bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Banu apelācijas / Ban appeal
0
0
topic
zxc
fufelis
Jauniņais
riČs.
7 atbildes forumā
Online: 3h 7m 58s
Redzēts 2018. gada 02. maijā, 20:48
Pievienots, 2017. gada 06. augustā, 01:24

******************************************** 
[CBAN] Вы забанены на этом сервере 
[CBAN] Вы можете обжаловать бан на : 
[CBAN] Забаненый ник : kkk ( kkk ) 
[CBAN] Времени осталось : Вечный бан 
[CBAN] Причина : aktivs+wh3ss ( de_dust2 ) 
[CBAN] Админ : esportinsh 
******************************************** 

 

http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=29151">http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=29151

skrīni - https://failiem.lv/u/nwdjtkxf">https://failiem.lv/u/nwdjtkxf (nebija 3, bija tikai 2) 

demo - https://failiem.lv/u/tvzqa5kx">https://failiem.lv/u/tvzqa5kx

_________________________________________________________________

Man jautājums, vai kāds nezin, kas ir jaizdzēš, lai man atkala amxmodx nokačātos pa jaunu? Kur tas folders atrodas - nē, man padlā dzēst visu cs'u ara.

Pēdējo reizi rediģēja fufelis, 2017. gada 06. augustā, 01:31.
esportinsh
Lietotājs
102 atbildes forumā
Online: 4d 6h 18m
Redzēts 2018. gada 01. novembrī, 15:38
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. augustā, 01:28
0
post

Pirmkārt modeļi tātad bans uz nedēļu paliek.

Otrkārt- 

http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=25850">http://www.kick.lv/bans/search/?ban_id=25850 kam ir pieeja salīdzina Steam_Id

Treškārt-Pa dienu varu sarakstīt momentus kad pamodīšos, ja BT jau nebūs izskatijuši demo.

Pēdējo reizi rediģēja esportinsh, 2017. gada 06. augustā, 01:29.
fufelis
Jauniņais
riČs.
7 atbildes forumā
Online: 3h 7m 58s
Redzēts 2018. gada 02. maijā, 20:48
Pievienots, 2017. gada 06. augustā, 01:52
0
post

Vai nu es nemāku lasīt, varbūt es ne tajā topikā iegāju, bet varbūt vienkārši nespēju atrast tādu noteikumu par modeļiem dd2 noteikumos. - Please help me find them.

Un ar ko Tu gribi salīdzināt steam id, pls paskaidro, es nesaprotu.

Nu grūti būs ar tiem momentiem, jo tur tikai viens tāds shady ir, bet tā pat tur viss legit, sanāk otrais kills kad daddyhome nošauju bedrē, viņu varēja tur dzirdēt uz ļoti neilgu laiku :<

Pēdējo reizi rediģēja fufelis, 2017. gada 06. augustā, 01:52.
⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. augustā, 13:09
0
post

Sāksim ar to, ka viņam nav aktīvs, jo tas kkk kas ir banots, bija no citas valsts, vai nu tas bija nika zaglis vai arī spēlē ar tādu pašu nick. 3 screen netika uzņemti, nezinu, kāpēc tu norādi 3 iemeslā, ja tiek uzlikti 2. Runājot par modeļiem, tādi šeit nav atļauti, varbūt kaut kurā servera noteikumu sadaļā tas nav minēts, bet tas tika pieņemts ļoti sen. 

Pagaidām banu atstāšu līdz vakaram, kamēr tik atrakstīti momenti, jo es neko aizdomīgu nemanīju, tīra spēle uz sound, varbūt es kļūdījos, jo neskatījos visu demo.

esportinsh
Lietotājs
102 atbildes forumā
Online: 4d 6h 18m
Redzēts 2018. gada 01. novembrī, 15:38
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 06. augustā, 15:09
0
post

Atrakstīšos ne ātrāk par 18:00 jo esmu darbā.Pēctam editošu.

EDIT- 

02:13 Nepaskataas sturi, varbut nedaudz ar imitetu kustibu un jau zin, ka enemy ir bedre un sak shiftot.
03:44 Vispār nečeko b saitu jau skatās uz enemy kas ir durvīs.
06:20 Arī caur sienu ierauga enemy kurš shifto un sāk slēpties lai sagaidītu.
08:04 Arī uzvelk tēmekli caur kubu uz pretinieku.
09:00 Arī pa kubu uzšauj precīzi un kā kuba nav vairāk tur nedefo ne reizi.Un visa demo garumā arī to nav darijis tikai šajā momentā, jo pretinieks bij redzams cauri sienai.

P.S Tie nav ivisi momenti.Viņš ir rr taisijis.Bij vēl mapes sākumā un iepriekšējās mapēs noskatīšos un ielikšu momentus arī tur.

Edit again- Nav man tā hltv demo, bet ar šiem momentiem arī vajadzētu pietikt.

