bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Serveros
3
1
topic
JailBreak update - admini
SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. septembrī, 23:42

Sveiki visi cienijāmie KICK lietotāji!

Šo topick apkopošu vairāk par adminiem un par tuvākajiem plāniem.

Vēlējos piedāvāt iespēju tikt pie admina pienākumiem tos cilvēkus, kas ļoti to vēlētos un būtu gatavi attīstīt kick ar labu reputāciju!

Ja esi ieinteresēts un vēlies pieteikties JB admina pienākumiem - aizpildi pieteikumu paraugu kas būs šajā topick un 2 dienu laikā izsaktīsim un pieņemsim lēmumu. 

 

Kamēr topick būs atvērts - tikmēr mēs meklējam administrātorus jb serverī!

Postojam šajā topick - pieteikumus!

 

Pieteikuma paraugs:

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī
2. Links uz taviem statiem

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 200 75 stundas    (cik ir?)
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)    (cik ir?)
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze   (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  
4. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS   
5. Jābūt mikrafonam    

6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā    (links uz topiku)
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā  
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi  

Daži punkti ir tikti izņemti ārā, lai Jums atvieglotu uzdevumu!

 

Tagad par patstāvīgajiem adminiem.

                          Pēdējās 24h         Pedējās 7D    Pedējo mēn.    Pēdējo reizi redzēts

*EnEmY*   Jailbreak   23m 11s             11h 1m 27s     1d 15h 14m       pirms 43 minūtēm

cupuyc      Jailbreak   5h 54m 42s         18h 22m 34s   1d 11h 11m       pirms 14 minūtēm

Dalii          Jailbreak   19m 42s             19m 42s         7h 25m 10s        pirms 1 stundas

Mr_kiwi    Jailbreak   -                       -                   1h 1m 24s          16. augustā, 10:16

sIIrups*    Jailbreak   58m 59s            9h 14m 14s      1d 8h 18m         pirms 1 stundas

Ventspilnieks Jailbreak   -                 11m 38s          2d 16h 39m       28. augustā, 14:57

Šis palielina iespējas zaudēt acc - http://prntscr.com/cdspoq esam uzmanīgāki!

 

Tāds ir pašreizējais statistikas rādītājs, cik katrs ir nospēlējis mēneša laikā!

 

Man ļoti priecē tie, kam ir 1 un vissvarīgākais lauciņš (''Pedējās 7D) tie ir pelnījuši pateicību no administrācijas, iekš servera katru mēnesi saņems 30k naudu un noteikti vēl lielāku reputāciju no administrācijas!

Tiem, kam būs 3 lauciņi sarkani - bez brīdinājuma tiek noņemta konk pieeja, tiem kam ir un ja Jums nav, tad tiek noņemts acc, nākamājā mēnesī tiek atņemts acc, ja tā turpinās un ja Jūs apzinaties to, ka šajā mēnesī Jums būs 3 sarkani lauciņi, dēļ dzīves apstākļiem, dodiet laicīgi ziņu, nevis tikai tad, kad tiek apkopoti rezultāti un ''Jums'' acc tiek jau noņemts.

 

Šajā mēnesī nevienam netiek noņemts acc, jo šis ir brīdinājums nākamajiem mēnešiem, ja Jūs domājat par kiwie, tad viņš jau pašā vasaras sākumā brīdināja, ka dosies atpūsties no cs, viņš solīja atgriezties ierindā sept. vidū!

Bet labā ziņa, tiek pieņemti jauni kolēģi JB! 

 

 

 

 

Ļoti priecē šie daudzie un jautrie cilvēki kas uzturās regulāri JB serverī, arī vasaras vidū, kad ārā ir skaists laiks. Cerēsim, ka tuvojoties rudens vidum, tiks atjaunotas Jūsu ieteiktās dziesmas, Jūsu ieteikumi un viss cits, kas būtu nepieciešams, tas tiks izdarīts, tiklīdz būs pieejams īpašnieks ar savu pc.

 

Kad būs viss šis izdarīts, tad noteikti būs lielais MEGA konk. kur būs ļoti lielas balvas, ja līdz šim MEGA konk, būsi aktīvs noteikti uzzināsi lietas, kā veiksmīgāk uzvarēt šajā konkursā.

