bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Spēļu un IT Pasaule
1
0
topic
1GB/s internets
ConVicT
Jauniņais
7 atbildes forumā
Online: 1h 26m 04s
Redzēts 2017. gada 21. jūnijā, 13:54
Pievienots, 2017. gada 17. jūnijā, 04:46

Čau visiem!
Tā kā visi esam geimeri mums ir ļoti svarīgi kāds mums ir internets. Un tieši tāpēc šodien nolēmu Jums uzrakstīt.
Lieta tāda, ka pats strādāju Baltcomā un mums jau gadu ir pieejams internets 1GB/s! Pa gadu esam uzbūvējuši plašu tīklu, kur tagad ir pieejams internets ar ātrumu 1GB/s. Taču kā likums, mums visiem ir arī TV pieslēgts. Tāpēc, iedošu Jums savu variantu ar TV un, protams, atlaidi kura mums netiek reklamēta, bet es kā darbinieks varu iedot. Interaktīvā TV[kur var pārtīt reklāmas un skatīties ko gribat un kad gribat] + tad šis 1GB/s internets par kopumā 15.50Eur. Ņemot vērā interneta ātrumu un šo TV tas ir labākais pieejamais variants Latvijā. Un šī cena ir uz pilnīgi visu līguma termiņa laiku! Droši ieejat jebkura cita uzņēmuma lapās un pārliecinieties paši, labāku neatradīsiet, pat tuvu tam. + Iedošu jums izmantot šos pakalpojumus visu vasaru bez maksas. Par līgumu, kas Jums tagad ir ar citu kompāniju nesatraucaties. To arī var nokārtot.
Ja ir kāda interese, vai jautājumi, tad droši rakstat uz intars20@gmail.com. Palīdzēšu Jums pieslēgt šos pakalpojumus ar šīm atlaidēm.

 

Labojums - sakarā ar cilvēku iebildumiem par ēpastu, kas nedod pārliecību, ka šī nav krāpniecība, rakstu savu darba ēpastu - intars.valskevics@baltcom.lv - Tiešās pārdošanas grupas vadītājs

Pēdējo reizi rediģēja ConVicT, 2017. gada 20. jūnijā, 21:30.
h2389w98j98fewjfw9qasdjiak
Lietotājs
왕이시여
1537 atbildes forumā
Online: 41d 8h 30m
Redzēts 2019. gada 26. augustā, 17:48
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. jūnijā, 08:05
0
post

:wtf: visu vasaru bez maksas :wtf:un vel baltcom? ok.

Pēdējo reizi rediģēja h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, 2017. gada 17. jūnijā, 08:28.

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 5h 8m
Redzēts pirms 13 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. jūnijā, 08:30
0
post

Ļoti interesanti redzēt tādu iniciatīvu no baltcoma, vienīgi mazliet dīvaini ka jāsazinās caur gmail epastu, nevis kaut ko officiālāku, piemēram ar uzņēmuma domēna epastu.

Ja te viss ir tīrs, tad esmu drošs ka kāds šo atradīs noderīgu, kā nekā, kurš gan "pērk" filmas un grib viņas kačāt ilgāk par 1 minūti :D 1gbit <3

ConVicT
Jauniņais
7 atbildes forumā
Online: 1h 26m 04s
Redzēts 2017. gada 21. jūnijā, 13:54
Pievienots, 2017. gada 20. jūnijā, 13:31
0
post

Varēju, protams, arī uzņēmuma ēpastu rakstīt. Taču šis posts ir nevis priekš pārdošanas aktivitātēm, bet gan Jums vienkārši izpalīdzēt ja interesē. Pats loģiski Baltcom izmantoju. Man speedtest rāda šobrīd 698mb/sec. Tas ir ļoti ātrs internets! Reti kuram ir šāds ātrums. Ar netu esmu apmierināts, kā arī ar interaktīvo TV. Lattelecomam ir lēnāks šīs televīzijas interfeiss un neērts. Ilgi sanāk tikt līdz konkrētai programmai/filmai. A nets ir NGN. Tas ir jaunākās paaudzes nets, pateicoties kuram youtube.com ir iedevis baltcomam apbalvojumu, kā labākais nets Latvijā. Un speedtest apbalvojumu, kā ātrākais mājas internets Latvijā.

 

Ja kādam ir šaubas par kvalitāti, tad dodu iespēju atteikties no Baltcoma jebkurā brīdī bez līgumsoda. Šis NGN nets ir Baltcom lepnums, tāpēc nav bails dot šādas garantijas. Pietam cena kāda....

Chemijs
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 490d 5h 8m
Redzēts pirms 13 stundām
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. jūnijā, 17:12
0
post

698 mbit/s nevis 698 mb/s**

Ļoti nesmuki jaukt šos lielumus vai arī cilvēki var rēķināties ka varēs filmu nokačāt pa 1 sekundi, nevis pa 8 sekundēm.

ConVicT
Jauniņais
7 atbildes forumā
Online: 1h 26m 04s
Redzēts 2017. gada 21. jūnijā, 13:54
Pievienots, 2017. gada 20. jūnijā, 19:03
0
post

Chemijs - sorry. Vainīgs.
Katrā ziņā ļaudis, jautājumu gadījumā, vai, kad ir vēlme kautko pamainīt savā dzīvē, tad varat arī droši rakstīt šeit - kick.lv PM

 

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts 27. martā, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. jūnijā, 21:13
0
post

Rakstat uz epastu, pajautās samaksāt kaut kādu sākuma summu... un paliksiet ar izbolītām acīm.. Neuzskatu šo par nopietnu topiku.. Ienāk cilvēks, norāda kaut kādu gmailu nevis savas kompānijas epastu.. Ja kāds uzraksta no kick, atmetat man atbildi... varbut tikšu ari pie jauna interneta, ko gan es apšaubu

 

ConVicT
Jauniņais
7 atbildes forumā
Online: 1h 26m 04s
Redzēts 2017. gada 21. jūnijā, 13:54
Pievienots, 2017. gada 20. jūnijā, 21:27
0
post

Atvainojos, nebiju domājis, ka Jums tas ē-pasts ir tik svarīgs. Taču saprotu Jūs, diemžēl ir daudz internetā tādu cilvēku, kas ceņšas apkrāpt citus. Nav probēmu, došu savu darba ēpastu. Ja ir vēlme iegūt savā īpašumā šo internetu ar visām atlaidēm, tad rakstat man - intars.valskevics@baltcom.lv

Lietotāji skatās šo tēmu: 0