bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
0
0
topic
Sveiki.
TheFrost
Jauniņais
9 atbildes forumā
Online: 1h 35m 38s
Redzēts 2020. gada 14. jūnijā, 16:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. jūnijā, 22:33

Jā zinu, sasveicināšanās tēmu es jau agrāk biju izveidojis, precīzāk - pirms 3 gadiem. Šodien tik vien pats ar izbrīnu uzzināju, ka te patiesībā esmu reģistrēts jau no 2014. gada. Pat paguvu dabūt 1 brīdinājuma punktu. Bet sasveicināšanos tēmu es rakstu, jo pa tiem 3 gadiem daudz kas var mainīties dzīvē. Agrāk biju mazs, dumjšs un nezinošs. Pašam galva sāpēja lasot savas vecās atbildes sasveicināšanās rakstā, bet acīmredzot mēs visi nožēlojam beigās par savām muļķībām. Neatceros īstī, kā pats kicks izpaudās tajā laikā, jo neatceros ar kādu nolūgu reģistrējos pašā projektā. Nezinu, kādēļ pametu projektu, bet nav vienīgais, kurā esmu reģistrējies vairākus gadus nesen to uzzinot.

 

Mans vārds ir Renārs (mainījies pa tiem 3 gadiem nav, acīmredzot), pašreiz esmu 16 gadus jauns jaunietis. Mācos Valkas Jāņa Cimzes ģimnācījā, skolas nosaukums ir krietni pa garu un pēc skolas nosaukuma varat jau saprast, ka dzīvoju Valkā. Pašreiz esmu uz 9. klases beigšanas robežas, par laimi eksāmeni veiksmīgi nokārtoti, atlicis tik vēstures eksāmens, kurš būs jākārto parīt. Zinu, ka tikšu tālāk, bet problēma ir tāda, ka nav īpašas nojausmas, ko iesākt, kur iestāties un vispārīgi, ko iesākt darīt. Dzīve vispusēji ir palikusi sarežģīta, sāk šķēršļi parādīties un tev ir jāaizlemj cītīgi, jo jāsaprot, ka ceļš, ko tu izvēlēsies būs atkarīgs, kāda/cik spīdoša būs tava nākotne. Pamatā pa šiem gadiem nekas tāds baigi būtisks nav mainījies nu vienīgais... esmu palicis vecāks un garīgāk attīstītāks. Skolas dzīvē ir bijuši savi sarežģītie gadi, tādēļ savu vēsturi īpaši nevēlos sev personīgi atgādīnat vai vispār atcerēties. Brīvā laikā cenšos nodarbināt sevi ar fizisku slodzi, lai ķermena forma nenovārgtu, lai gan ar to man pagrūti ir, bet zinu, ka jāpiespiež sevi nodarbināt būs, savādāk nekāds labums nav būt ''makaronam'' un nespējīgam. Intereses jeb vaļasprieka man nekāda sevišķā nav, kas noteikti man ietekmēs un sapratīšu, ka būs grūti nākotnē izvēlēties savu iecienīto profesiju un darbu.

 

Virtuālā pasaulē es pavadu samērā daudz laika (atkarīgs, cik brīvs es esmu), esmu pievērsies atpakaļ CS 1.6 spēlēšanai, nevienā citā serverī, kā tikai ZM kick neuzturos, jo faktiski gandrīz kā vienīgais ar aktīvu populiritāti palicis Latvijā ZM serveris. Nācās pilnībā iegādāties reģistrētu segvārdu serverī (par laimi, tas bija iespējams par lētu cenu), savādāk vienu reizi viens klauns pilnībā vēsi spēlēja serverī, bet neko traģisku neizdarīja vismaz. No paša KICK es neko neatceros, jo cik vien skatoties vēsturē sapratu, ka publicēju tikai kopā 4 ierakstus sasveicināšanās sadaļā. Daudz ko palaidu garām, tagad mazliet nožēloju, ka tomēr atstāju projektu, bet nu mana paša vaina. Brīdinājuma punktu laikam saņēmu par leksiku, to es neatceros, jo savā ''bērnībā'' es acīmredzot tādu lietu, kā sarkasmu neizpratu. Protams, pavadu savu laiku pie datora spēlējot arī citas spēles, kā piemēram; minecraft (tagad jau retāk - apnicis), garry's mod un pirms aptuveni mēneša atsāku spēlēt interesanto spēli starcraft: brood wars, kuru nebiju spēlējis aptuveni 8-9 gadus. Bija interesanti atsaukt atmiņā spēli, kura man agrāk bija vismīļākā un par visu brīnumu tās spēles nozīmi un kas tur jādara - to es diez gan ātri atsaucu sev atmiņā. Skatos arī dažādas filmas, kad iespēja un laiks to ļauj, dziesmas īpaši neklausos un, protams, skatos ''youtube''.

