12157 atbildes forumā
Online: 452d 0h 13m
Redzēts Vakar, 21:01
Pievienots, 2018. gada 15. martā, 09:10
0
post

Es piekritīšu mazliet nxo teiktajam + vienkārši varētu tāpat kā csdm uztaisīt, ka ir speciāls /shop , kur var pirkt skinus (csdm ir ieroči), bet war3 tie būtu cilvēka skini, es neatteiktos iztērēt naudu kaut kādā sexīgā skinā. :D

2) Izveidot foruma sadaļu tikai priekš admiņiem, kuru redz admiņi un augstāk stāvoši. (priekš diskusijām/balsošanai/jautājumiem)

Domā tas ir vajadzīgs?

3) Ideja ir sekojoša, varētu ielikt zm serveri pluginu lai varētu likt voti priekš moda, lai būtu random nevis izvēlēties konkrētu cilvēku. Ja reiz serverī ir pieejas uz to, tad būtu interesanti ko tādu izstenot, protams ne ātrāk par katriem 10 raundiem taisītu voti par nākošo raundu.

Es nezinu , bet tie 10 raundi nav pārāk ilgi? Varētu pēc kādiem 7 tad jau labāk. :sir:

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

NonSkilledPlayer
Lietotājs
20 atbildes forumā
Online: 5d 12h 26m
Redzēts 2018. gada 28. jūnijā, 23:55
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. martā, 09:42
1
post

Par 1. punktu es neko neizteikšos, jo pats WAR3 parasto reti uzspēlēju.
2. Citos komūnos jau šī lieta ir bijusi un viņa bija diezgan laba. 
3. Kā pa naktīm izsekosi vai kāds speciāli šo neizmanto priekš "ka4ašanās"?

 

+ ideja konkrēti attiecināta uz ZM serveri.

1.Remake rules, jo tagadējie rules ir 50/50.

2. ZM`u ammo pack store cenas palielināt (konkrēti inf bumbai un madness) vai arī nerfot VIP`a to ka pa katru inficēto iegūst tik 2 ammo tagadējo 3 vietā.

 

[url=http://www.kick.lv/cs/stats/hlstats.php?mode=playerinfo&player=1117074][img]http://www.kick.lv/cs/stats/sig.php?player_id=1117074&background=random[/img][/url]

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts Vakar, 20:39
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 15. martā, 18:48
1
post

1. esmu totali pret dazadiem skiniem, pilnigi nu totali kategoriski pret, tas ir vislabakais veids ka pataisit serveri pokemonisku un aizbaidit boostu speletajus ar 1000 downloadiem milzigiem kurus neviens ar arzemnieku lenajiem internetiem nekacas.

2. neredzu vajadzibu tikai delj 1 servera veidot kkadu specialu sistemu foruma kuru speciali sakuma netaisiju lai uzlabotu foruma ātrumu un noslodzes. Vienmer ir pilniba pieticis visos serveros ka ietiekumus apspriež admini skaipa grupā, vai arī publiski topikā, neredzu nevienu pašu reālu iemeslu taisīt tādu updeitu un pasliktināt noslodzes, tikai tāpēc ka kāds grib forumā nevis skaipa privāti parunāt.

3. izklausas pec kka sarezgiti sataisama, ja vien tada plugina jau nav. Pienemu ka visi vienmer tapat balsos tikai par 1 round veidu, kas butu nemesis vai survivor, vai ka saucas tas kura tur visvairak naudu savacas visi, lidz ar to, manuprat, tas butu vnk milzigs darbs, un rezultata sanaktu ka vienigais kas tiktu ieguts butu ka 1 veida rounds bus biezak, ko varetu izdarit nevis taisot specialu pluginu, bet gan vnk palielinot to cik biezi tas rounds notiek.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0