 

 

 

 

Tas pašlaik būtu viss - vairāk tiek vērsta uzmanība adminiem, kas uzrauga serverus!

 

Lai jauka diena!

 

 

 viskijs
Jauniņais
231 atbildes forumā
Online: 16d 17h 25m
Redzēts 2022. gada 16. februārī, 21:00
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 03. septembrī, 23:44
0
post

tev arī novēlu jauku dienu

 

 


 

Foxxy`s Poxxy`s
Lietotājs
Foxxy`s, Poxxy`s
693 atbildes forumā
Online: 10d 15h 21m
Redzēts 2020. gada 29. oktobrī, 21:47
Pievienots, 2016. gada 03. septembrī, 23:50
0
post
*Deleted Post*
Pēdējo reizi rediģēja Foxxy`s Poxxy`s, 2016. gada 04. septembrī, 22:51.

76561198256821626.pngforum sig image

33857bf31bf845c6ac9f76c260964d49.gif

Kiwi :]
Seržants
V.I.P.
Auglis
9701 atbildes forumā
Online: 352d 16h 15m
Redzēts pirms 9 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 04. septembrī, 00:20
0
post

@HeadShot// Foxxy Problēmas? Laicīgi paziņoju par to visu. Un nav jau gluži tā, ka spēlēju cs:go 24/7, bet arī lietas ārpus LV ir kārtojamas ar atpūtu utt.

 

E:

Un man nav ne jausmas, kāpēc te izveidojas diskusijas šajā topikā.

Pēdējo reizi rediģēja Kiwi :], 2016. gada 04. septembrī, 00:23.
knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 17m
Redzēts 14. aprīlī, 00:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 04. septembrī, 00:21
0
post

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī Knave.
2. Links uz taviem statiem http://www.kick.lv/cs/stats/hls…;player=661426

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 200 75 stundas    (cik ir?) Gandrīz 51h. Pamazām uzmetu ātrumu,lai savāktu vairāk stundas.
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)    (cik ir?) 18
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze   (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  Matrica,kick sms acc,identy
4. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS    Ir.
5. Jābūt mikrafonam     Ir.

6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā    (links uz topiku) http://www.kick.lv/forums/topic/8159/heyo-hopsaa/
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā   Sēžu forumā 24/7.
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi   Nav nevienas sūdzības par mani.


Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 04. septembrī, 00:35
1
post

Es par sevi.

Es jb nespēlēju aktīvi un netaisos to darīt.

Vienīgais kpc man ir acc JB ir tas, ka es vadu konkursus, ko man liekas arī rakstiju pieteikumā uz atkārtotu adminu.

 

Un ja kādu tas neapmierina, tad varat jau man tgd ņemt acc nost. 

 

GG

 

Ar cieņu,

Salvadors. 

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 31m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 04. septembrī, 00:45
0
post

Pieteikuma paraugs:

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī ZnT
2. Links uz taviem statiem http://www.kick.lv/cs/stats/hls…;player=327648

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 200 75 stundas    (cik ir?) Ir daudz vairak, jaarekina bus pasam :D 31d 01:56:15h
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)    (cik ir?) 22
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze   (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  daudz, daudz. daudzi mazi projektini, kuriem nosaukumus neatceros. pick, kick, nyd, identy, stn, gign.. Tie ir tie lielaakie, kurus atceros!
4. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS    Noteikti, ka jabut
5. Jābūt mikrafonam    Ir

6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā    (links uz topiku) Bija topiks, bet pirmajaa postaa ir edits.. Kam vajadzeja, tie izlasija!
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā  Uzskatu, ka ir!
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi  Ir bijusas kludas, bet uzskatu, ka dariju tapat visu pareizi!

Daži punkti ir tikti izņemti ārā, lai Jums atvieglotu uzdevumu!

