bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
10
0
topic
ZM+WAR3
Šmoņka
Lietotājs
Just Edgars
96 atbildes forumā
Online: 8d 13h 10m
Redzēts 2022. gada 15. martā, 19:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 02. maijā, 19:07

EDIT (13.05.2017):

 

Sveicināti mazie zombiki. :D

 

Ir padarīts jau liels darbs balansējot ZM serveri un labojot tā kļūdas. No tām pūlēm ir sanācis diezgan kvalitatīvs serveris, par ko ir jāsaka liels paldies lolwut? un čakliem spēlētājiem, kas dalījās ar savām idejām un dalījās ar atrastām kļūdam. Bet tomēr vēl ir kas darāms un labojams un vēl kas ir progresā. Tāpēc gribu padalīties ar dažām idejām, kuras varētu padarīt serveri vēl labāku un intresantāku. Jaunu topiku es netaisīju, jo lielākā diskusija par ZM serveri ir tieši šajā topikā, kurā var arī citi izteikt savas domas.

 

Tātad idejas:

 

1)  Pirmais kam vajadzētu pievērst uzmanību, tas ir servera pings. Sevišķi vakaros, kad ir diezgan daudz spēlētāju serverī, tas nenormāli lago. Lielākā daļa paaugstinātā pinga cik es saprotu nāk no spēlētājiem kuri ir no kaut kādām čuhnjām ar pingu 200-500. Šeit pagaidām neko darīt kamēr iet tā servera "razkrutka". Bet varbūt ir kaut kādas iespējas to pingu vismaz nedaudz pazemināt lai ir vismaz nedaudz komforti spēlēt. (Pats esmu no UK tāpēc tādās situācijas mans pings uzlec vienkārši līdz debesīm. Pienākas man adminēt sēžot spektos, jo paspēlēt ir nereāli) Bet tas nav tas pats trakākais. Vienkārši ļoti bieži sūdzās spēlētāji.

 

2) Otrais tas ir Exp par Kill Assist. Es uzskatu, ka tas nav godīgi, kad tu zombijam sašau 2-3k dmg un kāds cits viņam ielaiž dažaz lodes par to saņem +1 fragu un exp, bet tev iedod "figu" 1-5exp. Ideja ir tāda - sabalansēt exp došanu par assist un lai serveris nepaliek par īzī leveliem palielināt exp. Šeit droši var assist palielināt 50-100 reizēs. Lai ir tie smukie saņemtie 200-1000exp par assist, jo tu esi to pelnijis un ne pa velti tu sašāvi tās visas lodes zombijam galvā. Vēl reiz atgādināsu, ka tad dūšīgi jāpalielina vajadzīgo exp daudzumu levela iegūšanai. Tā kā serveris tikko palaizts pašlaik šito ievies nebūs smuki, tāpec šo var ievies tad, kad ir plānotais war3 exp resets. Un līdz šim laikam ir pietiekami daudz laika, lai šo izdarīt, sabalansēt un notestēt.

 

3) Ir ieviest pluginu "/buyammo". Ar kuru palīdzību varēs pirkt ammopacks par parasto cs naudu. Tas ir domāts tam, lai serverī būtu naudas balans. Lai būtu kur vēl tērēt sapelnīto naudu, nevis tikkai priekš shopmenu(1/2/3). Lai būtu izvēle naudas tēriņam. Un galvenais mērķis lai cilvēki sāk spēlēt ar Blood Mage. Pašlaik viņs ir use less jo daudz "tolka" no viņa nav, bet rase iekš ZM ir ļoti vajadzīga. Ļoti apgrūtina spēli tiem kas savākuši sev čupu ammo "ieburījās" kaut kur sēž sapirkušies sev extras no ammo šopa un neviens nevar tikt klāt, tad tādās situācijas glābj Blood Mage jo šaujot pa viņu ir iespēja ka tevi teleportēs uz spawnu.

