bilde ko parada kad esi afk par ilgu
Sasveicinies
2
0
topic
Cau no BeethoveN|PC
BeethoveN
Jauniņais
Kriksis
32 atbildes forumā
Online: 21h 55m 35s
Redzēts 20. februārī, 15:25
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 14. decembrī, 15:49

   Es loti atvainojos ka nav garumzimju, jo man kompis neliek Latvieshu valodu. Tpc rakstishu ka ir un cerams mani sapratisiet. Tadad es pastastishu drusku par sevi.                                                                                                                                                                                                                                                                                    Cau,mani sauc Kristaps. Man ir 19 gadi. Dzivoju Riga. Loti esmu ieintresets Motosporta.  8 gadi  nodarbojos ar Grieku romiesu cinam pilseta Balvos, bet gutas traumas del, pienacas beigt savu cikstona karjeru. Vell 3 gadi nodarbojos ar KickBox  kluba Balvu Sedna, bet apnika. Mans Moto: JA KRITI TAD CELIES UN NEPADODIES. Brivo laiku es pavadu ar draugiem atpushoties, ari majas sezhot pie datora. Esmu celojis daudz valtis, bet visvairak kas man patika bija Italija ,Triesta Beach. Par sho Labo projektu es jau zinaju sen, bet netikutik biezhi sedejis majaslapa, un protams ar spelejis serveros. Viss vairak kur tika spelets tas ir War3. Trakakais atgadijus kad es begu no vecas tantinas kura man skreja ar cirvi pakal:D:D:D:D Traks balletajs. :) Nolemu uzrakstit sasveicinashanos, lai vairak iepazituprojekta dalibniekus.                                                                                           Novelu visiem lasitajiem to pashu labako un protams ari labu speli KICK.LV severos.

                                                                                                                                                                                Mans niks: BeethoveN|PC                                                                                                                                        Bijusais niks : lod*Warrior*                                                                                                                                            Speleju: Metro Last Light un Call of Dutty. Kick serveros tikai CS1.6 speleju war3, vai dd2.                                      Agrak speleju tikai CS1.6 bet bija panemts 2 gadu partraukums,un tpc atgriezos pie veca laba CS 1.6                    Esmu  spelejis daudzus CW turnirus.                                                                                                                           Ja godigi sakot prieks manis scour nav galvenais, bet galvenais ir izbaudit speli.                                                      Viss vairak jus mani varesiet sastapt war3, dd2, vai csdm serveros un protams ari Forum.                               

Palides visiem par sapratni un atveleto laiku lasisanai.                                                                                                 

Pēdējo reizi rediģēja BeethoveN, 2017. gada 14. decembrī, 15:51.
h2389w98j98fewjfw9qasdjiak
Lietotājs
왕이시여
1537 atbildes forumā
Online: 41d 8h 30m
Redzēts 2019. gada 26. augustā, 17:48
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. decembrī, 09:46
0
post

Sveikas lai veicas @kick.lv

Klaus
V.I.P.
Lietotājs
JB Monster
ⒸⓊⓅⓊⓎⒸ
9794 atbildes forumā
Online: 119d 17h 5m
Redzēts 2022. gada 18. aprīlī, 00:00
3 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 17. decembrī, 10:16
0
post

privet

 

 

 

bnation-
Biedrs
RWRec
5695 atbildes forumā
Online: 66d 12h 19m
Redzēts 2022. gada 30. oktobrī, 18:59
5 Brīdinājumi
Pievienots, 2017. gada 18. decembrī, 11:22
0
post

zdre

Daņiks
Veterāns
ZVĒRS
ZVĒRS, Старый
2444 atbildes forumā
Online: 41d 11h 56m
Redzēts 2020. gada 13. augustā, 17:28
1 Brīdinājumi
Pievienots, 2018. gada 08. janvārī, 03:24
0
post

Welcome

Omega
Skatās sākumlapu
Biedrs
Chemija bots
Foruma spēļu uzraugs
1819 atbildes forumā
Online: 25d 21h 46m
Redzēts pirms 7 minūtēm
Pievienots, 2018. gada 09. janvārī, 18:03
0
post

Sveiki :)

PP

Lietotāji skatās šo tēmu: 0