Foxxy`s Poxxy`s
Lietotājs
Foxxy`s, Poxxy`s
693 atbildes forumā
Online: 10d 15h 21m
Redzēts 2020. gada 29. oktobrī, 21:47
Pievienots, 2016. gada 04. septembrī, 11:03
1
post

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī : HeadShot// Foxxy
2. Links uz taviem statiem: http://www.kick.lv/stats_jb

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 200 75 stundas    (cik ir?) 6d 3:51:23h
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)   (cik ir?) 16 pēc Meneša 17.
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze  (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  Sms kick acc1week
4. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS  
5. Jābūt mikrafonam 

6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā    (links uz topiku) http://www.kick.lv/forums/topic…ns-no-foxxy-a/
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā 
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi 

 

Pēdējo reizi rediģēja Foxxy`s Poxxy`s, 2016. gada 04. septembrī, 14:44.

76561198256821626.pngforum sig image

33857bf31bf845c6ac9f76c260964d49.gif

SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 04. septembrī, 18:56
0
post

* Dalī - acc tiek noņemts, pēc viņa pašas velmes, ja esi admins un esi ieinteresēts, tad tik viegli noteikti nevēlētos atteikties no acc. http://prntscr.com/ce1i25

 

** viskijs Paldies!:D

 

** HeadShot// Foxxy Ja Tu lasīji kārtīgi topick, tad atbildi arī uz viņu saņēmi atbildi, lieki bija piebilst Tavu komentāru. 

 

*** Knave Kā jau vakar rakstīju Tev, ka Tev pašlaik nav izpildītas pat minimālās prasības, atteikts.

 

***  ZnT Un HeadShot// Foxxy Vēl tiks padomāts par Jums!

 

Turpinam pieteikties!

Pēdējo reizi rediģēja SharpKnifes, 2016. gada 04. septembrī, 18:56.
sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 05. septembrī, 11:25
4
post

kas ta pa hiujnu, tak jalauj visiem balsot par tiem kas piesakas uz adminu!!! ( VISMAZ TIEM KAM IR VISMAZ LIETOTAJS FORUMA )

karoc karteja hiujna topiks...

 

 

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 05. septembrī, 16:09
1
post

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī  :   Komucap4uk
2. Links uz taviem statiem   :   http://www.kick.lv/cs/stats/hls…;player=478559

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 200 75 stundas    (cik ir?)   20d 06:55:17h
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)    (cik ir?)  14
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)   Esmu bijis 64 dienas sms acc jb serverī
4. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS  Ir Biedrs
5. Jābūt mikrafonam   Protams, ka ir

6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā   (links uz topiku)

  http://www.kick.lv/forums/topic…ti-saka-cau-d/">http://www.kick.lv/forums/topic…ti-saka-cau-d/
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā  Ir laba :)
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi  Sūdzība man liekās, ka nav par mani.

 

Pēdējo reizi rediģēja Komisarchiks, 2016. gada 05. septembrī, 16:17.
Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 05. septembrī, 19:53
0
post

ok, tā kā man ir atņemts acc varu brīvi izteikt savas domas par šo topiku un par tavu aktivitāti jb un par to ko esi darijis jb "labā".

 

Tu sāc piekasīties adminiem par stundu skaitu, kas tev pašam nav vispār. 

Pēdējo 2 nedēļu laikā tu neesi pats nemaz spēlējis jb un arī aizmirsi sevi pierakstīt pie adminiem. (tas, ka tev ir meins, nenozīmē, ka neesi viens no viņiem).

Tavs ieguldijums JB!

Tu JB esi meins kopš 14.jūnija. 

Neesmu redzējis, ka tu jb būtu kaut ko nenormāli daudz izmainijis. 

Tu rakstiji, ka tu veidosi nenormāli krutos konkursus tādus kā neviens nekad nav taisijis. 

No tevis esmu redzējis vienu konkursu, kura ideja jau bija iepriekš topiks fenderēts un uz kuru tu pats nemaz neieradies. Beigu beigās uzliki vainu uz manīm, ka es esmu tas vadītājs un man bija jāvada konkurss, kaut es biju tikai tas, kas tiesā futbolu nevis vada to. Man nebija nekāda sakara vadīt to konkursu. Karoče novel vainu uz citiem. 

