bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
3
topic
lolwut? @ Moderators
⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 02:40

Lai pieteiktos forumā par moderātoru jāizpilda prasības:

 

* Tev jābūt pabeigušam pamatskolu ( 9. klasi )

Green Check Mark

 

* Tev jābūt reģistrētam forumā vismaz mēnesi

Green Check Mark

 

* Tev jābūt vismaz 100 postiem

Green Check Mark

 

* Nedrīkst būt sūdzības vai WP (brīdinājuma punkti)

Green Check Mark

 

* Kādam no moderātora/administrātoriem vai mainiem par tevi ir jāgalvo

Green Check Mark

 

* Ir jābūt vajadzībai pēc moderātora ( ka šobrīdējie netiktu galā )

Green Check Mark

 

* Tev jāmāk gramatiski pareizi rakstīt

Neviens nav ideāls, kļūdīties ir cilvēcīgi.

* Tev jābūt atbildības sajūtai un savaldīgumam

Vienmēr var pielāgoties amatam, tāpēc nedomāju, ka tas varētu sagadāt kādas problēmas.

* Nekādu lamuvārdu vai citu lietotāju aizvainošanas, nekad

Bez tā neiztiek neviens un nekur, tāpēc to solīt būtu muļķīgi.

 

 

 

Pieteikuma paraugs:

 

* Tavs vecums - Esmu 21. gadu vecs.

* Links uz sasveicināšanās topiku - Sasveicināšanās topiks.

* Cik ilgi esi reģistrēts - 2014. gada 9. marts.

* Postu skaits - 1140.

* Moderātora/administrātora vai maina nicks kurš par tevi galvo - Čemijs(negribīgi), exdent, iespējams - KK-

* Kāpēc domā ka šobrīd ir ļoti vajadzīgs moderātors? - Nevaru apgalvot, ka ir ļoti nepieciešams pēc moderatora, bet pakonsultējoties ar esošo un vienīgu moderatoru, tad nonācam līdz lēmumam, ka varētu palielināt moderatoru rindas. Exdentam ir nepieciešama persona, ar ko sadarboties un dalīties idejās, lai spētu nonākt līdz pareizajam risinājumam. 

* Kāpēc tu domā ka vajadzētu pieņemt tieši tevi? Kā jau iepriekš minēju, ka pēc sarunas ar exdent, izlēmu uzrakstīt pieteikumu, jo viņš uzskata, ka es būtu piemērotāka persona, kas spētu sastrādāties kopā ar viņu, jo mums ir diezgan vienādas domas un uzskati par vairākām lietām saistībā ar forumu un ārpus tā. Es nesolu, ka pēc manas paaugsitāšanas, te plosīsies neredzētas aktivitātes un sāksies projekta zelta laiki, bet pēc kārtības spēšu piesekot. Tā kā exdentam daudzi klūp virsūm, par to, ka viņš neobjektīvi soda un rīkojas neapdomāti, tad mēs kopīgiem spēkiem risināsim šīs problēmas, kā pieiet pie šīs lietas objektīvi un mēģināt, ko mainīt. 

 

 

*Atgādināšu to, ka moderators nav aktivitātes motivētājs, tāpēc iztiksim bez tiem pārmetumiem, ka nerīkoju nekādas aktivitātes, blogus utt, ja kāds nezin, par ko atbildīgs moderators, un kas ietilpst viņa pienākumos, tad lūdzu uzprasiet mātei google, nevis šeit tukši postojiet. Un ar pārmetumiem, par manu lamāšanos un ņirgāšanos par pārejiem lietotājiem, vērsties ar screen, kas nav vecāki par mēnesi,  jo esmu jau pārklausījies tos pārmetumus, kaut gan tie vairāk nav aktuāli. 