 

4) Kaut ko darīt ar Wardenu. Pašlaik tā ir TOP rase serverī un par citām neviens pat negrib domāt. Šeit man daudz ideju nav, bet zinu, ka kaut kas ir jāmaina. Ideja ir ar Ultimate, kad teleportējas zombijs viņam paliek 2500HP. Daudzās reizēs raunds beidzas ar to, ka neviens nevienu nav novācis. CT pašauda zombiju, gandrīz nogalina un tas hop atkāl ar 2500HP. Tas ir forši ar šiem 2500HP, bet būtu daudz labāk lai tie HP paaugstinātos ar tavu lvl. Piemēram 1-9lvl = 500HP | 10-19lvl = 1000HP | 20-30lvl = 1500HP | 31lvl = 2500HP(nu šeit var pat vairāk dot galvenais lai ideju saprot.) Ja šito varētu izdarīt būtu vispār ideāli.

 

P.S. Cerams, ka sapratāt manas domas. :)

Pēdējo reizi rediģēja Šmoņka, 2017. gada 13. maijā, 20:28.

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 09. maijā, 12:40
0
post

*Palielināju modu varbūtību

*Karte tika izņemta

*trueshot aura tika nedaudz palielinats dmg

Šmoņka
Lietotājs
Just Edgars
96 atbildes forumā
Online: 8d 13h 10m
Redzēts 2022. gada 15. martā, 19:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. maijā, 20:25
0
post

Sveicināti mazie zombiki. :D

 

Ir padarīts jau liels darbs balansējot ZM serveri un labojot tā kļūdas. No tām pūlēm ir sanācis diezgan kvalitatīvs serveris, par ko ir jāsaka liels paldies lolwut? un čakliem spēlētājiem, kas dalījās ar savām idejām un dalījās ar atrastām kļūdam. Bet tomēr vēl ir kas darāms un labojams un vēl kas ir progresā. Tāpēc gribu padalīties ar dažām idejām, kuras varētu padarīt serveri vēl labāku un intresantāku. Jaunu topiku es netaisīju, jo lielākā diskusija par ZM serveri ir tieši šajā topikā, kurā var arī citi izteikt savas domas.

 

Tātad idejas:

 

1)  Pirmais kam vajadzētu pievērst uzmanību, tas ir servera pings. Sevišķi vakaros, kad ir diezgan daudz spēlētāju serverī, tas nenormāli lago. Lielākā daļa paaugstinātā pinga cik es saprotu nāk no spēlētājiem kuri ir no kaut kādām čuhnjām ar pingu 200-500. Šeit pagaidām neko darīt kamēr iet tā servera "razkrutka". Bet varbūt ir kaut kādas iespējas to pingu vismaz nedaudz pazemināt lai ir vismaz nedaudz komforti spēlēt. (Pats esmu no UK tāpēc tādās situācijas mans pings uzlec vienkārši līdz debesīm. Pienākas man adminēt sēžot spektos, jo paspēlēt ir nereāli) Bet tas nav tas pats trakākais. Vienkārši ļoti bieži sūdzās spēlētāji.

 

2) Otrais tas ir Exp par Kill Assist. Es uzskatu, ka tas nav godīgi, kad tu zombijam sašau 2-3k dmg un kāds cits viņam ielaiž dažaz lodes par to saņem +1 fragu un exp, bet tev iedod "figu" 1-5exp. Ideja ir tāda - sabalansēt exp došanu par assist un lai serveris nepaliek par īzī leveliem palielināt exp. Šeit droši var assist palielināt 50-100 reizēs. Lai ir tie smukie saņemtie 200-1000exp par assist, jo tu esi to pelnijis un ne pa velti tu sašāvi tās visas lodes zombijam galvā. Vēlreiz atgādināsu, ka tad dūšīgi jāpalielina vajadzīgo exp daudzumu levela iegūšanai. Tā kā serveris tikko palaizts pašlaik šito ievies nebūs smuki, tāpec šo var ievies tad, kad ir plānotais war3 exp resets. Un līdz šim laikam ir pietiekami daudz laika, lai šo izdarīt, sabalansēt un notestēt.