 

JB nefragošanas nedēļas. 

Pēc manām un daudzu citu domām tas viss pasākums diezgan maksimāli izgāzās. JB cilvēki fragoja tieši tik pat. Admini arī fragoja un tautas arī nebija. 

 

JB adminu pārkāpumu saraksts.

GG, šito ideju gan ir forši nozagt. Pat nesakot vairāk. 

 

 

Kopsavilkumā tu jb labā neesi izdarijis pilnīgi neko, kas ietekmētu serveri uz labo pusi.

Viss ko tu dari ir atrisini pāris strīdus ar savu viedokli neiklausoties nemaz citos. 

 

Tas vēl nav viss ko man teikt, bet domāju, ka pietks.

 

Ar cieņu, 

Salvadors. 

 

P.S. Tu esi diezgan lame admins. 

 

 

SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 05. septembrī, 21:52
0
post

Nevajag rakstīt muļķības par jokiem, ka nespēlēsi jb u.t.t.

 

Man nav jaizmaina uzreiz, es savācu info un meiģināšu attīstīt vēl labāk, veidot vēl nebijušus konkursus, es pētu kādi tie ir standartā, jo līdz tam maz piedalījos un redzēju konkursus, viss būs!

 

Man gan šķiet, ka bija ok nefragošana! - Par futbolu, nenoveļu vainu uz Tevi, neteicu dalī vainīgs u.t.t.

''JB adminu pārkāpumu saraksts.'' To turpinu, kad atteicies no main, varēji izdzēst, nepiekasies tam kas nav aktuāli pašlaik!

 

Neizgāz dusmas!

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 05. septembrī, 23:55
0
post

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī - Unicorn
2. Links uz taviem statiem - http://www.kick.lv/cs/stats/hls…;player=627762

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 200 75 stundas  (cik ir?) - 10d 8h... Aptuveni tā. Tas ir 248h apmēram.
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)    (cik ir?)- Pašlaik 15, bet 20 oktobrī paliek 16.
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze   (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)  
4. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS   
5. Jābūt mikrafonam    

6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā    (links uz topiku) - http://www.kick.lv/forums/topic…-no-vienradza/
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā  
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi  

Image result for Unicorn Gif signature

Luīze ir forša
Jauniņais
42 atbildes forumā
Online: 2d 1h 6m
Redzēts 2018. gada 24. janvārī, 03:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 06. septembrī, 16:00
0
post

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī; SaW
2. Links uz taviem statiem; http://www.kick.lv/cs/stats/hls…;player=442523

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 200 75 stundas    238h
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)    23 Gadi
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze  Esmu bijis admins CSGO, Revenge, WOS un citos serveros, kuriem vairs neatceros nosaukumu. Ir vairākkārt pirkt SMS ACC @ Kick serveros.
4. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS   Nav, jo forumā bez iemesla nepostoju, bet aktīvs esmu (katru dienu pārbaudu banu/sūdzību sadaļu, utt.)
5. Jābūt mikrafonam Ir  

6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā    http://www.kick.lv/forums/topic/8577/namaste
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā  Spriežiet paši, bet ieteiktu skatīties online laiku, nevis postu skaitu :)
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi Sūdzības nav bijušas

Pēdējo reizi rediģēja Luīze ir forša, 2016. gada 06. septembrī, 20:22.
SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 07. septembrī, 00:14
0
post

*** ZnT Nebūtu nekādu problēmu par acc piešķiršanu, jo esi pieaudzies, sakarīgs, aktīvs, BET esi zaudējis savu sms acc ko ir grūti zaudēt, jo visi zinam, ka sms acc nav jāpilda visas tās funkcijas kas ir jāpilda parastajam adminam - patstāvīgam. Vēl pie tam sms acc neņemam nost par parastām kļūdām, vai nepiešķiram soda warn, Tev bija vairākas sūdzības par sms acc, tāpēc noņēma un līdz ar to netiek šoreiz piešķirts test admins, lai paiet kāds laiciņš no tā, ka noņēma sms acc, tad meiģini velreiz, ja līdz tam nebūsi neko sastrādājis noteikti Tevi rekomendēšu!

