bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Ieteikumi un kļūdas
0
0
topic
Došu Ieteikumus un vēl kas noderīgs Jailbreakam.
Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 22. maijā, 22:14

Sveiciens lasītāj,
sākšu ar to, ka ik pa laikam dodu kādas idejas priekš -KK- bet visbiežāk izskan teksts

Tāpēc es, izlēmu uztaisīt topiku ar visu, ko atceros kad teicu -KK-
Varbūt daudz kas liksies dīvaini, bet tās idejas. (Varbūt dažas būs galīgi neiespējamas, bet nu man ir daudz ideju vienmēr :P )
Lai veicas lasīt!!! (varu derēt ka daudzi pat visu neizlasīs :D )

Pateikšu uzreiz, ŠIS VISS NAV STEIDZAMS.

1)Sākšu ar to, ka ik pa laikam tiek ievietota jauna mape, bet nekas netiek atjaunināts topikos, no kurienes piemēram sākas GR. Dažreiz ir ar to problēma, kad ieliek jaunu mapi, un man jautā ''No kurienes GR sākas'', un man aši jaizdomā, kā tur īsti ir, lai nepasaku nepareizi.
2)Izlabot lokšaušanas dienu, ka terroristi turot Mouse 2 pogu var nosist savus komandas biedrus.
3)Lietojot /aday lūgums lai adminiem vieglāk, izlabot tā, lai visas dienas būtu kārtībā, lai nebūtu pa vidu nekādi tukšumi ''Tag diena'' u.t.m.l
4) Tas priekš konkursu rīkotājiem. Lūgums lai būtu kā War3- tikai lai katru nedēļu varētu konkursu rīkotājs dot pats balvas. Nu būs noteikts daudzums, cik nedēļā piemēram varēs dot. Lai visu laiku nav jaiet pie Maina un lūgties, vai tagad var, cik tas un cik to... Piemēram iedod noteiktu summu uz nedēļu, un nedaudz izspēlēs . Obligāti jau nav viss jatērē, piemēram var kādu nedēļu bez nekā, tad dažreiz lai varētu. Tas tiešām, lai vieglāk rīkotājiem.
5) Šis būs kā lūgums. Lai Mains sāk pasekot adminu aktivitāti, jo bija solīts ka visi admini cītīgi strādās, bet es redzu tikai sevi un ZnT iekš serverī.
6)Par CT jeb vadītājiem, lai ieliek kādu robežu. Jo piemēram savienojot kādu daudz jaunāku bērnu ar dīvainu mikrafonu, pilnīgi neko nesaprot daudzi, bet daži saprot...
7)Varētu tos tekstus kurus čatā izmet, nedaudz kautko jaunu un ja nav grūti, tad vispār varētu uztaisīt tādu veidu, ka varētu izslēgt, lai čatā neizmet neko lieku.
8)Jūs kā administrātori varētu kautko mainīt sakarā ar to, ka 2 mapes drīkst pie CT. Nu varētu kautko pamainīt, lai visu laiku nav japrasa ''Kura tev mape?'' vai arī uzreiz meklēt un skatīties.. Nu tur jūsu idejas jau, ko varētu mainīt.
9)Izdomāt ar to AFK sistēmu, jo nepatīk kad ieiet iekšā serverī cilvēks, un viņam ir jāgaida kamēr visi nomirs.. Es domāju tādā ziņā, ka man ir teikuši lai ienāku respawnot vai izkikot kādu, bet CT nav un visi vnk stāv AFK.
10)Bandās kautko jaunu. Nezinu tieši ko, bet piemēram varētu atgriezt triple ninju. Pēc noteikta ninjas uzlabojuma, atklājas trīskāršā ninja. Nu un vēl kaut ko izdomāt jaunu. Tas pats sakarā ar to mākslinieku, jo to var tikai admini lietot.
11)Paskatīties un palabot lamāšanās kick adminam. Nu piemēram man ir teikuši, ka viņš nieka kādu vārdu pasaka, viņam uzreiz gags.. Nu tur paskatīties noderētu.
12)Jaunas mapes! Nu man ir neliels saraksts, kādas mapes varētu pievienot. Domāju nenāktu par ļaunu, ka izņemtu galīgi vecās, kuras jau visiem noriebušās, un pielikt kaut ko jaunu.
https://failiem.lv/u/xbbwfvav (Lūk manas mapes, dažas jau esmu devis -KK-)

