bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
0
topic
war3 ieteikumi
slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. maijā, 13:53

sveiki!

atkal nāku ar ieteikumiem, kā varētu sabalansēt war3 serveri. pirmkārt, mēs visi labi zinām, ka ir rases, kuras ir krietni stiprākas un noderīgākas par citām. es nesaku, ka vajadzētu kaut ko ņemt nost, drīzāk pielikt klāt vājākajām rasēm, lai būtu interesantāk. šobrīd stiprākās ir elfi un sh, kuriem ir lieliski skilli aizsardzībai, kā arī uzbrukumam. basicly, elfs šauj kā tanks un izdzīvo kā tanks(ja vēl ir helms), sh tas pats, turklāt ir tas pretīgais skills, kurš lecina un vēl skilu izslēgšana. interesantas, jautras rases, cepums tam, kurš sataisīja. bet tagad jāpadomā par mazajiem nabadziņiem. bm jau ir stipri apgraizīts, bet joprojām ir ok. cik noprotu, apgraizīja banish, jo tagad vismaz var spēlēt pret viņu. wardens ir ciešams, jo šauj gana stipri. standarta rases gan ir kā ir. humans vispār beztolks, tur vajag veikt šādus tādus uzlabojumus. undead ir pārāk prasts, cik ievēroju, baigi lielais līmenis ir jādabon, lai vispār būtu jēga. vieglāk ir nopirkt no shopmenu un būsi kā undeads ar citu rasi. orks nav gluži tāds, kādam vajadzētu būt orkam. te man ir konkrēti ieteikumi, jo pats spēlēju. stiprais šāviens ieslēdzas pārāk reti, te varētu pacelt procentu uz 20-25%. pats bojājums ir pietiekami augsts, tur neko mainīt nevajadzētu. par granātu gan man ir iebildumi, jo tā ir gandrīz bezjēdzīga. jānomet pie pašām kājām, lai vispār kādu uzspridzinātu. pārējie skili gan ir ok, tur nekādu iebildumu nav.

otra lieta ir par vipu. tā pat ir svarīgāka. es zinu ka jūs visi esat ļoti gudri un zinat labāk, bet es pats intereses pēc nopirku vipu, lai pamēģinātu, kā tad tur galu galā ir. secinājums ir tāds - nopērc vipu un kļūsti par dievu. kādēļ jūsuprāt varonīgais megacaca ir pirmajā vietā topā? jo viņš spēlē ar vipu+ar rasi, kura jau tā ir spēcīga. nezinu, vai tas tā ir speciāli, vai arī tas ir gļuks, bet vips bieži vien nesaņem bojājumus, kad pa viņu šauj. spēlēju ar orku, helma nav, maskas nav, bet ir vips. pa mani šauj vairāki spēlētāji, indikātors norāda, ka trāpa, bet hp nenoņem. ļoti negodīgi, jo pie pirkšanas šāda fīča nav norādīta. nav brīnums, ka sakombinējot ar elfu un helmu megacaca var sēdēt stūrī un savākt 150 killstreak. un izdarīt neko nevar, jo orkam papildus demedžš ieslēdzas diezgan reti, un ar granātu viņu nosist nevar.

 

tuliņ sāksies dažādi iebildumi, un es pat zinu no kā, bet pirms kaut ko sakāt, iesaku pašiem izmēģināt.

var jau būt, ka rases maksimālajā līmenī ir vienlīdz stipras, bet jāņem vērā, ka lielākā daļa spēlētāju to nekad nesasniegs un tāpat vairākums spēlēs ar salīdzinoši maziem līmeņiem. jaunie spēlētāji noteikti ir priecīgi, kad viņus regulāri rekto kaut kāds nemirstīgs vips.