 

3) Ir ieviest pluginu "/buyammo". Ar kuru palīdzību varēs pirkt ammopacks par parasto cs naudu. Tas ir domāts tam, lai serverī būtu naudas balans. Lai būtu kur vēl tērēt sapelnīto naudu, nevis tikkai priekš shopmenu(1/2/3). Lai būtu izvēle naudas tēriņam. Un galvenais mērķis lai cilvēki sāk spēlēt ar Blood Mage. Pašlaik viņs ir use less jo daudz "tolka" no viņa nav, bet rase iekš ZM ir ļoti vajadzīga. Ļoti apgrūtina spēli tiem kas savākuši sev čupu ammo "ieburījās" kaut kur sēž sapirkušies sev extras no ammo šopa un neviens nevar tikt klāt, tad tādās situācijas glābj Blood Mage jo šaujot pa viņu ir iespēja ka tevi teleportēs uz spawnu.

 

4) Kaut ko darīt ar Wardenu. Pašlaik tā ir TOP rase serverī un par citām neviens pat negrib domāt. Šeit man daudz ideju nav, bet zinu, ka kaut kas ir jāmaina. Ideja ir ar Ultimate, kad teleportējas zombijs viņam paliek 2500HP. Daudzās reizēs raunds beidzas ar to, ka neviens nevienu nav novācis. CT pašauda zombiju, gandrīz nogalina un tas hop atkāl ar 2500HP. Tas ir forši ar šiem 2500HP, bet būtu daudz labāk lai tie HP paaugstinātos ar tavu lvl. Piemēram 1-9lvl = 500HP | 10-19lvl = 1000HP | 20-30lvl = 1500HP | 31lvl = 2500HP(nu šeit var pat vairāk dot galvenais lai ideju saprot.) Ja šito varētu izdarīt būtu vispār ideāli.

 

P.S. Cerams, ka sapratāt manas domas. :)

Pēdējo reizi rediģēja Šmoņka, 2017. gada 13. maijā, 20:33.

Snuffeklis
V.I.P.
lalala
lalala
994 atbildes forumā
Online: 47d 16h 15m
Redzēts 2023. gada 08. februārī, 14:07
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. maijā, 20:35
0
post

Visi četri ieteikumi bija labi Šmoņka, bet vairāk iekrita acīs man tas par to wardenu.

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. maijā, 20:39
0
post

4) Kaut ko darīt ar Wardenu. Pašlaik tā ir TOP rase serverī un par citām neviens pat negrib domāt. Šeit man daudz ideju nav, bet zinu, ka kaut kas ir jāmaina. Ideja ir ar Ultimate, kad teleportējas zombijs viņam paliek 2500HP. Daudzās reizēs raunds beidzas ar to, ka neviens nevienu nav novācis. CT pašauda zombiju, gandrīz nogalina un tas hop atkāl ar 2500HP. Tas ir forši ar šiem 2500HP, bet būtu daudz labāk lai tie HP paaugstinātos ar tavu lvl. Piemēram 1-9lvl = 500HP | 10-19lvl = 1000HP | 20-30lvl = 1500HP | 31lvl = 2500HP(nu šeit var pat vairāk dot galvenais lai ideju saprot.) Ja šito varētu izdarīt būtu vispār ideāli.

PAR, man bija 5k hp un tad, kad teleportējos, palika 2,5k hp, plz fix it. :D

Šmoņka
Lietotājs
Just Edgars
96 atbildes forumā
Online: 8d 13h 10m
Redzēts 2022. gada 15. martā, 19:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 13. maijā, 20:42
0
post

PAR, man bija 5k hp un tad, kad teleportējos, palika 2,5k hp, plz fix it.

Ja šitā ideja būtu strādājusi uz to laiku tev paliktu nevis 2.5k HP, bet 500 :D 

Pēdējo reizi rediģēja Šmoņka, 2017. gada 13. maijā, 20:43.

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. maijā, 14:28
0
post

1) Pie tā jau tiek strādāts. Pagaidam nav ne jausmas, kas var radīt tos lagus, tapēc tiek ņemti plugini ārā, kuri iespējams var noslogot serveri.

