bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Filozofēšnas stūrītis
3
0
topic
Kāda mūzika ir vislabākā?
Chemijs
Skatās sākumlapu
Īpašnieks | Owner | Насяльника
Kick.lv smadzenes
6959 atbildes forumā
Online: 489d 7h 11m
Redzēts pirms 17 minūtēm
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 15. jūlijā, 06:03

 

 

Šis ir pavisam vienkāršs topiks kurā mēs varētu apspriest to kāda mūzika ir vislabākā un kāpēc :D

 

 

Es pats ļoti bieži mīlu heitot dziesmas jo nesaredzu viņās jēgu, piemēram ja ir dziesmas ar bezjēdzīgiem vai negatīviem vārdiem vai arī dziesma bez melodijas vai arī neorģināla melodija. Šī varētu būt iespēja katram ielikt pāris dziesmas savas mīļākās un pastāstīt kāpēc klausās tieši tādu mūziku vai arī vienkārši izteikties par visiem mūzikas stiliem īsi.

 

 

Mans viedoklis:

Roks/metāls - Daudziem ir uzskats ka pie roka/metāla izlādējas, manuprāt, pie tā tieši nomierinas un ieklausas melodijā un tāds filazofisks noskaņojums rodas, gribās domāt par savām lietām. Deathmetālu gan varētu pieskaitīt pie mūzikas kuru klausoties cilvēks var justies varens/pacilāts.

Pops -  Tas ir "visdažādākais" no visiem stiliem, ar ļoti unikālām melodijām un piedziedājumiem. Tas ir kaut kas ko var būt interesanti klausīties pa radio lai nebūtu jāklausās pārdesmit dziesmas uz riņķi, bet lai būtu miljons dziesmu populāru.

Reps/Hiphops  - Man tas uzreiz associējas ar attieksmi pret dzīvi - brīvību, klausoties gribās domāt par to ko darīt savā dzīvē - agrāk klausījos, bet kad pieradu pie stiliem kuriem ir melodija vairāk nespēju paklausīties repu vairāk par 2 dziesmām pēc kārtas. Ļoti heitoju dziesmas kurām ir stulbi vārdi

Kluba mūzika/Radio remixi - Uzmundrinoša mūzika ar ļoti lipīgām melodijām kas vēl ilgi skanēs galvā.

House/Dubstep mūzika - Laba mūzika pie kuras strādāt vai domāt, nenovērš uzmanību ar piedziedājumiem jo tādu nav vai arī nav saprotams kur tādi ir.

Klasiskā mūzika - visemocionālākā mūzika, uzreiz noskaņojums mainas to klausoties.

Regejs - Hipiju mūzika, ļoti nomierinoša.

Blūzs - klausās ļoti maz cilvēki, parasti tādi kuri spēlē kādu mūzikas instrumentu un no tā iegūst iedvesmu, kaut kā nekad neesmu īpaši to klausījies.

 

 

Varbūt mēs kopīgi nonāksim pie kāda priekšstata kā definēt aptuveni katru mūzikas stilu :D

Pēdējo reizi rediģēja Chemijs, 2017. gada 15. jūlijā, 06:05.

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 15. jūlijā, 21:27
0
post

Diezgan intresanta tēma, taču kā jau zināms tad katram ir sava gaume, kā arī ļoti daudz cilvēki dēļ tā ka viņiem patīk viens stils, nespēj novērtēt citus stilus respektīvi, viņi to neklausas tapēc automātiski to novērtē kā sūdu. (lielakā dala tā dara )

 

Personīgi pats klausos laikam tikai 2 - 3 stilus no šī saraksta, jo tie mani visvairāk piesaista un patīk, manai mūzikas gaumei :)

 

1. Roks/metāls - Diemžēl nekad neesmu to īsti klausijies, man nepievelk tāda mūzika, protams arī par kādu roka mūziku mēs runājam, piemēram to ko tu minēji, tas tevi nomierina, man to klausoties gribas sākt vienkārši plosities :D Taču neesmu tas tips kas vispār pēc paša izvēles klausitos šādu mūziku :D

 

2. POps - kā jau minēji, tad pops ir viens no stiliem, kuru ļoti daudz cilvēki klausas, dažādos vecumos dažādas dziesmas, parasti kad brauc auto, pa radio tas ir tieši ko klausas, pats arī spēju izbaudīt sī stila mūziku ikdienā.

 

3. reps/Hiphops - Nezinu kā citiem, kad klausos šāda tipa dziesmas tieši, man patīk un es arī mēģinu ieklausities dziesmas vārdos, mēģinu izsprast kā katrs mākslinieks to ir domājis, ar kādām emocijām viņš ir veidojis/ievietojis šājā dziesmā.