Domāju, pašlaik pietiks, noguris arī rakstīt. Ceru uz jūsu atsauksmēm, un ceru ka kaut kādu attalgojumu par šo visu var iegūt. (neizprašņāju uzreiz, nedomājat pat neko rakstīt heiteri . :P )

Image result for Unicorn Gif signature

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 22. maijā, 22:25
4
post

(neizprašņāju uzreiz, nedomājat pat neko rakstīt heiteri . :P )

Topiks Gavn... ANTI VISIEM, NEVAJAG PĀRBĀZT SERVERI AR VISVISĀDIEM SŪDIEM!

Ā, un kk, nedaudz skumīgi paskatīties, ka sākumā biji diezgan aktīvs, kad dabūji main, bet tgd tu tikai reti ienāc. :c Gribētos arī dažus konkursus no Tevis un susura, jo sen tādi nav bijuši. Paldies par uzmanību.

Enemijs
V.I.P.
Veterāns
Cringe
Laurīts/Laurītis.
5483 atbildes forumā
Online: 351d 6h 7m
Redzēts 17. martā, 17:49
Pievienots, 2017. gada 22. maijā, 22:40
0
post

Par 3. ... sen jau esmu runājis ar chemiju par to, katra updeit laikā ... viņam vienalga. viņš pat grib atstāt tā kā ir, viņš negrib ņemt ārā dienas kuras tā arī nav izveidojis no Playline un Glad laikiem un arī negrib ņemt ārā vecās Playline dienas kā - cell diena, cage diena, un vēlviena laikam līdzīga custom dienai.

 

Pastāsti vairāk par 6. Kādā veidā to izdarīt?

 

10. - bandām jaunas lupatas tak ieliekat beidzot, kaut vai tās pašas no dr un vecā ctf ... je*** tak.

 

Uzlikt adminiem atpakaļ pieeju, ka var restartēt raundu, lai mapes beigās varētu restartēt raundu, ja mape nerestartējas ja nav ct, tā restartējas tikai tad, kad visi nomirst, vai kad kāds dzīvais ieiet pie ct, vai ja kāds mirušais ieiet pie ct un kāds 1 no ts nomirst, bet problēma ir tāda ka ir daudzi kuri speciāli nemirst, daudzi ir afk, un tālāk problēma ir tāda, ka daudzi neiet pie ct, lai tik mape restartētos, jo nevar uzlabojuma dēļ un negrib zaudēt savu vienu mapi pie ct, JO JB MAINS IR SEN IZLĒMIS, KA PAT JA TU IEEJ MAPES BEIGĀS PIE CT UN MAPE RESTARTĒJAS, TĀ SKAITĪJĀS KĀ TAVA VIENA REIZE PIE CT. .... STULBUMS ... ir daži kuri ieiet ct lai tik restartētos, bet tie kuri negrib būt ct.

Iespējams to arī vajadzētu salabot savādākā veidā, lai tā mape tad arī pati beidzas, ja adminu ar nav online, bet es nezinu kā, bet tad vismaz uzliekat pieeju restartēt raundu adminiem, vismaz normāli citreiz pārmainīsies mape.

