bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
4
1
topic
Apelācija + sūdzība.
EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 24. augustā, 16:21

************************************************
[CBAN] Tev ir bans no ši servera 
[CBAN] Vari sūdzēties : www.kick.lv 
[CBAN] Nobanotais nicks : ieva ( ieva ) 
[CBAN] Laiks palicis : 1 week , 6 days , 9 hours , 41 minutes and 52 seconds 
[CBAN] Iemesls : ABUSE 
[CBAN] Bana IP : 212.142.115.185 ( 212.142.115.185 ) 
[CBAN] Bana Steamid : STEAM_0 : 0 : 1175829442 ( STEAM_0 : 0 : 1175829442 ) 
[CBAN] Admins : Dalii 
************************************************

Bana links:  http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=22036

Demo links:  https://failiem.lv/u/7k25yy95#_

Apraksts:
* Kāpēc tevi nobanoja?
     Tiku nobanota, jo aizvainoju adminu, kaut gan admins atļāvās arī mani aizvainot un iespējams speciāli provocēja. Jāpiebilst, ka bans ir par ilgu, jo servera noteikumos stāv rakstīts, ka par nopietnu admina aizvainošanu bans ir LĪDZ 48 stundām, nevis divām nedēļām [links uz noteikumiem: http://www.kick.lv/forums/topic…u-noteikumi/].
* Cik ilgi tu spēlēji un cik ilgi admins bija serverī?
      Spēlēju aptuveni divas stundas. Admins, šķiet, serverī bija otro mapi.
* Vai pats rīkojies pilnībā pareizi tajā situācijā?
      Nē. Ļāvos provokācijai.
* Vai ir kādi īpaši momenti demo, kuriem vajadzētu pievērt uzmanību?
      Admins, pēc laika, kad bija sākusies jauna mape, kurā nebija neviena ct, uzlika aizliegumu iet pie ct. Pēc tam ieslēdza boksu, kas bija absolūti nevajadzīgi.

Sūdzība:
1. Admins aizliedza iet pie ct, kas bija, manuprāt, nevajadzīgi un ieslēdza boksu, lai sāktu šaut ar awp. Kā mērķi viņš izvēlējās mani, tādēļ arī radās asāka vārdu pārmaiņa, definēšu to tā.
2. Demo redzams augšpusē.
3. Precīzu laiku aizliegumam iet pie ct un boksa ieslēgšanu nepateikšu, taču tas viss ir redzams demo. Paša konflikta sākums ir aptuveni 10:20 (desmitā minūte, divdesmitā sekunde)
4. -
5. Dalii
6. Komentāri no manis, par notikušo jau ir sniegti.
7. jb_cartoons
8. jailbreak

Pēdējo reizi rediģēja EvE, 2016. gada 24. augustā, 16:23.

Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 24. augustā, 16:42
4
post

ok, paskaidrojums šim visam.

 

Principā ir gandriz 2 nakti jb neviens nevadija un es ieslēdzu /akonk. Tautas nebija un nedo'maju, kas ir kkas slikts.

Ieslēdzu boxu un iešāvu ievai. Par ko viņa sacepās un sāka mani sauk par stulbu un piesieties manam izskatam, kam galīgi nav nekāda sakara ar JB. 

Notika verbāla vārdu apmaiņa ko nevar dzirdēt demo, jo nu tā vienkārši ir.

 

Bans tika izdarīts tikai pēc tam, kad mani nosauca par "kropli", kas man likās daudz aizskarošāks par visu pārējo. Bans tika likts par šo vārdu un visu salikumu kopā. 

 

Zinu, ka pats pateicu stulbene (kas nav nekas īpašs), bet tas nav nekas salīdzinājumā ar "kroplis".

 

No manas puses bans ir pamatots.

 

Lūdzu bez debīliem aizskaršanas veidiem. 

 

Zinu, ka noteikumos ir rakstīts, ka max ir 2 dienas, bet tajā brīdi man liekās pieņemami tāds bana ilgums. (tgd man arī tā liekas)

 

Karoče neprotu izteikties rakstot. 

 

P.S. Ja vēlaties šito izrunāt sīkāt tad tikai ts. 

 

Pēdējo reizi rediģēja Dalī, 2016. gada 24. augustā, 16:57.

pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 24. augustā, 16:55
2
post

#thumbsdowndalī

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

EvE
Meitene zeltene
Lietotājs
5846 atbildes forumā
Online: 87d 1h 6m
Redzēts 2022. gada 02. decembrī, 18:25
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 24. augustā, 16:56
2
post

Dalī, pirms mape nomainījās, ct bija cilvēks. Kad mape nomainījās uz jb_cartoons, sākumā bija cilvēks pie ct, taču izlēma nevadīt. Uzreiz ieradies arī Tu. Mēs visi spriedām, kurš ies uz "apsargu komandu", taču neviens nesaņēmās vai negribēja - tam nav nozīmes un Tu to visu spēji izlasīt. Čatā Tu šobrīd raksti, ka nevienam nebija mikrofons. Bet man bija. Iepriekšējam, kas vadīja, arī bija (viņš tobrīd atradās serverī). Kā Tu zini, ka nevienam nebija mikrofona? Tu jau to nevienam nejautāji!
Tu izslēdzi iespēju pievienoties kādam pie ct. Tad Tu par mērķi izvēlējies mani, lai iešautu ar awp. Ja Tu saki, ka tas bija tests, tad jāpiebilst, ka Tu iešāvi divreiz, kas neliecina par to, ka tas varētu būt tests. Un, ja arī es pieņemu šādu variantu, ka tomēr tas bija tests, tad kādēļ Tu par to nebrīdināji vai nepamatoji savu rīcību (kas, manuprāt, adminam būtu jāizdara), bet turpināji mani provocēt, līdz emociju iespaidā es Tevi nosaucu tā, kā nosaucu? Jā, man nebija nekādu tiesību Tevi tā nosaukt, piekrītu un atvainojos par to! Taču neaizmirsīsim, ka Tu pats turpināji mani provocēt, ko manuprāt, adminam nu dien nevajadzētu darīt, ja jau ir ieguvis šādu statusu. 

SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 24. augustā, 17:28
1
post

Ieva palaida caur savu pc demo un visu sarunu dzirdēju un pirms tam biju noskatījies demo, kur diemžēl skaņa nebija.

 

Tātad, kādēļ Dalī Tu uzliki aizliegumu iet pie CT? 

P.s. par /box it kā ok, parasti to ieslēdzam lai ir jautrāk, kamēr nav ct, bet šajā mirklī pie ct nevar iet un šis /box ir nevietā!

 

Bans samazināts ir uz 2 dienām, Dalī +2 warn par neatiecīgu bana ilgumu un par nekorektu valodu, kas ir nepieņemi admina statusā - Adminam būtu jārāda piemērs.

Tā kā Dalī ir +2 warn, bans nebūs un veiksmīgi varēs vadīt konkursus, kurus šodien bija paredzējis!

 

Lai jauka un saulaina diena!

Lietotāji skatās šo tēmu: 0