Pēdējo reizi rediģēja esportinsh, 2017. gada 06. augustā, 23:00.
fufelis
Jauniņais
riČs.
7 atbildes forumā
Online: 3h 7m 58s
Redzēts 2018. gada 02. maijā, 20:48
Pievienots, 2017. gada 07. augustā, 16:31
0
post

Es dažreiz apbrīnoju cilvēkus komūnos, ja Tu patīsi uz augšu un arī izlasīsi kaut ko no tā ko raksta, tad būtu baigi labi :<.
Moments nr.1: Tagad lūdzu man paskaidro, ko man citu darīt, ja es skrienu pa a1, skatos stūri un tad izdzirdu to, ka bedrē kāds ir ? Turpināt skatīties stūri, vai arī actually tur kur ir pretenieks ? Tak izmanto smadzenes kad spēle cs'u, please dude. Jā viņu tur varēja dzirdēt, uz neilgu laiku, bet varēja.
Moments nr.2: Paskaties kur es uzspawnojos, tas ir pats labākais spawns lai rašotu b, jo kad no turienes skrien, tad tu actually vari dzirdēt viņus pirms viņi vispār paspēj uzskriet uz platformas, platormu es reali gandrīz nekad nepārbaudu, jo tur pēc idejas nevar paspēt aizskriet, saitu var redzēt uzreiz kā ieskrien b un to, ka tieši uz saitu kāds aizskrien, var redzēt 95% gadījumos - tieši tajos gadījumos kad ir labs spawns un skrien, parasti tad b nemaz neviens nav paspējis ieskriet. Un ponta man ledusskapi skatīties vispār, ja to var dzirdet , ka tur neviens nemaz neieskrien, varbūt kad demo skatās, tad skaņas n shit traucē, bet var izmantot stopsound. Ar stopsound protams dažreiz var sappisties un nedzirdet kāda pretenieka soli, bet most of the time, viņš nereali tašī. Un reali tur var dzirdēt, ka centrā šaudās ar diglu, prosto izi frags.
Moments nr.3:  Es visu laiku tur slēpos un gaidīju cilvēkus kuri līdīs ārā centrā, vari no iepriekšējās sūzības paņemt demo un paskatīties, tur es arī man ta liekas, ka eju uz a2 un reali kempoju, vai nu trepes vai nu to vietu kur tagad. Un nav īsti ponta no turienes iet prom, ja vispār nezini kur ir kāds peretnieks, jo kikā cilvēkiem ļoti patīk pakempot pa teroriem.
Moments nr.4: Nu pirmkārt, tā vieta ir tik maziņa un tur šaujot nahaļavu ir like 50/50 chance kādam trāpīt, bet vai tad es tieši pa viņu šauju ? Ar kubiku skaties ? Un otrkārt tur var dzirdet kur viņš +- aizskrien, so tur ir čujs un poņa kā cs strādā, nu ja tu actually pielietotu smadzenes kad spēle cs'u, tad varbūt arī kaut ko tādu varētu izdarīt, pat smadzenes nevajag, ieslēdz skaņu tikai un paspēle 2.4k stundas.
Moments nr.5: Vot šis vispār ir bomba, jo dēļ šī, man citreiz sāk nepatikt cilvēki, jo nu, kaut ko tik stulbu es nebīju gaidījis. Tu galvenais, ka nepiepisies par momentu 9:30, im amazed, bet par 9:00 gan. Tu austiņas kādreiz arī izmanto vai arī tikai bez skaņas šaudies ? Tur reali cilvēks sāk šaut caur sienu, nu no pretējās puses defo, ja viņš defo tad ir kāds 70% chance, ka viņš stāvēs tieši pa vidu tam tunelim un tad viņu var normāli izrekot, es tur prosto uz haļavu uzšāvu, es pat nezinu vai es trāpiju.

Ja tu gribi piesieties par 9:30, tad tur var dzirdēt to, ka viņš pieskrien pie loga, tad es izdzirdēju otru kurš nāca no tuneļa, logu nav jēgas šaut pirmo, jo tas kas nāk pa tuneli ir kinda more dangerous. Kāpēc ? Tāpēc, ka tas kas caur logu nāks, viņs būs pietupies un tur pat nav jācenšas šaut, lai nošautu + kicka daudzi baigi mīž saitos iet iekšā ļoti agresīvi, tāpēc es īsti neuztraucos, ja viņš pie loga sēž, jo zinu, ka ir maza iespēja, ka ielidīs iekšā, fast rek tuneli un pectam logu uzreiz skatijos, ez pez. 


Man ir aizdomas, ka tu te raksti tikai tāpēc, lai man pēc iespējas ilgāk nenoņemtu banu :<

 

 

By the way, no offense.

Pēdējo reizi rediģēja fufelis, 2017. gada 07. augustā, 16:32.
⛔lolwut?
V.I.P.
SuperStar
Audi Club ★ Rēzekne
#nostarmaucību
3418 atbildes forumā
Online: 200d 16h 23m
Redzēts 18. aprīlī, 20:38
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 07. augustā, 16:57
0
post

02:13 - nu a ko parādījās kubs, tāpēc skatījās uz to.

03:44 - tas nav csgo, kad uz platformas var tikt no saita, tāpēc diezgan loģiski tev pastāstīja, kāpēc viņš tā darīja, šeit kā parasti, kubs neko neuzrāda, tāpēc skrienam iekšā

06:20 - oho, paskaties kā sagaidīja, aiz stūra, jau pat meklēja pareizās granātas ko izmest, bet pretinieks bija tik tuvu, ka nepaspēja neko izmest

08:04 - arī labs moments, ierauga ka kubiks skrien pa longu, velk caur sienu pakaļ, un tieši precīzi sāk šaut plantā nost, fu

09:00 - ahahaha, tieši kubā iešāvi, nu šitā nopaļīties :D 

 

Atvainojamies par sagādātajām neērtībām, cerams vairāk neradīsies šādi gadījumi un varēsi brīvi uzturēties mūsu serveros.

 

Unbanned.

 

 

Lietotāji skatās šo tēmu: 0