 

Edit: Skatos daudziem peiķērās tā sūdzība par to teamspeak gadījumu. Ja jūs būtu uzmanīgi palasījuši pārejos postus, nevis vienkārši izlasot tā indivīda sūdzību, tad nojaustu to, ka šajā situācijā man bij daļēja vaina, ko es protams nenoliedzu. To ka KK nolaidības dēļ rodas šādi pāpratumi, nenozīmē, ka tagad tas viss jāatspoguļo šeit forumā, kam nav nekāda sakara ar pieteikumu. To ka KK noveļ no sevis visu atbildību un padara sevi baltu un pūkainu, tas ir sen zināms, jo viņš no jebkuras situācijas var iziet, pat ja viņam nav taisnība, šajā gadījumā viņš to izdarīja tīri veikli, apgalvojot, ka rooms tika dzēsts un izveidots no jauna, kaut gan visiem zināms, ka tā nebija. Tāpat man bij visas tiesības tur iemest kādu personu, ja pārējiem bija kādi iebildumi, tad droši var izmest, nevis sāk izrādīt agresiju un mētāties ar aizvainojumiem, par ko arī saņēma sodu(smieklīgu sodu). Par šo gadījumu es saņēmu brīdinājumu no KK, bet tajā paša dienā viņš paziņo ka esmu norakstīs, iemetot savā room un paņirgājoties. Tas viss nebūtu noticis, ja nebūtu pirms tam radies konflikts starp mani un KK. Tāpēc, ja gribat pretendēt uz kādu statusu vai esat test laikā, tad nenaidojaties ar administrāciju, vienā jaukā brīdi, kad garastavoklis būs zem 0, varat tikt atstādināts no amata.

Pēdējo reizi rediģēja ⛔lolwut?, 2016. gada 23. decembrī, 11:08.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts 23. aprīlī, 10:32
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 02:45
1
post

Es gribēju sākumā likt anti vai neitrāls un pat skaipā tev teicu ka rec nebūs, bet tad es paskatījos uz tavu postu skaitu un tas man lika aizdomāties.

Ja tu spētu atjaunot tādu aktvitāti no sevis tad iespēju esi pelnījis, REC no manis

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2016. gada 23. decembrī, 02:46.

exdent
V.I.P.
The Notorious
580 atbildes forumā
Online: 19d 14h 51m
Redzēts 5. aprīlī, 00:52
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 02:46
0
post

Manuprāt viens no piemērotākajiem kandidātiem šim amatam, neskatoties uz aktivitāti es ticu un varu būs drošs, ka aktivitāte paliks lielāka, lieku rekomendāciju vien tāpēc, ka viņam ļoti labi padodas izcelties ar savām radošajām un interesantajām idejām ko mēs ļoti labi pamanījām iekš "Mr. & Miss." tēmas.
Uzskatu, ka šis pieteikums no vienas puses jau būtu administrācijas interesēs nevis lietotāju, jo cilvēkam tā galva strādā un saprot ko viņš dara.
Kad mani pieņēma mana aktivitāte arī nebija diez ko gluži laba, bet kā var redzēt tā uzlabojās un protams uz labo pusi, par cik Laura atteicās no sava amata, tad man tiešām vajadzētu kādu gudru galvu ar kuru varētu apspriest visu par kicku, proti - ko veidot, kādus aktivitātes topikus un protams, ka tikt galā ar pārkāpējiem. Nu, bet protams tagad sāksies "lielās" diskusijas, ka tu neesi pietiekami daudz aktīvs, neredz tevi čatā u.t.t, un ziniet, man tas pats bija, tikai nedaudz trakāk, bet kā jau iepriekš teicu - viss mainijās uz labo pusi. Šoreiz gan visi negatīvie lietotāji var paturēt savas domas pie sevis, jo man vajag palīgu, ne jau tāpēc, ka es netieku galā vai nav ideju, bet tāpēc, ka saliekot divas galvas kopā uzreiz idejas kvalitāte palielinās līdz ar ko var pēc tam jums to atrādīt.
Atkārtošu - Pagaidām vienīgais cilvēks ar ko vēlētos sastrādāties.

LIELA REKOMENDĀCIJA.