2) Tu gribi teikt, ja nošauj 1 lvl nūbiku tu saņem 8 xp un par assistu par viņu dabūs 500xp? es vienīgais šeit saskatu ko neloģisku? ja tu gribi tādus skaitļus, tad ir jāpārbalansē xp, ko es netaisos darīt...

3) Ammo jau tā krājas diezgan ātri, ja tos varēs pirkt, tad serverī nebūs kas spēlē, jo visiem besīs, ka vipi katru raundu skraida ar golden ak vai unlimited ammo. Tu saki ka nepatīk ka kādā spota žurko tāpēc vajag blood mage kurš izlidina, bet no tiem blood mage jau arī būs pa pilno tādu, kuri sēdēs tajos spotos, jo viņi būs bagāti piezagušies naudu un sapirkuši ammo pakas. Kaut kā tavs teiktais neštummē kopā.

4) Varu es wardenam uzlikt lielāku ultimate cooldown, vai arī samazināt hp līz 1000, jo tādu sitemu, lai par katru lvl piedoas vairāk es neuztaisīšu, čemijs arī to tagad nespēs, jo nav pc.

 

Kopumā visi ieteikumi ir domāti, lai pašiem būtu lielāka gaļa, jūs jau nedomājat, ka citiem tas nepatīk, kad jūs katru raundu pērkat golden ak un tik šaujat visus nost, iesācējiem jūs lielaties pārāk op un viņi nevar dabūt nevienu fragu, tapēc dodas ārā.

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 22. maijā, 00:22
0
post

Nelieli update serverī.

 

1) Beidzot tika salaboti hud message, ja kāds nezin, tās ir tās ziņas kas pārādas ekrāna vidū vai arī hp/ammo kreisajā apaksējā stūrī.

2) Tika noņemtas lādītes kuras izkrita pēc nošauta spēlētaja, jo bija aizdomas, ka dēļ viņiem lago.

3) Ultimate efekti tika nedaudz izmainīti ;D

4) Ammo pakas dos par 1000 dmg.

5) Extra ītemu šopam tika palielinātas cenas.

6) Talismanus tagad varēs pacelt.

7) Tika pievienotas jaunas mapes.

8) Tika pievienoti boti, lai serveris nestāvētu tukšs, kad ir skola/darbs.

9) Pielaboti lagi.

10) Salabots ammo pack bugs.

11) Par assist dod vairāk xp.

12) Pievienoti jauni modi - Assasin, Sniper, Nightmare, Armageddon.

13) Serveris tika atjaunots uz jaunāku versiju.

14) Tika pievienota pipe bumba pie zombiju extra itemiem.

Pēdējo reizi rediģēja ⛔lolwut?, 2017. gada 22. maijā, 00:26.

ZnT
V.I.P.
Kretīns
#nostarmaucību
4790 atbildes forumā
Online: 121d 5h 37m
Redzēts 21. aprīlī, 13:23
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 22. maijā, 11:04
0
post
A kāpēc bez vipa nav armor? Tas tak stulbi..
Come to PAPA
Jauniņais
Nevainigais
11 atbildes forumā
Online: 6h 9m 53s
Redzēts 2019. gada 05. jūnijā, 10:28
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. jūnijā, 13:03
0
post

Vairak vajadzetu ielikt taka Nemesis mods iskrit vairakas reizes !

DD2 GOD

 

ZeltaBlack
Skatās sākumlapu
Lietotājs
Andrjuha
1918 atbildes forumā
Online: 27d 17h 16m
Redzēts pirms 27 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 19. septembrī, 22:16
0
post

es skatos ka neviens te neraksta bet vajag mapcyrcle samainit uz mazam map vaj kaut ko tadu. ari vajag jaunas update uz ammo bank. atnakshu no daba atrakstishu apmeram kadas.

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 8.7 bistamiba: 30 [ 1.1 1.0 1.0 = 7.9 ] 

 

[PVO]Vilka iespejams ka ir aimbot koificents: 20.0 bistamiba: 30 [ 1.0 1.0 1.0 = 20.0 ]

Lietotāji skatās šo tēmu: 0