 

MELI, KRĀPŠANA. viens otrs bez acc palika. cik es saprotu daļa palikušo mazaktīvi, un cik saprotu daži mazaktīvi zm servera dēļ, un ne tikai jb, bet arī saistībā ar dd2. xd


p.s. komisārs ir pilnīgs muļķis ar to tekstu. jo liela daļa šeit ir nevis, ko jaunu pielikt, bet ko salabot. Tātad neko arī nevajag salabot? visam anti? .... kāpēc? ... aa, tāpēc, ka tik truli iedirst topikā.. cik es manu vairākos topikos, parādās truls spams no pāris lietotājiem. lūdzu liekat viņam warn par idiotismu.

Pēdējo reizi rediģēja Enemijs, 2017. gada 22. maijā, 22:43.

            

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 5h 37m
Redzēts Vakar, 20:44
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 23. maijā, 15:23
0
post

1. Ideja pareiza ka mapes būtu jaapraksta kad ieliek, bet nedrikst aizmirst ka bieži tiek ielikts pa 1 vai 2 mapēm, dēļ 1 vai 2 mapēm jau nevar taisīt topiku, līdz ar to mazliet muļķīgi sanāk.

2. Zināms bags, -kk- arī man par to ir teicis vairākas reizes, vislaik atlieku uz vēlāku tā labošanu.

3. Par šo agrāk bija runāts vairākas reizes, ja izņemtu ārā tukšās dienas tas sarezģītu jaunu dienu pievienošanu un esošo labošanu, pamatā jau kopš pirmo reizi šo ieteica, mana nostāja bija tāda ka tas ir sīkums adminam 2x nospiest 9. lai aizietu uz nakamo lapu kur viņš atradīs dienu kuru meklēja, salīdzinājumā ar problēmām un sarežģījumiem kādas varētu no tā rasties

4. Serverī jau ir naudas došanas limiti tāpat kā war3 - tikai nevis uz nedēļu kā teici, bet uz 24h periodiem. Tiesa gan tas JB ir kaut ka iegajies jau kops seniem laikiem ka tam pieeja tiek dota tikai servera mainam un man, tas ir pat dziļi pluginā iekodēts uz steamid un nicku papildus drošībai, to nebūtu grūti pārveidot lai būtu tikai uz admin flagu kādu, bet tad vajag no šī -kk- atbalstu jo savā ziņā tas nav slikti ka mains pārrauga visas balvas pirms tās tiek dalītas, vismaz gadījumā ja viņam ir laba aktivitāte un viņš seko serverim.

5. Hmmm, esmu drošs ka tam tiek sekots

6. Tas izklausās mazliet dīvaini - ka sīkais vadīs, ienāk iekšā kāds lielāks un sīko izmet ārā jo viņš nesaprot ko viņš saka kāmēr citi saprot? :D

7. Būtībā tas tāds strīdīgs jautājums jo bieži tiek čatā rādīti ne tikai teksti pamācībām, bet arī lai informētu cilvēkus par to ka ir citi serveri vai par kādu konkursu un tamlīdzīgi, būtībā jau neviens negrib tādus tekstus redzēt, tie ir vairāk tikai priekš mums lai mēs varētu ieinteresēt cilvēkus uz ko citu, līdz ar to ja tos varētu aizvākt tad tos aizvāks vissi kuri mācēs.

8. Grūti izkontrolējama lieta

9. Saprotu ka tas ir svarīgi, jau kopš laiku sākumiem ir bijušas problēma ar afk kickeriem jo katram serverim viņu jātaisa savādāku vai arī spēlētāji kurus speco iesprūst vai tiek teleportēti mētāti gaisā. Tieši dēļ šī iemesla arī tiek izņemts šis plugins no vairākiem serveriem, jo parādās šādi bagi un sanāk ka tur daudzus pluginus jāpartaisa lai viņi līdzīgi strādātu un tikai tad šo pluginu var ielikt tā lai viņš nebagotu spēletājus.