Pēdējo reizi rediģēja exdent, 2016. gada 23. decembrī, 19:17.

maardzha
Meitene zeltene
mephistopheles
202 atbildes forumā
Online: 28d 21h 59m
Redzēts 2017. gada 18. martā, 14:26
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 02:47
0
post

opā, tieši gaidīju moderatora pieteikumu no personas, kurai simtprocentīgi varu iedot pamatīgu rekomendāciju.

Manās acīs esi iekritis kā komunikabla un visai interesanta persona, taču izlasot Daces sūdzību par Tevi (http://bit.ly/2h7rD6T">http://bit.ly/2h7rD6T), manas domas mazliet sagrozījās. Es ticu, ka cilvēki mēdz mainīties, un domāju, ka līdz ar statusu Tava aktivitāte un attieksme varētu mainīties, tādēļ tomēr palikšu neitrāla. :/

 

Veiksmi!
 

Pēdējo reizi rediģēja maardzha, 2016. gada 23. decembrī, 03:05.
pelciņš
Jauniņais
nlo
520 atbildes forumā
Online: 23d 8h 14m
Redzēts 2017. gada 03. maijā, 21:06
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 02:51
0
post

eu, mēs tak zinām, kā viņam sanāca būt par TS moderātoru, vai ne? kāpēc lai te kaut kas savādāks būtu? anti for lajf.

ā, p.s. tu teici, ka iesi prom no šī komūna, kad pazaudēji TS mod. neredzu kaut kā. un te tu esi, prasi mod. nedabūsi šo amatu, atkal raudāsi prom. 

 

p.s. http://www.kick.lv/forums/topic…-ir-par-daudz/ šeit ir pierādījums, ka cilvēks izmanto savas privilēģijas ne tā kā vajadzētu. es nedirš, ja?!

Pēdējo reizi rediģēja pelciņš, 2016. gada 23. decembrī, 02:59.

https://instagram.com/rolandsviksna/ CHECK AUT MAI INSTAGRAM BLJAET

skaļums
vecis
kruasančx
1058 atbildes forumā
Online: 23d 22h 0m
Redzēts 2017. gada 06. februārī, 23:17
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 02:59
1
post

anti
edit:
fuck, čemijs ātrāk iepostoja, gribēju būt pirmā ar savu fantastisko anti.
man nāķ vēmiens ikreiz, kad ieraugu šāda tipa topikus no viņa puses. es nekad neticēšu, ka šī persona jelkad spēs mainīties.
viņš kā bija divkosis tā arī paliks. 
vēlaties nodirst citus kick biedrus, bet nav ar ko? griezieties pie lolwuta.
vēlaties izprovicēt kādu uz banu, bet nezinat kā to labāk izdarīt? griezieties pie lolwuta.
vēlaties izveidot ticamu stāstu par neticamu atgadījumu? griezieties pie lolwuta.
šis kadrs, visticamāk, izbanos jebkuru, kurš neiet uz sporta zāli vai vienkārši kurš viņam nepatīk. tāpat kā viņš to izdarīja diezgan nesen @ts, kur viņam bija .... em kas viņam bija? aa pareizi, MODERĀTORA STATUSS. šeit ir neliels pierādījums ar manis perfekti izveidoto sūdzību >> http://www.kick.lv/forums/topic…-ir-par-daudz/ . GENIUS.
šeit forumā, būs tieši tāpat kā tīmspīkā. nekas nemainīsies. kā saka - same shit different asshole. bučas mia gracias. 
 

knejvs
Papucītis
† Только Бог мне судья †
Denčiks
5374 atbildes forumā
Online: 261d 5h 19m
Redzēts Vakar, 13:50
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 03:27
3
post

