bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
7
0
topic
Čau no Mī.
Pīļuks
Meitene zeltene
Lietotājs
Kaprīzā
9004 atbildes forumā
Online: 324d 5h 25m
Redzēts pirms 39 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 19. jūnijā, 21:09

Sveiki. Mani sauc Lāsma. Esmu XX gadus jauna! :D  Esmu īsts lauku bērns,uzaugu laukos,bet ši brīža dzīvesvieta ir Tukums! (mazie lauki) :D  Hobiju man īsti nav.Patīk dziedāt. Varbūt liksies dīvaini,bet patīk sēdēt pie loga,vērot kā līst lietus un snieg sniegs! Stundām varu vērot!  No 10-17 gadu vecumam spēlēju futbolu,volejbolu un visādas citādas spēles,arī hokeju,ne jau protams kādā sporta skolā,bet laukos ar zēniem! Pēc tam viss pajuka,izklīda,pieauga,skolas ,meitenes,puiši un tā. Mans moto/sauklis - Viss stiprāk sit dzīve. Pie datora,telefonā,spēlēju spēles.. Laukā ar draugiem,aizeju pie kāda ciemos un neeju mājās! :D Esmu bijusi Anglijā un nevēlos vairs turp braukt! Gribu aizbraukt uz Parīzi! Bieži skatos youtube tiešraides un tur arī uzzināju par JUMS . Pirmais iespaids ne pārāk labs,jo  tiku apcelta un aizvainota jau pirmajā dienā! :D  Sevi raksturotu kā psihu,agresīvu,asu,jūtīgu un labsirdīgu

 

 Reiz ar draudzeni aizbraucām uz Balviem(laikam). Pie viena džeka. Solīja ka naudu atpakaļ ceļam iedos. Mēs studentites bijam bez naudas! Lai tiktu uz Balviem ir jābrauc sākumā uz Rīgu un tad uz Balviem! Noballējušas bijām. Aizveda mūs uz Rīgu un naudu neiedeva! Klīdām līdz 22.00 vakarā pa Rīgu nobimbājušās,pat stāvējām uz tilta un rakstīju mammai atvadu īsziņu.. Autoostaa viena sieviete piedāvāja  palīdzēt,iedeva naudu biļetei! Vaii,bijām bezgala pateicīgas! 

 

Viens vīenīgais niks ir Lāsma. Spēlēju CS:GO, CS 1.6. ,7days to die un Tanki X. Jā esmu spēlējusi jūsu serverī. Neko baigi neesmu pirms tam spēlējusi. Uz žiletona esmu visādas spēlītes spēlējusi,protams arī SUPER MARIO. Tetru arī. :D Un pagalmu spēles laukā. Neesmu turnīros piedalījusies,neesmu tik laba spēlētāja,jo tabulā vienmēr esmu pēdējās vietās! :D  Visbiežāk mani sastapsiet forumā/čatiņā

 

Vēlējos uzrakstīt šo sasveicināšanos,lai jūs saprastu,ka ar mani nemaz nav tik traki! :D  \

Pārējiem novēlu pārstāt būt interneta varoņiem! :D  Lai viss izdodas!  

Pēdējo reizi rediģēja sсhoKKur-, 2022. gada 17. janvārī, 18:24.

​​​​​​

Obijs
V.I.P.
Lietotājs
2312 atbildes forumā
Online: 251d 8h 54m
Redzēts Vakar, 20:43
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. jūnijā, 07:38
0
post
Labrīt

 

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 48m
Redzēts 8. martā, 00:11
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. jūnijā, 11:17
0
post
Sveicināta

Image result for Unicorn Gif signature

Mihuils.....tepat
Jauniņais
Hļupiks
48 atbildes forumā
Online: 1d 7h 26m
Redzēts 2017. gada 27. decembrī, 13:23
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 20. jūnijā, 11:26
0
post

No viena rajona ,nākam...:)

Bet čau čau....:)

lucifers
V.I.P.
klucifers
483 atbildes forumā
Online: 3d 2h 1m
Redzēts 3. februārī, 21:49
Pievienots, 2017. gada 25. jūnijā, 18:24
0
post

Hay

Daņiks
Veterāns
ZVĒRS
ZVĒRS, Старый
2444 atbildes forumā
Online: 41d 11h 56m
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 25. jūnijā, 18:52
0
post

Welcome

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 27. jūnijā, 21:42
0
post

Te stāsta ka esi viegli pieejama

Lietotāji skatās šo tēmu: 0
Lietotāji, kas ir lasījuši šo tēmu: 148 ( 2769 skatījumi )
zooniijsftw, Pīle, Tessa&Hardin, pankuksh, Raichis, cyruss, cruelcin, KasparsK, Bridzaa, nazislv, Dalī, Mohit, ⚒️Stoick the Vast⚒️, French, Pīļuks, SintijaL, MENDIJA, bitchzzzz, agentlee, sсhoKKur-, 6paaudze, HSkill, LowSkillL, 𝔄𝔨𝔪𝔢𝔫𝔰 𝔷𝔞ķ𝔦𝔰, FIN., SM_97823, MrShauu, Hvz, 666SUICIDAL999, Klaus, Greenluv^, wrongwaylv, Flabijs, Hazard, N A T O # Bunnyflop, -==lool==-, Rubax, edgars rinkevics, Zii, duum, Kamiks, pigmi , jollylv, wind, Baltais, Kriksons, knejvs, Hybrid Minds, v3tro, Witch, DcM-, who`s who, gucci, deewekzij, maisinsvajag??, 𝙿𝚒𝚠𝚛𝚒𝚡, Haskys`, black cobra, John Doe, iFamous, Smaiča, NunCe, Mandarīns, dibens, milkhouse`, emciic, Lauku puika a.k.a hnc. , paseeta, hehegeeva, Prometajs, Gigna, Venta, Ralfuuzis, tuis, agaa, kraims, Violexy, Haiduk, WickedLady, nolodžik, concijs, 𝐃𝐞𝐯𝐢𝐥𝐢𝐬𝐡𝐡., EXIT.-, Xtcent, Obijs, ⛔lolwut?, ZombikOzy, eminemZ, luīze, 47th, Latvians, Amors, NeaDeKwaD | Stone, Kiwi :], Kandzha, ༄ˡᵛ᭄✿ᴋᴀᴡᴀɪɪ࿐, Zaņuks, Šmoņka, Capture, yostu, rewzk, Enemijs, klubuJuris, richyy, lemony, Dzēsies lietotājs, juliet, Grizzlijs, FROSTJAW, esportinsh, Mihuils.....tepat , Opaps96, bnation-, sneiks, ANormalStick, Unicorn, RaimY_s, iluuzy, TedLV, h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, Musica, Timiijs, spaula, Jarix, $ KRISTA $, kid gamer, Королева, xXMedoxX, slēpts, Daņiks, lucifers, Sajma, not hns, ZnT, tenblunt, sentemo, Pecinja, ~Evils~, Pizhikz., vhlamiwwu, SKHUGO, Strelnieks., Ingucci, -lembergs-, Chemijs, slepkava, icescale, PikaChu