Nepadodies, bet cīnies vēl vairāk!

 

*** HeadShot// Foxxy Sākotnēji vēlējos Tev piešķirt test admin, bet arī Tev ir BET - Tu neesi šeit lai spēlētu un uzturētos uz ilgu laiku, pēc kā es to spriežu? - Spriežu pēc tā, ka vēlies iegūt statusu, kā visi zinam, ja ir statuss, tad ir lielāks ''ikrāniņš'', pārāks pār citiem. piemēri: Tu pieteicies sākotnēji uz BT, jā bija vajadzība pēc BT, bet atteica, tad meiģini izmantot iespēju uz jb admin, arī it kā ir iespēja, bet visbeidzot, Tu man pm raksīji ka vēlies palīdzēt gangā, ar ko arī nebūtu slikti, bet kad jautāju, kāpēc? - Atbilde bija: Tāpēc, ka vēlos dot citiem statusus, kontrolēt u.t.t. kad teicu, ka šoreiz tikšu galā, tad Tu man, jā man piedāvāji iespēju padomāt un varbūt arī nākamjā dienā dot atbildi. 

Spriežu pēc tā, ka vēlies tikai iegūt statusu.

Lai arī Tev kāds laiciņš paiet un lai visa šī aziotāža pāriet, esi aktīvs un noteikti arī no manis tiksi pie rekomendētājiem!

 

*** Komucap4uk Tu arī esi it kā nosacīti labs kandidāts, bet Tev arī ir BET, Tev uznāk vai nu ''melnie'' vai kas, ka Tu brīžiem šauj pa visurieni, gan pa cilvēku dvēselēm ar to ka, lamājies, aizkar citus, ir viens pašlaik pierādījums http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=21927 bet esmu arī dzirdējis, ka nosacīti lamājies, standarta frāzes bļ* u.c.

Lai arī Tev paiet šī aziotāža, jo vismaz mēnesim jāpaiet, lai uzticētos Tev, jo bans ir saņemts 15 augustā un līdz šodienai biju mazāk aktīvs un nedzirdēju par Tevi nevienu sūdzību, ja topick būs vēl aktīvs arī 15. sept. tad vari meiģināt vēlreiz, bet ja līdz tam būs sūdzība, tad nemeiģini!

Lai ir izturība ar Tevi!

 

*** Vienradzis Došu Tev iespēju sevi pierādīt, piešķiru uz test laiku acc.

P.s. ja būs mazākā sūdzība no Tevis, tad tas tiks manās acīs izskatīts un tiks lemts par Tevi!

 

*** SaW Ar šo cilvēku ir ļoti labi. Kādēļ? - p.s. man nav ar viņu vispār nekāda kontakta bijusi ārpus servera. Viņš ir tāds kluss, ļoti sakarīgs iekš servera, cik esmu kopā spēlējis, neesmu no viņa dzirdējis lamu vārdus, vai ko tamlīdzīgu, tāpēc es piešķiru viņam acc uz test laiku ar vienu noteikumu: ar noteikumu, ka Tev šajā test laikā būs arī jāiegūst ''lietotājs'' forumā!

 

 

 

* Tagad ikmēneša labākajiem 3 adminiem tiks serverī piešķirta nauda un foruma iEuro, cik, tas lai paliek noslēpumā līdz mēneša beigām, kad tiks paziņoti labākie jb admini!

Lai visiem jauka diena! 

 

 

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 31m
Redzēts pirms 2 stundām
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 07. septembrī, 11:39
0
post
Sharp,, ja tu būtu aktīvs, tad par manu situāciju zinātu. Grūti zaudēt sms acc? Tu laikam par šo tiešām joko. :D man reāli kādu pusgadu bija sms acc, pa to laiku 2-3 sūdzības, tāpēc arī noņēma.
SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 07. septembrī, 11:48
0
post

Pastāsti savu situāciju lūdzu tad! :)

 

SharpKnifes
Lietotājs
I'm a person who is tryin...
249 atbildes forumā
Online: 13d 14h 34m
Redzēts 2017. gada 27. septembrī, 14:33
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 12. septembrī, 12:27
0
post

Situācija nav saņemta, tāpēc viedoklis netiks mainīts!