10. Par to bijām nesen ar -kk- runājuši, -kk- pastāstīs sīkāk.

11. Šis jau vairākas reizes ir ticis pārtaisīts un atkal un atkal atrodas kāds vārds vai teikums kuram izņemot atstarpes sanāk lamuvārds vai kas tamlīdzīgs. Tāpēc pēdējās reizes biju izveidojis sistēmu kura ieraksta pilnīgi precīzi informāciju par lamāšanos lai varētu ļoti ērti pārskatīt un izņemt vārdus kuri traucē, šo sarakstu tikko iedevu -kk-.

12. Jaunas mapes būtībā -kk- regulāri man dod pievienot, protams vienmēr vajag vēl, bet es itkai gribu piebilst ka jau bieži tās tiek pievienotas.

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 23. maijā, 15:52
1
post

4) Tas priekš konkursu rīkotājiem. Lūgums lai būtu kā War3- tikai lai katru nedēļu varētu konkursu rīkotājs dot pats balvas. Nu būs noteikts daudzums, cik nedēļā piemēram varēs dot. Lai visu laiku nav jaiet pie Maina un lūgties, vai tagad var, cik tas un cik to... Piemēram iedod noteiktu summu uz nedēļu, un nedaudz izspēlēs . Obligāti jau nav viss jatērē, piemēram var kādu nedēļu bez nekā, tad dažreiz lai varētu. Tas tiešām, lai vieglāk rīkotājiem.

Sūds pilnigākais :/

5) Šis būs kā lūgums. Lai Mains sāk pasekot adminu aktivitāti, jo bija solīts ka visi admini cītīgi strādās, bet es redzu tikai sevi un ZnT iekš serverī.

Ble dzive  svarigs ko varetu izdarit neka cs spelet ar to man piekritis?? Tagad vispar japabaidz skola un tad var runat kko par aktivitati. Un vispar taa ar draugiem tak pastaigat

nevajag tak katru dienu 24/7 spelet pc un pat neiziet arā

Un puse no citiem minetiem jau sen bija teikts chemijam :)

Labu vakaru jums

 

 

 

 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 23. maijā, 19:13
0
post

Chemijam nav pc, tāpēc arī atbildu "gan jau" jo nezinu vai tiks darīts vai nē.

 

1. Zinu, tiek skatīts vai tās mapes būs labas, un tad pievienotas GR tēmā. Pagaidām mapēs kurās grūti saprast no kurienes sākās GR, nosaka CT.

2. Sen zināms, Chemijs čakarē laiku un nelabo.

3. Lai paliek kā ir, izdomāsim jaunas lietas, tad aizpildīsies viss. Ir jau dažas idejas.

4. Sāksies konkrēts pistuec ar katru dienu minikonkursiem un beidzot ar vēl kaut kādu lietu.

5. Tagad skolas beigas, visiem kaut kāds gemars. Teica skola beigsies tad it kā būšot.

6. Noteikumos ir "Apsargam jābūt mikrofonam, kas ir gana kvalitatīvs, lai saprastu runu." Ja ir slikts mic, dodam laiku salabo, ja nē tad viņš iet pāri. Ja domā vecuma ierobežojumu ieviest, tad nebūs. Daudzi mazie izliksies par vecākiem, un otrādāk lai pačakarētu prātu.

7. Domāju varēs ieviest komandu ar kuru atslēgt tos ziņojumus.

8. To jau sen Chemim teicu, bet šis saka ka nevar. Tad jau iztiksim.

9. Padomāšu kas un kā, bet nezinu vai nesanāks kā bija agrāk kad CT teica nekustās un tad pēc minūtes afk kickeris izmet no servera.

10. Par šo jau sen tika runāts, it kā nezinu vai vajag to 3x lēcienu. Par "lupatām" tur skatīšos jaunus modeļus, un gan jau tiks ielikts. Nezinu, jāgaida Chemija pc.

11. To sarakstu ko Chemijs man iedeva, tur viss bija ar lamuvārdiem, pareizi ir ka deva gagu jeb - naudu. Pacels sodu par lamāšanos.

12. Jau tiek mapes pievienotas serverī, bet nu izskatīšu šīs mapes arī.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0