Pēdējo reizi rediģēja slēpts, 2017. gada 17. maijā, 13:54.
Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 25m
Redzēts pirms 15 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. maijā, 14:03
0
post

Rases ir jau vairākus gadus tikušas pārbalancētas, par to pilnībā ir atbildīgs evils (Servera mains) kā arī viņš joprojām periodiski iedod kādu skilu un ciparu uz kādiem viņu aptuveni pārlikt. Ja tev ir kādi ieteikumi rašu balansā tad apraksti precīzi savu ietiekumu, nevis ka "vajag sabalancēt"

 

Ja spēlētājs ir profiņš, viņam katrs bonuss dod lielāku bonusu kā citiem.

Nūbs ar rope lidot nemāk, tātad pro tas dod lielu effektu, nūbs chestus nedabū tāpēc ir mazākos lvl kā skilotie, tas pats arī attiecas uz VIP, ja spēlētājs ir nūbs tad viņam tas neko nedos, ja spēlētājs ir skilots tad viņam tas dod lielu effektu, lielaku effektu dod shopmenu3 itemi ka vips...

Kā arī kas tur slikts ka serveris palna mazliet naudu uz vipiem... vai tu gribi sponsorēt hostinga izdevumus no savas kabatas?

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 17. maijā, 14:03.

slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. maijā, 14:19
0
post

protams, ar vipu ir jāpelna, tur man nav pretenziju, bet problēma ir tā, ka vips bieži nesaņem bojājumus, kad to vajadzētu saņemt. kā jau teicu, pats nopirku un pārbaudīju. man ir grūti ieteikt ciparus visām rasēm, jo es nevaru visas uzkačāt un iztestēt. tādēļ teicu par orku, ar kuru jau pāris resetus spēlēju. tā kā orkam nav aizsardzības skilu, vajag vismaz palielināt uzbrukumu.

būtu arī ļoti jauki, ja citi spēlētāji uzrakstītu savus ieteikumus par rasēm. domāju, ka daudzi paši apzinās, kuras rases ir pārāk spēcīgas, un kuras ir bezjēdzīgas, ieskaitot pašu evilu.

vipu nedaudz pievilcīgāku varētu padarīt fīča, ka netiek saņemti bojājumi no monstriem un citplanētieša, bet tā gļukainā bojājumu nesaņemšana "mazliet" salauž spēli.

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6559 atbildes forumā
Online: 327d 3h 54m
Redzēts pirms 7 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. maijā, 14:25
0
post

Pēc tava uzrakstītā es saprotu tā, ka tu gribi, lai rasēm palielina skillu pročus, lai tev būtu vieglāk nošaut ja? Bet ar tām pašām rasēm spēlē arī skiloti playeri, griec tos skilus kā gribi, ja tu nemāki spēlēt tevi tā pat iznesīs.

Par elfu runājot, viņam jau tā tika piegriezti skilli, lai ar vipu nebūtu tāds op, ja piegriezīs vel vairāk, bez vipa rase būs sūds, tas atkal nav labi, jo tie vipi serverī nesūda nav salīdzinājuma ar tiem kam nav vipa. Vel varants, piegriežam vipam staru kas nodara dmg, bet nākamā problēma pārējām rasem tas atkāl būs par maz. kā arī tu vari nopirkt no shop 3 vip reflect imunitāti. 