Vēl 1 jb adminu vajadzētu!

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 17m
Redzēts 14. aprīlī, 00:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 17. septembrī, 22:39
1
post

 

Pieteikuma paraugs:

Pieteikums:
1. Niks(niki) serverī Knave. 
2. Links uz taviem statiem http://www.kick.lv/cs/stats/hls…;player=661426

 
Prasības:
1. Izvēlētajā serverī nospēlētas 200 75 stundas    (cik ir?) Ir.
2. Vismaz 16 gadi (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)    (cik ir?) 18+
3. Iepriekšēja adminēšanas pieredze   (Ar retiem izņēmumiem ziedotājiem)   Matrica,kick sms acc,identy,heal sms
4. Forumā ir jābūt iegūtam statusam LIETOTĀJS   Darīts
5. Jābūt mikrafonam    Lielisks.

6. Jābūt sasveicināšanās tēmai forumā    (links uz topiku) http://www.kick.lv/forums/topic/8159/heyo-hopsaa/">http://www.kick.lv/forums/topic/8159/heyo-hopsaa/
7. Jābūt labai aktīvitātei forumā  Esmu diezgan aktīvs.
8. Nedrīkst būt neviena neattaisnota sūdzība par tevi   Sūdzību par mani nav.

Pēdējo reizi rediģēja knejvs, 2016. gada 18. septembrī, 20:44.


Venta
Seržants
V.I.P.
4589 atbildes forumā
Online: 393d 11h 52m
Redzēts 12. februārī, 21:15
Pievienots, 2016. gada 17. septembrī, 23:38
0
post
Pret Knave ,jo pārāk daudz melo ,neesi adekvšts uz šo amatu un izskaties pēx statusņika :/
Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 146 ( 5828 skatījumi )
Tessa&Hardin, Kiwi :], Latvians, rodzh, LifeTime, BANZAI, Flaatroon, Dzonis, nisker, santiz, Venta, yostu, MurkainaisKushkis, Apocalypse, EvE, KaapostgalvaLV, PooKa, bnation-, Alus, Ticiigais, iFamous, xVeins, heediox, Lakrica, knejvs, Fēnikss, MarcPrime, enrico, Chemp1k, luīze, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Sajma, ŠAGIJS, Fally, ketamine, FROSTJAW, ~Evils~, Klaus, Rubax, Cirvis, Release, vhlamiwwu, ⛔lolwut?, Abeliitee, dudi, LECH, Mohit, Sentro, TheAlzyHD, Čiepa, S0lidSh0ck, RP, lucifers, not hns, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, -lembergs-, rezeknenskij__, sсhoKKur-, tenblunt, MAVERIK, SpeZ, Faynely, Champion, Latgaleens, Delimo, exdent, Synxronize, Chemijs, SharpKnifes, (:laimonpuika:), Enemijs, ZnT, Mhm, hehegeeva, Saldenieks, ZARAZA, FamE, maardzha, TheLegend, Marcelo1983, mazais, Pr1zRak, raz8oy, Eljuks, BobTheBuilder, Panducis., Komisarchiks, Žuļiks, siirups, KORIJS, ⚒️Stoick the Vast⚒️, Vortex, Foxxy`s Poxxy`s, divi-viens, Pirdlampina, sneiks, Apintis, Bleach, Laauriinaa, Unicorn, ysl, AmazingDan, janka ;hey;, Mamba, OwenS, Dalī, Kokaīns, viskijs, 66, Pilsonis., nolodžik, Pizhikz., Evija^, blonda, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, skaļums, gaz1kkk., AgarioLV, Martinshhh, CharmZ, kraims, Witch, TheDann, mountains, CANEX, Tas tak es:D, Jarixxx, Snuffeklis, Bavility, S-ONE, Luīze ir forša, viltu profils, Bumbieris, Gloks, Mandarīns, Jackass3D, FANTOMS, Ebyrn, lil_kumaars, bdmkuu, xulio, kid gamer, lettonian, Strelnieks., naturals, narkovavere