 

Tas pamatā arī viss, protams, šaubos, ka kāds mani te pazīs vai vispār atcerēsies kā vienu no lietotājiem, kas reģistrējās pirms 3 gadiem. Lasot vecā sasveicināšanās tēmas komentārus, pamanīju kaut ko ironisku;

Administrators ''schoKKur'' iekomentēja ''Zinu Tevi...'', agrāk man tas neko neizteica noteikti, jo nezinu vai zināju viņu, bet nu tagad, godīgi sakot, jūtos pagodīnāts, ka ko tādu uzrakstīja tik augsti kvalificēts persona :D

 

Spēles segvārds - Frost.

Paldies par uzmanību.

Pēdējo reizi rediģēja TheFrost, 2017. gada 04. jūnijā, 22:33.
Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. jūnijā, 22:34
0
post

Salam

 

 

 

Jogijs
V.I.P.
Lietotājs
Lacis
1498 atbildes forumā
Online: 29d 22h 53m
Redzēts Vakar, 00:57
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. jūnijā, 22:34
0
post

Zdarova

Komisarchiks
Lietotājs
Unicorns bots
2203 atbildes forumā
Online: 31d 20h 26m
Redzēts 4. februārī, 00:27
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. jūnijā, 22:35
0
post

Ņifigasibje.

Čau.

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. jūnijā, 23:41
0
post

Pat pirmo vārdu neizlasīju. Pārāk sūdīgs garīgais.

Aloha.

Image result for Unicorn Gif signature

Sentro
Lietotājs
272 atbildes forumā
Online: 6d 17h 24m
Redzēts 2023. gada 13. februārī, 16:23
Pievienots, 2017. gada 05. jūnijā, 01:56
0
post

Čau Renār, laikam esam tikušies. 

 - Prieks ka esi tagad arī ar mums forumā :)

Neaizmirsti arī balsot par Mūsu kolosālo Zm+War3:)

Šeit: http://www.cstops.lt/serverinfo…015&g=cs16

Pēdējo reizi rediģēja Sentro, 2017. gada 05. jūnijā, 03:00.

                      Nobalso par Mūsu ZM+WAR3. 

http://www.cstops.lt/serverinfo.php?ip=194.19.245.111:27015&g=cs16

forum sig image

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 05. jūnijā, 08:12
0
post

Sveiks, veiksmi @ kick =D

Pizhikz.
Lietotājs
spalvainais
2573 atbildes forumā
Online: 50d 18h 53m
Redzēts pirms 48 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 05. jūnijā, 08:22
0
post

Čau!

Man situācija arī līdzīga - 9.klase un nezinu, ko tālāk darīt. Zinu to, ka palikšu vidusskolā, bet kas tālāk? ...

Veiksmi vēstures eksāmenā!

                            

h2389w98j98fewjfw9qasdjiak
Lietotājs
왕이시여
1537 atbildes forumā
Online: 41d 8h 30m
Redzēts 2019. gada 26. augustā, 17:48
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 05. jūnijā, 08:51
0
post

Čau
"schokkur augsti kvalificeta persona" xD
Tad jau mani par sensei sauc. 

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 05. jūnijā, 12:11
0
post

Es jau aizmirsu kas Tu esi. :D

Sveicināts.

vhlamiwwu
Lietotājs
241 atbildes forumā
Online: 5d 8h 38m
Redzēts 2022. gada 09. maijā, 21:16
Pievienots, 2017. gada 14. jūnijā, 19:37
0
post

Sveiks forest

Lietotāji skatās šo tēmu: 0