Tad par to ka human sūds, to visi zen sen jau, jau tika iesākts ka nejēdzīgo skillu uzķīlēt taču chemijam kompis atķirdzās. 
Par undead, vampir aura ir pietiekoša, taču nestrada undeadam maska, ja strādās, vampīrs būs tā pat jāpiegriež, lai rase nebūtu op.
Tur nav nekas prasts, speciāli priekš tevis neviens netaisīs jaunus krutis skillus. Rase ir ļoti spēcīga, ar īstām mantiņam no shopiem un var iznest elfu tikai tā. 
Orks nav gluži rase priekš ffa serveri un atkal jātgriežās jau pie tā ko teicu, jaunus skillus neviens netaisīs. 
Kā arī tas skills kurš nodara dmg, agrāk viņam bija lielāka iespejamība nodarīt dmg bet tad bija auzas, jeb kurš vājais spēlētājs varēja iznest normālos playerus pat necenšoties, jo tas skills brutāli nosita no kātiem. Granāta orkam ar tika uzlabota viņa daudz lielākā diametrā nodara dmg nekā tas bija agrāk. Un kād ajēga palielināt granātām spēku, ja tādas gļas kartes kā office, aztec2, kabula varēs nonest visu tikai ar granātam? Granātu mērķis nav uzreiz nogalināt, viņu mērķis ir maksimāli daudziem nodarīt dmg, lai būtu vieglāk nošaut un tas nāk parasta war3, ka jau teicu orks nav ffa serverim paredzēts, tā pat kā wardens, bet ko padarīs?

Shdaow hunters nekādus skillus neizslēdz, to dara wardens. 

Es cenšos ik pa laikam paspēlēt paspēlēt ar stiprajām rasēm, ja es konstatēju ka ir pārāk viegli kādu nošaut es uzreiz rakstu chemijam, ka vajag kaut ko piegriezt. 
Pagājušā resetā piegrieza elfu, visi brēca ka rase sūds, paspēlēju, nekāda atšķirība, rezultāts tāds pats kā ar shadowu. 
Tag atkal elfu piegrieza mazlietiņ, un shadow hunteram bullet force, balans ir tāda lieta kas ir čakarīga taču lēnam jau iet uz ideālo balansu

Pēdējo reizi rediģēja ~Evils~, 2017. gada 17. maijā, 14:29.

slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. maijā, 14:31
0
post

ja tu vēlreiz pateiksi, ka es nemāku spēlēt, tas padarīs par invalīdu visu tavu argumentu :D

~Evils~
V.I.P.
WAR3 Main
The King.
6559 atbildes forumā
Online: 327d 3h 54m
Redzēts pirms 7 stundām
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. maijā, 14:32
0
post

Tu nemāki spēlēt.
VIP reflect iespējamība ir samazināta par 5% vairāk nevar atļauties.
ĀĀ un chemijs nūbs negrib dmg samazināt jo redz tad tas vairs nebūšot vip reflect, man jau liekās kāda šķirba nodara 100% dmg vai 85% :D reflect tas tomēr ir tikai ne ar 100 dmg. 

Pēdējo reizi rediģēja ~Evils~, 2017. gada 17. maijā, 14:49.

slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. maijā, 15:24
0
post

tikko vēlreiz pārbaudīju, vipam ir netikai reflect, bet vips tos bojājumus nemaz nesaņem. labi, lai ir 100% reflect, kāda tur starpība, bet vismaz lai pats vips saņem to pašu. nav brīnums, ka kaut kādi terminatori skraida.

principā vispār būtu jauki samazināt vipa spēku, bet pielikt klāt fīčas, kas nav citiem. kaut kādu mega nazi, ar kuru var ar vienu griezienu nogriezt un tamlīdzīgi.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 4h 25m
Redzēts pirms 15 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 18. maijā, 19:46
0
post

mēs jau samazinājām mazliet vipa spēku, tas ko tu gribi ir lai viņu samazinātu vēl pamatīgi.

Tā kā tu, iespējams, esi pirmais cilvēks kurš par to sūdzās šogad vai arī pat ilgāk... nedomāju ka situācija būtu tik slikta lai būtu vēl vārgāku vipu jāpataisa.

slēpts
Jauniņais
148 atbildes forumā
Online: 47d 8h 52m
Redzēts 2020. gada 18. decembrī, 05:46
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 18. maijā, 23:43
0
post

katru reizi, kad uzrakstu šāda veida topiku, maini tā sacepās, itkā es būtu uzbraucis kādam :D nevajag samazināt spēku, bet vajag izlabot to gļuku, kad vips absorbē bojājumus. paspēlējot ar vipu bieži vien redzēju, ka hp itkā noņem, bet pēc mirkļa atlec atpakaļ. ja ir tik grūti pieņemt ieteikumus, varbūt vienkārši jāuztaisa atsevišķa vip rase...