Nepatīk Tava aktivitāte forumā. Kaut vai dabūtu moderātoru,diezvai tā uzlabotos.Daces sūdzība vienkārši iekrita acīs. Kā arī Tu saki,ar ko atšķirās ts3 mods un foruma mods? Nu teiksim tā,tās ir abas vienādas grupas,kā tika citēts:Foruma moderātors slēgt/atvērt,seko,tēmām,sūdzībām,lietotājiem,noteikuma,pārkāpējiem,liek sodus.Ar ko atšķirās tad ts3 mods no foruma?Protams vecais,ka ar neko,tur ir pilnīgi tas pats jādara..Attieksme ar Tev nav labākā,Tev brīžiem patīk uzdirst kādam forumā.Wtf?Šodien dirsi par exdentu,iedomīgs un lepns vienkārši wut? Tagad prost eazy friends and jau tur nekas nav ne"lepna dirsa"ne "iedomīga dirsa" Sāki aizstāvēt,jo teica patiesību par viņū. Ogho,Tu manās acīs esi krities.

TREKNS ANTIdots


~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6560 atbildes forumā
Online: 327d 5h 39m
Redzēts Vakar, 21:01
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 09:47
0
post

Tak ANTI

Pieredze rāda to, ka ar tei ir tā, ik palaikam esi sakarīgs, ik pa laikam tev aizbrauc jumts un tā vien šķiet, ka nelaidīsi garām pat mazāko iespēju lai kādam piepistos, kā arī izbļaustītos par to cik viss slikts šeits ir.
Ja tavs emocionālais stāvoklis svārstītos 50/50 vel varētu padomāt. taču negatīvais ir vairāk kā pozitīvais. sorry.

Laauriinaa
V.I.P.
Meitene zeltene
satan`s angel
3326 atbildes forumā
Online: 123d 0h 15m
Redzēts 23. aprīlī, 10:38
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 21:35
1
post

Anti

Cilveki jau pateica kpc nevajadzetu but moderatoram un tam visam var piekritst. Galīgi nepiemērots moderātora amatam, parak daudz kasies un iedomajies no sevis, vienmēr kad ienāc kick sac ar kadu kasities, vai esi par ko neapmierināts, tadu cilvēku par moderatoru nevar pieņemt. Šeit noteikti tā pat kā ts3 izmantosi pieejas savā labā un banosi cilvekus tikai tpc ka tev viņi nepatīk. Ja pareizi atceros reiz pat bija gadijums kad no kk profila ienaci foruma un spelejies ar pieejam, par to ari bana sēdēji, gan jau ari ja tiktu pie moderatora un tiktu pie pieejam notiktu tas pats, ka cilvekus banotu tikai tpc ka nepatik.

 

p.s. Chemij tu esi muļķis ja domā ka cilvēks japieņem tikai tpc ka viņš ir savācis pāri tūkstots postiem.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 21:42
0
post

Ble lolwut tak sens cilveks te, tapec  vinjs bija normals admins jb

tatad vinjs ari bus labs moderators foruma

Rec Bratan

(no tevis pivasik)

 

 

 

47th
V.I.P.
3461 atbildes forumā
Online: 53d 18h 9m
Redzēts 2020. gada 19. aprīlī, 14:44
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 21:46
0
post

rec, jo man nepatīk exdents.

𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡
V.I.P.
Papucītis
12119 atbildes forumā
Online: 296d 7h 47m
Redzēts 2022. gada 30. novembrī, 00:10
9 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 21:49
0
post

Tak stabila antirekomendācija.

 

It kā tu esi aktīvs, kā arī cilvēks, kuram sanākt grēkot dažādās lietās, nolamāties, kādu aizvainot, bet nu kurš to šeit nav darījis? Vispārīgi es par tevi neesmu pret, kā arī tu būtu viens no tiem kurš liktu brīdinājumus/banotu pārkāpējus, ja kāds ir kaut ko pārkāpis nevis žēlotu. Kā jau iepriekš teicu, Tev sanāk kādreiz pagrēkot , bet galvenais, ka neizliecies - ka esi perfekts.Kā arī īsti neinteresē par ko pārējie ielikšu anti, nelasiju nevienu postu, jo tie pārāk gari, nu lab neasīju, jo tur viss būtu paredzams. Takā zinu kāds tu esi un uz ko būtu spējis - rekomendēju.

