bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sūdzības / Complaints / Жалобы
3
0
topic
ez wallhack
G$ SHOOTER
Jauniņais
TOPLV TARZĀNS
141 atbildes forumā
Online: 95d 17h 57m
Redzēts Vakar, 12:31
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. jūlijā, 01:54


 

1. Izdarītais pārkāpums - wallhack 
2. Adrese uz demo -  https://failiem.lv/u/bjn7e2xx#_

4. Pārkāēja IP adrese (uzzināt var ierakstot konsulē xlist)  - nav
5. Pārkāpēja niks - esportinsh 
6. Komentārs par notikušo -  iesaku sākt ar nr2 demo, tāka tur ir visvairāk momentu
7. Mape, kurā tas notika -  de_dust2/de_dust2x2
8. Serveris -  de_dust2

pirmā demo momenti 

1. 2:53
2. 4:36 
3. 9:39

otrā demo momenti

4. 4:15
5. 5:58 
6. 8:31 
7. 15:00
8. 29:24
9. 29:32 
10. 30:28
11. 31:22 
12. 31:55
13. 37:36 (kamer marvo novāks) uz šifta gāja, tas  jau zuumo  ne no kurienes.
14. 43:38
15. 45:37 ja viņš spēlētu ar soundu, tad dzirdētu, ka spēlētajs kurš tur to t nošāva, nolēca lejā un skrēja projam uz citu pusi, par to otru ct nebija nekādas info
16. 45:55 arī labs moments, nezin uz kuru pārslēgties, aizejot tālak izradijas ka to spēlētāju aiz sienas nemaz nevarēja redzēt xD lidz galam skataties kamer nošaus )

trešā demo momenti 

17. 14:38 jocīgs moments, skatijās caur sienu uz pretinieku beigās saprata ka viņš nav tur , kur viņš gaidīja, paskataties līdz viņš nošauj viņu
18. 16:23 smart wallhack play 
19. 17:00 

protams, momenti nav tie stiprākie tikai tāpec, ka visas 3 kartes spēlēja tikai ar awp/deagle, taču noskatoties visus 3 demo varēs ez saprast ,ka tur pēc wēhā smird. + šis jau ir otrais gadijums kad par viņu raksta sudzibu http://www.kick.lv/forums/topic/10536/wh-1/

 

aaaa +, tas ir nonsteam talants, ja kas

Pēdējo reizi rediģēja G$ SHOOTER, 2017. gada 30. jūlijā, 03:01.
esportinsh
Lietotājs
102 atbildes forumā
Online: 4d 6h 18m
Redzēts 2018. gada 01. novembrī, 15:38
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. jūlijā, 02:43
0
post

pirmā demo momenti 

1. 2:53- Kas te īsti bij jāredz? :D
2. 4:36- Pamaniju, ka kautkas nozibsnij gar ekrānu un izšāvu..
3. 9:39- ??? Izshavu pa kasi, tur pat pretinieka nebij.Kas tas par momentu. :D

otrā demo momenti

4. 4:15- Tā bij šara ar gloku burstā.Neko pārdabisku tur neredzu.
5. 5:58- Vai nu mums atšķiras laiki, vai nu tu atkal pilnīgi tukšu momentu iemeti kurā nekā nav.
6. 8:31 - Tu mani trollē vai kā.Te es atkal nevienu nenošauju, tikai čekoju t respu no mida.
7. 15:00-  Šādi momenti ir daudz un bieži un visiem kas izmanto awp.Redzēju caur durvīm kur viņi iet un walbengoju.To es centos darit gandriz katru raudnu.
8. 29:24- Te es pat neizšauju prosta pačekoju midu.Wtf vecīt.
9. 29:32 - Dzirdeju, ka no lejas shauj ar famazu.Izshavu pa enemy nenoshavu, pectam centos walbangot un netrapiju.Kas tev tie par momentiem? :D
10. 30:28- Te bij dzirdāmi divu cilvēku soļi, radarā bij tikai viens komandas biedrs tātad noteikti tur bij jābūt kādam ct.Pēctam soļi apklusa un es centos saprast vai viņš nolīdis ir aiz durvīm vai kastes.
11. 31:22 - Enemy aizskrēja, parasti vinji nolien tur aiz kastes lai parladetu.Tad nu es saku walbangot.Csa kartona sienas plus vel def spots prieksh walbangiem.
12. 31:55- Ko?Te mani prosta nošāva no muguras.....
13. 37:36 (kamer marvo novāks) uz šifta gāja, tas  jau zuumo  ne no kurienes.- Atkal esi iespejams laikus sajaucis.Te prosta sakas jauns raunds.
14. 43:38- Atkal tukšs moments.
15. 45:37 ja viņš spēlētu ar soundu, tad dzirdētu, ka spēlētajs kurš tur to t nošāva, nolēca lejā un skrēja projam uz citu pusi, par to otru ct nebija nekādas info- Cmon tas, ka viņš noleca nenozīmē, ka viņš arī ies pa to pusi.Ingeimā man likās nevis, ka kāds noleca, bet , ka kāds bhopo aiz muguras. :)
16. 45:55 arī labs moments, nezin uz kuru pārslēgties, aizejot tālak izradijas ka to spēlētāju aiz sienas nemaz nevarēja redzēt xD lidz galam skataties kamer nošaus )  45:50 rekur vinsh man garam aizleka.Tu akls esi?