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 29. maijā, 13:30
0
post

Nez, tos vipus nav nemaz tik grūti nošaut..

yostu
V.I.P.
Veterāns
maikls
#nostarmaucību
2782 atbildes forumā
Online: 98d 18h 52m
Redzēts 2022. gada 13. maijā, 00:03
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 17. jūlijā, 14:36
0
post

šobrīd stiprākās ir elfi un sh, kuriem ir lieliski skilli aizsardzībai, kā arī uzbrukumam. basicly, elfs šauj kā tanks un izdzīvo kā tanks(ja vēl ir helms), sh tas pats, turklāt ir tas pretīgais skills, kurš lecina un vēl skilu izslēgšana

warden, bro

 

orks nav gluži tāds, kādam vajadzētu būt orkam.

100 to 0 granātas ir, ar to pilnībā pietiek. ar to es domāju, ka orka Critical Grenade ir op

stiprais šāviens ieslēdzas pārāk reti, te varētu pacelt procentu uz 20-25%. pats bojājums ir pietiekami augsts, tur neko mainīt nevajadzētu. par granātu gan man ir iebildumi, jo tā ir gandrīz bezjēdzīga. jānomet pie pašām kājām, lai vispār kādu uzspridzinātu. pārējie skili gan ir ok, tur nekādu iebildumu nav.

tiks padomāts par šo. orks tagad pretty much ir granātu simulators, vajadzētu samazināt Critical Grenade damage.

 

otra lieta ir par vipu. tā pat ir svarīgāka. es zinu ka jūs visi esat ļoti gudri un zinat labāk, bet es pats intereses pēc nopirku vipu, lai pamēģinātu, kā tad tur galu galā ir. secinājums ir tāds - nopērc vipu un kļūsti par dievu. kādēļ jūsuprāt varonīgais megacaca ir pirmajā vietā topā? jo viņš spēlē ar vipu+ar rasi, kura jau tā ir spēcīga. nezinu, vai tas tā ir speciāli, vai arī tas ir gļuks, bet vips bieži vien nesaņem bojājumus, kad pa viņu šauj. spēlēju ar orku, helma nav, maskas nav, bet ir vips. pa mani šauj vairāki spēlētāji, indikātors norāda, ka trāpa, bet hp nenoņem. ļoti negodīgi, jo pie pirkšanas šāda fīča nav norādīta. nav brīnums, ka sakombinējot ar elfu un helmu megacaca var sēdēt stūrī un savākt 150 killstreak. un izdarīt neko nevar, jo orkam papildus demedžš ieslēdzas diezgan reti, un ar granātu viņu nosist nevar.

vakar jau čatā strīdējāmies par vipu, tu atteicies uzrakstīt man pm un izrunāt visu.

 

iespējas, kā nonerfot un/vai uzbuffot vipu:

- noņemt vispār nost VIPam reflect un ielikt to /shopmenu3, kurš maksātu kādus 400'000$;

- noņemt no reflecta nost to vairogu, respektīvi ja reflects iedarbojas, tu izdari bojājumus reflecta autoram [ šobrīd tā nav ] bet izšauj pretī reflect;

- samazināt VIP reflect % chance vai arī jebkādu saņemto damage samazināt no 100% uz 50%;

- ja VIPam tiek noņemts reflect, kompensēt to ar x3 exp par killu un x3 naudu par killu;

 

šis ieteikums tiks realizēts tad, kad būs nākamais WAR3 update, par to tiks paziņots

 

tēma slēgta

Pēdējo reizi rediģēja yostu, 2018. gada 17. jūlijā, 14:36.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0