bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Pieteikumi
2
1
topic
Snake.@Jb_Konk.
sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. oktobrī, 20:08

Vēlos piebilst to, ka šis attiecās un pieteikuma paraugs ir domāts tikai un vienīgi priekš patstāvīgajiem JailBreak kick.lv servera Administrātoriem! 

 

Cik esmu nopratis, tad daudziem jb.kick.lv administrātoriem nav pieejas pie konkursu sistēmas un admini vēlās vadīt konkursus, tad nu lūk, šī ir vienreizēja iespēja viņu iegūt.. Pārsvarā viss, kas ir jādara ir norādīts zemāk.

 

----------------------

 

Tēmas nosaukumā norādam savu (reģistrēto niku uz kura ir acc) niku, ka vēlamies pieteikties uz /akonk privilēģijām.  Piemērs; exdent@jb_konk.


1. Links uz taviem statiem!  http://www.kick.lv/cs/stats/hls…player=1012163
2. Datums kurā ieguvi savas administrātora tiesības iekš jb servera. Tiku pieņemts 28 Augustā.
3. Īss izklāsts kāpēc vēlies tikt pie šādām privilēģijām. JailBreak serverī tiek reti rīkoti konkursi, tapēc vēlētos saņemt iespēju paaugstināt konkursu aktivitāti iekš servera ar konkursiem.
4. Vai spēsi noarganizēt kādu interesantu vēl nebijušu konkursu serverī?(Kādu?)  Iespējams, tad jau redzēs laika gaitā.

 


*** Ja kāds no adminsitrātoriem (jb) ir uztaisījis pieteikumu, tad izteikties drīkst tikai un vienīgi patstāvīgie JB administrātori. (Pretējā gadijumā +2wp)
*** Atkārtoti pietiekumu var iesniegt tikai un vienīgi pēc 2 nedēļām. (Pretējā gadijumā +2wp)
*** Pietiekumu var rakstīt tikai tie administrātori kuri @jb ir adminējuši vismaz 1 mēnesi, NEVIS SMS VAI TEST ADMINS!

 


ps. Pēc pieteikuma uzrakstīšanas būs attiecīgajās dienās konkursa sistēmas "apmacība" kuru aizvadīsiet kopā ar kādu kuram jau ir pieejas pie konkursu sistēmas serverī.

 

 

Unicorn
V.I.P.
Veterāns
|| ♛Čigāns♛ ||
Uni🅿orn
2382 atbildes forumā
Online: 68d 18h 55m
Redzēts 9. aprīlī, 08:57
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 03. oktobrī, 23:42
2
post
Esi nesen pieņemts.. pagājis ir mēnesis. Kā arī manuprāt pietiek tos konk rīkotājus. Par to ka konkursi pašlaik ir pa maz, tas tāpēc ka drīzumā restarts, kā arī jums parasti nepatīk ka notiek viens un tas pats.. kur fakts ka ko jaunu uztaisīsi? Idejas kad prasīju, nedevi. Šoreiz no manis būs anti.

Image result for Unicorn Gif signature

sneiks
Lietotājs
I'm a savage.
1137 atbildes forumā
Online: 58d 11h 4m
Redzēts 2023. gada 12. martā, 00:07
2 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 04. oktobrī, 01:08
1
post

NEzinu kas tev atkal pret mani, atkal liels sajuties, bet ok...

1. Tas ka dažiem nepatik kā tu vadi, nenozimē ka visi negrib lai notiek konkursus, pēdējos konkursa laikā vispār neko neredzēju, ka kāds teiktu ka negrib viņus, bija jā tur daži kas varbūt uz to brīdi man nepatika tavā stilā, bet to es neaiztieku, neviens anv perfekts.

2. Man tev ir jādod idejas? Tu labāk edito to savu teikumu, jo te daži tev atkal dirsīs un atkal raudasi, un domāju ka ta arī vajag. Kādā sakarā tu man nāc privāti, prasi lai tev saku jb idejas, lai tu viņas izmantotu. wut? mošk es pats kad dabūšu pieejas mošk viņas izmantošu, vai arī izdomāšu un nejau nu tev viņas teikšu.

3. Par daudz akonk? Nu tad varbūt laiks sākt viņas ņemt nost, sakars ar restartu te, kad vispaŗ no neaktivijamiem bija konk? Kā arī, šis ir neformāls taka pieteikums, lai tiem kuriem nav spētu dabūt un spētu rīkot konk, nevis lai tu piekasītos par lietām kas nav nepieciešamas šeit.

4. KUr ir problēma ka esmu tikai mēnesi? 

Es te vairs nerakstišu, vienkārši ja gribat man kārtīgi iegriezt lai nedabūnu šis pieejas, rakstat legit lietas, nevis tā ko to ir izdarijis unicorns, kurs vienmēr meklē problēmas, jo pret viņu visi slikti izturas ( nejau bez iemsla )

 

 

 

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 11. oktobrī, 16:35
0
post

Oj nu tatad

Lai nakamajā konk būtu kaut kas jauns, jo pats teici laika gaitā kaut ko izdomaji, a jau pagaja 1nedēļa

Karoč iedošu rec, ej taisi konk vso gud lak

Tc

 

 

 

Latvians
Skatās lietotāju
WAR3 Admins
JB Admins
V.I.P.
Papucītis
psycho aesthetics
Foruma spēļu uzraugs
Psychopath
12161 atbildes forumā
Online: 455d 2h 26m
Redzēts pirms 18 minūtēm
Pievienots, 2017. gada 11. oktobrī, 16:41
0
post

Rec, jo neviens cits izņemot unicorn'u  netaisa konkursus(vajag vel kadu), gaidīšu no tevis kādu jaunu un interesantu konkursu. Good Luck.

Mēs ēdam, lai dzīvotu, nevis dzīvojam, lai ēstu.

sсhoKKur-
V.I.P.
Šašličok_ papličok_ kŗans
15060 atbildes forumā
Online: 525d 15h 7m
Redzēts 15. februārī, 16:29
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 15. oktobrī, 13:44
0
post

Ā, es par Tevi aizmirsu. Nē, nu kam negadās. :D

Nu pamēģināsim, kaut gan stipri šaubos tevī.

Ja vajadzēs palīdzību vadīšanā, jautā Unicornam, vai Cupuycam.

Pieņemts uz pārbaudes laiku.

 

 

 

Slēgts

Lietotāji skatās šo tēmu: 0