 

4 Kluba mūzika - būtībā tapēc arī klbuos/bāros skan šādas dziesmas, jo tās tev paceļ garīgo un tu spēj izlādēties, kā arī manuprāt labākās dziesmas pie kurām dejot klubā :D

 

5 House/Dupster mūzika - Neteikšu ka baigi bieži šo klausos, taču kamēr rakstīju šo tekstu klausijos tieši šo tilu, taka tā laikam arī ir, labākie gabali kurus klausities kautko rakstot/darot :D

 

6 klasiskā mūzika - Diemžēl neklausos, nespēšu īsti pateikt kādas ir manas domas par šāda veida mūziku.

7 Regejs - Hipiju mūziku tā tiešām ir :D

 

8 Blūzs - neklausos, bet priekritišu tev, ka cilvēki kas spēlē kautko varētu klausities šāda tipa stilu biežāk, jo ļoti maz cilvēku pateiks ka viņi klausas šāda veida mūziku, it īpaši šijos laikos kad izvēle ir tik liela un šijās dienā ir cilvēki kas ļoti kritizē cita izvēles :/

 

Pēdējo reizi rediģēja sneiks, 2017. gada 15. jūlijā, 21:28.

 

 

muwa
Lietotājs++
1tapsquad
flakkus
446 atbildes forumā
Online: 9d 13h 22m
Redzēts 2023. gada 20. septembrī, 06:58
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. jūlijā, 10:04
0
post

Roks/metāls - WTF IS GOING ONNNNNNNNNNNNNN

Pops -  hujņ

Reps/Hiphops  - https://www.youtube.com/watch?v…L&index=88

Kluba mūzika/Radio remixi - hujņ

House/Dubstep mūzika - hujņ

Klasiskā mūzika - yes, i luv it, when i rape grills

Regejs - i drive with my moskvich and listen to gta san andreas nigger edition songs,. veir nais

Blūzs - lisa simpson represents sliktakais bluzz. VOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO

 

h2389w98j98fewjfw9qasdjiak
Lietotājs
왕이시여
1537 atbildes forumā
Online: 41d 8h 30m
Redzēts 2019. gada 26. augustā, 17:48
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. jūlijā, 10:16
1
post

MANAS DOMAS


Roks/metāls - Parasti paklausos dažas dziesmas ir klausāmas,citās vispār ausis noasiņo nost,un vēl tie officiāli video jezus xD

 

Pops -  Nav vērts,tagad dzied tikai kautkadas stulbas feministes,btw pops in 2017 lul,kad maziņš biju tad kautko klausijos,bet ta meeehh

 

Reps/Hiphops  -Ka var ko tādu klausīties,tagad visi repo par meitenēm,mašīnām,naudu,narkotikām es vnk nevaru paklausīties totāla garlaicība,man liekas repu klausās kautkādi pašnāvnieki,narkomāni.Hiphops ari ir taads meeeeh,bet pa reizēm sanāk paklausīties,tikuntā nepatīk.

 

Kluba mūzika/Radio remixi - Visbiežāk klausos šīs dziesmas,parasti kad spēlēju kādas spēles,vairs nenāk miegs un ir tads HYPEEE

 

House/Dubstep mūzika - Senāk bij ļoti populāra un es tad bišk klausijos.Tagad es vispar neklausos,tas pats kas roks,ausis skrāpē.

Klasiskā mūzika - laba mūzika kad ej uz tualeti,skanīgi pa zarnām visu izvadīsi ārā chillā.

 

Regejs - wtf,nekad neesmu par tādu dzirdējis.

 

Blūzs - fuuu neee,man uzreiz dzirdot šo vārdu slikti paliek,dziesmu klausoties arī,pēctam naktīs pagulēt nevar.

 

Pēdējo reizi rediģēja h2389w98j98fewjfw9qasdjiak, 2017. gada 30. jūlijā, 10:16.

Omega
Biedrs
Chemija bots
Foruma spēļu uzraugs
1819 atbildes forumā
Online: 25d 21h 46m
Redzēts pirms 1 stundas
Pievienots, 2018. gada 13. janvārī, 21:51
0
post

Roks/metāls - Neklausos

Pops -  Mīlu popu , pie tādām dziesmām gribas dejot

Reps/Hiphops  - Hate rep and hiphop

Kluba mūzika/Radio remixi - Kluba mūzika man atgādina kad bērnībā spēlēju Pandandu :D xD

House/Dubstep mūzika - Neklausos nezinu kas tas vispār ir

Klasiskā mūzika - Mūzikas stundās ONLY klausos

Regejs - Regejs ir dzirdēts 2x kad kāds pasaka vārdu regejs

Blūzs - Simpsonus ļoti atgādina....Bet dažreiz piesaista.

PP

Lietotāji skatās šo tēmu: 0