trešā demo momenti 

17. 14:38 jocīgs moments, skatijās caur sienu uz pretinieku beigās saprata ka viņš nav tur , kur viņš gaidīja, paskataties līdz viņš nošauj viņu Atkal default moments.Ja administracija skatisies visu demo nevis tikai konkretus laika posmus tad sapratīs, ka es to daru ļoti bieži.Šī bij veiksma, ka tur atradās pretinieks.
18. 16:23 smart wallhack play  Man ir vips.Es redzēju, ka granāta trāpija enemy un man uzmetās, ka viņam ir norautas hp.Nezinu uz ko te īsti jāskatās.
19. 17:00 To momentu skatoties ar wh, jā es tur novilku p sienu, bet tur NEBIJ neviena pretinieka.Es to dariju lai precīzi notēmētu uz def spotu jeb līniju starp kastēm.

protams, momenti nav tie stiprākie tikai tāpec, ka visas 3 kartes spēlēja tikai ar awp/deagle, taču noskatoties visus 3 demo varēs ez saprast ,ka tur pēc wēhā smird.

 

Paldies, ka iznieko manu un banteama laika, ata. 

 

 

P.s savāc līdzi savu otru profilu... 

http://www.kick.lv/forums/topic/10536/wh-1/

Pēdējo reizi rediģēja esportinsh, 2017. gada 30. jūlijā, 02:44.
G$ SHOOTER
Jauniņais
TOPLV TARZĀNS
141 atbildes forumā
Online: 95d 17h 57m
Redzēts Vakar, 12:31
4 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. jūlijā, 02:50
1
post

lolwhut paskaties vismaz otro demo gan ar wh, gan bez

⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 22m
Redzēts 2023. gada 21. oktobrī, 21:35
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 30. jūlijā, 19:51
0
post

4:15 - nu ļoti dīvains moments, kā tā pēkšņi izdomāji paņemt glock un izskriet tur :D Pieņemsim sagadīšanās.

5:58 - īsti nesaprotu, kas tur ir, varbūt sajauci laikus.

8:31 - tu neskaties t spawnu, tu skaties kreiso pusi, jo kubs pazuda no redzesloka, un paskatījies vai viņš tālu, bet to var arī definēt, ka neprecīzu iziešanu uz t spawn.

15:00 - tas nav parasts def, čalis izskrien midu, un protams dosies tunelī, viņš jau laicīgi gaida, bet pieņemsim viņš izdomā izšaut agrāk, mazums uzskries uz lodes, bet tur trāpījās otrs pretinieks aiz durvīm, vai arī viņš spēlējot ar [], domāja, ka tas čalis aiz durvīm ir pirms durvīm, tāpēc izšāva, to es nevaru izzīlēt.

29:24 - te pat neviena tuvumā nebija, nezinu, ko pamanīji.

29:32 - šeit visu varēja dzirdēt, protams ja spēlē uz sound.

30:08 - interesants moments, tu pirmo reizi paskaties pilnībā uz short, bet otro reizi tu pagriezies tikai pa 90 grādi, jo pāris milisekundes pirms tu sāc griesties, parādās kubs no tuneļiem un tu uzreiz pagriezies atpakaļ, jo gribi apskatīties, vai neizlikās.

30:28 - man fascinē tavs skaidrojums, dzirdēji kā skrien 2 personas, whaat? tu jau viņu redzēji tunelī, kāpēc tu aizgriezies no viņa projām un bež uz longu, atskatoties atpakaļ? Tad pēkšņi tu izdomā paskatīties tomēr to box, a varbūt viņš jau atskrēja atpakaļ, tev ļoti paveicās, ka ļoti minemāli varēja redzēt kāju, kā viņš aizskrien aiz kastes un tu gribēji defot caur sienu, bet tomēr paņem glock.

31:17 - tikko parādās kubs, tu apstājies, protams to var izskaidrot tā, ka aiz ekrāna spēlē omīte, un apstājās lai paskatītos kur ir mouse2 lai izietu ar zoom ārā, bet mēs tak labi zinām, ka tā nav vne? :yn:

31:22 - neko nesapratu, ko jūs te skaidrojat, vienīgais, kas likās aizdomīgi, ka tu izskrien ārā, paskaties durvis, redzi ka tur stāv, bēdz prom, ar cerību, ka čalis aiz muguras sāk šaut un netrāpa.

31:55 - protams, ka nošauj no muguras, tu tak neiesi viņam purnā :D, loģiski būtu ar awp iet durvīs, lai var izčekot ct bāzi, bet nē, tu izvēlies līst logā.

37:00 - visas skaņas nāk no tāluma, nebija ne mazākās skaņas, ka kāds iet virsū, bet tu jau skrien aiz stūra un iezūmo tieši, kad parādās kubs, nu nesaki, ka tu gaidīji to kurš skrēja? :yn:

37:36 - te laikam bija domātas dažas sekundes atpakaļ, kad pačēko to stūri, nu te nevar īsti piekasīties.

43:38- emm nu neko arī neredzēju, ko tu te gribēji pateikt.

45:37 - nu te visi skraidīja, apjukums.

 

Pārējos demo neskatījos, jo neredzu jēgu. Varu teikt tikai to, ka agri vai vēlu nopaļīsies un tiksi sodīts, bet pagaidām nav pieteikami iemeslu, lai liktu banu :yn:

 

Tīrs.

 

Pēdējo reizi rediģēja ⛔lolwut?, 2017. gada 30. jūlijā, 19:52.

Lietotāji skatās šo tēmu: 0