 

 canadianu esat dzerusi? afigennais ar kolu  
Gigna
Meitene zeltene
173 atbildes forumā
Online: 18d 12h 51m
Redzēts 2022. gada 21. decembrī, 11:03
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 21:59
0
post

Rec, pozitīvs cilvēks, sūdus netaisa, cilvēkus nešķiros un godīgi sodis.

Dalī
V.I.P.
850 atbildes forumā
Online: 52d 16h 28m
Redzēts 2023. gada 03. decembrī, 13:14
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 23. decembrī, 23:56
0
post

ANTI!!!

 

Jo tu esi nesavaldīgs. 

Jo tu nesodīsi taisnīgi cilvēkus.

Jo tu neproti rakstīt gramatiski pareizi.

Jo tu nebūsi tas labākais kandidāts šim amatam.

Jo tu savariji sudus ts.

Jo TEV NEVAJAG ŠO AMATU!!!!!

 

Kokaīns
Jauniņais
409 atbildes forumā
Online: 39d 0h 32m
Redzēts 2019. gada 01. septembrī, 14:44
Pievienots, 2016. gada 24. decembrī, 00:12
0
post

pārāk provokatīvs un pasīvi agresīvs, šim amatam noteikti anti

Alone_
Jauniņais
6 atbildes forumā
Online: 5h 16m 39s
Redzēts 2016. gada 24. decembrī, 18:44
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 24. decembrī, 12:00
0
post
Rekomendēju, neskatoties uz visiem ss uut. Liecies pēc pieteikuma, sakarīgs forumā aktivitāte, prasības arī itkā ir. Pieredze šim amatam ir redzama un domāju ka tu esi labs kandidāts uz šo amatu. Kā arī pieteikums, gramatika ir laba.Lai veicas
Priest
Jauniņais
Garais
16 atbildes forumā
Online: 9h 8m 51s
Redzēts 2017. gada 11. jūlijā, 14:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 24. decembrī, 12:48
0
post

EDIT: Jaunie noteikumi,Mans posts netiek ņemts vērā.

Pēdējo reizi rediģēja Priest, 2016. gada 24. decembrī, 12:53.
sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 24. decembrī, 20:37
1
post

Negaidīts pieteikums.

Nu ja jau Exdentam vajag cilvēku ar kuru viņš var sadarboties tad nu tas tiešām būs lolwuts, jo labi draugi ir un viens ar otru varēs sastrādāties. Tas jau ir no tā laika kad Exdents bija jb main amatā.

Kāpēc jāsalīdzina TS amatu ar web amatu? Nu dabūja nost amatu, bet tas iespējams bija, kā jau lolwuts saka, dēļ mūsu savstarpējā strīda.

Kāpēc neviens neatcerās to kā viņš adminēja JB serverī? Nekādu problēmu adminēšanas laikā nebija.

 

Atceros Tevi moderatora amatā kad kopā adminējām citā projektā. Zini kādam jābūt moderatoram. Par kritiku no lietotājiem necepsies, tuša netecēs un slodzi izturēs. Un izbano exdentu, man kaitina viņš ar aizvainojumiem TS. :D

 

 

Rekomendēju.

 

P.s. Chemij, ir tāds teiciens "Держи друзей близко, а врагов еще ближе.". Nekad nevar zināt ar ko var beigties kopīgi darītais darbs...

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 6h 46m
Redzēts 23. aprīlī, 10:32
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2016. gada 29. decembrī, 15:41
0
post

Pieņemts uz ļoti ilgu testu.

Mēs ar evilu beigās bijām pret, -kk- un exdents bija ļoti par... tas nozīmē ka ja viņš parādīs jebko no komentāros parādītās agresijas/nevienlīdzības kāda bija teamspeakā, vai ja netiks ar kaut ko galā, viņš ātri tik atlaists.

Vienkārši ļoti ļoti vajag vēl 1 moderātoru, esam gatavi dot iespēju gandrīz katram

TC

Lietotāji skatās šo tēmu: 0